Opinie o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Zabrze

kokoczek

i oto wizerunek tego kok_owskiego bagna

zwykły pracownik KOK

A dlaczego nikt nie pisze, że kierownik południa Zbigniew P w czasie niedawnych strajków w KWK Brzeszcze usiłować przemycić na teren zakładu gorzałę dla strajkujących górników ? A czy nie powinien być za to ukarany ??!!

VonBadyl i wszyscy wiedza

Z knurowa Kierownik i dowodcy to wredne swinie nik nie informuje ze kok padl i ze przenieslki ludzi na inne kopalnie a ze ludzie z knurowa to wredne kutasy kazdy o tym wie a kierownik ze szczyglowic robil przekrety kazal wywozic rozne zeczy i ninja dowodca mu pomagal on idzie na dol a kierownik zostaje mimo ze dyrektor kopalni kazal go przniesc impekl bierze byle kogo a najlepiej SB-ka wziasc

VonBadyl i wszyscy wiedza

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
graver

Dziś firma Impel tryumf świętuje, bo Knurów-Szczygły właśnie przejmuje. Ciężko jej było przejąć kopalnię , więc bardzo chytrą wszczęła batalię. Klęska "Skorpiona" ją nauczyła, że głównie podstęp to jest jej siła. Kursy więc robi załogę straszy , potem umowę? kładzie do taszy. Do króla idzie i mówi butnie, wypnij się królu na swoje trutnie. My ci tu Królu damy robotę , lecz zatrzym dwór no i hołotę. Dla króla było to jak zbawienie bo szykowało mu się zwolnienie. Bo KOK miał dość już króla bez zdania i związanego z tym zamieszania. Szybko więc zwołał król swe dworzany,zbrojnych rycerzy , giermków i damy. Jest piękny elf i jego diva i czarna mamba nieco fałszywa. Jest "Castorama" , jak fama niesie,wszystko królowi szybko doniesie. Jest dzielny Frodo chwat to nad chwaty,bezbronnym paniom spuszcza on baty. Jest vice król i księżna Kama , na posterunki nie chodzi sama. Zawsze jest przy niej mała poduszka, bo brak jej w pracy własnego łóżka. Jest skryba Maniuś chłop to na schwał,służb on nie pisze tak jakbyś chciał. Zawsze na przekór zawsze na złość taki to z niego jest super gość. Więc rzecze król moi dworzanie! , radźmy bo nikt się tu nie ostanie. Siedzą i ględzą , ględzą i radzą bo przecież sami rady nie dadzą. Kto będzie za nich chodził w patrole, bo przecież oni nie są robole. W końcu król zrywa się z swego siedziska, szczęśliwy krzycząc mam , mam, mam ludziska. Idźcie rozpuśćcie plotkę wśród ludu, że Impel wygrał nie będzie cudu. Że dość ma wojów z bronią i ciurów,którzy mu będą strzegli tu murów. Wnet blady strach padł na załogę, w sercach poczuli gorycz i trwogę. Bo dotąd dzielnie opór stawiali,lecz król ich zdradził, zostali sami. Biegną do króla do nóg padają i o umowę króla błagają. Lecz król ma dla nich tylko zlecenia ,na których nawet staweczki nie ma. Są za to kary głownie za spanie , lecz także za zbyt przydługie stanie. Ciekawe jest to panowie panie, czy na wypłatę coś im zostanie. Wielce jest łaskaw król na Knurowie, paru pochlebcom dał po umowie. Taką umowę to pies by oszczał, bo to są ludzie pierwsi na odstrzał. Reszta w tobołach niosąc klamoty , po innych dworach szuka roboty. Król dumnym wzrokiem po włościach wodzi, no już mi tutaj nikt nie zaszkodzi. Teraz mnie czeka żywocik słodki, w końcu pozbyłem się też paprotki. Cieszy się siedząc w biurze bez okien, lecz fałsz i zdrada wyjdą mu bokiem.

