KRATKI.PL MAREK BAL

Opinie o KRATKI.PL MAREK BAL

do buraka

Pisze to wszystko prawda praacuje bo mam blisko a pozatym chciał bym dostawać piieniądze które kierownik pobiera dla nas a jeśli tak ci dobrze to pracuj za podstawe bo przy takim podejściu jak twoje oni właśnie tak postępują niedajesz sie krojć spiepszaj przyjdą inni.

do burraka

Pracuje jak kazdy z tym, ze zanim zaczalem przeprowadzono ze mna rozmowe co, jak i za ile, zgodzilem sie wiec nie narzekam, wiem za ile pracuje i nie zauwazylem zeby ktos kroil mnie na kase. Ludzie obudzcie sie to nie Anglia nikt wam nie zaplaci 6000 a do tego nie zorganizuje wczasow pod grusza. Jest praca trzeba sie cieszyc, ze kazdego ostatniego bez wykretow placa przyzwoite pieniadze i mozna normalnie przezyc miesiac, a tych 20 na Twoje miejsce to nie koniecznie slabszych , pracy jest niewiele , a chetnych mnostwo,a z 20 mozliwe , ze trafi sie jeden lepszy od Ciebie, dlatego niech kazdy zajmie sie swoja robota i nie oglada sie na innych. Wszystkim tu narzekajacym na firme kratki.pl zycze podwyzek i awansow.

Burrak

Do "do zazdrosnika" piszesz tak bo pewnie z tego żyjesz? Racja kasa na radom przyzwoita a ale szkoda ze zanim trafi do nas to jeszcze z tej koperty wypada . Dobże napisałeś ze jest 20 innych nie ważne ze głupszych czy z gorszym doświadczeniem ważne ze mozna ich kroić co oczywiście przekłada sie na jakość tego co sie robi.

do zazdrosnika

Mi to pasuje, skoro Tobie nie to porozmawiaj z dyrektorem zapewne dostaniesz to czego chcesz, a jesli tak bardzo Ci zle to czemu jeszcze sie meczysz w tej firmie? Jest takie zapotrzebowanie na rynku pracy , ze z pewnoscia znajdziesz cos dla siebie bo tu na Twoje miejsce jest 20 nastepnych co beda sie cieszyc ze jest robota i wyplata zawsze na czas

Aplikowałeś do KRATKI.PL MAREK BAL na stanowisko Menadżer salonu kominkowego? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
zazdrośnik

Jaka rozmowa o zarobkach co ty bredzisz co innego mówią a inaczej wychodzi człowieku otwórz oczy i nieoszukuj sam siebie bądź obiektywny rejestrują cie na najniższą krajową reszte bierzesz w kopercie i to jest uczciwość?

do zazdrosnikow

Zatrudniajac sie w tej firmie kazdy z Was mial rozmowe ze swoim przyszlym kierownikiem na temat pracy, umiejetnosci oraz wynagrodzenia jakie bedziecie otrzymywac, kazdy z Was przystal na to rozumiem skoro dalej pracujecie? Wiec czego jeszcze chcecie? A to, ze ktos stawia dom to tylko sie cieszyc ,ze komus sie udalo odbic od dna. Pracuje juz troche w firmie i pracowalem na kilku dzialach i o kazdym cos mozna wspomniec bo nikt idealny nie jest, ale praca u pana Leszka byla bez zarzutow, mysle ,ze jest On najlepszym i najuczciwszym kierownikiem w kratkach, niestety wraz z jego poprzednim dzialem przeszedlem w rece nowego kierownika , ktory tez jest ok.

