Fludra Sp. z o.o.

Opinie o Fludra Sp. z o.o.

Wietnamczyk

Witam wszystkich. Czy to prawda że ludzi zwalniają na potęgę w waszej firmie? Co jest przyczyną tego? (usunięte przez administratora) Ptyam bo szukam pracy. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

Janosik

@Ktos Nie każdy dałby sobie radę z pracą w firmie, ja polecam bo to dobra firma!!

@Janosik

Co takiego oferuje pracodawca, że pozytywnie oceniasz pracę w Fludra Sp. z o.o.? Mógłbyś też uzasadnić początek swojej opinii? Dlaczego nie każdy dałby sobie radę pracować w Fludra Sp. z o.o.?

Hanna

@anonim, takie wyjście to chyba pozytywna rzecz, prawda? Wiadomo, że czasem firmy nie mogą pozwolić sobie na zbyt długi przestój pracy, bo to mogłoby odbić się na ich wynikach. Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w Fludra w Środzie Wielkopolskiej? Polecacie tego pracodawcę?

Ktos
@Hanna

Hanna omijam z daleka (usunięte przez administratora)

Waldi

Konkurencja szuka pracowników?

@Waldi

Szukają Spawaczy TIG i MAG Operatora CNC Slusarzy Głównie pracowników produkcyjnych, Ale też technolog/konstruktor i kierownik zmiany (obecny idzie wkrótce na eme). Ogólnie warunki podobne jak w innych firmach, nie ma co narzekać bo robić trzeba wszędzie. Podwyżki zazwyczaj są około raz do roku o jakaś złotowe do góry, chyba, że robisz 15lat to już ciężko o podwyżkę co roku, ale jest premia za przepracowane lata więc tym sporo idzie nadrobić i premia produkcyjna, więc stawka podstawową to jedno ale dodatki też swoje dają. Tylko trzeba chodzić uczciwie cały miesiąc, bo urlop na żądanie albo L4 umniejsza premie. Ja robię już któryś rok i jak słyszę czasem "kolegów" jak marudzi jeden z drugim, to tylko się wkurzam bo psują atmosferę w firmie i nawet pogadać nie idzie normalnie. A zwolnić się nie chca bo pewnie maja więcej niż gdzieś indziej by im dali. A przez takich to tylko później cała firma cierpi. Jak ktoś ma ochotę zmienić pracę i szuka czegoś na dłużej to myślę że tutaj można to zrobić. Na pewno nie wywala kogoś za nic. Jak normalnie pracujesz to będzie wszystko ok.

Bogdan

Fajnie, że znalazła się osoba, która ma doświadczenia związane z pracą w firmie Fludra. Mógłbyś napisać, czy na wymienione przez Ciebie wolne stanowiska potrzebne jest doświadczenie zawodowe? Czy może osoby bez doświadczenia również mogą z powodzeniem aplikować na te stanowiska? Czy taka osoba zostanie odpowiednio przeszkolona przed podjęciem pracy w tym miejscu? Proszę, abyś opisał, jak to wygląda.

Firma Fludra Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Technolog. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Hmm. Kolejny długi weekend przed nami. Szefostwo zmądrzało i wyszli odrobinę na przeciw całej sytuacji. Zamiast na 2 zmiany kazali ludziom podzielić się między sobą tak by była jedna zmiana. Pozostali mają wówczas wolne. Prawdą jest też, że od razu brali pod uwagę kolejny długi weekend, wiec wystarczyło się między wszystkimi porozumieć i na spośród 4 dni trzeba było iść 2 dni. W firmie usługowej na pewno ciężko jest wyłączyć produkcję całkowicie, wiec ja się cieszę, że chociaż w ten sposób udało się to załatwić.

Hanna

@Angi, może jednak warto aplikować do firmy i przekonać się osobiście, jak wygląda praca w tym miejscu? A może już pracujesz w Fludra? Czy ktoś z Was chciałby napisać coś jeszcze na temat tego pracodawcy? Chętnie dowiem się, jakie warunki zatrudnienia oferuje oraz czy można bez problemu liczyć na umowę o pracę w tym miejscu.

