Centrum Językowe KONIK

Opinie o Centrum Językowe KONIK

zaneta

bylam z nimi na jednym wyjezdzie . u seniorki 82 lata wszystko zgodne z opisem . sympatyczna rodzina . milo ich wspominam . wyplata do wykonanej pracy .zadowalajaca

ala

dobra praca, super podopieczna, bardzo mi to pasuje bo moge poprawic swoj niemiecki :))

goska

polecam. bylam 4 razy niedługo kolejny ;) stawka zadowalajaca

agata

polecam szybka rejestracja, szybka oferta i szybki wyjazd :) pozdrawiam

Nie byłem rekrutem cz

Czy zatrudniacie w wieku 68 lat i bez znajomości języka niemieckiego

anna

bardzo pozytywnie ocenam , bonusik 50 euro za polecenie . super sprawa :)

mariola

dlugo juz z nimi wspolpracuje siostra rowniez kilka razy jezdzila i na prawde dobrze wspominamy ta wspolprace

ZYGMUNT

bardzo mili ludzie w biurze wspaniala rodzinna atmosfera mam nadzieje na udana wspolprace pozdarwiam

paweł

żona własnie wraca, bardzo zadowolona i ucieszona ze wszystko poszlo po jej mysli ,pozdrawiamy

kasia

polecam z czystym sumieniem :)))

Aleksander

Byłem podczas sezonu pod ich skrzydłami, bardzo dobrze zorganizowana firma i dobrze funkcjonująca, polecam i pozdrawiam.

małgorzata

wspolpracuje z cj konik juz od kilku lat i jestem zadowolona ze wspolpracy polecam

Elżbieta

Polecam byłam z nimi przed wakacjami koło dortmundu i na prawde niemam do czego sie doczepic polecilam kolezanke i dostalam premie za polecenie to tez bardzo fajne z ich strony

dobra

dobra praca, wszystko zgodne z umowa, zadnych problemow z mojej strony firma nie miala i w druga strone podobnie ,moge zaliczyc wspolprace do udanych . polecam

Kto pracował w 2019 roku na terenie centralnej kuchni w miejscowości Damp w Niemczech ?

Justyna
@Zainteresowany

Ja właśnie jadę tam w niedzielę i szukam opinii od byłych lub obecnych pracowników, ale nic nie mogę znaleźć

Iwona

Na duży +

aśśś1

polecam do wyjazdow i prace w opieke ta firme

polecam

polecam monika

Kg bbkj

Czemu oni w ogóle nie odbierają telefonów??

Basia

(usunięte przez administratora) firmy wszystkie negatywne wpisy są usuwane a pracowicy z biura sami piszą pozytywne komentarze Pani Kopacz kupuje w telewizji nagrody i wywiady za które płaci kupę kasy aby zrobic sobie dobra marke (usunięte przez administratora) nie wypłaca kasy zlecenia A jak się ktoś odezwie to natychmiast rozwiązują umowy

mania

polecam z przyjemnoscia

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Językowe KONIK - Głogów

• Jak się pracuje w Centrum Językowe KONIK?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Językowe KONIK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 152.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Językowe KONIK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 137, z czego 110 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Językowe KONIK?

Kandydaci do pracy w Centrum Językowe KONIK napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Językowe KONIK