Opinie o SALESmanago | Customer Engagement Platform w Kraków

SALESmanago to kompleksowe oprogramowanie nowej generacji do automatyzacji marketingu wykorzystywane przez działy marketingu i sprzedaży w ponad 10 000 firm każdej wielkości. SALESmanago rozpoznaje użytkowników odwiedzających Twoją stronę, analizuje ich zachowanie online i dokonywane transakcje. Na podstawie tych informacji buduje kompletny i indywidualny profil klienta. Informacje te są przetwarzane przez algorytmy systemu Machine Learning & AI, aby dostarczyć w pełni spersonalizowane oferty i zapewnić klientowi unikalne doświadczenie w odpowiednim czasie na każdym kanale marketingowym.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SALESmanago | Customer Engagement Platform w Kraków

Inn

A czy moze ktos cos powiedzieć o stażu w tej firmie? Jest to dobre miejsce zeby zdobyć pierwsze doświadczenie?

Martyna

Podpowiedzcie coś o pracy dla handlowca, taką ofertę ostatnio widziałam

Zadowolony

Miałem na myśli NETTO. Jeżeli rozpoczynacie dopiero swoją karierę i nie macie doświadczenia to śmiało możecie składać CV :)

xD

Za te szalone pieniądze lepiej iść na kasę do marketu . Zdecydowanie lepsza robota niż w benhauerze.

Zniesmaczony

Szkoda czasu i własnej energii na tą firmę... niby tak "nowocześnie i atrakcyjnie" się promują, ale niestety niewiele w rzeczywistości są warci. Jak ktoś dostał informację, że zapraszają na rozmowę rekrutacyjną - to radzę sobie darować. Widzę, że dużo tutaj już prawdy zostało napisane więc ja daruje sobie powielanie i własną dokładniejszą opinię. Jedynie co powiem to, że odradzam.

Account Manager

Bardzo sprawy, najpierw rozmowa z head hunterem, następnie z działem HR z firmy Benhauer i na końcu z dyrektorem ( bezpośrednim przełożonym) w sumie około 2h rozmów. Pracę mogłem zacząć "od zaraz", oczekiwania finansowe które założyłem spełnione

Standardowe, bez udziwnień, o doświadczenie, dostępność, oczekiwania finansowe. Dowiedziałem się nieco o firmie, benefitach, profilu firmy,

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Kate

Hej :) Możecie powiedzieć coś o samym procesie rekrutacyjnym? :)

Ryszard

Jak się pracuje? Firma prowadzi może jakąś rekrutację?

Lipa

Nie polecam już samego procesu rekrutacyjnego, ma się wrażenie, ze po drugiej stronie nie ma człowieka. Odpowiedzi na maile słane z templatek. O feedbacku można zapomnieć.

A można wiedzieć ile miałeś PLN na łapkę? Zamierzam do nich wysłać CV i zastanawia się czy (usunięte przez administratora)Netto w dziale marketingu da radę wynegocjować?

Hej, pracowałem w Benhauerze chwilę. Jak nie masz doświadczenia i jesteś odporny na stres to wbijaj. Można spoko zarobić (w dziale sprzedaży dużo zarabiają bo w customer service szkoda się szarpać. Jedyny plus to mega miłe i ładne dziewczęta).(usunięte przez administratora) Jak się spóźnisz minute czy dwie to będzie to zapisane. Najśmieszniejszy jest 8,5 godzinny czas pracy na umowie zlecenie a i to może okazać się za mało. Ogólnie atmosfera fajna, ludzie mili(usunięte przez administratora)jednak na pewno dużo się nauczysz jeśli to Twoja pierwsza poważniejsza praca. Dla ludzi, którzy chcą się czegoś nauczyć to polecam. Przygotuj się na to, że w każdej chwili możesz wylecieć ale doświadczenie które nabędziesz zostanie na zawsze z Tobą :) Pozdrawiam

ehh

Startowałem na Leada. Rozmowa rekrutacyjna trwała 10 minut. Żadnego pytania technicznego, w sumie żadnych konkretów. O feedback trzeba było się upomnieć. Trochę strata czasu.

Szczęśliwy89
@ehh

A ile czekałeś na feedback? Ja w ten sam dzień kiedy była rozmowa dostałem info, że mnie zatrudniają i w sumie pracuję do tej pory i jest spoko :p

Edyta

@kkk a czy pracownicy wspominają przełożonym, ze kiedyś w firmie Benhauer odbywały się zajęcia z jogi i kiedy znowu się odbędą? @Misiu czyli brak chętnych jest powodem braku zajęć? Może trzeba jakoś zachęcić pracowników do uczestnictwa w nich? @Ziomek może faktycznie jako osoba bez doświadczenia zbyt wysokie były Twoje wymogi? Może najpierw było zgodzić się na niższą kwotę by zdobyć doświadczenie i potem móc negocjować podwyżkę?

Edyta

@Ktoś o jodze dowidziałam się ze strony firmy Benhauer. Uważasz, że są na niej nieaktualne informacje? @Ja a co było dokładnie napisane na temat firmy w tym zawiadomieniu od ZUS?

Misiu

ZUS to niech akurat firmie nic nie zarzuca... tylko zastanowią się jak prawo jest tworzone. Firma nie robiła niczego złego. Prawo zezwalało na takie rozwiązanie sytuacji. Także wydaje mi sie, że tutaj za bardzo stoicie po stronie tych złych (czyli ZUS) :) Zajęcia z Jogi się nie odbywają od jakiegoś czasu bo było brak chętnych. Nie potrafiła się nawet zebrać grupa 6 osób. Na początku dużo ludzi chodziło, potem to się zmieniło.

