Grupa Dijo

Opinie o Grupa Dijo

automatyk?

Niby firma się rozwija, niby maszyny nowsze...ale będziesz babrał się w smarze jak poprzednicy. Mówi samo za siebie, że młodzi w utrzymaniu ruchu długo nie wytrzymali

pakowacz

ja dostałem 10 netto za godzinę, za dojazdy nie dają, ale wiem że dowożą do przystanku na czekoladowej

bary
@pakowacz

10 netto umowa zlecenie popracuj z rok i oddaj sprawe do sadu o ustalenie stosunku pracy bo pracujesz w miejscu wyznaczonym przez pracodawce w godzinach wyznaczonych pod jego nadzorem i za wynagrodzeniem masz 100 procent wygrane nawet za 3 lata wstecz zapłaca za urloy i nadgodziny i dostaniesz umowe o prace

EDZIA

Hej dziś widziałam ogłoszenie żę szukaja na pakowaczy do Dijo, ile jest zmian i jak sie pracuje, czym tam dojechać?Czy jest tak żle bo z tego co widze to oni ciągle kogoś szukaja?.Dzieki za info:P

lko

Rozwój i awans - o tym można zapomnieć. Ale na rozmowie będą ci złote góry obiecywać i przekonywać, że na pewno wkrótce kierownikiem zostaniesz. Standard pracy okropny, daleko do korporacji, do której ta firma aspiruje. I potwierdzam - komentarze są usuwane.

Magazynier

Miła przyjacielska atmosfera.

Pytania związane z pracą w Logistyce.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Berk

Pytanko odnośnie Automatyków, jak z kierownictwem na utrzymaniu ruchu ktos się może wypowiedzieć bądź orientuje się w temacie? Jakiej est podejscie do ludzi. Czy doceniąją prace na utrzymaniu? Jest jakiś system premiowania? Szkolenia? Mozliwośc rozwoju bądź awansu?

okej

To zależy jak przybajerujesz na rozmowie, jakie masz cv i ilu jest kandydatów.

czeso

czy ktos wie ile placa netto na produkcji i czy zwracaja coc za dojazdy

dojo

Tak, to prawda. Śledze to forum i jakieś 90proc jest wymazane. Szkoda bo jako były pracownik miałem spory ubaw czytając. Czasa się zmieniają i coraz mniej frajerów do wydymania Pewnie już to do tej firmy dociera

Anka

Firma jet nastawiona na maksymalny zysk za wszelką cenę i bez poszanowania praw pracowniczych. Najlepszy dowód - mimo że, niektórzy zarabiają nieźle - jest tam OGROMNA rotacja pracowników. Obecnie w firmie panuje fatalna atmosfera, której już nie są w stanie ani poprawić ani ukryć, nawet poprzez usuwanie negatywnych komentarzy ;)...szkoda tylko pracowników...

kulawy

ludzie omijajcie to miejsce z daleka

marian

mozecie napisaccos wiecej o tej firmie ,mam w planach aplikowac do niej na stanowisko operatora maszyn i jakie wynagrodzenie moge sie spodziewac

gosia

a jak atmosfera w biurach? ktoś się może wypowiedzieć?

edek a co ze szkoleniami w Dijo Baking, prowadzą jakieś porządne? Co z zarobkami? kulawy, dlaczego tak uważasz?

anna

ludzie unikajcie tej firmy jak ognia bardzo wysoki poziom stresu (usunięte przez administratora)

edek

Bardzo dobra firma, pewna praca dla ludzi którzy naprawdę chcą pracować. Firma docenia ludzi , pomaga w rozwijaniu umiejętności zawodowych ,organizuje imprezy dla całej załogi. W zamian jednak szefostwo oczekuje jak największego wkładu w pracę, lesery, obiboki nie mają czego tam szukać.

ochotnik

a co tam tak źle?

zainteresowany

ale tan naprawdę bez bajery jaka jest ta firma?

Adaś

Bardzo porządna firma, znam ludzi - którzy pracują i sobie bardzo chwalą.

basia

jesli masz tam pracowac zastanow sie 5 razy i daj na msze

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Dijo - Wrocław

• Jak się pracuje w Grupa Dijo?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Dijo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Dijo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 16 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Dijo?

Kandydaci do pracy w Grupa Dijo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Dijo