Opinie o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Konsorcjum Ochrony Kopalń. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Konsorcjum Ochrony Kopalń o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konsorcjum Ochrony Kopalń w Ruda Śląska

Czy urlop w Konsorcjum Ochrony Kopalń jest płatny 100%?

Haha Nowy wpis

W każdej firmie, zgodnie z KP urlop jest płatny 100% o ile nie jest to urlop spowodowany siłą wyższą. To chyba logiczne.

Elson Nowy wpis

Po przegraniu przetargu, zostaliśmy wysłani na postojowe, które okazało się takie, że firma kazała wybierać zaległe urlopy oraz brali 2 dni z stycznia, abstrahując od tego dalej czekamy na wypłacenie świadczeń socjalnych za pranie od grudnia. Jedynym pozytywnym atutem tej firmy było wynagrodzenie na czas a reszta to..

Jaki jest okres rozliczeniowy w Konsorcjum Ochrony Kopalń? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Tomek Nowy wpis

Do 10

Karol

Czy praca w firmie jest dobrze zorganizowana ?

Zuzia
@Karol

Z całego serca odradzam pracę w tej firmie tam panują chore zasady i warunki pracy

@Zuzia

A jakieś dowody na poparcie tej tezy podasz?

Kamil
@Zuzia

dowody,proszę,czemu milczysz ?

Urszula
@Kamil

A co, nie zgadzasz się z tą opinią? To może powiedz coś od siebie na temat pracy tutaj, bardzo mi zależy żeby wiedzieć na ten temat jak najwięcej.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Konsorcjum Ochrony Kopalń? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Ruda Śląska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Rzeźnik rozbieracz / wykrawacz mięsa
Madej Wróbel sp. z o.o.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Minimalna krajowa

Ola22

Jak w spółce może być dobrze jeżeli rządzi tylko jeden związek Który ma swoich przydupasow A co z pracownikami z innych związków Będą szykanowani

Jakie wartości są cenione w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Ola22

Żadne ci co kradli, fałszowali dokumenty, to awansowali A tych biednych ochroniarzy w (usunięte przez administratora) kopią

Edyta

Widziałam, że do pracy w Konsorcjum Ochrony Kopalń obecnie poszukiwani są tokarze, ślusarze oraz spawacze (http://grupakok.pl/o-nas/oferty-pracy/ ). Czy ktoś z Was ostatnio starał się o pracę w tym charakterze? Jeśli tak, to możecie powiecie coś więcej na temat tego, co oferuje firma i czego wymaga od swoich pracowników.

....

A dzisiaj będzie picie jak trzeba no bo ostatnia dniówka przy demontażu przed świętami... może tam na Tunkla puścić panów z alkomatem zapewne mieliby dzisiaj super wynik...

Kwap

Przechowalnia pijusów i alkoholików każdego dnia niby ciężka pracy przy demontażu obudowy zakończona lub podlewana w trakcie trunkami wysokoprocentowymi...nikt nie widzi że pracownicy chlają jak świnie chodzą pijani i pracują...co to za pracodawca który sobie na to pozwala klapki ma na oczach... miejsce pracy stara kopalnia Wirek na Tunkla w Rudzie. Jak można pozwalać na picie w miejscu pracy i jeszcze zatrudniać kolejnych pijusów no ale za taką śmieszną kasę to tylko emeryci górniczy idą i chlają w najlepsze...

T
@Kwap

I tak przynajmniej nie jest nam zimno????????????

welder

GRUPA KOK SP. Z O.O. – ODDZIAŁ CENTRÓW DEMONTAŻOWYCH POSZUKUJE SPAWACZY, czy ktoś pracuje tam jako spawacz jeśli tak to na co może liczyć jak chodzi o wynagrodzenie, przyjmując się do Grupy Kok jako spawacz

@welder

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na Twoje pytanie? Być może jesteś już pracownikiem Konsorcjum Ochrony Kopalń? Wszelkie informacje mogą być pomocne dla potencjalnych kandydatów do pracy w tej firmie.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Konsorcjum Ochrony Kopalń ? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

jużniedługominus

Atmosfera na jednym z oddziałów jest do "d..y". Wraca tam osoba niemile widziana. Od maja dowiecie się co to znaczy mieć minusy na tym oddziele /dotychczas praktycznie tam ich nie było/. Brawo dla ZZ, Pana Prezesa i pozostałych , którzy jeszcze nie mieli okazji płacić PGG akurat za ten oddział kar umownych /za minusy/ i którzy tak "ufają" temu d-cy .

