Opinie o Instalcompact Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Instalcompact Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Instalcompact Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instalcompact Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

AJR

Super firma, wszystkim polecam. Zupelnie nie zgadzam sie z negatywnymi komentarzami bo pracuje juz kilka lat i bardzo sobie chwale prace tutaj.

@AJR

co ty bierzesz ze tak bredzisz ( super firma ) śmiechu warta ta twoja opinia

cypek

śmieszna ta firma ludziska udawają ze pracują a góra udaje ze im dobrze płaci dlatego coraz wiecej błędów powielanych od lat tak ze czas uciekać

olek

jak z produkcji zwolni sie naraz kilku roboli to odrazu im sie oczy otworzą bo juz tak szybko nowych jeleni za tak smieszną kase nie znajdą

sławek

żyrafa to ten co tak kłamie i obiecuje ????

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Instalcompact Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Pracownik Produkcji?
Leszno

Ogłoszenia dają, na rozmowie obiecują 3000 a dają do 2000 nie zdecydowałem się na pracę dla tej firmy

eryk
@Michał

oni są miszczami w obiecankach zwłaszcza taki jeden znany wszystkim co słowo to kłamstwo

twoj kociak
@Michał

Ja pracowałem tam kilka miesięcy - co miesiąc obiecywali podwyższenie. Na produkcji minimalna a w biurze po 20 latach pracy 3000zł. Obiecanki cacanki - uwaga na Sławka.

byly pracownik
@eryk

pewnie wspominasz o kierowniku Dawidzie

kazik

Nawet przyjaciele ze Wschodu nie chcieli by pracować za taką stawke jaką oferuja w tym zakładzie po kilku latach pracy ledwo 2000 tys

goska

Praca w instalu po przeczytaniu tych wszystkich opini NIE DZIĘKUJE szkoda czasu

edek

Tadzik czy jak tam ci naimie przestan smarowac wazeliną ta firma nie oferuje nic ciekawego[ pensje pakiet socjalny to jest dno ] ta firma sie nie rozwija staneła w miejscu i sie zapada klepia jedno i to samo od ponad 20 lat na maszynach ktore pamietają twojego dziadka popełniając ciągle te same błedy tak ze praca w tej firmie to dla ludzi o mocnych nerwach i pasjonatów takich jak ty

Tadzik

Ja pracuje od 2 lat i jestem bardzo zadowolony. Pensja przyzwoita, dobrze traktuja ludzi, fajna robota. Polecam.

józef

Firma rodzinna a w takich to wiadomo że prędzej się garba dorobisz niż zarobisz pensje na poziomie dziadka z ochrony co do emerytury dorabia

Marek_pompownie

Z tej firmy wszyscy wartościowi fachowcy odeszli do konkurencji z taka wypłatą to mogą szukać głupoli a nie pracowników wykwalifikowanych. Rotacja duża przychodzą młodzi po szkole skoczki i zaraz "uciekają" jak dostaną wypłatę. Nie polecam tej firmy pensja dla serwisanta to 1900zł na rękę z dyżurami w sobotę i niedzielę

jedno oki spawacz

chyba 4000 na 2 miesiące + premia

beniu

Pojawiło się ogłoszenie na monter- spawacz ile można zarobić na tym stanowisku oczywiśćie na 8h

Johny
@beniu

Okolo 4000 + premia

nygus

Aby zwabić Jelonka należy zamontować paśnik z śianem z dużym śianem Lasy rzedną świat się zmienia Coraz trudniej o Jelenia

Siema

Cześć czy może się ktoś wypowiedzieć na temat nadgodzin ? Jakieś "setki" w soboty ?

kacha

3/4 ekipy w instalu to nowi pracownicy wymieniają się szybciej niż w F1 wymieniają koła

rapka

Czy ktoś się orientuje skąd tyle ogłoszeń o pracę w tej firmie, skąd takie zapotrzebowanie na pracowników?

robuch
@rapka

ludziska sie zwalniaja bo kiepskie pensje dostaja dlatego ciagle sa ogloszenia

winetu
@rapka

ta firma nigdy dobrze nie płaciła

pp

cienka pensja cienka premia marny socjal brak podwyżek to sprawia ze większość pracowników powoli zaczyna myśleć nad zmianą pracy Duża rotacja pracowników którzy odchodzą do firm które dają im lepsze warunki finansowe

h

najgorsza w okolicy pod względem płacowym

s
@h

święta prawda dodam jeszcze ze socjal też mizerny

Maciek

Byłem na rozmowie jakiś czas temu, niestety nie przyjeli mnie.... Ale wydaje mi sie, że to przez moj brak doswiadczenia.... Szkoda, bo bardzo chcialem tu pracowac....

jola
@Maciek

nie przyjeli cie bo chciałes za dużo zarabiac

zofia
@Maciek

powiedz ze chcesz pracowac za 2000 tyś to cie przyjmą

Zostaw merytoryczną opinię o Instalcompact Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Instalcompact Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instalcompact Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instalcompact Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Instalcompact Sp. z o.o.