Opinie o SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o. w Zabrze

Kudemą

Panie "prezesie" jeszcze trochę i ze stołka spadniesz. Zamiast zrobić z zakładu drugie (usunięte przez administratora) proszę się wziąć za wszystkich uczniów pana Zdzicha, zaczynając od "najlepszych" czyt. Pan Franciszek, pan M.M, (usunięte przez administratora)i ukraińcy, każdy z nich wyżej(usunięte przez administratora) ma, a o robocie nie mają pojęcia, najwięksi bublarze i nieroby. Jest wyższa premia za bycie wazeliną? No cóż, życzę powodzenia w realizacji swoich niespełnionych ambicji.

Misiu pysiu
@Kudemą

Niestety nie spadnie, ale (usunięte przez administratora) tak, że będzie 7 w skali beauforta. Temu Panu już dziękujemy, w firmie garażowej się sprawdzi jako rysowacz z papieru do Cada lub kontroler jakości przychodzących materiałów :)

hej, chciałbym do nich aplikować na Ślusarza, oferta ważna jeszcze 3 dni, a dawno nikt się nie wypowiadał, może ktoś z obserwujących wątek byłby w stanie mi napisać czy warto u nich podjąć pracę? oferują podstawę plus premie, napiszecie ile jest tej podstawy oraz tej premii za wyniki? no i jakie wyniki trzeba robić, żeby ją uzyskać?

Nelka

W jakiej części opłacana jest opieka medyczna i karta MultiSport? To najbardziej mnie interesuje. Od kiedy należy się ta 13 wypłata? Dajcie znać, kiedy jest wypłacane. Szukam pracy i te kwestie mnie zainteresowały :)

Gigi Nowy wpis

Siemka. Można wysylac cv. Chciałbym pracować przy rusztowaniach. Zastanawiam się ile trzeba czekać aż się odezwą. Wie ktoś czy nabierają nowych ludzi? Bo niby można podsyłać cv. Czy mogę liczyć na zatrudnienie jeżeli nie mam wcześniejszego doświadczenia?

Xxx Nowy wpis

Pytanie czy w każdym zakładzie jest taki Pan dyr....o który urywa premię pracownikom żeby pokryć sobie NIBYpremię na zajączka ŻENADA

Xxx

Najniższa krajowa +100zł brutto premii z tego co wiem to na prasy zapotrzebowanie z ukraińcami zapraszam i weź kolegę

Bianka
@Xxx

A na jakieś benefity pozapłacowe można liczyć, które będą dobrą rekompensatą tych zarobków? I jeśli chodzi o premię, to za co można ją w ogóle dostać? Szkoda, że jest taka niska...

@Bianka

Proszę nie czytać (usunięte przez administratora) wpisów "ludzi" którzy już nie pracują. Jest prywatna opieka medyczna Lux med , ubezpieczenie grupowe , karta multi Sport , 13 wypłata , wczasy pod gruszą , karpiowe na święta , zajączek , paczki świąteczne , szkolenia

Judyta

To jaka w takim razie jest prawda, skoro piszesz, że @Pracownik nie mówi prawdy? Czy chociaż jeden benefit, który został tutaj wymieniony faktycznie obowiązuje? Rozjaśnij, jak to faktycznie jest...

Nelka Nowy wpis

Robot Nowy wpis

Pan zdzich wybiera sobie ludzi , nawet na próbkach jak mu nie odpowiesz to jesteś skreślony , zwykły poganiacz ludzi , gdy nie on to ludzie by pracowali dalej , a co do spawania to nie ma zielonego pojęcia , Ci którzy łaszą się przednim maja dobrze , jak za dużo się odzywasz to wtedy jesteś skreślony i robi pod górkę , nie jest to człowiek który nadaje się na kierownika , tylko na poganiacza ludzi .

Czy rozmowa kwalifikacyjna w SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Zabrze
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o. na stanowisko Ślusarz? Pojawiło się 26 grudnia na Pracuj.pl. Planujecie na nie aplikować?

