Fludra Sp. z o.o.

Opinie o Fludra Sp. z o.o.

Pracownik Nowy wpis

Niestety prawdę piszą???? Liderzy naciągają firmę na niepotrzebne nadgodziny(większość pracy można wykonać w normalnym czasie) Na jednym ze spotkań podobno pracownicy usłyszeli od kierownika że w Środzie zwalniają i jak coś nie pasuje to mają stertę CV,a lider że nie da całej części premi która od niego zależy jak nie będzie podwładny robił nadgodzin albo nie przyjdzie w sobotę. Kierownicy w zasadzie ok. jak się z nimi rozmawia normalnie,szkoda że ze swoich poprzednich firm pościągali konfidentów żeby wiedzieć co kto robi i co się dzieje na działach. Praca spoko,pieniądze i dodatki moim zdaniem ok.

Stary pracownik Nowy wpis

Zaczyna się robić nie ciekawie nowi kierownicy nie ogarniają tematu ludzie robią co chcą nikt nie kontroluje ilość nadgodzin prezes przestał to kontrolować tak samo kierownicy nie kontrolują czy te nadgodziny są wogule potrzebne Wielka strata dla firmy

@Stary pracownik

To tak mniej więcej w ciągu miesiąca ile jest tych nadgodzin? I na jakie wynagrodzenie za te godziny można liczyć? Jest jakaś ekstra stawka? ;)

Stary pracownik Nowy wpis

Nadgodziny są płacone wiadomo 50 i 100% ale we firmie jest bałagan bo kierownictwo nie pilnuje tego ludzie chodzą jak chcą i pracują po 10 - 12 godzin ale nikt nie kontroluje co kto robi Normalnie to jest szok to jest firma bardzo bogata bo wydaje (usunięte przez administratora) pieniędzy na te godziny nad liczbowe Jeszcze trochę to powiem wprost kim jestem i pracodawca albo mi podziękuję za prawdę albo mnie zwolni Poprostu nie mogę dłużej nato patrzeć

Czy Fludra Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

W sensie ? Przecież są zmiany 12 godzinne w firmach wiec dlaczego uważasz ze wyzysk? Pewnie macie dzięki temu więcej wolnego niż gdybyście pracowali na 3 zmiany ? Ile godzin pracujesz miesięcznie ?

Nie do końca rozumiem, to ile w końcu pracujecie, 8, 10 czy 12 h dziennie? Ile jest zmian? Są też nocki? Mógłbyś napisać konkretniej?

Firma Fludra Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Technolog. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Xxx

Potwierdzam, od kiedy pojawił się nowy dyrektor sytuacja w firmie fatalna, ludzie nie chcą tu pracować.

Brygadzista
@Xxx

Jest jeden fakt ze są ludzie którzy nie chcą tu pracować ! Ale nie dlatego ze jest nowy Dyrektor, który nie jest nowy ale dlatego ze są leserami. Nareszcie jest ktoś komu zależy aby firma była odpowiednio pracacujaca - zreszta widać ile ten człowiek pracuje i ze jak zadzwonisz o 23 jest dostępny. Wkoncu widzę tez pojawiają się nowi kierownicy (długo wytrzymał z obecnymi) bo zapewne z obecnymi to jedno co można było to dostać wielkie (usunięte przez administratora) Trzymam kciuki za tych ludzi widać ze razem z prezesem tworzą duet ! I dbają o ta firmę - zapomnijcie o firmie z ul. Górka - harcerska to już nie jest warsztat ! Powodzenia życzę i cierpliwości ! Fizycznej i psychicznej !

Ada
@Brygadzista

To znaczy, że obecny dyrektor jest po prostu wymagający, a niektórym co nie chce się pracować to nie do końca się podoba, tak? A czy przy takich zmianach, zmienia się coś w wypłatach? Jakaś podwyżka się szykuje lub wyższe premie?

@brygadzista
@Ada

W zeszłym roku niektóre osoby otrzymały dwie podwyżki - ostatnia w 4 kwartale gdzie od dawna nie było tak globalnych podwyżek wynagrodzeń dla większości. Nie wiem ale jeśli ktoś potrafi na to narzekać to naprawdę grzeszy ! Zreszta jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził

Jak w Fludra Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Adrian

Przyjmują teraz na produkcji przy obróbce metalu? Nie widziałem żadnych ogłoszeń ale może warto zostawić papiery w kadrach, co? Czytałem że były dodatkowe premie produkcyjne na poziomie 13%. Teraz też dają? Są wyższe?

Dzień dobry, zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Kierownika zaopatrzenia. Czy mogę prosić o informację jak ten dział w tej chwili wygląda, jaka atmosfera pracy ?

@Kandydat

Ktoś tu pisał że ludzie spoko więc i atmosfera chyba też. Jak zdecydujesz się na wysłanie CV napisz jak było na rekrutacji. Ciekawy jestem ile jest etapów i czy bardzo maglują.

