Opinie o SALESmanago | Customer Engagement Platform w Kraków

SALESmanago to kompleksowe oprogramowanie nowej generacji do automatyzacji marketingu wykorzystywane przez działy marketingu i sprzedaży w ponad 10 000 firm każdej wielkości. SALESmanago rozpoznaje użytkowników odwiedzających Twoją stronę, analizuje ich zachowanie online i dokonywane transakcje. Na podstawie tych informacji buduje kompletny i indywidualny profil klienta. Informacje te są przetwarzane przez algorytmy systemu Machine Learning & AI, aby dostarczyć w pełni spersonalizowane oferty i zapewnić klientowi unikalne doświadczenie w odpowiednim czasie na każdym kanale marketingowym.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SALESmanago | Customer Engagement Platform w Kraków

Byly pracownik

@Zrezygnowana Polecam iść, większość komentarzy które tutaj są za bardzo naciągane negatywnie, ogólnie pracowałem na umowie zlecenie + kolejna umowa dla osób które chcą być ubezpieczone, po zakończeniu pracy w tej firmie z papierów które otrzymałem dowiedziałem się że opłacane było wszystko prócz chorobowego. Atmosfera była przyjemna ale to też może zależeć w jakim dziale się pracuje (imprezy, wyjścia integracyjne na koszt firmy), czasem trzeba było zrobić coś asap ale to jak w każdej innym corpo, wypłaty były w terminie 30/31/01,

Benhauer to nowoczesna firma i jak widać nie dla każdego!!

Zrezygnowana

A więcej szczegołów? Bo Twoj post można rozumiec dwojako:)

Zrezygnowana

Moze ktos napisac cos pozytywnego o pracy w tej firmie? Chciałabym zgosic się jako Spec.ds.Obslugi Klienta ale po tym,co tutaj czytam - aż strach isc na rozmowę. Praca jak praca ale czy atmosfera między ludźmi jest az tak niedobra jak piszecie i czy umowy są o dzieło czy na zlecenie? I czy rzeczywiscie zwalnia sie ludzi bez ostrzeżenia? Jakies pozytywny są w tej pracy? (Imprezy integrujące jak piwo w knajpie srednio mnie interesują- chodzi mi o pracę, ludzi i szacunek ze strony przełożonych).

Nikolas

Sądziłem, że na forum dowiem się coś więcej o firmie. Niestety poziom pseudo pisarzy nie pozostawia złudzeń. Z cała pewnością więcej hejterów jak na tym wątku nie ma nigdzie.

Account Manager

Bardzo sprawy, najpierw rozmowa z head hunterem, następnie z działem HR z firmy Benhauer i na końcu z dyrektorem ( bezpośrednim przełożonym) w sumie około 2h rozmów. Pracę mogłem zacząć "od zaraz", oczekiwania finansowe które założyłem spełnione

Standardowe, bez udziwnień, o doświadczenie, dostępność, oczekiwania finansowe. Dowiedziałem się nieco o firmie, benefitach, profilu firmy,

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Natalia

Czy ktoś się orientuje dlaczego Benhauer ma tak długa liste ofert pracy? Jakiś nowy projekt czy coś innego?

Lanerka

Czy jesteście pewni, że nie można napisać cos pozytywnego o firmie? Przecież wszędzie może zdarzyć się różnie

KupieOpla

Tu nie chodzi o udowadnianie sytuacji, ale o pomawianie poszczególnych osób które tam pracują. Oczernianie pewnych ludzi, wyciąganie subiektywnych wniosków, które oczywiście są poparte świadkami widmo. Na całe szczęście osoby, które wylewały w pocie czoła swoje żale będą miały szanse pokazać dowody, rozmowy , nagrania, jak tylko zostaną ujawnione przez Policje. Każdy ma prawo do swojej własnej opinii, ale to co zostało napisane to już lekka przesada. W każdej firmie nie jest łatwo się przebić, w każdej firmie trzeba udowodnić swoją wartość i każda firma zawsze znajdzie parę takich osób, które zamiast wziąć się za siebie i za własne życie wylewają swoje żale na portalach go work tylko dlatego, że po prostu im się nie udało. Zawsze ktoś jest winny: szef, prowizje, wypłaty, miejsce parkingowe, ludzie, pogoda, kurz , brak klimatyzacji, bóle reumatyczne, czy zbyt dużo przekleństw które są po prostu powszechne w tej branży ( polecam oglądnąć Wilka z Wallstreet). Anonimowość w sieci nie daje jednak prawa do obrażania ludzi, którzy akurat w tej sytuacji wybrali firmę Benhauer i mają inne poglądy o niej niż co po niektórzy tutaj. Jest tyle miejsc na rynku pracy, że naprawdę znajdziecie coś dla siebie , tylko ostrzegam: na budowie przeklinają, w biedronce jest nudno, w branży it mogą was boleć plecy od siedzenia przed kompem, rozdając ulotki można się ostro zgrzać zwłaszcza w sezonie letnim. Jest więc sporo powodów, że i te miejsca pracy możecie znienawidzić. Pytanie czy będziecie gotowi na tak drastyczne warunki?

