Opinie o Piekarnia Hert Sp. z o.o. w Jelcz-Laskowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Piekarnia Hert Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Hert Sp. z o.o. w Jelcz-Laskowice

>>>...droga sklepowo...nie porównuj pracy swojej z praca kierowcy bo to dwa inne zawody wy też macie cięzko ale to nie znaczy,żę my tylko siedzimy na tyłkach za kółkiem i nic nie robimy bo samo to,że JEZDZIMY po NOCACH a juz nie mówię o dzwiganiu słupków po 8 lub 9 koszy po to żeby zdażyc na czas, żebyście miały czas na rozładunek towaru na półki...także prosze o wyrozumiałość...

byly pracownik

moim zdaniem fajna firma jak ktoś naprawdę chce to może zarobić. A frustratów jest wszędzie pelno, nie ma co na nich zwracac uwagi

Witam wszystkich!!! Pracowałam kilka lat w Hercie i tak czytając wasze wypowiedzi postanowiłam napisać też coś od siebie. W każdej opinii - zarówno negatywnej jak i pozytywnej - jest ziarenko prawdy. Firma jest ogromna i spokojnie ją stać na "jakiś " socjal. Zwłaszcza skandalem jest to, że nie zaopatrują w wodę pitną - w te upały. Nie wszystkie sklepy mają klimę i w niektórych jest po prostu sauna. Co do szefowej - osobiście nie miałam z nią spięć, ale miały moje koleżanki i faktycznie - czasami wpada w szał i potrafi porządnie obrazić człowieka.Nie liczy się ze słownictwem, ale z drugiej strony, to jej firma, jej pieniądze - i tak na prawdę kto ma dbać o dobro firmy? kierowniczki mają to gdzieś-one wykonują swoje obowiązki, ale nie boli ich to, że marnuje się np. woreczki:), dlatego w jakimś tam stopniu ją rozumiem. Jeśli chodzi o umowę - jest na najniższą krajową - wiele firm tak robi i to do końca nie jest w porządku, dlatego uważam, że np. dobrym rozwiązanie byłaby szansa na lepszą umowę np. dla pracowników którzy się wykazali i pracują już dłuższy okres.To by było coś w rodzaju zachęty. Wiele jest osób, którym naprawdę zależy na tej pracy, wykonują ją sumiennie i tacy pracownicy powinni dostać umowę na wyższą kwotę niż najniższa krajowa, zresztą z taką umową ciężko się wystarać o kredyt!!! Ogólnie jeżeli chodzi o pracę- tutaj skupię się jedynie na handlu, ponieważ sama pracowałam jako kasjer/sprzedawca - więc nie chcę się wypowiadać o innych stanowiskach - o których zresztą nie mam pojęcia. Praca do lekkich nie należy - samo rozładowanie towaru, wyeksponowanie i ocenowanie- pochłania mnóstwo czasu a skrzynka z samym chlebem do lekkich się raczej nie zalicza - dlatego trzeba mieć trochę siły i sprytu, żeby w miarę szybko i sprawnie rozładować pełne po brzegi skrzynki z pieczywem. W sklepach gdzie są dodatkowo jeszcze ciasta - taką pracę na przygotowanie sklepu do otwarcia wykonuję się czasami ponad 1 godzinę - a za moich czasów szefowa płaciła tylko za 30 min./ nie wiem jak jest teraz. Ale są też plusy....otóż jeżeli ktoś chce dorobić zawsze może poprosić o dodatkowe zastępstwo, nie jest lekko pracować po 10 czy 12 godzin i to kilka dni pod rząd, ale jeśli komuś jest potrzebna kasa - to przynajmniej jest możliwość dorobienia a nie w każdej firmie się tak zdarza. Także praca co drugi dzień i wolne niedziele - do najgorszych nie należy. Dużo by można tu pisać o HERCIE - kto pracuje lub pracował wie jak jest a kto się stara o pracę , najlepiej jak by się przekonał na własnej skórze. Osobiście uważam , ze praca nie jest zła, ale niestety trzeba PRACOWAĆ, nie ma obijania się , szefostwo jest wymagające. Można by powiedzieć , ze kartka z napisem" Kliencie jeśli nie jesteś zadowolony z obsługi itd...." to przegięcie totalne, bo Klient w sklepie czuję się władca i myśli,że może sponiewierać sprzedawcę - nie każdy korzysta z tej możliwości, ale osobiście spotkałam się z szantażem ze strony pewnego Klienta. Wykorzystują to głównie ludzie, którzy nie pracują lub są wybitnie złośliwi, bo tak na prawdę rzadko mają powód do złożenia skargi, towar podaje i sprzedaje się automatycznie, są nieustanne kolejki i nawet nie ma czasu , żeby pogadać z Klientem - chyba, żeby odpowiedzieć na pytanie. Akcja " tajemniczy klient" to raczej komedia niż sprawdzenie pracownika i jego wiedzy. Jeśli szefowa chce fachowców powinna zainwestować w szkolenia. Tyle mam do powiedzenia - pewnie gdyby ten wątek powstał wcześniej - było by tego więcej. Ale reasumując - moja ocena w skali od 0-10 to dobra 5, nie wiem jak jest u [usunięte przez moderatora]:) Pozdrawiam.

każdy ma wolny wybór -zawsze można zmienić prace

Sprzedawca

Przebieg rekrutacji jak najbardziej na tak wszystko super .. Spotkanie mialam we wtorek ustaliliśmy z Pania M.P. że jestem zatrudniona wstępnie i że sporządzi umowe i od nastpnego tygodnia zaczynam .. Mialam czekać na telefon ! Po czym Pani kierownik nie zadzwoniła ani nie poinformowała , więc sama zadzwoniłam odebrała Pani która się przedstawiła jako nowy kierownik ..Bo rzekomo poprzednia odeszła .... I powiedziała że nic jej nie wiadomo na ten owy temat .. I oznajmiła że oddzwoni do dziś tego nie zrobiła ..