Kudemą

Nie wiem dlaczego bijesz do niego ja cały czas tutaj jestem ale najlepiej mówić o kimś kogo nie ma. Pracuje tutaj ładnych parę lat i opisuje wszystko z obserwacji. Prawda w oczy boli.

Luki
@Kudemą

Widać że wzięli się do pracy ale chyba tylko dzisiaj pan F i Pan M,M ale za te buble to do zwolnienia bo to niejest niczyja wina tylko spawaczy

Misiu pysiu

Potwierdzam

Tak to ROM zastawił się parawanami i udaje że pracuje

@Potwierdzam

Można tu udawać, że się pracuje? a na jakich stanowiskach jak już, bo generalnie myślałam, że wyniki to się weryfikuje jakoś, nie robią tego?

Czy SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

XYZ

Benefitem jest praca dla Holendrów. Odradzam serdecznie to miejsce

Dominika
@XYZ

A możesz napisać dlaczego odradzasz bo to dość ogólnie napisane. Chodzi o tych kierowników co ich tak dużo jak piszą inni czy o zarobki? Pracujesz tam czy pracowałeś? A jeżeli odszedłeś to z jakiego powodu.

Marian

Coś się dzieje ciekawego, bo tak cisza jakby jakaś żałoba?

Małgorzata
@Marian

Wiesz coś może czy ta cisza już minęła?

Dyrek
@Marian

To nie żałoba, to nowy początek! Panowie specjaliści i kierownicy wzięli się do roboty, teraz biegają jak na (usunięte przez administratora) dodatkowo za zwolnione koleżanki i kolegów. Jeszcze dobrze jakby pospawali co.

@Dyrek

To ilu tam macie kierowników?

Tomasz
@Paweł

Nastała cisza tzn. , że jest więcej kierowników niż pracowników. Czyli typowo polskie marnotrawstwo. Czy się stoi czy się leży itd.

Grugrugru
@Paweł

O jednego samozwańczego "kierownika" za dużo, dostał "władze" na dwa tygodnie i w głowie się coś przestawiło. Mam nadzieję że kierownicy w końcu się go pozbędą bo atmosfera na tym dziale nie jest ciekawa

@Grugrugru

Naprawdę aż tak wadzi w pracy? Możliwe, że sami to zobaczą czy ktoś musiałby to zgłosić?

Waldi
@Danuta

Jak wyczeźwieje to się obudzi rubmy swoje

@Grugrugru

Który to kierownik taki fchiejny?

@Waldi

I tak w kółko planujecie, żeby było?

XYZ
@Paweł

Sami kierownicy - głównie kierują sobą, bo już niebawem nie będzie kim kierować. Zakład już na ostatniej prostej.

Pracowałem tam jakiś czas, muszę przyznać, że przy nowym dyrektorze JEST LEPIEJ jeśli mówimy o zarobkach, oczywiście są niedociągnięcia w sprawach czysto organizacyjnych. Najbardziej co mnie nurtuje to niedocenianie młodych. Wychwalani są panowie, którzy są co chwile na L4 (pan Paweł „rudy”) lub co notorycznie się spóźniają (pan Mariusz czy jakoś tak). Zauważyłem prace młodych i widzę, ze wkładają kawał serca w spawanie, starają się, podczas, gdy inni co chwile chodzą sobie na papieroska lub znikają na 30/40 minut do toalety. Mam nadzieje, że dyrektor zmieni podejście i w koncu ich doceni.

Sexibufka6969

Poza tym chyba dawno tam nie byłeś bo nie wiesz jak są oceniani

tomek

Jak zarząd już sam sobie pisze komentarze pół/na pół to gratulacje:)

domyśl się sam
@tomek

Dyrektor to bliska mi znajoma osoba co wygrała turniej w Unreal Tournament za czasów szkoły średniej! Przezywaliśmy go wtedy: kondi , szafa. Uczył się nie super pilnie ale wyniósł ze szkoły dobrą wiedzę techniczną matematyczno-fizyczną i dobrą znajomość języków obcych , Pozdrawiam go !!