Stańczyk
@graver

Ja Cię -Grawer-z dużej litery Cię piszę boś zasłużył.Aleś dowalił do pieca że aż miło poczytać,a na dodatek dym biały jak na konklawe.Bardzo bym chciała Cię poznać ,a tymczasem szacunek za styl i wnikliwą obserwację. Poza tym trochę poprawiłeś moja opinię o ochroniarzach. Są wśród nich ludzie inteligentni jak widać ,choć to prawdziwy "grzybek w barszczu ". Trochę Ci kolego słodzę ,no ale cóż,wywarłeś na mnie miłe wrażenie.Skarżą się wszyscy na pracę w ochronie,ale prawda jest taka-wszystkiemu winna jest góra ,czyli prezesi i kierownicy.Wiadomo ,przykład idzie z góry,gdyby oni nie kłamali i nie manipulowali ,to i te marne kierowniczyny na obiektach się nie ośmielili .A pierwsza i podstawowa zasada zostania kierownikiem na obiekcie,a także dowódcą ,to jest zdolność do manipulacji i dupo-włażenia.Zero honoru i ambicji.Każdy mówi to czego od niego oczekuje jego przełożony. Znam już dużo KOK-owskich obiektów i zaręczam ze nie spotkałam ani jednego honorowego kierownika. Wszyscy tylko własnych interesów pilnują i interesów swoich znajomków.Zwykły pracownik który nie wchodzi w żadne układy jest nikim i prędzej czy później go psychicznie wykończą .Cóż ,po wielu wielu latach pracy w ochronie stwierdzam że to nie jest praca dla uczciwych.To nie jest praca dla prawomyślnych. To praca dla kombinatorów i spekulantów ,tylko tacy tam pływają na powierzchni.Honor i uczciwość są zbyt ciężkie i idą na dno.Tak to już jest w przyrodzie (usunięte przez administratora) zawsze pływa na powierzchni.Pozdrawiam .

Arczi

Hej, szczurek chyba ci się posty na które odpowiadasz pomyliły, ja o ONF 13 nic nie pisałem, tylko wspominałem o biedzie umysłowej, nie wiem- może poczułeś się w związku z tym wywołany do tablicy?

@Arczi

Sory Arczi ,masz rację post był skierowany do kabla miedzianego,ale tak jak wyżej napisałem to same fakty ,których nie da się ukryć.Przykre jest to ,że z ONF 13 odeszli porządni ludzie a zostało same cwaniactwo, i nieroby wysługujące się innymi ludźmi . Jest to zasługa szefa o którym też nie można powiedzieć nic dobrego, osądźcie sami : Pracownik złapany przez szefa na spaniu wyleciał z pracy w ciągu dwóch tygodni ,nie było żadnego tłumaczenia ,żadnej litości , z kolei drugiemu pracownikowi któremu rąbnęli (usunięte przez administratora) grube trzy żyłowe kable miedziane ,nie poniósł żadnych konsekwencji do dnia dzisiejszego. Oczywiście jest to jeden z piesków szefa. Można by pisać na ten temat ,ale to może kiedy indziej. Pozdrawiam.

@szczurek

To prawda ale królowa kredytów lubi się wdzięczyć i wyginać do dworzan i tym kupila sobie bezkarność i same fuchy

@Tadek

No tak! Nie każda umie się przeciągać jak ta lisiczka po liftingu .Królowa kredytów to potrafi,no w końcu te kredyty trzeba na coś brać..........Szkoda tylko ,że dała sobie powiększyć usta,a nie zoperowała sobie mózgu.A może w Implu te wargi będą do czegoś potrzebne ????????? Odpowiedzcie sobie sami.A do wiadomości tych którzy tam na obecną chwilę chcą podjąć pracę ,a nie wiedzą jak wygląda niewolnictwo ,to maja okazję się przekonać na ONF 13,Pod przewodnictwem obecnego szefa i jego piesków.

@szczurek

Teraz Król polega na parach za wspólne dniówki sprzedadzą każdą i każdego by się w pracy przytulić do lubego.

bajkopisarz

chapeau bas

kokoczek

robi się klarowniej

Olo
@kokoczek

Na sośnicę przychodzą gwiazdy co dosłownie zjadły zęby na ochronie nauczą jak się lansować

ania
@Olo

Możesz rozwinąć temat?

kolo

a co na to zwionzki

Lipok
@kolo

Jakie związki??? Zwiazki w tej firmie załatwiaja tylko swoje sprawy,i to jest fakt niestety autentyczny,wiem z autopsji bo sam slyszalem:-)

Ela
@Lipok

Gdybyś wiedział z autopsji to przekonałbyś się na własnej skórze. A że słyszałeś? Widocznie przyłożyłeś ucho nie tam gdzie trzeba.

