Fludra Sp. z o.o.

Opinie o Fludra Sp. z o.o.

Amator

@Krytyczny - chyba piszesz o kierowniku produkcji, Piotrze. Bo drugi Piotr, kierownik zmiany to jego zupełne przeciwieństwo. Wymagający, ale z normalnym, zdrowym podejściem do ludzi. Jak trzeba opier..., ale też pochwali a nawet pomoże. Ogólnie firma byłaby spoko, gdyby nie ten pierwszy i dwie, trzy inne osoby. A właściciel to chyba nie wie, albo nie chce wiedzieć, co sie dzieje na Produkcji...

Krytyczny

Dobra placa to moze jest dla ludzi bez aspiracji i bez szkoly . Ludzie nie sa traktowani tu powaznie a najwiekszym problemem jest kierownik piotr , ktory nawet podczas rozmowy z pracownikiem ma rece w kieszeni i daje nam do zrozumienia , ze nie interesuje go to co do niego mowimy. Pracownicy ktorzy zaczynaja prace dostaja wieksze stawki niz osoby ze stażem . (usunięte przez administratora)

inny glos

w sprawie wynagrodzenia. musicie porownywac stawki na tych samych stanowiskach. jezeli ktos pracuje jako slusarz, odchodzi z firmy bo chce byc kierowca to jego sprawa, oczywiscie polepszyl sobie ale w innym zawdodzie.

Maly

Rotacja jest wszędzie . Jedni odchodzą, drudzy przychodzą. Żadna firma w środzie nie może dać takich pieniędzy jak w Poznaniu. Fludra jak na środę ma dobre stawki. Polecam

Firma Fludra Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Technolog. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
جمل

obiektywny widac po rotacji ludzi w tej firmie tyle w tym temacie twoich zarobkow a jezeli chodzi o palec to nawet nie wystarczy racja nie pracuje bo sobie polepszylem i gdybys ty tam pracowal to bys wiedzial ze ludzie sobie tez polepszaja.

obiektywny

do HAHAHA Piszesz glupoty, widac, ze nie pracujesz w tej firmie. napisz skad masz takie informacje. Jezeli bys tam pracowal to mam rozumiec ze to ty trzymalbys ten palec? Prawda jest taka, ze warunki pracy sa bardzo dobre i placa jest ok, zawsze mozna powiedziec ze chcialbys wiecej. Mozna awansowac i dostac podwyzke, wszystko zalezy od umiejetnosci !

HAHAHA

Lepsze czasy idą oczywiście tu się zgodzę ale dla tych co zmieniają firmę bo tu się nie dorobisz a zamiast dać to ci jeszcze zabiorą. Ludzie mają już podpisane umowy z innymi firmami i uciekają do VW i do firm z okolicy bo dzięki VW się pojawiają nowe możliwości. A więc co za tym idzie oczywiście że podwyżki lecz dla wybranych i to ze strachu bo nie będzie miał kto tam robić. Nawet po tych podwyżkach dostaniesz mniej niż winnych firmach na start. Nie liczy się co potrafisz tylko jak długo pracujesz i komu trzymasz palec w (usunięte przez administratora) e a ktoś co nie wie nic ma lepiej niż stary pracownik. Polecam przejrzeć inne oferty pracy pozdrawiam

krzys

CAMEL - przychodzisz do pracy i akceprujesz warunki. jezeli cos ci nie pasuje to zawsze mozesz zmienic prace, nie jestes niewolnikiem. Nie wiem dlaczego nadal tam pracujesz i tylko narzekasz, moze jestes taki slaby ze boisz sie odejsc, boisz sie ze nie dostaniesz innej pracy.

pecik

eddie 20 % dniówki to normalne ze jest potracone. (usunięte przez administratora) . robin tak to wygląda że siedzisz w budce sprawdzasz na wyjsciu i wejsciu ludz alkomat+macanko i chodzisz sie odbijac.

robin

słyszałem że potrzebują tam na stróża.. z braku laku itd. wziąlbym i to .. jak to wyglada ?.. oświeci mnie ktos ?

CAMEL

Więc tak firma może i się rozwija ale co z tego jak jesteś tam niewolnikiem. (usunięte przez administratora) oczywiście gdy nie przyjdziesz w sobote jest ambaras na pól firmy i oczywiście kara finansowa. Wszystko co jest nie pomyśli kierownika Piotra kończy się kara finansowa i kazaniem. Firma ta sie rozwija i to fakt lecz dla ludzi zeby tam sie pracowalo lepiej nie robi nic pensje marne są a ludzi traktuja jak swoja wlasnosc (usunięte przez administratora)

nowy

a więc wystarczy robić jak wszędzie i się starać czyli coś dla mnie dzięki za info.