Zenek K
@domyśl się sam

Ty się chwalisz czy żalisz!!! Wiedza matematyczno fizyczna i turnieje zdobyte w szkole średniej nie mają większego znaczenia w dorosłym życiu. Jeżeli jesteście takimi dobrymi znajomymi zaproś kolegę na kawę i pogadajcie na żywo a nie pisz pierdół bo to mało kogo interesuje.

Wiesz kim jestem
@domyśl się sam

Nikt go nigdy nie zakceptuje na Śląsku. Gorol i niech wyjeżdża w swoje strony. Tam sobie może rządzić i decydować. Niestety rodzicem mało mu opowiedzieli jak to działa, bo przyjechali za chlebem aby miał co jeść.

Daniel W.
@Zenek K

Ilu ludzi pracuje w Scafom-rux ?

@Daniel W.

A co to za pytanie???

Agusia
@Daniel W.

Za dużo o połowę.

hahah
@domyśl się sam

jedyne co teraz wynosi to pieniądze za sprzedane maszyny............

Mistrz

I co dzieli się Pan dyrektor zyskiem?

Aplikowaliście do pracy w firmie SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o.? Jak oceniacie proponowane warunki? Zarobki oferowane na stanowisku Operator Maszyn są korzystne?

Jacek

Warunki pożal się Boże. Firma preferuje tanią siłę roboczą z UA. Polacy są za drodzy i za słabi. Wszyscy wartościowi ludzie albo odeszli albo zostali zwolnieni. Zostały same miernoty.

Krystyna
@Jacek

No okej rozumiem że ktoś sam odszedł jeśli jest tak jak piszesz ale dlaczego pozwalniali ich skoro są wartościowi ?

Jeb.Far.60
@Jacek

Dawaj powiedz to któremuś w twarz cwaniaczku, w necie każdy odważny w realu (usunięte przez administratora) cicho

Jarek

A o co chodzi temu temu rosyjskiemu terroryście ,co pracuje na spawalni?Na ręce ma wielką "Z" a na ramieniu znak grupy wagnera. Atakuje i obraża Ukraińców tylko czekać jak któregoś pobije,albo sprzeda kosę. Jak mówi to zasłania usta żeby kamery nie wyłapały.Panowie spawacze czy nic nie zrobicie ze swoim upośledzonym kolegą?

@Jarek

Jak zauważyłeś jest to człowiek upośledzony i argumenty normalnych ludzi do niego nie docierają nie mniej dziwi fakt że zostało zgłoszone u p dyrektora i nic beż reakcji może trzeba gdzieś wyżej ale to wtedy ludzie którym się fakt zgłosiło dostaną po paluchach

Xxx

Starzy się stracili to i nastała cisza i niech tak zostanie

Terminator

Pan Zdzichu jest zwykłym poganiaczemem który nie ma zielonego pojęcia o poważnym spawaniu jak by mu przyszło przetop zrobić to by się wyłożył nie mówiąc o spawaniu pod u Esy nie ma pojęcia o spawaniu jest zwykłym poganiaczem

Gall
@Terminator

Coś się zmieniło czy dalej nicość....

jakub
@Terminator

Oczywiście zgadzam się z przedmówcą. Bat i jedziemy taki styl zarządzania bezmózgów.

Koń ????
@jakub

Zamykamy to czy jeszcze coś się uda?

Sebik
@Terminator

Pan Zdzichu czyżby zakończył swoją karierę?

Beata

Skąd masz takie plotki? :P

Xx

Od środy na wejściu będą sprawdzane paszporty kowidowe lub wymasy

Szymon
@Xx

No co ty? To takie zarządzenie odgórne czy tylko plotki? Wiesz to na pewno bo przecież ta ustawa jeszcze nie weszła i pracodawca nie musi tego sprawdzać.