Ciekawostka śmieszny zbiorowy akord, paranoja idziesz na chorobowe nie zarabiasz a za zwolnienie ci niepłacą poprostu jawne złodziejstwo to samo z urlopami a cały problem w tym że każdy boi sie odezwać i tak to jest były ankiety i nic sie nie zmieniło taki sam wyzysk ile jeszcze mamy czekać zanim sie to zmieni??? Hr

wiem

Pewnie2600 to dobra kasa ale dlaczego takie hłystki i tumany ma ją robić z nas frajerów i Za naszą kase stawiać se chałupy.

spawacz 3

Czy to łukasz czy leszek. Wojtek. Czy inny kierownik karzdy liczy jak mu pasuje bo nikt z dyrekcji tego nie kontroluje. Właściel bije kase a pracowników ma poprostu w nosie albo poprostu co gorsze jest nie świadomy tego co się dzieje u niego w firmie. Na boga z całym szacunkiem panie marku. Obudź sie pan bo te porzal sie boże psełdo dyrektorzy i kierownicy puszczą pana i firmę w skarpetach. Pracownik.

xxx

Jakies fajne dziewuszki pracuja u was na produkcji? Czy sami panowie i monotonia? W moim zakladzie sami emeryci.

pozytywny

Doceniam tę pracę, bo mam porównanie z poprzednimi pracodawcami. Warunki finansowe są dobre, można się rozwijać - co jest dużym plusem, więc nie rozumiem tych, co narzekają.

zadowolony

Popieram, to nie jest moja pierwsza praca więc mam porównanie . Przestańcie wiecznie narzekać. Jak jest się dobrym w tym co się robi to tylko się cieszyć , bo masz pewne miejsce w firmie. Jak wiecznie coś Wam nie pasuje to po co tu siedzicie . Dla specjalistów w swojej dziedzinie wszędzie jest zapotrzebowanie . Skoro tu większość pracowników jest po kilka lat, to chyba nie jest tak źle jak piszecie .

Zawsze znajdzie się coś na co w każdej firmie ponarzekać można. Zupa za słona? Litości!!! Po pracy w różnych firmach, tę oceniam dobrze. Wynagrodzenie lepiej niż przyzwoite. Ja nie narzekam.

KLIENT

Chciałem zakupić kominek Maja i zwątpiłem. Zatanawiam się czy frustracja części pracowników firmy przekłada się na jakość wykonywanej przez nich pracy a co za tym idzie na jakość sprzedawanych przez firmę produktów.

polonista

*PRZEDSZKOLU

neutralny

ludzie jakie wy tu głupoty piszecie. Dla mnie jest sprawa jasna że jeżeli jestem zadowolony z pracy to pracuje a jeżeli nie to szukam innej! Komentarze typu ten ucina, ten przycina brzmią jak rozmowa dzieci w przeczkolu.

spawacz

Zapytaj innych na hali a nie dostawal tyle bo kase wyplacal pan Łukasz wiec co swoje ucinal. Przeczowam ze wcale nie wiesz ile i za co ucinaja Ci z pensji, a sprzatacz za podstawe to 5minut by tu nie pracowal .

ha

to ty (usunięte przez administratora) liczyc nie potrafisz skoro srednio jest 30 osob na 1 zmianie czyli 3 jak by tak zliczyl to powinien zarabiac srednio 4500 wiec wiec z matmy miales same poły i piszesz tu takie glupoty ze glowa mala ja nie slyszalem zeby mi ktos zabieral 50 zl z pesji

spawacz

Dziwna sprawa ze wszystkim ucinaja po 50zl na sprzatacza przy prawie 30 osobach na jednej zmianie na calej hali, ale skoro wiesz wszystko to pewnie jest jak piszesz. Jednak poprawilo sie bo po ostatniej rozmowie z panem dyrektorem pensja wzrosla o 500 zl , jednak jak ktos cos potrafi to bedzie doceniony.

tyran

Pracuje na dziale produkcji juz dlugo i zarobki są dobre a z tego co wiem beda lepsze i jesli tak bardzo komus cos nie pasuje to jaki ma problem jesli jest fachowcem i tak pewnie sie czuje niech idzie do innej firmy. Ja osobiscie jestem zadowolony i polecam prace w kratkach

Zostaw merytoryczną opinię o KRATKI.PL MAREK BAL - Wsola

• Jak się pracuje w KRATKI.PL MAREK BAL?

Zobacz opinie na temat firmy KRATKI.PL MAREK BAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRATKI.PL MAREK BAL?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KRATKI.PL MAREK BAL