Opinie o SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o. w Zabrze

Iwona

Może ktoś da informację nowym pracownikom czy warto pracować SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o. - Zabrze

@Iwona

Sprubuj tego miodu zapraszam

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o.?

Żartujesz

robo

Firma jest bardzo słaba, odgórnie zarządzana. Zarządzający zamiejscowi tylko patrzą na swoją korzyść jedna wybudowała drugi będzie budował bo tak trzeba i trzeba pokazać rodzinie jakim się jest biznesmenem z sosienicy i dalszej rodzinie za buga :)

xxx

ale żeś wymyślił

Czy rozmowa kwalifikacyjna w SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Zabrze
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
Stasiek

Firma jest Ok. Problemem jest osoba zarządzająca która mało co wie. Człowiek chyba ma mega premie od nic nie robienia. W firmie mowią na niego kundel bo jest nikim na niczqym sie nie zna

Czy coś się zmienia czy nadal wegetacja w firmie SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o.?

stefan
@Monika

dalej wegetacja brak pomysłu. mozna to zamykać

Sting
@stefan

Jest pomysł zatrudnił p dyrektor głupka na spawalni zamiast na produkcje gdzie nie dajemy rade a głupek w cale nie jest taki głupi jak psełdo spawacze czekają na dzwonek to głupek już idzie do domu umyty

Przechodzień

Ktoś może coś powiedzieć o tej firmie. Szukam zatrudnienia i chętnie dowiem się co i jak.

Mateusz

A dlaczego brak zatrudnienia, czy chodzi o tego brodatego który nie może zatrudniać bo belgowie nie zatrudniaja

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o.?

Kondel

Firma nie rekrutuje więc nie ma pytań :)

aneta bojka

Firma super przy nowym dyrciu mamy wszystko Debilekk płaci nam za wszystko za prace siedzenie urlopy palenie papierosów i na dodatek pierdzenie (mniej gazu firma zużywa) . Brawo aby tak dalej.. Kasa niewyobrażalna nie idzie jej wydać. Jak tak dalej pójdzie zostaniemy milionerami pracując w w tej firmie. Ebida + 75% zysk operacyjny 800 koła. Brawo !!!

kundel
@aneta bojka

Pogratulować tak pięknym wynikom. Trzymajcie tak dalej

lech

Pan dyrektor jest nikim. Chodzący donosiciel który donosił i donosi do centrali wszystko. To jest taki głupek który nawet na siebie donosi. Próbuje wejść w ta kastę belgijską ale mu to nie wychodzi. Zrobi wszystko co mu centrala karze . Centrala 5 zwolnić i głupek zwalnia 6 aby pokazać klasę.

Miły
@lech

Zgadzam się z powyższym komentarzem. Pracowałem tam krótko, ale pana poznałem od podeszwy do końca brody. Nie warto szkoda czasu i pieniędzy.

Marionetka

Czy po dzisiejszym spotkaniu macie jakieś pytania?

Ciekawski
@Marionetka

A o czym i z kim było spotkanie?

Koń
@Ciekawski

(usunięte przez administratora) Jak to dobrze jest w tej nędznej firmie. Jak można dobrze umarzać pieniądze bez wiedzy właściciela.

Podobno tam (usunięte przez administratora) przy nowym panu dyrektorze jeszcze gorzej jak przy leszku :)

AG
@Tomek

Bzdura - facet robi sprząta bajzel po poprzednikach

@Tomek

Tomek piszę prawde

DB
@AG

Facet robi porządek raczej po sobie. Jako technolog, kierownik produkcji, kierownik sprzątaczek i portierów itp... był głównym doradca poprzednich zarządzających. On obliczał oferty zajmował się sprawami technicznymi i jakościowymi podpowiadając poprzedniej władzy jak należy postąpić. Człowiek wyjątkowo wyrafinowany na obrany cel który sobie założył. Nie potrafiący rozmawiać z ludźmi - cały czas podczas rozmowy wywyższa się. Obtacza się ludźmi słabymi nad którymi ma pełna kontrolę i może nimi manipulować. Osoby mocniejsze od niego eliminuje i się tym chełbi jaki to on jest strateg. Tyle w temacie

MZ
@DB

Bardzo dobrze ktoś to napisał. 100% prawdy

Jak jest z awansem w SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o.?

