Centrum Językowe KONIK

Opinie o Centrum Językowe KONIK

OLA

POLECAM

justyna

przyjemna wspolpraca ,szybka decyzja i oferta i jest wyjazd :)

JOWITA

POLECAM

Aneta

dobra sztela dobrze zorganizowany zespul i dobre wynagrodzili

Nie byłem rekrutem cz

Czy zatrudniacie w wieku 68 lat i bez znajomości języka niemieckiego

ilONkA

wyplata w terminie , tak jak bylo mowione na poczatku ,odpowiadaja na zapytania i pomagaja z problemami , MOGE POLECICC

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Centrum Językowe KONIK?

MONIKA

hej w moim przypadku jestem bardzo zadowolona z ich podejscia . mialam problem z podopieczna i firma szybko zareagowala i pomogla

Wiktor

Czy w centrum językowym jest teraz nauczanie zdalne?

izabela
@Wiktor

tak,jest.

ela

pozdrawiam zespol i polecam prace u nich

beata1111

wyjechalam z nimi na poczatku grudnia trafilam na bardzo mila rodzinke jestem przeszczesliwa z zlecenia .zostaje do poczatku lutego

RENATA

SZCZERZE POLECAM

MARIOLA

POLECAM PRACE W CJ KONIK BARDZO MILI LUDZIE W BIURZE, LICZE NA PRZYJEMNA WSPOLPRACE

anianonimowa

po pierwszym wyjezdzie i zadowolona ,kolezanka polecala polecala i namowila

bylam kilka miesiecy temu u jednej rodziny i trafilam na bardzo mila rodzinke. w tym roku jade na swieta i mam nadzieje ze bedzie podobnie wesolych swiat zycze .

Irena

Wszystko ok.

Sławcio
@Irena

Jak bym się wypowiedział to raczej pani Magda więcej pracownikòw by nie znalazła nie odbierają tel. alarmowych na SMS odpiòją tylko jak chcą a pozytywne opinie firmy to jej pracownicy wystawiają (rekrutancji)jak ktoś chce się prawdy dowiedzieć o tej firmie to zapraszam osoby pokrzywdzone za dobrze wykonywaną pracę dla(usunięte przez administratora)jestem na Fejsie pozdrawiam

Izabela

Powiem to tak pojechałam do pracy z tej firmy do opieki,fakt że zlecenie miało być inne od faktycznego stanu jaki okazał się na miejscu pracy ,fakt że rzeczywiście na miejscu warunki były inne niż w umowie,zadzwoniłam na telefon alarmowy i powiedziałam o tym nerwowa sytuacja gdy jest się w pracy w innym kraju bez języka i wszystko okazuje się inne ,ale z drugiej strony myślę dziś że to też nie jest wina firmy tylko rodziny do której trafiłam,faktycznie firma zorganizowała powrót na drugi dzień ale miałam szczęście że mój znajomy wracał z Niemiec do Polski i wróciłam z nim ,ale faktem jest że firma zwróciła mi koszt podróży , myślę że nie do końca firma jest zła ,i różne są sytuacje ,nerwowa sytuacja i zamieszanie spowodowane tym że piszecie komentarze że firma nakłada kary nie jest wcale prawda ,wystawiam ten komentarz bo uważam że należą się podziękowania dla pani Jaworskiej ponieważ mimo naszych złych rozmów telefonicznych była zaangażowana w pracę i doszliśmy do rozwiązania sytuacji ze zwrotem kosztów podróży,więc czasem trzeba spojrzeć na wszystko innym okiem że nie zawsze to wina firmy ,czasem to wina ludzi do których trafiamy do pracy.

Gosia

I napewno Pani Kopacz skasuje moj komentarz bo tak robi jak sa negatywne Szefowa lansuje swoją firmę i osobe w telewizji tylko niech powie ile kosztuje wyrezyserowany teatrzyk mogę polecić godna i zaufana firmę więcej na priv cholewka1965@gmail.com

Opiekunka

Przeciez szefowa kupuje te wywiady w telewizji i do tego zatrudnia na czarno Ukrainki w Niemczech a komentarze piszą sami pracownicy z firmy Konik hihihi żenada

jola6606

jade z nimi za tydzien na swieta licze na przyjemna wspolprace i przede wszystkim na super rodzinke raz juz bylam i nie narzekam wiadomo jak trafi sie osoba z chorzeniami to trzeba sie nachodzic ale rodzina byla wyrozumiala i na prawde mila licze ze w tym przypadku nie bedzie inaczej

beata

bylam 1,5 miesiaca na zleceniu sympatyczna babcia i rodzina jestem zadowolona

Oszukana

Byłam z tą firmą tylko miesiąc dostałam 900 euro, na następny wyjazd pojechałam do tej samej rodziny z innej firmy i dostałam 1440 euro, a podopieczni płacili taką samą kwotę do Konika jak i do innej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Językowe KONIK - Głogów

• Jak się pracuje w Centrum Językowe KONIK?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Językowe KONIK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 152.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Językowe KONIK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 137, z czego 110 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Językowe KONIK?

Kandydaci do pracy w Centrum Językowe KONIK napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Językowe KONIK