Gwarant-Tomczyk sp.j

Legnica

Opinie o Gwarant-Tomczyk sp.j

Seraskier

Czekam ale to chyba złodziejska firma przynajmniej na terenie Lubonia

Ada

Dziadostwo pełna gębą !!! Firmy nie stac aby wysłać pit 11 poczta. Bieda

Ada

Firma KRZAK!!! Mimo mimo mojej 2 krotnej prosby Panie odmowily mi wysłania poczta mojego PIT-11 w ustawowym terminie czyli do 28 lutego 2017 Stwierdzilily ze jest do odbioru tu i tu w W-wie w takich a takich godzinach. Tym samym musiałam prosić swojego pracodawcę o dzień z urlopu aby go odebrać.!!!!LAFIRYNDY stwierdziły ze jeśli nie odbiorę osobiście to one mi go wyślą poczta POD KONIEC KWIETNIA!!! Czyli prawdopodobnie nie roliczylabym się w terminie z Urzędem Skarbowym. PEŁNE DZIADOSTWO!!! Żaluja ja na znaczek pocztowy i nie dopełniają obowiązków platnika wynikających z ustawy.

bbb

kwalifikacje "opiekunek " na poziomie pomocy domowej ale czego spodziewać się od osób z "ulicy" za te psie pieniądze jakie płaci im firma. Może i są jakieś bardziej wykwalifikowane ale ja miałam nieszczęście poznać 5 , z których ostatnia dopiero jak się jej zwróciło uwagę to zaczęła pomagać higienie osobistej. Żadna nie zainteresowała się sama czy podopieczny się w ogóle myje.

johanna
@bbb 09.02.2016, 14:10

uuuuu, to co to za opieka?Witam,przykro mi się czyta takie opinie na temat tej pracy we własnym kraju,wynika z tego,że jestem wykwalifikowaną opiekunką w wieku 31lat już z wieloletnim doświadczeniem,co prawda nie na terenie Polski,ale wiem,że higiena osobista pacjenta hmm to raczej podstawa,nasz zawód wiąże się z odpowiedzialnością i poświęceniem i mega cierpliwością,gdyż każdy podopieczny jest inny i uważam,że należy dostosować się do charakteru,przyzwyczajeń osoby potrzebującej pomocy,do tego zawodu trzeba mieć predyspozycje,bo ma się do czynienia nie z robotem tylko z człowiekiem,żywym organizmem,to moja taka odpowiedz i również podpowiedź do osób odwalających tzw.fuszerkę

anika

Praca

użytkownik zarejestrowany

bro
użytkownik zarejestrowany

szczerze mówiąc nie kojarzę , aby inne firmy zajmujące się wynajmowaniem opiekunek dla osób starszych za naszą zachodnią granicą w niemczech proponowały coś więcej niż Gwarant. Wszystkie mają w swojej ofercie podstawowe wynagrodzenie plus ewentualnie możliwość zamieszkania z osobą którą się opiekują.

Fajna Praca :)

Bardzo ciekawa praca sprawia mi tyle radości :),że po roku czasu musisz się leczyć u psychiatry.. wszyscy dookoła cię jebią a narobić trzeba się jak koń za wszawe pieniądze, W większości domach Polaków to brud i smród. Pozdrawiam

mumu

Gwarant zatrudnia stare baby na emeryturze, takie grubo po 60-tce.Taka pracą się zbytnio nie przejmuje. weźmie sobie ze 4 podopiecznych, żeby więcej zarobić i to tyle. Konkretnej roboty nie widać, a podopieczni cierpią. Przemądrzałe te opiekunki, a kombinatorki!!!!!!!. Zarobić, a się, nie narobić. Ma taka emeruturę i jeszcze dorabia, za co więc te podwyżki i premie, które ponoć dostają? Odpowiadam: za fuszerkę.

somebody
@mumu 21.05.2013, 09:43

Nie prawda kazdy, kto chce tam pracowac bez wzgledu na wiek moze pracowac. Nie tylko starsze kobiety -a one nierzadko musza sobie jakos dorobic do tych bidnych rencin czy emerytur.. taka nasza polska rzeczywistosc, niestety!

zamelka

Witam.Sluchajcie,dobrze ze zaczelam sprawdzac ta firme z ktorej na dniach mialam wyjechac do opieki w Niemczech.Proponowano mi dosc dobry zarobek jak na slaba znajomosc jezyka niemieckiego.Zakwaterowanie w ladnym duzym pokoju z lazienka.Czytam tutaj opinie o tej firmie i jestem rozczarowana ale dobrze ze u siebie a nie na obczyznie

pracująca

anonimowy podopieczny- firma reklamuje specjalistyczną opiekę i wykwalifikowany personel - jaka prawda?

Agnieszka

Witam Mam pytanie Czy ciężko jest sie dostać prace w tej firmie?Jestem z Głogowa Wysłałam wczoraj podanie i zastanawiam się czy jest jakakolwiek szansa.Pozdrawiam

telma

hej! mi tez sie podoba, podwyzki co rok :-) wiec spoko. pensja taka sobie ale wiecej w tej branzy w Polsce nie zarobisz. firma faktycznie ma to wszystko fajnie zorganizowane, widzialam babcie ktorej pomogli i zalatwili zmiane mieszkania bez pradu i wody a teraz to sobie kobita w ciepelku mieszka i swiatlo ma i telewizor. Fajnie ze dzialaja tak spolecznie

benka

ja też tam sobie chwalę, klientów mam super, wszyscy obok siebie więc nie latam po całym mieście jak w innych firmach. kierowniczki z biura są w porzadku dopoki ty jestes w porzadku, jak podpadniesz to trzeba sie tlumaczyc ale to chyba zadna nowosc! płacą tak samo albo troche lepeiej niz konkurencja a przynajmniej maja wszystko super zorganizowane

nika

praca spoko, dyrektora nawet nigdy nie spotkalam bo i po co? kierowniczki z biura wszytko jasno wyjasniaja i do roboty! jak nie robials tego wcześniej to cie wyszkolą a umowa zlecenie, no trudno przeżyję, przynajmniej zusy mam płacone i chorobowe też. polecam

kaska

mocne słowa dziewczyny, ale nie zgadzam się z wami wogóle. jakieś bzdury tutaj wypisujecie, poza tym zejdźcie na ziemię!!! taki zawód. co ty byś chciała prywatną opiekę medyczną i samolot słuzbowy! jedź do Niemiec, praca całodobowa, zarobisz 4 tys. to se na wczasy pod gruszą pojedziesz. żal mi takich naiwniaczek

krystyna

ja tam sobie chwalę, wiedzą co robią

Zostaw opinię o Gwarant-Tomczyk sp.j - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gwarant-Tomczyk sp.j