Kto zatrudnia tak nie kompetętne kierowniczki ?

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
do anonima

drogi anonimie jakbys dokladnie przeczytal komentarz to wiedzialbys ze to wina VW ktory nie ustapil pierwszenstwa i nie zatrzymal sie na znaku stop,a niestety sprinter ma mase i nie zatrzyma sie w miejcu,ale wiem ze na szczescie nikomu nic sie nie stalo-ucierpialy tylko auta

obserwator

Kierownictwo firmy wspomina o organach ścigania, prokuraturze.. Wydaję mi się , że jest to troche podcinanie gałęzi na której się siedzi. Gdyby wojna z pracownikami ruszyła losy HERTA stanęłyby pod dużym znakiem zapytania. To ludzie , którzy rzekomo mieliby być pozywani pracują na tą firmę. Co by było gdyby wszyscy odstąpili od swych czynności?

Agniecha

Szkoda czasu na pracę w tej firmie, zarobki 2000zł to iluzja, chyba że dla kogoś życie to cały dzień w pracy, oczywiście jesli w danym miesiacu nie zabiorą ci premi, czy nie obciążą za cos tam:p Pozdrawiam wszystkich którzy wytrwali....:))))

Witamy wszystkich Państwa na forum ! Właściwie od samego początku czytamy opinie i wypowiedzi ! Mieliśmy nadzieję że forum będzie pomocne we właściym ocenianiu firmy przez pracowników w sposób anonimowy i przyczyni się do poprawy wielu rozwiązań w firmie, które na dzień dzisiejszy nie funkcjonują w sposób prawidłowy .Firma jest żywym organizmem i niektóre działania organizacyjne, nie zawsze nadążają w sposób właściwy za rozwojem i przez to zdarzają się niedociągnięcia ze strony kierownictwa i właścicieli. Uważamy że żadna firma nie jest na tyle idealna aby nie można było czegoś zmienić na lepsze . Właściciele i kierownictwo nie zawsze są w stanie dostrzec błędy ,i tym bardziej nie zawsze są w stanie cokolwiek zmienić jeśli o tym nie wiedzą .Atutem tego forum miały być opinie na które większość z tu obecnych nie zdobyła by się, jeśli by nie byłyby anonimowe .Procownicy mieli szanse mówić bez oporów o swoich problemach i oczekiwaniach wobec zakładu pracy , a dzięki temu rodziła się możliwość naprawy lub chociażby analizy niekorzystnych zjawisk w firmie. Jednakże kierunek w jakim zmierza to forum nie jest możliwy do akceptacji gdyż duża część wypowiedzi nosi tylko oznaki nienawiści i zazdrości , wprowadza agresje i wykracza poza tematykę życia firmy wchodząc na grunt prywatności . Na forum znajduję się wiele wypowiedzi które kwalifikują się do zawiadomienia prokuratury i ścigania z urzędu poprzez dojście do anonimowych użytkowników ,przez ID komputerów . Naruszanie strefy prywatności . publikowanie danych osobowych (imiona i nazwiska ) ,używanie obrazliwych wulgaryzmów ,poświadczanie nieprawdy -są to czyny karalne ,zagrożone utratą wolności do lat trzech . Prosimy o zaprzestanie stosowania wymienionych praktyk , w przeciwnym razie będziemy zmuszeni złożyć zawiadomienie do prokuratury o przestępstwie , a myślę że państwo jesteście świadomi jak łatwo jest dojść do urzytkowników forum przez organy ścigania .Z wyrazami szacunku i podziękowaniami za opinie pozytywne ,jak i mądrą ,rzeczową krytykę - firma HERT

Spotykają się od poniedziałku do piątku pomiędzy 8 a 15.

skąd macie takie wieści.Może jakieś konkrety!

potwierdzam. Piotr

krycha

to co sie dzieje w bielawie to moz sie lasuje ciagle nowe twarze ciagle obciazenia i grozby o zwolnienie ciagle zle posprzatane zle rozliczone i t d a chetnych do pracy zero po jednym dniu pracy kazda madra kobieta rezygnuje i poniekat ma racje ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,a obciazenia sa

były kierowca

Naiwniacy na te imprezy [usunięte przez moderatora]nie wydał ani jednej złotówki z własnej kieszeni, koszt jest pokrywany z Funduszu Socjalnego. A w udokumentowaniu kosztów pomoże Z.[usunięte przez moderatora]co można wciągnąć w koszty ,więc jeszcze można zarobić obniżając dochód.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Hert Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Hert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 5 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Hert Sp. z o.o.