Zdz
@Xx

Tak ma być szczepimy się na Odrę ospę to i na kowida powinniśmy bez dyskusji

Smok
@Zdz

Zdz ogarnij się i idź na zasłuźoną emeryturę. Starczy już twojego mieszkania i z brodatym urzędowania. Powiedz sobie dość. Co do szczepień, zaszcEp się (usunięte przez administratora)i przedstaw certyfikat jutro .

hahah
@Xx

od niektórych próbki brody na obecność fekalji tudzież spermy :)

Sebik
@hahah

Firma (usunięte przez administratora) Zero organizacji. Firmą zarządzają ludzie bez wykształcenia a nawet z niepełnym podstawowym. Więc czego oczekiwać

@Sebik

Ciekawe z kąd to wiesz pamiętaj ludzie im bardziej się uczą tym bardziej się cofają w rozwoju

Mati
@Xxx

Patrząc po twojej pisowni już się więcej nie ucz, bo chyba za dużo wiedzy przyjąłeś. Amen

@Mati

Zawsze możesz się zwolnić jak ci nie pasuje

Krystyna
@Sebik

na czym polega ten brak organizacji?

wojtek

Stanowczo nie polecam. Zarobki śmieszne, warunki z lat 60-70 . Pracownicy nie doceniani pod żadnym względem traktowani jak zło konieczne. Żadnych szans na rozwój zawodowy żadnych szkoleń łącznie z tymi z bhp. Stołówka wielkości mojego przedpokoju. Ogólnie na zakładzie panuje olbrzymi bałagan i nie porządek wszystko jest wszędzie. Nie ma dnia żebym kogoś z alkoholem nie widział także w pełni rozrywkowo w szatniach brakuje tylko kul dyskotekowych i barmana. Poziom zabezpieczeń taki że na prasach co roku kilku ludzi traci paluszki. Szczerze to dziwi mnie że taka firma jeszcze istnieje. Co do zarządu chłop z brodą kompletnie odklejony od rzeczywistości człowiek któremu jak naplujesz na twarz to powie że deszcz pada. Osobiście uważam że ta firma uratowała mu życie w żadnej innej nie zagrzał by tygodnia. Nie polecam 100% czas który poświeciłem tej firmie uważam za zmarnowany.

leon zawodowiec
@wojtek

100% prawdy. Ludzie od zarządzania zero pojęcia o robocie(myślą, że robią a tu (usunięte przez administratora) Alkohol czuć w powietrzu. Pracownicy 50/50, ale większość lewusów i pozorantów od produkcji po zarząd. Omijać szerokim i nie dać się wkomponować w to (usunięte przez administratora) Myślą, że są Wielcy ale konkurencja nie śpi i ma się dobrze.

Szymon
@leon zawodowiec

Alkohol jest tolerowany? Ochrona tego nie sprawdza? Przecież wystarczy alkomat na bramce i po sprawie. Dziwię się że nikt z tym nic nie robi.

Koń ????
@Szymon

Jak góra piję to dół nie może ????

adam no

A jak tam dział BHP dalej (usunięte przez administratora)?. Pani kończynka jest mega niezdolną osobą i tylko żeruje aby jak najwięcej zarobić i nic nie robić. Bardzo słaba osoba pracuje w 7 firmach i mysli że wszystko jest ok. Ciekawe czy działa z nią w spółcee brodomierz?

DB
@adam no

Niestety tak jest. Ciekawe jak jest z BK.

