Grupa Dijo

Opinie o Grupa Dijo

bar

Czy warto iść do tej firmy

kiwi

jako operator maszyn czy produkcja ale jest praca 12 zł za godz umowa zlecenie tj 3 euro robota swiatek piatek i niedziela i nocki jak jestes ograniczona i ze wsi to praca dla ciebie trzeba zapłacic 4500 zł brutto i dac umowe o prace to i ludzie beda a tak to ukraina zostaje ale nie na długo

A jak wygląda praca w biurze ? Szukają też księgowej, tu też jest taka rotacja ?

wiola
@ja

mozesz stracic szybko licencje duze ryzyko jedziesz po bandzie stąpasz pocienkim lodzie do pracy bierz szczoteczke do zębów i piżame nigdy nie wiadomo co moze byc

@wiola

Brzmi groźnie... Czyżby spółka prowadziła bardzo kreatywną księgowość ?

@wiola

Brzmi groźnie... Czyżby spółka prowadziła bardzo kreatywną księgowość ?

Asia

Firma z "polskimi standardami" w złym tego slowa znaczeniu - nieterminowość, niedotrzymywanie umów, przeciągające się w nieskończoność rekrutacje, przedmiotowe traktowanie pracowników, nie polecam współpracy w żadnym zakresie i jako potencjalni kandydaci zastanówcie się nie dwa ale pięć razy czy dal nich pracować.

Magazynier

Miła przyjacielska atmosfera.

Pytania związane z pracą w Logistyce.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

kilo

tylko kiedy bedziesz chodzic na ten multi sport jak bedziesz (usunięte przez administratora) cały tydzien pamietaj o bickach rób bicki tam ci sie przydadzą na pewno i jeszcze jedno nie myśl tam za dużo bo myślenie w tej firmie boli bardzo boli

kyuo2p

bardzo fajnie ze ten staz jest płatny wogóle fajnie ze panisko płaci bo gdzie indziej sa darmowe juz na szczescie niedługo a to pisałam ja kadrowa i jeszcze doswiadczenie zdobedziesz bedzie ci płacił za prace ho ho

brytan

daj sobie spokój z ta firmą bo bedziesz płakac po nocach firma rodzinna kto pierwszy wstaje ten rządzi

brytan

nie sredniej krajowej tylko minimalnego wynagrodzenia 1800 brutto jesli uwazasz ze 350 euro 400 euro na reke za zapierdziel przy tasmie system 3 zmianowy soboty niedziele to gratuluje samooceny.Dodatkowo mobbing stres i oszustwa na nagrodach czyli na twojej kasie.Srednia krajowa to jest 4100 brutto i tyle za prace tam powinno byc bo powinni płacic szkodliwe za podjecie vtam pracy

Boniek

Djoklecjan i wszystko jasne ;-)

hehe

jak będziesz miał pecha i trafisz na zmianę do lidera co cię zmiesza z błotem, to szybko ci się tej pracy odechce.liczą się cyferki, a nie pracownik. A im większy (usunięte przez administratora)tym większą karierę tu robi.

Pracownik dijo

Podstawa to 1500 + premia 500 zabiorą premie za wyniki bo tak i zostaje Ci 9,37zł/h. Śmiech

bury
@Pracownik dijo

nie premia tylko nagroda jest z nagrody jesli nie dostaniesz nie muszą ci sie tłumaczyć i tych nagród nie ma pozdrawiam

malina

jestem ze wsi mam 4 ha ziemi lekko zryty beret babka ma rynte oglądam /trudne sprawy,pamiętniki z wakacji,rolnik szuka żony/na codzień chodze w klapkach z tesco /kubota/ po sieni i do kur i chliwika podobno w dijo jest 400 euro na reke czy mój profil kandydata tam pasuje czy przejde rekrutacje jak myslicie praca tam to moje i mojej babki marzenie bede robił i soboty i niedziele babka wtedy kurom jesc da dam rade czy nie aplikowac tam na jakies stanowisko

wolny

faktycznie masz racje nie ma premii tylko nagroda i nigdy jej nie a płaca to 1500 zł a zapierdzielasz na tasmie jak robot praca dla desperatów za te pieniądze syf i dno dwa metry mułu

SPARTAKUS

W OFERCIE PRACY PISZA O PREMII WIEC KLAMIA BO PLACA TYLKO NAGRODE A POZA TYM WALI TAM CZOSNKIEM JESLI WIECIE CO CHCE POWIEDZIEC

kulawy

usuwaja opinie

kulawy

pracowalem pare lat i oswiadczam wszem i wobec ludzie kochani unikajcie tego miejsca jak ognia i wszelkiej zarazy W TROSCE O ZDROWIE PSYCHICZNE I FIZYCZNE