Angi

Szukałam opini o firmie, myślałam o zatrudnienie . A natrafiłam na pracowników, byłych lub obecnych którzy się między sobą kłócą . No to żeście pomogli :/

janosik

Heh jak ktoś myślał że się zmieniło na lepsze to ja mówię że nie..kolejny długi nie dla robili. .szewostwo kierownictwo ma to gdzieś ze mamy rodziny i może chcielibyśmy gdzieś z nimi wyjechać spędzić czas...robić robić robić. ..jedyny pomysł to żeby przyjść w sobotę za normalne godziny i odrobić. ..żałosne pozdrawiam

@janosik

Czlowieku o co ci chodzi? chyba nikt nie zrozumial twojej wypowiedzi - brednie ! polecam prace w firmie. dobra organizacja, warunki bardzo dobre !

Killer
@nikt

Dobra organizacja? Hahahaha

Obiektywny

Pracuję od ładnych kilku lat i czytając te opinie nie wiem czy się śmiać czy płakać. Nikomu na pewno te opinie nie pomogą... Są skrajnie nie obiektywne zarówno w jedną jak i w drugą stronę. Powiem więc tak: Plusem jest to że nie zwolnią Cię bez powodu bo np jakaś redukcja zatrudnienia, nie ma też opcji żeby wynagrodzenie nie było na czas, są premie świąteczne choć marne. Problemy są z urlopami - każdy urlop nie zgłoszony przynajmniej 5 dni przed będzie traktowany jako urlop na żądanie. Atmosfera jest naprawdę spoko, nikt z batem nad tobą nie stoi ale trzeba zrobić swoje. Największym minusem jest totalny brak organizacji, system zarządzania w którym czasy poszczególnych czynności są po prostu z kapelusza. To chyba największy minus.. no i nigdy nie wiesz ja jakim stanowisku będziesz danego dnia pracować bo jesteś rzucany tam gdzie akurat trzeba zapchać przysłowiową dziurę. To właśnie największy dowód na to że o jakimkolwiek planowaniu produkcji nie ma w tej firmie mowy. Jeśli to komuś nie przeszkadza to polecam. Płaca w porównaniu do firm z podobnej branży jest trochę niższa.

Iwo

Mam wrażenie, że na forum zebrały się osoby, które najchętniej chciałyby dużo zarabiać nic nie robiąc. Trudno o taką pracę.

Hanna

Na pewno kwestia wolnych świat jest ważna w każdej pracy @nikt ale jeśli działa produkcja to rzeczywiście czasem pracownicy muszą się i w takie dni pojawić. Powiedzcie tylko czy są w związku z tym jakieś benfity/premie?

Prezesik

Do "Amatorśliwek" Nie mogę uwierzyć co pracownicy mają w głowach. Po prostu zwolnij się z firmy, nie będziesz musiał dłużej cierpieć. Szkoda mojego czasu na komentowanie całej wypowiedzi....

haha

Gość wierze Ci ze zrobisz wszystko..;) podobnie jak nikt; ) ja pracuje dla pieniędzy a wy widocznie dla przyjemności. .przydu. ..sy;) pozdro

Gosc

Janosik i haha ha - piszecie coś nie od rzeczy i w ogóle nie jesteście obiektywni. Ja mam informacje taka, że jeśli wyrobimy się z zamówieniami to wszyscy będziemy mieli dlugi weekend. A jeżeli nie, to niestety musimy iść do pracy - jak 99% ludzi pracujacych w Polsce. Niektórzy pracownicy woleliby przyjść do pracy w sobotę, by nadrobić zaległości i po to by spedzic czas z rodziną w dlugi weekend, ale widocznie dla Was ważniejsze są pieniądze, bo już zabolała standardowa stawka. ojojoj. Mówię za siebie, ja będę robił w najbliższych tygodniach wszystko by w długi weekend mieć wolne, a ŕeszta jak chce to może siedzieć z założonymi rękoma i gadac o tym jak to im źle, i wylewać żale na forum. Mnie nie zatrzymacie :). Mój los w moich rękach.