Stefan
@Adrian

Witam, Niedawno miałem okazje być na rozmowie a obecnie pracować we Fludra i to w działach podobnych. Rozmowy trwały 2etapy+jeden dzień próbny - i szczerze nigdy nie miałem tak rzeczowej rozmowy - najważniejsze ze starają się z lekka zniechęcić na rozmowie a rzeczywistość jest lepsza, wymagający jeden przełożony ale przynajmniej się nauczę bo jest od kogo Polecam - nie zawiodłem się

@Stefan

Kiedy odbywał się taki dzień próbny i jak on wyglądał?

Małgorzata
@Stefan

W jaki sposób chcieli Cię zniechęcić ? Pytam bo to dość niespotykana praktyka, raczej bywa odwrotnie

Stefan
@Małgorzata

Sytuacja wyglądała tak, ze rekrutujący dużo opowiadał że jest poważny cel do realizacji, nie ukrywał z czym obecnie jest problem i po co zmiany które robią. Ja to potraktowałem bardzo ważnie dlatego trzy razy rozważałem ten kierunek. Obecnie jest znacznie lepiej gdyż uważam że niektóre rzeczy były wyolbrzymione ale dzięki temu Ja podjąłem decyzje o współpracy bardziej świadomie !

Nic nic

Pracuje tu dłuższy czas i mogę powiedzieć że trochę góra olewa pracowników pod wzgledem spraw które mają do obgadania i trzeba się prosić. Kasa taka sobie, Ale mogło być gorzej. Pracownicy spoko. Liderzy z reguły normalni ugodowi.... ALE za to "diabelski" lider spawalni to kawał lesera (jak idzie prezes to udaje że coś robi) a tak to wali w ch**a - człowiek który jak złożył wypowiedzenie (myślał że go zatrzymaja i dostanie podwyżkę) to potem prosił się pracowników żeby się wstawić za nim żeby znów mógł być liderem. Bo góra zgodziła się żeby wrócił na stanowisko szeregowego pracownika (w tym czasie wycofał wypowiedzenie) Cała firma się z Ciebie śmieje. Jakim cudem Cię trzymają w tej firmie?

Krzychu
@Nic nic

Słuchajcie! Pracuje tu 7lat na spawalni, i faktycznie może i czeka się długo ale mimo wszystko zawsze uczciwe podejście, swoją drogą ta firma nigdy nie miała tak oddanej "góry", Ciężko z czasem bo ten rok wiele się zmieniło, a podobno dopiero jeszcze się zmieni właśnie u nas na spawalni. Ja kibicuje z całych sił- ja widzę że firma się zmienia na lepsze, straconych lat nie łatwo szybko odbudować! Kibicuje

Marzena
@Krzychu

Pracując tu siedem lat na spawalni, to musisz być chyba nieźle zadowolony z tej pracy? Możesz powiedzieć czy na przestrzeni lat Twoja pensja bardzo wzrosła, jeśli chodzi o podwyżki? I jak atmosfera między Wami pracownikami?

Nic nic
@Krzychu

Ja nie mówię broń boże że są "nieuczciwi", tylko po prostu czasem fajnie by było jakby góra trochę bardziej i więcej gadała z pracownikami z samego dołu. Bo czasem są rzeczy które urodza się z dnia na dzień i fajnie by było coś załatwić / wiedzieć na poczekaniu. Racja że się poprawiło przez ostatni rok /półtora, ale gdzie zniknęły jedne problemy, pojawiły się inne. Po prostu wciąż jeszcze dużo pracy do zrobienia

Operator

Witam jak firma pochodzi do honorowych dawców krwi ?

Kamila
@Operator

W sensie co masz na myśli? Czy udzielają dni wolnych wtedy jak ktoś chce iść oddać krew?

Dawca
@Kamila

Jak oddajesz krew to z automatu masz wolne, teraz 2 dni. Pewnie chodzi o to czy zabierają premię itp.

@Dawca

Tak dokładnie o to mi chodziło. Ale już nie istotne bo słyszałem że są problemy więc zrezygnowałem.

@Operator

Zrezygnowałeś z oddawania krwi czy z pracy? Bo nie wiem czy premie są frekwencyjne i jak się weźmie urlop czy wolne to już się dodatkowa kasa nie należy, czy co?

Anonek
@Operator

Jak jesteś taki honorowy to zawsze możesz iść oddać w piątek, a najlepiej w sobotę.

Krzys
@Anonek

Tutaj się nie zgodzę, wraz ze zmianami Prezes i kierownictwo umożliwia krwiodawstwo ale za ścisłym porozumieniem z przełożonym - jest to ferrrr - więcej słucha się teraz ludzi

@Krzys

Jeżeli idziesz oddać krew pracodawca nie ma prawa ci zabronić ani ustalić kiedy możesz iść , wszystko zależy od dobrej woli pracownika

Krzys
@Operator

Oczywiście ze nie może, i nikt nie pisze ze jest inaczej Ale… Krew nie tryska jak gejzer z żyły i trzeba na sygnale jechać jej upuścić bo się zmarnuje, s środzie autobus mamy co sroda - oddałem już 16l krwi i można to zawsze zaplanować Szanuje tego pracodawcę, skoro od 7 lat wypłaca mi wynagrodzenie czuje obowiązek aby poinformować ze nie będzie mnie w pracy 2dni. Zakładam ze skoro tu pracuje to mnie potrzebuje a ja mogę być tylko lojalny i poinformować

Marzena
@Krzys

czyli jeśli idzie się oddać krew to można liczyć potem nadal na premię? czy te dwa dni wolnego ją zabierają, tak jak tu pisano.