Halo, policja? Proszę przyjechać na fejsbuka

Bardzo czekam, aż autor komentarza zostanie pozwany z 212 kk . Udowadnianie przed sądem, że nie było sytuacji opisanych w poście będzie super widowiskiem : )

Nikolka

Dla mnie Benhauer jest fajna firmą, pracuje tu już długo i nie mogę powiedzieć złego słowa. Całkiem niezłe zarobki w połączeniu z bene fitami daje satysfakcję z pracy. Poza tym pracuję z zespołem fantastycznych ludzi i tworzymy zgrany zespół , jest fajnie.

Konrad Pawlus

Sprawa wpisów "Ostatni sprawiedliwy" 2017-07-12 15:37 oraz "Niezależny obserwator :)" 2017-07-13 21:00 została już przez nasz zgłoszona na policję z art. 212 Kodeksu Karnego. Polecamy poczytać: https://www.arslege.pl/znieslawienie/k1/a248/

Mądrala

Każda firma wspiera się na pracownikach z dłuższym stażem i jeśli tacy są to oznacza , że firma jest dobra.

Kuba

W każdej firmie można znaleźć wady i zalety. Wszystko zależy od nastawienia i chęci pracowników do pracy.

@Kuba

Dokładnie jak Kuba napisał, tylko warto czytać ze zrozumieniem, czyli: firma nie ma żadnych wad, wady to mają pracownicy - i tym można podsumować myślenie kadry zarządzającej w salesmanago.

@Kuba

Nikolak

W każdej firmie można znaleźć jakieś niedociągnięcia ale to jeszcze nie znaczy, że firma jest kiepska.

Nikolaż

Benhauer to polska firma technologiczna , jest zdobywcą licznych nagród i wyróżnień.Firma zatrudnia ponad 270 osób w Krakowie, Warszawie, Londynie, Berlinie, Nowym Jorku i Bangalore. Po lekturze niektórych wpisów byłam wściekła.

Edyta

Firma Benhauer w wywiadzie opublikowanym na tej stronie deklaruje, że pracownicy zawsze otrzymują minimum 50% dofinansowania do wyjazdów integracyjnych. Bardzo fajna inicjatywa, ale czy miały miejsce już takie wyjazdy?

@Edyta

Miały

nie polecam wrzodow

Pracowałam i to dosyć długo jak na bhr, bo rok ;) wyniosłam z tej firmy wiele wiedzy na temat produktu, marketing automation oraz tego jak nie chce być traktowana w kolejnej pracy. Z prezesami nigdy nie miałam spiny, więc nie powiem złego słowa, ale niektórym osobom z dłuższym stażem bardzo odpowiadała hierarchizacja i traktowanie innych z góry. Chciałabym tylko zaznaczyć, że to wcale nie siła a słabość i nieumiejętność budowania autorytetu. Kasa? Nie najgorsza ale na smieciowce i bez benefitow. Atmosfera? Coraz gorsza ;) im więcej nowych ludzi tym wieksza spina. W ciągu dnia potrafili wywalić kilka spoko ludzi, bo tak, a Ty przejmuj tematy i bujaj się z nimi. W jednym dniu z jednego z teamów w bok wywalił 2 osoby a zostało po nich ze 100 projektów heh. Darmowe piwo niestety nie rekompensje wrzodów na żołądku. Znam ludzi którzy siedzą tam po 15 godzin codziennie za 3k na smieciowce. Najśmieszniejsze jest to, że bhr dalej uważa się za startup a jest najgorsza wersja korporacji; )

M

Na początku pracy w Benhauer obiecałam sobie, że również umieszczę tu pozytywną opinię, jeśli będzie dobrze mi się pracowało. Dla innych chętnych. Bo ja sama - po tym, co tu przeczytałam przed rozmową kwalifikacyjną - że omal jej nie odwołałam. Gdyby nie jedna osoba, która radziła mi spróbować naprawdę bym nie poszła. I... pracuje już rok w firmie :) i nawet udało sie po drodze awansować. Zaczęłam pracować w obsłudze klienta, na początku system wydawał się skomplikowany, ale ze wsparciem TL i mojego zespołu szybko sie nauczyłam. To jest fajne, że zawsze możesz liczyć na innych, skonsultować się z nimi i wpaść na rozwiązanie. Poza tym sama branża jest atrakcyjna i można sie nią szybko zajawić :) Pierwsza stawka jest faktycznie niska, ale po ok. 3 m-cach dostaje się podwyżkę. Jest możliwość dosprzedaży i brania dyżurów (płatnych). Jeśli tylko ktoś chce to może i zarabiać i się rozwijać. Jeśli nie zależy na umowie o pracę ( bo o nią ciężko), ale chcesz pracować w ciekawej branży, z fajnymi ludżmi i zdobywać doświadczenie to polecam. Jestem zadowolona. Nie jest łatwo dostać pracę po studiach (po większości kierunków), bo wszyscy pytają o doświadczenie, a tu jest taka szansa. To duży plus. Najlepiej samemu się przekonać. Zdobyć doświadczenie i nawet zmienić pracę w poszukiwaniu większej kasy, umowy o pracę itd.