Moze ,miejmy nadzieje,ze kolejny kapus (naj)poleci z pokoju

Edyta

@Lipok - czy mógłbyś napisać więcej o warunkach zatrudnienia w Konsorcjum Ochrony Kopalń? Jaka jest przewidywana forma zatrudnienia? Pojawiło się klika świeżych ogłoszeń - warto aplikować? Te merytoryczne informacje będą pomocne dla osób, które zastanawiają się nad rozpoczęciem pracy w Konsorcjum Ochrony Kopalń :)

lipok
@Edyta

Edyta,co ja Ci moge napisać? No cóż hmm,wypłaty są na czas i to chyba jedyny pozytyw.Reszte to byś musiała na własnej skórze się przekonać.Jedyne co mogę Ci doradzić to tylko to byś nie pchała się w te gó..o.Jeśli masz inną alternatywę to z daleka od ochrony no chyba że lubisz DUŻO pracować,soboty,niedziele,święta.Twój wybór ale ja generalnie ODRADZAM.Pozdrawiam.

Lipok

Haha Siema,zgadza sie,wy....li mnie bez mydła ale to tak jest jak na Pokoju co drugi to kapuś i starymu wszystko gadają,no i Pani Komendantowej(to dopiero konfidentka,nawet w UB takich nie mieli)Mam nadzieje że kiedyś i na nich przyjdzie pora,a szczególinie dla paru osób,z wiadomych względów nie napisze nazwiskami ale oni wiedza o kogo chodzi.A może za niedlugo napisze wprost kto to tak lubi donośić;-)

G.P

Na pokoju placza co niektorzy za komendantem

TORN
@G.P

Haha,nie tylko placza ale teraz dopiero robi sie jazdy na Pokoju,a kto ma dość niewolniczej pracy i spróbuje się zwolnić jest przeniesiony np na Makoszowy tak jak jeden z naszych kolegów,i zarząd o tym wie,związki wiedzą i nic! Żeby tego było mało to ten śmieszny szef mobbinguje pracowników i zastrasza.

baśka

a gdzie w takim razie się mogę konkretnie dowiedzieć coś o tych rekrutacjach i proponowanych stanowiskach? gdzie mogę ten numer telefonu znaleźć żeby zadzwonić? chociaż kopalnie są w kryzysie wy jakoś trzymacie się świetnie widzę

bb

Ogłoszenia nie ma , bo musiałoby cały czas wisieć , przyjęcia są cały czas , ciągle ktoś rezygnuje, ciągle kogoś przyjmują ,wystarczy zadzwonić to sie przekonasz .... ;-(

bb

Właśnie rozmawiałem w sprawie pracy w ochronie ,5 zł na rękę za godzinę , śmiech na sali po prostu !

byku

Ludzie opamiętajcie sie! Kok to juz przeszlosc kopalnie nie chcą placic takich pieniędzy za ochronę. Zobaczcie sami: ile oni dostaja za nas pieniędzy a my chodzimy w dresach, swoich kurtkach jak nie powiem kto, a firma ktora dostala o polowe mniej ubiera swoich ludzi od stop po glowe i daje godnie zarobic. Nie potrafie tego zrozumieć ale jak przejezdzalem dzis kolo mojego bylego posterunku na Bolku to lżą w oku sie zakrecila ze moglem zostać i robić swoje, czyli nic bo tam sie tylko w kulki lecialo.

izba żołnierska
@byku

Jak ty chodziłeś w swoich rzeczach pracując w Konsorcjum, a nie mundurach wydawanych przez KOK, to albo jesteś niepełnosprawny umysłowo i nie potrafiłeś do Zabrza po sorty pojechać albo jesteś skorpionem na śmieciówce i robisz propagandę za dutki...

SUFO
@byku

Też robiłam na Bolku.Bolek to spokojna kopalnia ale przez kilka lat KOK pracował na ten spokój wśród okolicznych patologi i złodziei. Teraz jest tam skorpion i zobaczymy co dalej. Co z tego że są dobrze ubrani z tym logiem firmy co ich z kilometra widać. Złodzieje nie są głupi :)

Zostaw merytoryczną opinię o Konsorcjum Ochrony Kopalń - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Konsorcjum Ochrony Kopalń?

Zobacz opinie na temat firmy Konsorcjum Ochrony Kopalń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Konsorcjum Ochrony Kopalń