Dobrzewiedzieć

Czy może ktoś się wypowowiedziec jak wygląda praca w dziale IT salesmanago w Krakowie (stanowiska QA)

Misiu
@Dobrzewiedzieć

Hej, jeśli nie masz doświadczenia to śmiało wbijaj do nich :) Pracowałem tam chwilę i można się bardzo dużo nauczyć. Na początku dostaniesz wsparcie a potem sam robisz większość rzeczy. Wartościowe doświadczenie

Edyta

@Ktoś skoro nie zgadzasz się z opinią użytkownika @Nowy to może odnieś się do każdej kwestii pracy w firmie Benhauer poruszonej przez niego i powiedz co może się zmienić po pół roku. Bo taka opinia, którą napisałeś nie wiele mówi o pracy w tej firmie.

Edyta

@kkk a może tak rzadko odbywają się te zajęcia z jogi, bo nie ma na nie chętnych osób z firmy Benhauer? I co w tej sprawie z ZUSem? Dostaliście takie powiadomienie i urząd chce, żebyście sami z firmą załatwili tą sprawę?

Ja2

Jeżeli jeszcze mieliscie jakieś wątpliwości, czy aplikować do tej firmy - powinniście już ich nie mieć:)

paulina i aniela

o wypraszamy sobie te trupy

Magda

Wypraszam sobie bycie trupem !

Edyta

@kolejny czy jeżeli zwalniany był codziennie inny pracownik to czy firmie Benhauer udawało się w takim samym tempie? Rozumiem, że studenci i absolwenci mogą kierować swoje zgłoszenia do tej firmy, bo mają szansę na zatrudnienie i zdobycie doświadczenia? @MC nawet jeżeli masz możliwość pójść po pracy na jogę to chyba jest plus?

kolejny

Pracowałem tutaj, w dziale IT prawie rok. Jak na tą firmę jest to bardzo długi okres czasu. Z jednej strony mogę powiedzieć, że przez pierwsze 4 miesiące nauczyłem się naprawdę bardzo dużo, gdyż firma wytworzyła bardzo dużą aplikację, w której jest bardzo dużo błędów, które trzeba było naprawiać "na wczoraj" i cały kod był do refactoringu.-Jest to jedyny plus, który przychodzi mi do głowy. Reszta jest jednym wielkim minusem. Niestety prezesi byli nieosiągalni (pracownicy bali się zwrócić uwagę albo zaproponować coś ciekawego, gdyż groziło za to zwolnienie), a dyrektor był oczywiście wielkim fachowcem, gdyż jest developerem z bardzo dużym stażem, ale nie miał siły przebicia i pracownicy, którzy byli postawieni znacznie niżej decydowali o zmianach w aplikacji. Atmosfera w firmie również nie była najlepsza, gdyż prawie codziennie zostawał zwolniony jakiś pracownik. Podsumowując jeżeli jesteś nowy na rynku pracy i chcesz zdobyć jakiekolwiek doświadczenie to polecam tą firmę, gdyż prawdopodobnie zostaniesz przyjęty, natomiast jeżeli szukasz nowej lepszej pracy, to odradzam bo nie znam miejsc gorszych niż to

BahamaMama

Pracowałam w Benhauer prawie rok i zgadzam się z praktycznie wszystkimi negatywnymi koemantarzami z tej strony: - bardzo niska podstawa (mydlenie oczu prowizjami od sprzedaży, które wypłacane są w dziwnym systemie ‚rat’. Osobiście nie byłam w stanie połapać się jaką dostanę wypłatę w każdym miesiącu.(usunięte przez administratora) - ilość ogłoszeń o pracę wystawianych przez Benhauer wiąże się ze stałą rotacją. Jak ktoś przepracował pół roku, to szacun - benefitów brak - nie liczcie na multisporty i inne pakiety medyczne. (usunięte przez administratora) - brak stabilności zatrudnienia. Zwolnienia były na porządku dziennym, bez ostrzeżenia, z dnia na dzień. - nie dość, ze umowa śmieciowa to jeszcze podpisujesz dwie umowy, z dwoma różnymi firmami - wypłata oczywiście tez rozdzielona na dwie spółki. - Bardzo stresująca atmosfera w biurze, frustracje szefostwa przelewane na pracowników Był jeden plus - wspaniali koledzy i koleżanki z biura (Uciekajcie stamtąd jak najszybciej) i fajni klienci.

Firma niby szuka pracowników ale sami nie wiedzą co oferują i czego oczekują. Informacje zamieszczone w ogłoszeniu mijąją się z tym co można usłyszeć na rozmowie o prace. Moim zdaniem firma nieprofesjonalna.

Zostaw merytoryczną opinię o SALESmanago | Customer Engagement Platform - Kraków

• Jak się pracuje w SALESmanago | Customer Engagement Platform?

Zobacz opinie na temat firmy SALESmanago | Customer Engagement Platform tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SALESmanago | Customer Engagement Platform?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 96, z czego 71 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SALESmanago | Customer Engagement Platform?

Kandydaci do pracy w SALESmanago | Customer Engagement Platform napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SALESmanago | Customer Engagement Platform
1.9/5 Na podstawie 413 ocen.

SALESmanago | Customer Engagement Platform