nikt

haha tym bardziej nie rozumiem twoich bredni. uwazasz ze pracodawca jest zly bo nie mozesz miec dlugiego weekendu. Oceniaj prosze firme obiektywnie, jakie sa warunki, wynagrodzenie itp. Jak podpisywales umowe to nikt ci nie obiecywal ze bedziesz mial dlugi weekend majowy, czerwcowy, sierpniowy. Przeciez piatek jest normalnym dniem pracujacym, wiec pracujemy. Zamowienia same sie nie zrobia. Z tego co wiem to w piatek 16 caly kraj nie ma wolnego zeby spedzac czas z rodzina. Zawsze mozesz zalozyc swoja firme i miec dlugi weekend przez caly rok, tylko nie wiem co by powiedzieli twoi klienci -POWODZENIA :)

ha ha ha;)
@nikt

Haha tak myślałem ze albo jesteś jednym z tych co pod drzwiami biura stoją i skomla i najchętniej by zapier... po 16 godz albo dostajesz dole żeby pisać te bzdety. .pewnie w niedzielę tez byś przyszedł co?:) na 12 miesięcy bar..ie są 2 lub 3 długie weekendy wiec chyba to normalne że jak ktoś ma rodzinę to chciałby mieć taki weekend. ..myślę że to za trudne dla Ciebie wiec się nie wysilaj nie zrozumiesz .jest coś takiego planowanie i logistyka jak się chce to wszytko da się ogarnąć. .żegnam bez odbioru; * trochę więcej szacunku dla siebie panie nikt;)

@ha ha ha;)

Widzę że z argumentami nie potrafisz dyskutować. Nie mówię o pracy w niedzielę tylko o 8 godzinach pracy w normalny dzień pracujący. Większość pracowników ma rodziny, ja także.Każdy weekend jest do dyspozycji i spędzam go z rodziną. Jeżeli dla Ciebie to za mało to ponownie proponuje - załóż swoją firmę i zobaczysz jak miło jest dyskutować z takimi ambitnymi i zaangazowanymi pracownikami - Polecam !!!

janosik

Nikt mowi samo za siebie;)wiec się nie udzielaj. .. zjadło mi słowo weekend ale każdy kumaty by się domyślił. ..:)brawo Ty

janosik

Zjadło mi słowo weekend każdy kumaty by się domyślił ale wiesz nick nikt zobowiązuje. Brednie to masz w głowie. .

Hanna

@Gosc, cenna informacja dla przyszłych kandydatów! Polecasz pracę w powyższej firmie?

@Hanna

Tak

Gosc

1. Stawki poszły do góry 2. Karty multisportu 3. Dobra zdrowa atmosfera 4. Normalne umowy o pracę 5. Nie oprocentowane pożyczki dla stałych pracowników 6. Premie uznaniowe (za wykonywanie prac ponad normatywnych - warto się wykazywac) 7. Premie za wnioski racjonalizatorskie i raz na jakiś czas dodatkową nagroda za najlepszy pomysł 8. Premie za frekwencję 9. ZFSS (wielkanoc, wakacje, Boże narodzenie). 10. I wiele innych. Ogolnie według mnie naprawdę nie ma co narzekać. Wiadomo, że zawsze dobrze tam gdzie nas nie ma, ale ja (póki co) cenie sobie pracę we FLUDRA.

Hanna

@Helyna, dobrze, że o tym piszesz. Koniecznie daj znać, jakie jeszcze benefity otrzymali pracownicy.

Zostaw merytoryczną opinię o Fludra Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska

• Jak się pracuje w Fludra Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fludra Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fludra Sp. z o.o.?

Fludra Sp. z o.o.