Opinie o Piekarnia Hert Sp. z o.o. w Jelcz-Laskowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Piekarnia Hert Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Hert Sp. z o.o. w Jelcz-Laskowice

Należałoby raczej napisać "Dziś rano" SZANOWNY KLIENCIE. Kłania się gramatyka ;)

aśka

To żadna nowośc,to w hercie rutyna!

klient

dlaczego rano nie bylo dzis pieczywa w sklepie firmowym herta??? to nie jest profesjonalne podejscie do klienta

gang olsena

dzięki mała za informację; a więc Panie [usunięte przez moderatora] czas robić więcej bułki tartej bo ja już nie kupię bułeczek hertowych, ktoś inny pomyśli, że skoro nie świeże to znaczy, że nikt ich nie kupuje a więc coś z nimi jest nie tak - to chyba skandal aby w firmowym sklepie kupować nieświeży towar, nie uważa Pan?

Sprzedawca

Przebieg rekrutacji jak najbardziej na tak wszystko super .. Spotkanie mialam we wtorek ustaliliśmy z Pania M.P. że jestem zatrudniona wstępnie i że sporządzi umowe i od nastpnego tygodnia zaczynam .. Mialam czekać na telefon ! Po czym Pani kierownik nie zadzwoniła ani nie poinformowała , więc sama zadzwoniłam odebrała Pani która się przedstawiła jako nowy kierownik ..Bo rzekomo poprzednia odeszła .... I powiedziała że nic jej nie wiadomo na ten owy temat .. I oznajmiła że oddzwoni do dziś tego nie zrobiła ..

Kto zatrudnia tak nie kompetętne kierowniczki ?

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
mała

hert,to cos co jest zwiazane z piecami,a szef nazywa sie [usuniete przez admina],z tego co mi wiadomo to bułek nie odswiezają ,tylko trą na b.tartą,a moze sklepowa,miała jakies z dnia poprzredniego i ci wcisnęła,tez bym tam juz niekupowała,'-[

gang olsena

kupiłem chyba 10 bułek i jedna była świeża, gdyby było na odwrót wtedy można by było mówić o pechu - nie wiem ile w tym prawdy ale słyszałem, że nieświeże ("z nocy") pieczywo można spokojnie wrzucić do ciasta w piekarni, ponownie upiec i sprzedawać jako już świeże bułeczki - tak słyszałem :p a jeżeli chodzi o samego [usunięte przez moderatora] to ja już podziękuję po jednym dniu przeżuwania, wolę już Intermarche gdzie mogę sobie pomacać zanim kupię :D ps. [usunięte przez moderatora] to od nazwiska właściciela np. [usunięte przez moderatora] czy tylko firma się tak nazywa?

gang olsena

zdefiniuj proszę "za dużo" ? :D prawda jest bolesna - ja mam racje a wykorzystywani pracownicy nie mają jajek :) nie ma sytuacji bez wyjścia, są tylko sytuacje wymagające mniejszego bądź większego poświęcanie :] ------------------------------------------------------------------- a tak przy okazji pytanie do szefostwa firmy Hert: dlaczego w Państwa FIRMOWYM sklepie w Jelczu-Laskowicach, przed południem kupiłem nieświeże bułki?

gang olsena

dziwny jest ten świat, gdzie od tylu lat... :D w pojedynkę nic nie zdziałacie pamiętajcie o łańcuchu tak silnym jak jego najsłabsze ogniwo mamy h1m1 ;) ja bym zrobił tak: dogadać się z kolegami z pracy rozrzucić kilka świstków w pracy z informacją iż chamstwo będzie skutkowało grypą szefowa "przesadza" = h1m1 masowe ucinanie premii za free = h1m1 oczywiście dla tych mniej rozgarniętych dodam iż nie życzę nikomu h1m1 ale wystarczy wejść do naszego stawu w te wspaniałą pogodę i grypa murowana za grypę zwolnić was nie mogą za grupową kąpiel w piękny listopadowy wieczór też nie :) jak kraj nie przetrwa bez nałogowych alkoholików, palaczy i kierowców (ponownie dla mniej rozgarniętych - nie obrażam kierowców tylko nawiązuje do akcyzy za paliwo, fajki i alkohol) tak "wasza" firma nie przetrwa bez 70% grypujących :p pracowników szefowa jaka by nie była pewnie ma mało do gadania jak szef ma inne zdanie - po kilku takich akcjach będzie sztucznie miła (mąż ją ustawi) a kto wie, może za jakiś czas taką miłą szefową naprawdę się stanie :) podsumowując to nie firma jest zła ani nawet ta wasza szefowa – sami nie potraficie zadbać o własne sprawy :p można nawtykać "czarownicy" (ulga na duszy gwarantowana) - oczywiście, jak ma się inną pracę na oku można nie zrobić nic tylko narzekać – to właśnie robicie :p można pogłówkować - Dawid pokonał Goliata, trzeba tylko chcieć. I że zacytuję "my wygramy, my wygramy, nasi chłopcy są wspaniali :D" dacie radę bo racja jest po waszej stronie, tylko jajka wam się gdzieś zapodziały :) a lalka mi mówi "nie pal tego świństwa" :D :D :D

Ktosik

Po co te wszystkie negatywne wypowiedzi. Jak komus sie cos nie podoba to przeciesz nie jest zmuszony pracowac. Ja jestem bardzo zadowolona, praca jest bez stresu, klienci oki, kierownicto i dyrekcja również. Nikt nade mna nie stoi i nie patrzy na rece. Co wiecej trzeba.... godziny tez oki

człowieku gdzie ty żyjesz ???!! pewnie w [usunięte przez moderatora] też nie było zle...

