Opinie o Firma Gwarant-Tomczyk sp.j. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Firma Gwarant-Tomczyk sp.j.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Firma Gwarant-Tomczyk sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Gwarant-Tomczyk sp.j. w Gorzów Wielkopolski

anika

Obecnie pracuje u tych złodzieje 8zl brutto i to za osoby leżące za przejazdówke mieli zwrócić i co zwraca 52zla nie 92 40zlpojdzie się jebac mam fajne mile podopieczne super ale biuro siedzą 2lale kurna nic nie robią a my zapierdalamy ciężko za grosze jeszcze w hura cie robią każdym kroku tyle cala prawda

weroniek

@Piroman chyba każda rozmowa rekrutacyjna odbywa się z rekrutarem czyli osobą zajmującą się bezpośrednio HRem. Dajcie znać jak wygląda prac u nich, bo jestem ciekawy czy od czsu oststniego wpisu to dużo się zmieniło czy nie za bardzo? Czasem sytacja może w ciągu tygodnia się zmienić a czasem po 5 latach.

Piroman

Myślę, że jeszcze istotnym pytaniem jest kto przeprowadza takie rozmowy rekrutacyjne. Czy firma zatrudnia osobę odpowiedzialną za HR i zatrudnianie pracowników czy robi to bezpośrednio prezes ze swojego stanowiska? Najlepiej byłoby się do tego wszystkiego jakoś przygotować, ale nie wiem czy ktoś udzieli mi jakiś wskazówek?

podopieczna

Katastrofa!!!! W ciągu pięciu lat opieki trzy opiekunki były wspaniałe które szybko odeszły w związku z niską płacą a ciężką pracą. Jestem jedną z podopiecznych i przeraża mnie to.Tak zwane opiekunki przyjmowane są wprost z ulicy, bez badań i jakiegokolwiek przeszkolenia.Kierownictwo jest opryskliwe i nie miłe, robią łaskę że rozmawiają z podopiecznym.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac
Szczecin
INCOM POLSKA SP. Z O.O.

nie polecam! szefowa tragedia

Andz bloog - 2011-02-26 15:36:57 Firma Gwarant nie gwarantuje niczego ,poza gwarancją stresu ,chaosu i nierzetelności wobec osób starszych .Ten fakt potwierdził by nie jeden podopieczny ,wobec którego jest świadczona usługa .Zarobki ,jeśli można nazwać to zarobkiem ,mogą doprowadzić nie jednego do załamania psychicznego .Gwarantuję ,podjęcie pracy w tej firmie gwarantuje pracę bez gwarancji .też znam osoby (dwie żeby nie było że dużo) które zrezygnowały z usług Gwaranta, tylko dziwię się bo w Legnicy pracowałam i wszystko było ok, tam sobie chwalą takie biura. Moze to zalezy od osób tam pracujących? a może od wymagających starszych ludzi?

anonim - 2013-07-04 19:46:17 o fak, to chyba nie jest to czego się spodziewam po pracy, która ma mnie utrzymać, chyba, że chciałbym w niej również nocować... hehehehehehehehe dobre sobie oczywiście da rade wyciaqgnąć najniższą krajową ale musisz mieć kilku staruszków do opieki a nie jednego a jeszcze jak dadzą ci jednego na poczatku gorzowa a drugiego na koncu to na bilety nie zarobisz

Nie chcę wprowadzać w błąd bo tam nie pracuje i daj Boże nigdy nie będę ale SŁYSZAŁAM od znajomych że 5zł za godzinę umowa-zlecenie. Najlepiej skontaktować się z biurem. Pozdrawiam

Taaa

Grunt to robić PR własnej firmie w sieci podszywając się pod .... pracowników. Gratuluję poczucia humoru

ej tam narzekaczka, trzreba było do szkoły chodzić to dostałabyś więcej. ja pracuje już ponad pół roku, wcześniej robiłam w takiej firmie pożal się Boże też Gorzowie. tutaj przynajmniej wszystko na czas, w biurze masz załatwione ręki, babki ostre ale trudno. ja tam polecam

Andz bloog

kasiax

hej pracuje dopiero 4 miesiące, ale jest super! nigdy nie oddam moich staruszkow:-) placą ok, nie to co w Niemczech, ale to Polska jest! kierowniczki są wymagające to fakt, ale jak dbasz żeby wszystko było ok to jest spoko! polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Gwarant-Tomczyk sp.j. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Firma Gwarant-Tomczyk sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Gwarant-Tomczyk sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Gwarant-Tomczyk sp.j.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Firma Gwarant-Tomczyk sp.j.?

Kandydaci do pracy w Firma Gwarant-Tomczyk sp.j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Firma Gwarant-Tomczyk sp.j.