Wyjadacz
@Marzena

Zapomnij... nawet jak nie pójdziesz to premie zabiorą.

Krzychu
@Wyjadacz

Bądź co bądź, można pisać głupoty w internecie ale w maju zamiast 10% premii było 13% czyli chyba to nie mniej A frekwencja to frekwencja nie wspomnę o stażowym, wakacjach pod grusza, socjalnym 3x do roku, różnych imprezach itd. Nie każdy podchodzi jak oni

Lidia
@Krzychu

No ok w maju tak wyszło, a jak w poprzednich miesiącach? To jakaś tendencja wzrostowa jest czy przypadek?

Loko

Marne pieniądze a wymagania z kosmosu. Problemy z urlopami. Jak zgłosisz tydz wcześniej to piszą na żądanie. Urywają premię za byle co. (usunięte przez administratora)

Spawacz
@Loko

Zgodzić się z tym to jak mówić ze deszcz pada kiedy plują. Są trzy rodzaje premii: - produkcyjna - stażowa - frekwencja Zasady z urlopem panują tu takie same jak od kilku lat i nic się nie zmieniło. Poza tym ze kiedyś za mniej niż 5dniowe zgłoszenie urlopu zabierano premie główna )produkcyjna) teraz wprowadzili ekstra 2tys w roku dla osób które chodzą do pracy nie leserują na L4 i planują urlopy - bardzo uczciwe bo produkcyjna jest nie ruszana i tu trzeba tez być szczerym ze od początku roku jest w miesiąc w miesiąc w pełni wypłacona. Także praca jak każda inna - wszędzie trzeba pracować a nie na fajce siedzieć - pracuje to 9lat i za całokształt jestem zadowolony

Dorota
@Spawacz

Te trzy rodzaje premii one są równolegle wypłacane, czy tylko jedna z nich jest możliwa w jednym czasie? Jakie stawki mają te premie?

Loko
@Spawacz

To ile razy tobie napluli w twarz ? Jako pierwszy najwięcej krzyczysz i latasz że ci wszystko nie pasuje, zwalniasz się tyle czasu a tu raptem liżesz im d*pe. Typowa chorągiewka.

Lidia
@Loko

W sensie, że zarzekał się, że jednak odejdzie? Ale z tym co napisał to się wszystko jednak zgadza?

Lakiernik

Jaka praca na lakierni proszkowej i jakiej stawki na początek można sie spodziewać proszę o info bo chce CV zlozyc

Konstruktor

Jakie warunki pracy w biurze ? Na stanowisku konstruktora ? Jak wyglądają warunku płacowe ?

Gruby

Polecam fajna praca. Tylko jak wygląda sprawa z premiami swiatecznymi ?

Paulina
@Gruby

Cześć, i jak z tymi premiami świątecznymi? Wpis dodałeś na początku grudnia więc już pewnie sam się przekonałeś co i jak do tego czasu. Daj znać.

Józek

Najlepszym dowodem na to, że firma jest dobra i ma dobrą opinię jako pracodawca są żarty jakie można na forum poczytać.

Jaki dress code obowiązuje w Fludra Sp. z o.o.?

Anonimus

Wcześniej ogrodniczki, t-shirt i buty a od ponad roku spodnie bez szelek. Odzież dostaje się od pracodawcy

Gustaw

Podpowiedzcie jak aktualnie się pracuje? Czy bardzo namieszała pandemia, jak zarobki?

@Gustaw

Witam! Pandemia nie wpłynęła na pracę w większym stopni niż było to konieczne ze względu na przepisy sanitarne. Zachęcam do kontaktu bezpośredniego w siedzibie firmy aby porozmawiać na temat stawek na poszczególnych stanowiskach.

Witam! Na jaka stawkę można liczyć po okresie próbnym jako operato Cnc? Pozdrawiam

@Nowy

Zapraszamy na rozmowę do firmy. Stawka uzależniona jest od umiejętności pracownika. Oczywistym jest, że nie jesteśmy w stanie zweryfikować tego przez internet.

Olek

Jeśli ktoś nie ma nic konkretnego do napisania ,to po co robić wokół firmy czarną reklamę? Firma jest ok jeśli ktoś chce tu pracować.

Wietnamczyk

Witam wszystkich. Czy to prawda że ludzi zwalniają na potęgę w waszej firmie? Co jest przyczyną tego? (usunięte przez administratora) Ptyam bo szukam pracy. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

Zostaw merytoryczną opinię o Fludra Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Fludra Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fludra Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fludra Sp. z o.o.?

Fludra Sp. z o.o.