LIPOK
@Ela

Słyszałem bo byłem przy tej rozmowie:-)i nie musiałem nigdzie ucha przykładać

Ela
@LIPOK

Konkretnie o co chodzi? Bo o ile mi wiadomo, w firmie jest nie jeden związek i wydaje mi się,że uogólniać nie można, jak stawia się zarzuty. Nie jednemu psu na imię Burek.

Lipok
@Ela

Każdy zwiazek jest taki sam bez dwóch zdań,dba tylko o swije interesy! Nie ptzypominam sobie zeby któryś walczył o zwykłego pracownika,co wiecej niektóre przedstawicielki sobie podwyżki załatwiły i wszyscy wiemy o kogo chodzi,natomiast co do referendum strajkowego to wiadomo było od początku ze jest robione pod publike i jak zwykle nic z tego nie wyjdzie:-)

LIPOK

nie tylko na Bielszowice,na Pokój też same vipy przychodzą,a paru już przyszło,zakład pracy chronionej sie powoli robi niestety

bielszowiczanka

Dziękujemy naszemu szefostwu że przenoszą na B-ce największe ścierwo z Knurowa.

Arczi

Poziom dyskusji podobny do stanu KOKu... Bieda finansowa z biedą umysłową jak widać chodzą pod rękę.

@Arczi

(Na ONF-13 to same cieniasy były, a Ci co coś potrafią w tym temacie to zostają w implu ) Oj tak bo nie każdy ma długie palce ,fajna ekipa ,normalni ludzie to odeszli,bo nie potrafili na Was już patrzeć i na to co robicie,oczywiście nie obrażając emerytów.Ci nowi to Wam będą pasować ,hi ciekawe ile kabla i złomu zniknie z Kopalni Knurów ITP.

leon

Len jaki Ty jestes przyjebany jakby twoja stara wiedziala ze urodzi takiego zjeba to dala by sie wyskrobac.

senior GI

Co tu się rozpisywać Impel zaproponował umowy o pracę jako nowy pracodawca da umowę na 3 miesiące na okres próbny po okresie próbnym podziękuje za pracę i zaproponuje przejście na umowa zlecenie. Im tylko chodzi o to żeby obiekt ruszył a miedzy czasie szukać będzie ludzi z pozwoleniami cały czas ogłoszenie chodzą po internecie o szkoleniu i pracy w Knurowie. Z praktyki znam że umowę o pracę w takich firmach dostają tylko szef ochrony, dowódcy zmiany. A w pierwszej kolejności umowę o pracę dostaną osoby znające procedury na bramach materiałowych gdyż tam można szybko popłynąć ale do 3 miesięcy znajdą kumatych swoich ludzi a jak znajdą to osobą z umową podziękują.

leń z ONF 13

Jak bym wiedział co to interpunkcja to nie pracował bym w ochronie

@leń z ONF 13

Aniu czy ktoś Ci w życiu powiedział że się marnujesz w ochronie.To dlaczego w niej pracujesz?może do niczego innego się nie nadajesz,pozdrawiam

GI senior

Po 3 miesiącach im dziękują

leń z ONF 13

Co za zwrot sytuacji jeszcze miesiąc temu chcieli zlinczować CHUDEGO GNOMA za to że chciał zostać na Knurowie w innej firmie za to niektórzy z tej załogi postarali się o karne przeniesienie . .Wylądował na KWK Makoszowy(nie wiem czy to dla niego nie lepiej pozna nowe koleżanki i kolegów na pewno nie tak przybitych jak na Knurowie).A teraz król utworzył listę którym da umowę o pracę w firmie Impel na liście znalazła się cała śmietanka wraz z V ce królem i związkowcem na czele.Prawie wszyscy mają w KOK u umowy na czas nieokreślony niech prezes coś teraz z tym zrobi oni mają trzy miesięczne wypowiedzenie.Wszystkim czytających ten wpis niech da do myślenia co skłoniło do takiej decyzji.

ania
@leń z ONF 13

Wiesz, co to interpunkcja? Widać żeś cieć...

