Opinie o Piekarnia Hert Sp. z o.o. w Jelcz-Laskowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Piekarnia Hert Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Hert Sp. z o.o. w Jelcz-Laskowice

andrzej

jak czytam te wasze opinie to plakac mi sie chce ,jestescie zalosni i nieudolni wiec macie to naco was stac wiec musicie [usunięte przez moderatora] taki wasz los trzeba bylo sie uczyc [usunięte przez moderatora] wiec do roboty.

gang olsena

anonim - 2010-03-22 19:02:06 Mi raz za to że miałam 9 zł na plusia ucieli pół pensji bo powiedzieli że klientów okradam,odcieli mi 900zł i nie wiedziałam co z tą wypłatą zrobić,nie miałam co do garnka włożyć,dzieci głodowały,masakra! to nie ludzie,to bydło jakieś,oprócz tego jak zaszłam w ciążę kazali mi dżwigać skrzynki i poroniłam,masakra!!!!!!do sądu z nimi hahahahahaha :D mam nadzieję, że ktoś chciał sobie tylko potargać na forum :D bo jak nie to matka roku z Ciebie moja droga :D - nie robisz z tym nic bo czekasz na awans? ;) ... wszedłem sobie z ciekawości zobacyć jak się katujecie i widze, że dalej "napewno nie kierownictwo firmy Hert" pisze jaka to praca jest rewelka :D i dalej ci sami płaczą, że im źle :p i tylko farciasz (po za mną oczywiście) ma na tym forum jaja :D [usunięte przez moderatora] pozdro dla: farciasz i to by było na tyle :)

ta firma moze miec problemy z powodu niezadowolonych pracowników. sam tam kiedys pracowalem to widzialem co sie dzieje. Urodzone robokopy nie widza problemu ale normalni ludzie tam nie wytrzymują. to nie jest normalna firma

Sprzedawca

Przebieg rekrutacji jak najbardziej na tak wszystko super .. Spotkanie mialam we wtorek ustaliliśmy z Pania M.P. że jestem zatrudniona wstępnie i że sporządzi umowe i od nastpnego tygodnia zaczynam .. Mialam czekać na telefon ! Po czym Pani kierownik nie zadzwoniła ani nie poinformowała , więc sama zadzwoniłam odebrała Pani która się przedstawiła jako nowy kierownik ..Bo rzekomo poprzednia odeszła .... I powiedziała że nic jej nie wiadomo na ten owy temat .. I oznajmiła że oddzwoni do dziś tego nie zrobiła ..

Kto zatrudnia tak nie kompetętne kierowniczki ?

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
farciasz

Powiem tylko tyle, że barany są po to żeby je golic. Przerobiłem w wielu piekarniach, gdzie trzeba było [usunięte przez moderatora] i zawsze się spotykałem z typowymi beduinami, którzy dawali z siebie wszystko, a ich wynagrodzenie nigdy nie było współmierne z ich wysiłkiem, więc możecie tylko ponarzekac na necie pod pseudonimem (anonim), a co do czego dojdzie, to chowacie głowy w piasek. Na pocieszenie powiem Wam, ze tez kiedyś bylem takim beduinem, ale przejrzałem na oczy, jak nie tu to gdzie indziej. Czuje się na silach robic wszędzie, a jeśli boisz się zmienic pracę i odpowiadają Ci takie warunki, to uwazaj siebie za stuprocentowego beduina. JP

xyz

Witam, ile sie zarabia w Hercie jako kierowca - rozwozenie towaru ?? Wiecie moze jak sie to ma np do innych piekarni w Jelczu Laskowicach ?

Nie boimy się ciężkiej pracy! bo praca ciężka być musi, (nawet jeżeli ktoś tylko sobie siedzi to go tyłek boli i głowa puchnie) Boimy się pracy cięższej niż być powinna z racji charakteru jaki posiada. A tak właśnie jest w HERCIE. Powodem takiego stanu jest brak widzenia człowieka w pracowniku, i wmawiania głównie sobie że to tak nowocześnie, i że to jest klucz do sukcesu. Bo przecież zawsze można wypłakać się na forum, albo wydrapać coś w toalecie!!

simba

Mi w hercie praca odpowiada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

farciasz

DZIEKI LUDZIE ZA TE WYPOWIEDZI, A JA MIALEM TAM ISC RACZEJ OMINE [usunięte przez moderatora] I POSTARAM SIE ZEBY WIECEJ LUDZI DOWIEDZIALO SIE CO SIE DZIEJE W [usunięte przez moderatora] hercie;))

Miło wspominam prace tam (rowniez niemilo) chciaż dalej tam pracuje :)

ekspedientki

dziekujemy za pozdrowienia zapraszamy na zakupy

KLIENT

MI NAJBARDZIEJ SMAKUJE CHLEB STAROPOLSKI KUPUJĘ W SKLEPIE W RYNKU W OŁAWIE KROJONY NA MIEJSCU POZDRAWIAM PANIE Z TEGO SKLEPU

w

kiedyś bardzo lubiłam pieczywo z tej piekarni.Niestety ostatnio bardzo się popsuło.Główne wady to skórka odstająca od chleba niewyrobiona mąka w chlebie i miejscami zakalec.Czyżby był inny piekarz?Trzeba chyba będzie szukać innej piekarni,a szkoda bo pieczywo było bardzo smaczne

wielbiciel bułek

Zastanawiam się gdzie są nasze nowe umowy,które obiecał firma? Przecież mieli z nami podpisywać od 01 stycznia 2010r.Jak na razie to wprowadzają zmiany na niekorzyść pracowników! Patrzeć jak za chwilę będą zwolnienia niepotrzebnych pracowników,dlatego nie dali nam do podpisania nowych umów o pracę tylko jakieś świstki z informacją o przejściu do Termiki.Mówią,że to aneks do umowy, tylko ,że on inaczej wygląda.Pozdrawiam wszystkich pracowników zrobionych w balona przez firmę!

pracownica

Myślę że chodzi o pracę "pomocy" jedyna możliwość jeśli chodzi o system 8godzinny...choć wtedy codziennie ...5 dni w tyg :(:(:( pozdrawiam.

I nadal ta gramatyka. Zmień piekarnię MŁOTKU.

anonim - 2009-12-23 22:50:35 Należałoby raczej napisać lepiej zajmijcie się chlebem nie gramatyką, wszystkim wyjdzie na dobre mądralki

Marketing - porażka !!! Może lepiej by się stało, gdyby właściciele Herta za pieniądze przeznaczone na radiową reklamę zakupili mąkęi i upiekli więcej chleba na Wigilijny stół. Podpisuje się klient, który będzie Wasze sklepy omijał wielkim łukiem

Kilka słów do "Gangu Olsena" Usiądź chłopie i przeczytaj ponownie to co napisałeś. No widzisz jaki z Ciebie PRYMITYW.

Do Aśki :) Zamiast się wymądrzać na forum nie stój z chłopakami pod bramą tylko zaglądnij do słownika, który Ci wskaże w jakim kontekście wypada użyć słowa RUTYNA, żeby nie wyjść na Głupka.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Hert Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Hert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 75, z czego 5 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Hert Sp. z o.o.