Aurelia K.
@adam no

Dlaczego nie podpiszesz się pod postem z imienia i nazwiska. Jeżeli jesteś tak zdolną osobą to może zamienimy się i ja będę wykonywała twoją pracę (w której na pewno szybko się odnajdę), a ty "cudaku" postarasz odnaleźć się w mojej. Takich bohaterów poznałam już na pączki. IP można szybko odnaleźć i uważaj bo to może źle się dla ciebie skończyć. Post nadaje się do oddania sprawy do sądu z prywatnym aktem oskarżenia o w sprawie o zniesławienie. Pozdrawiam.

spawacz
@Aurelia K.

nie strasz, nie strasz bo się zesrasz. Oddawaj sprawę, z powództwa cywilnego, potrwa to może z 5 lat. Na nic nie masz dowodu, lepiej się weź do roboty, bo takich behapowców jest na pęczki.

krupniok
@spawacz

No niestety. ktos kiedys powiedział "taki momy klimat" może miało być klimakterium :)

@krupniok

Coś się poprawiło w sprawach BHP czy dalej nicość :)

Xxx

Nic muchy mają się dobrze szkoleń dalej brak

Dolores

Pracowałem w tej firmie. Ludzie byli mniej więcej ok. Jedna osoba jest głównym problemem w tej firmie. Ten z brodą robi wszystko aby zniszczyć cały potencjał który został stworzony przez ostatnie dwa lata. Wszystkie osoby zależne od szmaciarza są mu podległe. Czyli zero sprzeciwu. Człowiek jest nikim jak to już ktoś na forum napisał. Zadumany w sobie i udający dumnego dyrektora. Kim ten człowiek - jest nikim, kradnie tusze do tonerów, ciekawe co teraz podprowadza - znając życie teraz kradnie wasze pieniądze.

Co Ty wiesz
@Dolores

Któraś taka sama wypowiedź. Nie pracujesz już po nie widziałeś/aś związku przyczynowo-skutkowego pomiędzy młotkiem i majzlem. A teraz się żalisz bo "ten z brodą" (usunięte przez administratora) cię bo i tak z Ciebie żaden pożytek. Pisz pisz... A firma już z górki ma.. nic tylko zarabia... A każda miernota już na szczęście usunięta.

bzdury
@Dolores

skoro nie pracujesz to był jakiś powód Twojego usunięcia z firmy ( zostały w firmie osoby wartościowe które wnoszą dużo swoim zaangażowaniem, praca i pomysłowością). Pan "z brodą" przez 2 lata posprzątał bałagan po prezesie który narobił długów i uciekł. On jedynie ma jakiś pomysł i realizuje go na przekór zarządu z belgii- tak jemu też się obrywa.

xxx
@bzdury

i takie wypowiedzi popieram cztery zdrowaśki szczel żeby pan z brodą został jak naj dłużej BO ROBI SUPER ROBOTĘ ---------- I weś się do roboty a nie tylko narzekasz nie robie @Dolores

osoba tam pracująca
@Co Ty wiesz

Panie młotkowy pierdolnijjj się tym młotkiem prosto w ten głuuupi pusty łeb. Każdy wie kto ten komentarz napisał 'głupielok kondradek". Z tymi miernotami trochę się wstrzymaj bo największa miernotą jesteś ty. Większość ludzi która odeszła niestety nie potrafiła się dostosować do gównianych warunków ci zwolnieni nie powiem bo nie byłem w tej grupie.

@osoba tam pracująca

Proszę o nieużywanie wulgaryzmów oraz nieobrażanie innych osób z forum. Obowiązuje tu określony regulamin i taki wpis może zostać usunięty a przy zbyt częstym naruszaniu jego warunków konto może zostać także zablokowane.

leon zawodowiec
@osoba tam pracująca

Pewnie barbóra zadziałała i skończyło się (usunięte przez administratora)o szopenie.

Czy.

Ciekawe kiedy się pojawi woda mineralna może w listopadzie a może jak pani z BHP przeczyta

liga 3 maja
@Czy.

nie pojawi sie macie dystrybutory

Kretomio

Odszedlem z tego teamu . Niestety. Firma ustawiona na zysk bez spojrzenia na czlowieka. Pamietam stary Termosprzęt. Przykre. Aleo do emerytury juz naprawdę blisko. Nie spawajcie dla obcych, ech...

brinkolos
@Kretomio

Dobrze zrobiłeś. Bo do dna już blisko 2,54 cm

Zostaw merytoryczną opinię o SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 32 ocen.

SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o.