Mateusz

Zero awansu. Tylko zwolnienia. Awansował jeden człowiek kablując i donosząc tak zwany szmaciarz. Pewnie ten komentarz będzie usunięty ale życzę wam powodzenia.

Ruby
@Mateusz

Na jakie stanowisko awansował?

Gall
@Ruby

Z powyższych wypowiedzi wynika, że awansował na sprzątaczkę.

Leszek

Manipulacja to nic innego jak nieetyczne wywieranie wpływu, zatajenie faktycznej intencji. To sposób na skłonienie drugiej osoby do zrealizowania naszego celu, bez jej wiedzy. Tym celem może być głosowanie na daną opcję polityczną, zakup, podpisanie umowy, przyjście na spotkanie, pożyczenie pieniędzy, zostanie dłużej w pracy. Dotyczyć więc może wszystkiego, na czym osobie manipulującej zależy, a co próbuje ukryć przed drugą stroną. Takie działania są szkodliwe, niszczą wzajemne zaufanie oraz szacunek. Są dowodem na to, że drugą osobę traktujemy przedmiotowo, niepoważnie, jako osobę infantylną, która zgodzi się na wszystko. Takie działania jak manipulacja, ciągła dyskredytacja w pracy, zarzucanie sprzecznymi z sobą zadaniami, ośmieszanie na forum załogi i nękanie prowadzą często do silnego stresu i obniżenia samooceny pracownika. Zjawiska te w dłuższym okresie mogą doprowadzić do nerwicy, a nawet depresji. Mające temu przeciwdziałać przepisy prawa nie nadążają za nowymi uwarunkowaniami wynikającymi z ciągłej zmiany, wszechobecnej informatyzacji, pogoni za zyskiem itd. Przeczytajcie i dajcie feedbeck.

Klient

Firma chyba już nie istnieje - zero kontaktu. Nikt nie odpowiada, zero ofert

Rusztowania ramowe Poland
@Klient

Potwierdzam powyższy komentarz. Firma nie odpowiada. Jeśli jest jakiś przedstawiciel proszę o podanie kontaktu.

Malwina

Czy w SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o zapowiada się postój lub zwolnienia z powodu obecnej sytuacji w kraju?

Frans

Czy w SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o powinna być zatrzymana produkcja?. Pracownicy czy widzicie jakieś zaniedbania niedociągnięcia firmy w stosunku do Was w obecnych czasach?

@Frans

Od czasu protestu jednego z pracowników na branie w kwestji dmuchania w aklomat który w obecnej sytuacji świata roznosił tylko zarazki zmieniło się bardzo dużo mam na myśli preparaty do dezynfekcji panie sprzątaczki kture bardzo widocznie wszystko dezynfekują i dbają o czystość w ubikacjach. pozostali sami straży sprawdzeni pracownicy którzy dbają o chigienę .jeśli ktoś chce nasze wyroby to poco zamykać????

Czy w SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Xxx

Jestem szarym pracownikiem. Jest reakcja na problemy, jesli się je zgłasza odpowiednej osobie bo nie kiedy jest problem ale pracownicy narzekają miębzy sobą i tworzą się chore sytuacje. na każdym dziale jest inaczej. ale jest dobrze

Szymon
@Xxx

To dobrze, że masz możliwość zgłaszania trudności związanych z pracą i spotykasz się ze skuteczną reakcją. Co jeszcze sprawia, że jesteś zadowolony z pracy? Chętnie dowiem się więcej na temat rodzaju umów zawieranych z pracownikami.

Dziewczyny jaki styl panuje w SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o. - Zabrze?

Magda

Nie szukają może spawaczy do firmy ?

Zostaw merytoryczną opinię o SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 32 ocen.

SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o.