Centrum Językowe KONIK

Opinie o Centrum Językowe KONIK

Doti 75

Zostałam w Niemczech, miałam problem ze znalezieniem pracy, nie chciałam wracać do Polski, ktoś mi ich polecił. Zajeli się wszytskim. zadowolona jestem i rowniez plecam !

RoksanaJa

Polecam firmę CJ Konik ,byłam pod ich ''skrzydlami'' na dwoch wyjazdach i czulam sie bardzo pewnie i bezpiecznie ,stanowcza firma i dobra wyplata za wykonana prace

Duzy wybor ciekawych ofert. Polecam.

Patrycja

jestem mega zadowolona ze wspolpracy. fajna pomoc ze strony pracownikow. polecam

Jagoda
@Patrycja

podpinam się ,polecam

Nie byłem rekrutem cz

Czy zatrudniacie w wieku 68 lat i bez znajomości języka niemieckiego

renia

firma godna polecenia

Agnieszka Kurek

Jestem bardzo zadowlona ze wspolpracy. to moja trzecia firma i od dwqoch lat jezdze tylko z nimi. zadowolona na plus duzy plus

Na jakie benefity można liczyć w Centrum Językowe KONIK?

marlena733

bezplatne szkolenie jezykowe ,na przyklad ,kurs bedzie w maju jakos ,bo daty dokladnie nie znam,najprawdopodboniej sie tez tam wybieram:)

MANIA

PREMIA 300 EURO

iza

ja bylam juz nimi kilka razy ,nigdy mnie nie zawiedli ,pozdrawiam i wesolych swiat

estera

innej lepszej firmy niż ta ,nigdzie nie znajdziesz ,POLECAM

Opiekunka

Od dawna wiadomo, że nawet firma na (usunięte przez administratora) jest lepsza niż Konik. Jest w szoku, że jeszcze ktoś z nimi jeździ. Nie polecam.

ala

od roku z nimi jezdze ,polecam

Krzysztof Argalski

Pracuje w firmie z przerwami w sumie 5lat. Nigdy nie było problemów z wypłatą na czas czy też z zaliczką. Szybko sprawnie i bez problemów. W tych ciężkich czasach związanych z koronawirusem dodatej do pensji 300euro. Płacę oczywiście w zależności od znajomości języka. Mój Niemiecki jest na wysokim poziomie więc dostaje najwyższa stawkę. Pozdrawiam całą ekipę ????????

MAGDA

WROCILAM PONAD MIESIAC TEMU ,WYPŁATA NA CZAS I BARDZO ZADOWALAJACA KWOTA JAK NA DZISIEJSZE CZASY I POROWNUJAC INNE FIRMY ,A PRACOWALAM W KILKU FIRMACH,TA MI PASUJE. TERAZ WYBIERAM SIE NA SWIETA ,DO RODZINY I TAK NIE MOGE JECHAC ,TO PRZYNAJMNIEJ WPADNIE PREMIA SWIATECZNA ;)

ania

polecam

elwira12121982

pracuje juz w firmie konik od 3 lat ,z malymi przerwami ,ale jezdze z nimi i nie przewiduje zmian:)

Jola69

super współpraca. Polecam

HELA

PIEKNY DZISIAJ PIATEK ,TAK JAK MOJA OCENA 5:)

GABRYSIA976

DOBRA ATMOSFERA ,MILI LUDZIE ,DOBRA PŁACA :)

Anita

Poleca. fajna wspolpraca oceniam na 5

iga

Pozytywne wspomnienia mam z tą firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Językowe KONIK - Głogów

• Jak się pracuje w Centrum Językowe KONIK?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Językowe KONIK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 152.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Językowe KONIK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 137, z czego 110 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Językowe KONIK?

Kandydaci do pracy w Centrum Językowe KONIK napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Językowe KONIK