Nikola
@M

W zupełności zgadzam się z Tobą. Początki wszędzie są trudne ale trzeba przyznać, że firmy widząc zaangażowanie pracownika potrafią to docenić i taj jest w Benhauer.

zainteresowany pracą

Czy od umów zlecenie firma odprowadza ZUS i składki na ubezpieczenie zdrowotne ,czy należy samemu odprowadzać, proszę o rzetelną informację. pozdrawiam

M
@zainteresowany pracą

firma odprowadza, Ty nic nie odprowadzasz, możesz korzystać z podstawowej opieki medycznej z NFZ

Andzia

Pracowałam a oto podsumowanko. Rekrutują na jakieś 4 podstawowe stanowiska - sprzedaż, call center, BOK, programista. sprzedaż/call center - podstawa jakieś (usunięte przez administratora)+ prowizje i da się w sumie wyjść całkiem nieźle finansowo. Niektóre asy wyciągają po 5-8 koła (nawet na tym CC jeśli jesteś skrajnie zawzięty) oczywiście nie zawsze, zależy co się ugra. BOK - (usunięte przez administratora)podstawy + prowizje za dosprzedaż - ale jeśli zrzucą na was klientów z osób które się właśnie zwolniły (które przez conajmniej ostatnie 2 tyg 'pracy' miały zupełnie wyjebane na klientów) to nie zdziwcie się jak posypią się wypowiedzenia, tak jak ja miałam - odpowiedzialność twoja. nie mam pojęcia jak jest z programistami byłam tam raz kiedy robili mi coś z lapkiem, ale raczej stały team więc tam chyba dużej rotacji niema. PLUSY: niezła pensja, ludzie poza 'starymi wyjadaczami' na prawdę super, darmowe owoce, kawa, czasem piwo w tej ich knajpie na dole (Grzegórzecka), eventy, konkursy, wyjazdy, wyjścia, można do prezesa napisać maila z propozycjami usprawnień itp. Brak okresu wypowiedzenia, możliwość pracy zdalnej w wypadku choroby etc. MINUSY: na umowę poczekasz sobie miesiąc a jak już dostaniesz to dwie osobne umowy zlecenie + dzieło (dzięki czemu mogą przerzucić Cię na inne stanowisko wedle zachcianek, tak jak ja pracowałam na jednej i tej samej umowie na 3 różnych stanowiskach + obejść pewne rzeczy poszperajcie sobie jakie). Jeśli jesteś stosunkowo atrakcyjną dziewczyną to licz się z tym, że męska część personelu, niezależnie od tego czy mają żony czy nie rzuci się na ciebie z wywieszonym jęzorem. Tekstów pozwolę sobie nie cytować bo wstyd. Nikt tego nie kontroluje a nowe osoby boją się odezwać. Jako, że przynajmniej Grzegórzecka jest 'miejscem spotkań', a nie 'miejscem pracy' pozwalają sobie na wszystko. Jak ktoś jest uparty i spływa po nim wieczny szum na openspace, mobbing, to, że dziś pracujesz jako product manager a jutro możesz wylądować na call center to serdecznie polecam bo da się ugrać niezłą wypłatę skupiając się wyłącznie na pracy.

mech

Wiadomo, że standardowe zarobki są, ale bardziej mnie zastanawia to czy oprócz dobrej podstawy dorzucają jeszcze premie, wiadomo coś na ten temat? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza, że atmosfera dopisuje

hihi

To są to standardowe zarobki jak na takie stanowisko.

Zostaw merytoryczną opinię o SALESmanago | Customer Engagement Platform - Kraków

• Jak się pracuje w SALESmanago | Customer Engagement Platform?

Zobacz opinie na temat firmy SALESmanago | Customer Engagement Platform tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SALESmanago | Customer Engagement Platform?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 71 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SALESmanago | Customer Engagement Platform?

Kandydaci do pracy w SALESmanago | Customer Engagement Platform napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SALESmanago | Customer Engagement Platform
1.9/5 Na podstawie 413 ocen.

SALESmanago | Customer Engagement Platform