basia

w umowie masz niską stawke i premie uzaleznioną od osiąganych wyników poza tym masz zapis wykonywanie innych poleceń przełozonego i tutaj jest myk masz robić wszystko co ci kazą i kiedy ci wskażą nie mozesz przyjsc na wolnym brak premii odmówisz zrobienia czegos czego ci nawet robic nie wolno brak premii a w kadrach gadka że jestes jedyna takiej osoby szukaliśmy szanse rozwoju a to(usunięte przez administratora) i kamieni kupa bedą cie dymać na każdym kroku aha jeszcze sie nie upominaj o zabranie pieniedzy bo wtedy nikt nic nievwie kto i dlaczego praca tam to porażka

basia

tylko zasuwasz jak robot mała podstawa reszta to premia której nie zobaczysz nie mozesz przyjsc w sobote niedziele nie masz premii urlop na żądanie nie masz premii w tej robocie nie masz domu przełozeni węgorze posmarowane wazeliną bez kompetencji tylko są przez zasiedzenie klika nie polecam odradzam duzy poziom stresu tylko patrzą jak zabrac premie i podlizac sie włascicielowi jacy to oni bystrzaki są nie walczą za pracownika boją sie o własne tyłki odradzam stanowczo

cichy

Tak, dostałem właśnie news'a o wakacie na automatyka w Dijo, wymagania spełniam ponad oczekiwane, ale tanio skóry nie sprzedaję. Widzę że w Dijo nie ma szans dla mnie na zarobek na poziomie co najmniej 1000€. Doświadczenie i GODNOŚĆ kosztuje. Szkoda że nie ma tu konstruktywnej opinii z działu utrzymania ruchu, nie licząc tej "automatyka".

dlugodystansowiec

Pracuję już długo w Dijo i jeśli jesteś dobrym pracownikiem to nie można narzekać. Jęczą Ci, którzy się nie sprawdzają lub chcieliby zarabiać a nie wiele się narobić. U nas w Polsce to standard. Dobry pracownik jest na wagę złota a takich to z lupą szukać. Praca jest intensywna i nieraz stresująca w terminach ale tak jest wszędzie. Jeśli ktoś szuka ciepłej, niewymagającej posadki to nie w tej firmie.

lol
@dlugodystansowiec

Od razu widać, że nie wiesz nic o standardach pracy, ale mówimy o takich w firmach na poziomie. A ta firemka nigdy takiego standardu nie osiągnie. Dobry pracownik w firmie Dijo to taki mało kumaty, który będzie wszystko znosił, bo nie ma perspektyw. A nie ma ich dlatego, ponieważ zmarnował czas w firmie Dijo i się tam niczego przez lata nie nauczył albo nie ma pojęcia, że można w innej firmie pracować normalnie, jak człowiek. Pracować trzeba wszędzie, ale nie wszędzie jest się traktowanym jak pies przez niedouczonego właściciela. Ci bardziej rozgarnięci już dawno stamtąd odeszli.

heka
@lol

dokładnie jest tak jak piszesz najlepiej pracując tam miec szkołe podstawowa o nic sie nie upominac zabieranie premii to norma tyrasz jak głupek świątek piątek i niedziela za 1500 zeta to (usunięte przez administratora) przełozeni niekompetentni do bólu ale nadrabiają wazeliną do własciciela donosicielstwem na widok własciciela robią w gacie ze strachu ze ich zwolni

dlugodystansowiec
@lol

Standardy są zależne od tego co sobie wypracujesz i na jakich warunkach zgodzisz się na współpracę. Jak nie ma się siły przebicia w tej firmie to trzeba szukać gdzie indziej. Nic na siłę. W wielu firmach pracowałam w korporacjach również i powiem Ci, że w każdej musisz walczyć o swoje, bo inaczej będziesz narzekał jak teraz. Traktowali Cię jak "psa"? Hm... Pozwoliłeś na to? Ja nigdy takiego czegoś nie odczułam...

lol
@dlugodystansowiec

Oczywiście, że nie pozwoliłem, dlatego odszedłem:) W mojej obecnej firmie (korporacja) nie muszę o nic walczyć, bo pracuję na warunkach, na jakich zostałem zatrudniony, a za swoją pracę jestem odpowiednio wynagradzany i doceniany. W Dijo piękne warunki i obietnice były tylko na rozmowie, a rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Nie każdy pozwoli się bezczelnie oszukiwać. Poza tym, trzeba było jeszcze zapomnieć, że ma się dom i rodzinę, bo bycie w pracy od samego rana do późnej nocy to standard. Oczywiście za darmo. Teraz moja praca to przyjemność, z szefem można porozmawiać jak z człowiekiem, a nie jak z bufonem z mózgiem przeżartym przez pieniądze.

boy

hena daj sobie spokój tam jest totalny mobbing bedziesz wychodzic i gasic swiatło w firmie telefony do domu narada narade pogania i wyzwiska i cisnienie odpusc sobie dobrze radze

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Dijo - Wrocław

• Jak się pracuje w Grupa Dijo?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Dijo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Dijo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 16 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Dijo?

Kandydaci do pracy w Grupa Dijo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Dijo