analfabeta lider :)

firma sie rozwija pelno ludzi sie przewija ale dotarlo do szefa ze lepiej zatzrymac stala ekipe niz przebierac w dzieciakach,,, kasa jak na srode to jest ok ale nie ktorym to bym kazal robic akord bo leca w fuja np spawacze jedna zmiana gada na druga a ich liderzy wiadomo robia swoje dzien w dzien pod biorkiem bo tzreba troche dorobic jak nie chciało sie robic,,, lubia wlazic kierownikowi tam gdzie i tak juz jest ciasno a kolejka spora po prostu gląby sa sciemniacze!!!! a wiec gdybue te durne sciemniacze liderzy nie robili bigosu i sami wzieli sie za robote bylo by lepiej ale na gupizne nie ma lekarstwa praca jest ok wyplata zawsze na czas a co do wielkosci to tam kazdy indywidualnie paru faktycznie wykaze sie praca ale reszta woli ssac i kablowac i dowiesz sie o nich nawet pierwszego dnia,,,, polecam firme jesli masz doswiadczenie w tego typu branzy to smialo

btk

A ja lubie pracowac w tej firmie... na początku też mialem ciężko (potem się dowiedzialem że zawsze nowym robi się "jazdy";), a jesli sie pozna tych ludzi bardziej i pokaze im swoja wartosc to bardzo szybko mozna się zaaklimatyzowac (chyba jest takie słowo; ). Ogolnie poza stresujacymi poniedzialkami (mamy wtedy dużą wysyłkę) praca jest całkiem przyjemna... Kierownictwo... yyy... niestety zawsze ma rację i tego sie nie podważa. Jeśli jakiś świeżo zatrudniony pracownik jest za bardzo "pyskaty" to nie ma szans na dłuższą współpracę (w sumie nikt nie chce pracowac lub zarzadzac ludźmi ktorzy wiecznie maja jakieś "ale"). Jeśli chodzi o umowy i wyplaty... - jak ktos prędzej napisał - ile potrafisz tyle dostaniesz a jak sie dogadasz z prezesem to tyle masz. Wypłatę jak masz na umowie do piątego kazdego miesiaca to ją masz (jeśli chodzi o tę kwestię firma jest bardzo sumienna - chyba ze akurat data wyplaty wypada w weekend to jest w poniedzialek). Zarobki... yyy... jak na Środę i okolice standard plusminus 2000. W zależności od wykonywanego stanowiska. Mamy świadczenia socjalne ubezpieczenia i zus. Czas pracy to 8h na dwie zmiany niektóre stanowiska niestety 3 zmiany (lasery prasy krawedziowe obrabiarki cnc malarnia proszkowa i czasami pily) - ale nie caly czas. Powiem tak jesli jestes ze Środy albo z okolicy nie chce ci się dojezdzac do np Poznania i tracic na podróż 2h dziennie (mile widziane bycie ślusarzem z krwi i kości - zeby nie tzeba było mówić "to jest pilnik";) to zapraszam do nas tymbardziej że firma caly czas się rozbudowuje i modernizuje.

Alex

Podpowiesz pecik jaki tam jest system zmianowy po ile godzin się pracuje no i najwazniejsze czy jest szansa na umowę? Jestem w gorszym bagnie i chce zmienić prace bo 40 km musze dojeżdżać i wcale nic nie lepiej mam a co na miejscu to na miejscu z góry dziękuję.

pecik

jak umiesz dobrze w tylek wlazic to masz dobrze,im lepiej masz gadane tym lepiej dla ciebie...tam lubia takich pracownikow,nie ma co sie wychylac i tak nic z tego nie dostaniesz,robisz swoje zle nie zrobisz to juz wogolezle. (usunięte przez administratora) e(i to nie tylko moje spostrzezenie),w wiekszosci bazuje na tym co powie kierownik piotr,ogolnie ujmujac jak sie ustawisz tak bedziesz miec,ja nie narzekam na prace, (usunięte przez administratora) ,kierownicy zmian sa ok robia co im każą,jest troche lepiej ni (usunięte przez administratora) azne ze mysla ze sa kims..szczerze nie polecam tu pracy,ja narazie nie mam innej dlatego tu pracuje jeszcze ale jest z dnia na dzien gorzej.no i atmosfera ktora psuja sobie sami pracownicy,ale tak jest..

xxxxxx

ile zrobisz tyle zarobisz. robisz wszystko dobrze nie jada po premii (usunięte przez administratora) wszystko co mozliwe to o premii zapomnij. Jak w kazdej firmie. Do najgorszych to Fludra nie nalezy. A gdyby mi sie nie podobało to juz dawno bym odszedł a mam gdzie. a z każdym idzie się dogadać jaki ty dla człowieka taki on dla ciebie,

still

Powiem ci że ja osobiście jestem zadowolony z ten firmy, jak w każdej pracy trzeba robić. Każda osoba jest odpowiedzialna za swoją prace i stanowiska, masz wyznaczoną robote i ja wykonujesz proste. A jeżeli ktoś nie ma pojeci jak smigol o spawaniu to bedzie robił najgorszą opinie firmie.

smigol1972

widze ze niema sie co rospisywac moderator robi swoje niewygodne wpisy kosz ! A ode mnie wymagają konkretnej pracy!!!!! Więc później bzdury piszę!!! no lider analfabeta fajno nie no wlasnie piszesz bzdury itp itp analfabeto

amigo

Stresik jest z takiego pwodu że pracuje tam taki piotruś co robi największe zamieszanie i stale mu w d.... coś niepasuje masakra

Zostaw merytoryczną opinię o Fludra Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Fludra Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fludra Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fludra Sp. z o.o.?

Fludra Sp. z o.o.