Firma Gwarant-Tomczyk sp.j.

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Firma Gwarant-Tomczyk sp.j.

Agata

Czy ktoś z Was uzupełniał ten formularz zgłoszeniowy http://www.gwarant-tomczyk.pl/index.php?option=com_ckforms&view=ckforms&id=2&Itemid=56&lang=pl na stronie firmy Gwarant-Tomczyk sp.j? Czy udało się potem odstac pracę?

Agata

@andzia długo pracujesz już w Firmie Gwarant-Tomczyk? Z wypowiedzi widzę, że jesteś zadowolona z pracy, czyli mogłabyś ją innym polecić? Może opowiesz więcej o swoich obowiązkach, by osoby, które zastanawiają się czy wyjechać miały przejrzysty ogląd o pracy.

andzia

pracuję od roku zarabiam 9.70 na rękę,13 brutto praca wymagająca dużej odporności psychicznej bo mam jedną panią z demencją która jest agresywna.Druga moja podopieczna za to jak plaster miodu na ranę.Za wszystko wdzięczna.lubię moją pracę bo lubię służyć i pomagać.W poprzednich postach widzę wiele negatywnych zdań na temat oiekunek i ich opieki.Mam nadzieę że to się zmieni i przyjdą takie z powołaniem.pozdrawiam wszystkich podopiecznych.opiekunka z Gdyni

Speed58

Moja mama korzystała z usług firmy Gwarant przez kilka lat,ostatnio zmieniono opiekunkę..."efekty uboczne" spowodowały zawieszenie usług,bo opiekunka się w żadnej mierze nie sprawdziła. Ja mogę zrozumieć trudną sytuację finansową,lekkie skrępowanie w nowym środowisku,ale podstawy trzeba sobie wypracować samemu. Sporo o tym wiem,jestem również opiekunem i to nie w Polsce i bywa,że nikt niczego mi nie pokazuje po przyjeździe,ale to trzeba mieć do tego powołanie,a nie patrzeć jedynie przez pryzmat zarobku. Rozumiem,że stawki dla opiekunek w Polsce nie powalają na kolana,ale jeśli nie satysfakcjonuje cię zarobek,to pomyśl,czy coś za te "grosze" jesteś w stanie zrobić dla pacjenta (podopiecznego),czy tylko chodzi o parę groszy i ubezpieczenie. Nie wiem,czy GCPR współpracuje jedynie z tą firmą,ale skoro tak,to płatności w niektórych przypadkach powinny być nagradzane premią dla podopiecznych.

Zwariowana94

Ja jak poszlam na rozmowe panie bylu bardzo mile i zaproponowaly mi 14 zl vrutto ale to moze dlatego ze mam skonczona szkole i doswiadczenie

rozgoryczona

Firma to ludzie, którzy tam pracują i mają wpływ na jej ocenę, wobec tego nie polecam. Opiekuna, która zajmuje się podopiecznym niestety niewiele ma wspólnego z profesjonalizmem. Często zastanawiam się czy tacy ludzie powinni pracować na rzecz inny, potrzebujących. Zamiast sumiennie pracować to odwala pańszczyznę. Chory nic nie powie, to można traktować jak psa. Psa nawet się tak nie traktuje.... szkoda słów.

Opiekunka
@rozgoryczona 02.11.2016 18:59

Witam niewiem co cię tak zbulwersowało , z jednej strony zgadzam się z tobą ( jest sporo osób które niepowinne pracować jako opiekunowie i wstydzę się za nich ) ale jest również sporo osób które wspaniale zajmują się seniorami , oddają serducho w pracy żeby nasi seniorzy choć przez chwilę byli szczęśliwi. Jeśli chodzi o firmę nieinteresuje mnie to co tam się dzieje dotąd , dokąd są wobec mnie i moich podopieczych w porządku . Pozdrawiam ;)

ert

No to myślę że tak. .ale już ofert nie mają teraz

Obiektywna

Witam wszystkich ... przez przypadek trafiłam na tą stronkę , pracuję w firmie Gwarant więc może napiszę jak to funkcjonuje w moim przypadku a jednocześnie da Wam odpowiedż na wiele pytań. Stanowisko - opiekun osób starszych , stawka brutto 8, 50 zł ( na rękę wychodzi około 6,40 ) niestety trzeba się nadygać żeby zarobić . :( Szefostwo chimeryczne jak jest ok to spoko , jak coś niepasi niemiłe unikają udzielania odp. zwłaszcza np. płace , dojazdy itd . jeśli o mnie chodzi robię swoje więc jest ok. Kwalifikacje? nikt nie żądał ode mnie , było tylko zapytanie czy pracowałam w zawodzie . aha niepodoba mi się jak szefowe wypowiadają się o osobach starszych. Może jestem przewrażliwiona?;) Podopieczni ... a mam ich wielu w większości mili ludzie samotni i schorowani starają się jak mogą żeby ułatwić mi życie bardzo ich lubię ale coraz częściej myślę o rezygnacji z tej pracy tylko i wyłącznie ze względów finansowych , odnoszę wrażenie że im więcej pracuję tym mniej zarabiam . ;( Pozdrawiam wszystkich . Obiektywna

rehabilitant 2.0

Próbuj, może akurat Tobie się spodoba.