Kabel Miedziany 22cm

Nie martw się KOKO - nowy odział to nowe możliwości. Jeszcze będziesz miała swoje Ciacho. Bo tu na ONF-13 to same cieniasy były, a Ci co coś potrafią w tym temacie to zostają w implu. Pa Kochanie.Całuski słodziutkie dla Ciebie.

kanalia

Matka na długim łańcuchu Cię trzymała, bo strasznie rozdartą japę masz. Fajnie, że książeczkę na broń posiadasz od 1999, bo to powód do dumy (ha hah ha). Powinieneś w ramkę oprawić i każdemu pokazywać tak jak dzieci chwalą się kredkami. Jak maz jeszcze prawo jazdy to już jesteś gość. Nie wspomnę o karcie NFZ. Te trzy karty sprawiają że masz taki ryj rozdarty. Jak otrzymałeś kartę do bankomatu to oszalałeś z wrażenia i pogubiłeś się która do czego służy, ale mając tyle pracy i tyle na głowie, zwłaszcza gdy jest się Tobą.

Tadek

na ONF 13 było najwięcej etatów, świta pobierała pieniądze za odzysk złomu a ci co odzyskiwali nawet pojęcia nie mieli ze za to się nalezą jakieś pieniądze. Ciekawe o ile KOK obetnie teraz stawki by opłacić wszystkich związkowców i żeby mieli dotacje na swoje imprezki. Powstał nawet związek KADRA i ochroniarki udają elitę śmiechu warte.

leń z ONF 13

Wszyscy wiedzieli że Impel nie ma ludzi z pozwoleniem na broń i gdyby się razem trzymali to Impel by nie przejął Knurowa i Szczyglowic a KOK został by do końca roku.Panie prezesie ile panska firma straciła może pan wyciągnie z tego jakieś konsekwencje!!!!!

kanalia

Powodzenia życzę, za miesiąc bedziecie obciągać kierownikowi żeby was na obiekty pisał, chyba że już jesteś i przydupasami i dlatego tak pewnie się czujecie. A skoro taki dobry jestes matematyk to otwórz firmę i przestań pierdoli..ć chyba że Twoje ambicje i doświadczenie zawodowe ( umiejętność chodzenia wyznaczonymi ścieżkami, ewidencja aut na bramach, jestem kozakiem bo bo zdałem egzamin na broń i teraz mogę ją nosić) ograniczają Cię. Skoro uważasz że mnie cwelą w pracy to podejrzewam, że gdyby udało Ci się dostać (haha ha ha) to nie dość, że Ciebie by ruchali i z wdzięczności podstawiałbyś rodzinę. Zapraszam do nas zobaczymy czy zdołasz sięgnąć po broń zanim wsadzą Ci ją w dupę.

haha
@kanalia

Tak piszesz o tej broni kanalia jakbys sie szczycil nie wiadomo czym,o bo pan kanalia zdal egzamin i moze ja nosic ha ha to chyba trzeba gdzies oglosic,moze na fb napisz ze wrescie zdales i mozesz nosic,duma cie teraz pewnie rozpierdala co????? ha ha

Tadek

Kanalia kiedyś sam był kierownikiem ale przed KOK w Deracie i zna się na rzeczy i pisze prawde.

znawca branży
@Tadek

O, Derrata to słynęła z uczciwości i pracowitości swoich ludzi :-D. Kanalia "kierownikował" więc najlepszym ;-)

haha
@Tadek

Tak,tak pewnie na KWK Śląsk ha ha był kierownikiem,Ci ludzie z tej kopalni co pracowali pod Deratą są znani dobrze w całym Konsorcjum i nie tylko,dziwi mnie ze ta kopalnia jeszcze wogóle istnieje

bolo

Dziekujemy Ci tow.(W)niesławie R. i twojemu guru z rady nadzorczej za tą "patologię" i sterowanie swoimi członkami w zarządzie Kazka i Radka.

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum Ochrony Kopalń - Zabrze

• Jak się pracuje w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum Ochrony Kopalń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Konsorcjum Ochrony Kopalń