Centrum Językowe KONIK

Opinie o Centrum Językowe KONIK

Bożena

Własnie wróciłam, jestem zadowolona ze współpracy pomimo obaw bo wyjeżdżałam pierwszy raz. Teraz mam pauzę i po wakacjach chce jechać znowu. pozdrawiam

nem

bzdury piszecie nie ma firmy co można polecić na 100 procent dobra dlatego kłamiecie..ja pracuje czasami dla super firmy ale nigdy nie powiem ze so na sto procent okey bo nie ma firmy która stoi za opiekunko gdyz nie mieli by w zadnym kraju ofert..my opiekunki często mamy racje ale nie wolno nam jej mieć..bravecare owszem jest za opiekunko ale tylko czeka by nie oplacic ubezpieczenia..wiec nie ma firm idelanych wasze opinie so spreparowane zaslodzone wszytkie przeważnie w ciągu jednego tygodnia.napisane..dbajo o opinie wiec siedzo tu opłacone panie i wpisujo slodkosci az do mdlosci...technologia w rekach (usunięte przez administratora) mowi jedna pani no wlasnie ta pani pracuje dla tej firmy i wykorzystuje technologie by (usunięte przez administratora) oklamywac ..male firmy jak Artur interhalte owszem dbajo o wyplaty ale za opiekunko nie stano ja udowodniłam ze miałam racje ale i tak już firma do mnie sie nie odzywa ...ta strona jest p;rawie niewiarygodna nie można liczyc na sparwdzenie opinii bo siedzo tu klamcy i wypisujo nieprawdę ..prawdziwa firma placi od 1 do 10 każdego miesiąc reszta to oszusci

Renata
@nem

to w twoim rozumowaniu firma jest idealna ,bo oni wyplacaja pomiedzy 1 a 10 kazdego miesiaca ,nie zdarzylo mi sie nigdy dzien w te a ni we wte

kataRZYNA

JESTEM ZADOWOLONA, MYŚLE ZE TO JEDNA Z LEPSZYCH FIRM NA RYNKU. MAJA DOBRA OPINIE, PŁACĄ BONUSY. DLA MNIE NA DUŻE TAK !

asia

swietny zespol polecam

Nie byłem rekrutem cz

Czy zatrudniacie w wieku 68 lat i bez znajomości języka niemieckiego

Romka

polecam ta firme

Lena

Tragedia, pojechałam od nich pierwszy raz i na miejscu opiekun prawny podopiecznej zaczął mnie molestować, gdy zgłaszałam do firmy pokazywalam wiadomości oni to olali zero reakcji na koniec chcieli mnie odesłać do domu, żadnej innej oferty żadnej rozmowy tak jakby to była moja wina, ta firma to porażka nie polecam nikomu. Zmienilam firmę i jestem teraz zadowolona

daga38
@Lena

nigdy nie mialam z nimi podobnej sytuacji a pracuje juz kilka lat ,dziwne.ale najwyrazniej zdarzaja sie wyjatki ,pozdrawiam i zycze powodzenia

Lucyna

umowa, praca, wypłata ok .. wszystko się zgadza. polecam, teraz niełatwo o taka firmę. dla mnie na 5 !!!

Ewelina

super zgrany zespol .duzo waznych rzeczowych informacji ,to mi sie podoba

pojechałam z Nimi z ogłoszenia. Bardzo fajna Firma, dobrze płacą - zawsze pomocni, super zadowolona..

Marlena

Jestem po pierwszym wyjeździe ,jestem zadowolona z pobytu, miła podopieczna i pieniążki zadowalające ,po wykonanej pracy

teresa

polecam

CIPK2019

OD ROKU 2019 ZAPUSALAM SIE DI TEJ FIRMY.NA POCZSDKU BYLO WSZYSTKI FAJNIE.MILA WSPOŁPRACA JESTRM TEEAZ NA ZLECENIU MIEJSCOWOŚĆ BIELEFELD CÓRKA PODOPIECZNEJ ZACZĘŁA NA MNIE NASKAKIWAC ZE NIE ZNAM NIEMIECKIEGO.FIRMIE ZGLASZALAM LECZ NIE MIALAM PRAWA, SIĘ POŻALIC CGCA MNIE ODESLAC DO POLSKI.A OBIECALI POWROT DDO MIEJSCOWOŚCI TRUSETAL.. NIE MAM ZAMIARU WRACAC NA KFARATANĘ.TO PRAWDA, ZE (usunięte przez administratora) ZAMIAST WYPŁACIĆ 950 EURO OTRZYMAŁAM 650EURO SZUKAJSCIE RZETELNYCH FIRM A NIE KONIK

beata211
@CIPK2019

nie rozumiem o co problem do firmy skoro to corka podopiecznej miala do CIEBIE pretensje ,ja jezdze z nimi juz dlugo i nigdy nie mialam podobnych problemow,pozdrawiam

wspolpraca

wspolpraca na duzy plus

CIPK2019

PRZEPRASZAM ZA BŁEDY BO SZYBKO PISALAM JUSTYNA NIE POLECAM TEJ FIRMY.SZUKAM JUZ INEGO ZLECENIA NIE DAJĆIE SIE,KOBITKI (usunięte przez administratora)POZDRAWIAM

Zadowolona

Wszystko ok. Zadowolona. polecam.

romka

Dobrze pracowac z takim zespolem ,polecam

beata

byłam z nimi, miałam fajne zlecenie, świetna rodzina zaprzyjaźniłam się z NIMI. jestem bardzo zadowolona ze współpracy oraz warunków które oferują. Polecam !!!!!!

ewelina

przyjemna atmosfera ,mili ludzie i pomocni ,polecam

Maria74

Współpraca na 5 +, polecam i każdemu życzę takiego pracodawcy !!!

Doti 75

Zostałam w Niemczech, miałam problem ze znalezieniem pracy, nie chciałam wracać do Polski, ktoś mi ich polecił. Zajeli się wszytskim. zadowolona jestem i rowniez plecam !

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Językowe KONIK - Głogów

• Jak się pracuje w Centrum Językowe KONIK?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Językowe KONIK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 152.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Językowe KONIK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 137, z czego 110 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Językowe KONIK?

Kandydaci do pracy w Centrum Językowe KONIK napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Językowe KONIK