anika

Obecnie pracuje u tych złodzieje 8zl brutto i to za osoby leżące za przejazdówke mieli zwrócić i co zwraca 52zla nie 92 40zlpojdzie się jebac mam fajne mile podopieczne super ale biuro siedzą 2lale kurna nic nie robią a my zapierdalamy ciężko za grosze jeszcze w hura cie robią każdym kroku tyle cala prawda

weroniek

@Piroman chyba każda rozmowa rekrutacyjna odbywa się z rekrutarem czyli osobą zajmującą się bezpośrednio HRem. Dajcie znać jak wygląda prac u nich, bo jestem ciekawy czy od czsu oststniego wpisu to dużo się zmieniło czy nie za bardzo? Czasem sytacja może w ciągu tygodnia się zmienić a czasem po 5 latach.

Piroman

Myślę, że jeszcze istotnym pytaniem jest kto przeprowadza takie rozmowy rekrutacyjne. Czy firma zatrudnia osobę odpowiedzialną za HR i zatrudnianie pracowników czy robi to bezpośrednio prezes ze swojego stanowiska? Najlepiej byłoby się do tego wszystkiego jakoś przygotować, ale nie wiem czy ktoś udzieli mi jakiś wskazówek?

podopieczna

Katastrofa!!!! W ciągu pięciu lat opieki trzy opiekunki były wspaniałe które szybko odeszły w związku z niską płacą a ciężką pracą. Jestem jedną z podopiecznych i przeraża mnie to.Tak zwane opiekunki przyjmowane są wprost z ulicy, bez badań i jakiegokolwiek przeszkolenia.Kierownictwo jest opryskliwe i nie miłe, robią łaskę że rozmawiają z podopiecznym.

nie polecam! szefowa tragedia

Andz bloog - 2011-02-26 15:36:57 Firma Gwarant nie gwarantuje niczego ,poza gwarancją stresu ,chaosu i nierzetelności wobec osób starszych .Ten fakt potwierdził by nie jeden podopieczny ,wobec którego jest świadczona usługa .Zarobki ,jeśli można nazwać to zarobkiem ,mogą doprowadzić nie jednego do załamania psychicznego .Gwarantuję ,podjęcie pracy w tej firmie gwarantuje pracę bez gwarancji .też znam osoby (dwie żeby nie było że dużo) które zrezygnowały z usług Gwaranta, tylko dziwię się bo w Legnicy pracowałam i wszystko było ok, tam sobie chwalą takie biura. Moze to zalezy od osób tam pracujących? a może od wymagających starszych ludzi?

Anna

anonim - 2013-07-04 19:46:17 o fak, to chyba nie jest to czego się spodziewam po pracy, która ma mnie utrzymać, chyba, że chciałbym w niej również nocować... hehehehehehehehe dobre sobie oczywiście da rade wyciaqgnąć najniższą krajową ale musisz mieć kilku staruszków do opieki a nie jednego a jeszcze jak dadzą ci jednego na poczatku gorzowa a drugiego na koncu to na bilety nie zarobisz

Nie chcę wprowadzać w błąd bo tam nie pracuje i daj Boże nigdy nie będę ale SŁYSZAŁAM od znajomych że 5zł za godzinę umowa-zlecenie. Najlepiej skontaktować się z biurem. Pozdrawiam

Taaa

Grunt to robić PR własnej firmie w sieci podszywając się pod .... pracowników. Gratuluję poczucia humoru

ej tam narzekaczka, trzreba było do szkoły chodzić to dostałabyś więcej. ja pracuje już ponad pół roku, wcześniej robiłam w takiej firmie pożal się Boże też Gorzowie. tutaj przynajmniej wszystko na czas, w biurze masz załatwione ręki, babki ostre ale trudno. ja tam polecam

Andz bloog

kasiax

hej pracuje dopiero 4 miesiące, ale jest super! nigdy nie oddam moich staruszkow:-) placą ok, nie to co w Niemczech, ale to Polska jest! kierowniczki są wymagające to fakt, ale jak dbasz żeby wszystko było ok to jest spoko! polecam

Zostaw opinię o Firma Gwarant-Tomczyk sp.j. - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Gwarant-Tomczyk sp.j.