anonimowa

ludziee nie dramatyzujmy....cieszmy sie ze w ogole mamy prace;)a ze jest orka wszedzie jest za takie same lub mniejsze pieniazki wiec czego oczekujecie??siedziec na (usunięte przez administratora) i nic nie robic a zarabiac kokosy?fakt jest ciezko ale cos trzeba w zyciu robic i akurat Ty i Ty czy ja [usunięte przez moderatora] w hercie a jak by az tak bylo zle to przeciez łancuchami nas nie przykuli i droga wolna...kazdy ma prawo do pomarudzenia ja to robie tez ze mnie tamto boli czy cos sie nie podoba ale takie sa realia swiata moi drodzy i nic nie poradzimy:D:Dpozdrawiam...

drogi anonimie -WSZEDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIE MA

witam wszystkich [usunięte przez moderatora]w tym bałaganie..powiem wam tyle wkurzyła mnie ta praca a dokładniej szefostwo i porypane kierownictwo i ich [usunięte przez moderatora]zagrywki i z przyjemnością poszukałam i znalazłam sobie pracę właśnie jestem na szkoleniu-odpowiednia praca i płaca a nie zapierniczanie codzienne za psie pieniądze..niebawem z dumą was opuszczę - jestem z siebie bardzo zadowolona i Wam też to radzę i życzę dużo zdrowia i powodzenia UWIERZCIE W SIEBIE SZUKAJCIE NOWEJ PRACY BO WARTO !!!!

AGNIESZKA

Po sformułowaniu sklepowa można domyślić się któż mógł napisać tak złośliwą i cieknącą jadem wypowiedz. Przy okazji SKLEPOWA może być: kasa, lada, waga etc. Panie w sklepach są ekspedientakmi :)

SKLEPOWA

ja pracuję w tej firmie kilka lat i jestem naprawdę zadowolona POZDRO DLA WSZYSTKICH EKSPEDIENTEK

do pani z produkcji ktora twierdzi ze praca na sklepie nie jest ciezka;proponuje zeby stanela pani przez miesiiac i posluchala ja to wy tam na piekarni [usunięte przez moderatora]chleb,bulki i dlaczego kierowcy jeszcze nie ma i ze znowu jakas awaria na piekarni,wszystko to co maja do was "ciezko"pracujacych na piekarni skupia sie na nas,pozdrowienia dla wszystkich EKSPEDIENTEK

anonimowa...

a ja powiem jedno ....burdel na kolkach,bo jak nazwac kierownika sliniacego sie na widok nowych [usunięte przez moderatora]hehe.nie wspominajac juz nic o panu [usunięte przez moderatora]hahahaha zalosny podstarzaly dziadunio udajacy wazniaka a jest tylko zwyklym ochroniarzem, a tak na marginesie szacunek dla ludzi pracujacych na produkcji oni wiedza co to ciezka praca a nie panie sklepowe hyh zalosne:]pozdrawiam i do zobaczenia w pracy na nocnej zmianie:P

kropeczka

witam:) pracuje w hercie od paru miesiecy wiele slyszalam zlego o firmie fakt miodu nie ma ale jak ktos nigdy ciezko nie pracowal w zyciu to nawet zamiatanie miotla Go zmeczy :)ja pracuje na roznych stanowiskach na produkcji i wiem za co dostaje pieniadze :d moze nie jest to super rewelacyjna kwota ale przeciez z drugiej strony popatrzmy na inne firmy gdzie za 8 h pracy dostaje sie 1200zl...atmosfera w firmie heh fakt sa lepsi i lepsiejsi ale chyba wszedzie tak jestalemiedzy pracownikami jest ok starsi stazem pomagaja mlodym i nie ma jakiegos tam wykorzystywania.przynajmniej ja sie nie spotkalam:P oczywiscie znajduja sie zakaly na kazdej zmianie wszystkowiedzace i pracujace najszybciej ale na takich to ja sikam cieplym moczem:Pto chyba na tyleby bylo..pozdrowionka dla pan skladajacych heh:Pi udanej zabawy na integracji w sobote buhahahahahaha:P

sklepowa:-)

pracowałam w hercie jako sklepowa tak lubi mówic o ekspedientkach pani szefowa. czytam opinie i widze ze zdania sa podzielone... do kazdej pracy mozna sie przyzwyczaić i nawet te godziny pracy można znieść. tylko jeżeli ktoś się stara i odda siebie dla tej pracy bo jest wdzięczny że ją ma i przede wszystkim szanuje ją- to dlaczego zostaje potraktowany jak śmieć?i za nic wywalony? ze strachu czyści, sprzata liczy - a złodziejki dalej z usmiechem podają bułki. pozdrawiam wszystkie panie, które nie kradną:-)

....chciałbym aby to wszystko to co tu jest napisane lub jeszcze to co będzie pisane zostało nagrane albo cos w tym rodzaju i wtedy okazało by sie kto mówi prawdę...stoję za wami byli i terazniejsi pracownicy i mógłbym tu bardzo wiele napisac o kierownikach tych dwóch i o szefostwie bo juz widziałem wydaje mi się wszystko a jak nie to niechciałbym więcej patrzyć na ich niczym piętnastolatków zachowania nie obrażając przy tym młodzieży,co do niektórych zwykłych pracowników tez mam zastrzeżenia a mianowicie([usunięte przez moderatora]) pamiętajcie,że kiedyś i na was czas przyjdzie:)bo trafi swój na swego:) ale obiecuje,że jak sie będe zwalniał to powiem im wszystkim co o nich mysle prosto w oczy a teraz będe milczał i mądrzy ludzie będą wiedziec dlaczego....zycze wszystkim zdrowia

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Hert Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Hert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 5 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Hert Sp. z o.o.