Opinie o SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o. w Zabrze

Zbigniew

Firma z OK. Pracowałem tam. (usunięte przez administratora) na górze - gorol - mariusz tzw. Psu nie da rodzinie nie da - wszystko moje. Do czasu

Predator

A po kiego ch..a Terminator te twoje łamanie? Każdy kogo zwolnili (usunięte przez administratora) cuda wianki czego to nie potrafi spawać. Jeden spawał statki inny okręty podwodne( oczywiście pod wodą) a jeszcze inny rakiety w locie. Jak takie z was kozaki to co robiliście w Scafomie?

Staszek

Od Zdzicha to trzy metry w bok. Chłop ma pojęcie o robocie, jest do dyspozycji dla każdego, zawsze pomoże. Robi więcej niż musi. Jelonek i inni negatywni, widocznie są lepsi od was skoro już tam nie pracujecie „fachowcy” :)

Terminator

Weźcie sobie spawaczy na próbki i niech zrobią próbkę na łamanie i zobaczymy czy ktoś przejdzie albo próbka do czołowa ciekawe czy będą mieć pojęcie jak się to robi wtedy możecie powiedzieć że macie spawaczy

Czy rozmowa kwalifikacyjna w SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Zabrze
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zabrze
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
Predator

Terminator nie dziwi nikogo ,że cię zwolnili skoro dla ciebie Zdzichu to poganiacz. (usunięte przez administratora)

Magdalena

Jak się pracuje w firmie?. Podobno duże zmiany. Czy na dobre......

Sexibufka6969
@Magdalena

Zmiany 2 po 8 h od stycznia tylko 1 po 8 na rano nic trudnego

WilkB@

"Terminator"ty jeszcze w życiu pod poganiaczem nie pracowałeś Pan Z robi to za co mu płacą i robi to bardzo dobrze biorąc pod uwagę czas o której to napisałeś pewno byłeś już po flaszce może zagraj z "Jelonkiem " z postu powyżej w bingo to na waszym poziomie i nie chejtuj człowieka z imienia bo nie zasłużył trochę szacunku dla starszych pozdro

Jelonek

Niech się firma zastanowi czy ma spawaczy bo takich spawaczy jak mają to by nigdzie nie przyjęli bo pierwsze lepsze próbki by nie zdali jak by im było do czołówkę zdać to by polegli zarobki to jak niby dla pseudo spawaczy to są marne lepiej się zarobi na produkcji zwykłej niż na wdychaniu smrodu

milosz

Chcę się zatrudnić UR. Kto tam rekrutuje.

UR
@milosz

Wyślij swoje cv za pomocą pracuj.pl

Ja 01

Ok

Koks

Firma niby jest ok ale pod względem finansowym nie polecam najlepszy spawacz ma tam zaledwie 3300zł na rękę przy odpowiedniej pracy i przy wyrobieniu normy, poczatkujący spawacz ma zaledwie 2800zł na rękę przy trzech sobotach .Podwyżek firma nie chętnie daje. Odciągów w ogóle nie ma o maskę 3m musisz się prosić ,filtrów do masek odpowiednich nie mają to dają filtry zamiast do spawania do do malowania ,kaptury do spawania dają najgorsze ,stanowisko pracy musisz sobie sam zorganizować.Praca jest na akord.

spaw
@Koks

Nie ma żadnego akordu, tylko zapisują wyniki na tablicach. Kasa jest jaka jest, ale nikt nie wydziera się, traktuję normalnie.

lenik
@spaw

Byłem na próbkach. Potraktowali mnie bardzo normalnie (ludzko). Zatrudnili mnie i mam duża nadzieję że dużo się od nich nauczę. Wyglądają na poważnych i profesjonalnych tylko brakuje im sprzętów.

Mieczysław
@lenik

Jakiego rodzaju sprzętu brakuje według Ciebie w firmie SCAFOM-RUX Polska? Czy w firmie normalną praktyką jest to, że najpierw należy przejść okres próbny, aby móc zostać zatrudnionym na stałe? W trakcie okresu próbnego pracodawca przyglądał się Twoim umiejętnością, które będą kluczowe do poprawnego wykonywania swoich obowiązków? Proszę, abyś opisał, jak to dokładnie wyglądało.

lenik
@Mieczysław

Jak przepracuję 1 miesiąc lub dłużej dam informację jak sprawy się mają.

oswald
@lenik

I co udało ci się przepracować cały miesiąc

Maja
@Koks

Czy przyjmują pracowników tylko po ukończonym kursie spawalniczym,bez praktyki? Czy tylko doświadczonych spawaczy?

Czy SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Gosc

Raczej zwalniają na potęgę.

Miro

Dobra firma z dobrymi zarobkami dla tych którzy chcą pracować!!

Żołnierz

Nie polecam tej firmy zarobki bardzo niskie,ciongle szukają ludzi do pracy bo nikt nie chce tam pracować ,a ze spawanie to nie ma nic wspólnego tylko to jest smarkanie,największa spina ma o kolo 5 cm .Majster jest tak ogarnięty że nie wie jak się robi przetop .

ogarniety

Byłem w tej firmie praca akordowa,jak będziesz dobrym spawaczem to może uda ci się wyrobić normę,ale ta norma jest podliczana po przepracowaniu całego miesiąca(elementów trzeba wyrobić około 150 szt jak nie więcej to w kategorii podestów,a zamki i skarabeusze to gdzieś tak 250 do 350 lub innych badziewi których robić trzeba dużo więcej) ,jeśli się po chorujesz lub werzniesz wolne oczywiście twoja wypłata drastycznie spadnie(bo nie było cie i nie pracowałeś na normę miesięczna )czyli może w porywach wtedy dostaniesz te 2300 ale raczej 2100 na rękę,może i ubrania dają ale na początku lepiej miej swoje bo od firmy dostaniesz po okołu 2 miesiącach tak naprawdę jesteś ciągle kontrolowany to karty które wypisujesz i kamerki w każdym koncie.umowa z najniższej czyli jesteś już oszukany bo twoje składki emerytalne tez są najniższe a jeśli odchodzisz to nie licz na pełną wypłatę dostaniesz to co podpisałeś.Ci co piszą ze jest super to już ich dawno tam nie ma nie ma ,bo norma akordowa wzrosła a w a obiecanki cacanki a głupiemu radość:).

Anita
@ogarniety

Panie ogarnięty jak długo Pan pracował w firmie Scafom-rux Polska?

Anita
@Anita

Panie ogarnięty co się stało, że Pan nie odpowiada. Czy znalazł Pan pracę gdzie nie trzeba nic robić. Proszę o informację chętnie skorzystam.

Mcro

Bardzo dobra atmosfera, dużo dobrych zmian w ostatnim okresie, a co najważniejsze wypłata jest na czas.

Zadowolny

I tak dalej. Idziemy w dobra stronę

Zuzanna
@Zadowolny

Co dokładnie chcesz przez to powiedzieć? Czy to oznacza, że w firmie pracuje się dobrze? A może chodzi o to, że coś się ostatnio zmieniło w firmie? Jeśli takowe zmiany miały miejsce, koniecznie podziel się z nami szczegółami dotyczącymi aspektów, jakie te zmiany dotyczą. Czekamy na Twój komentarz.

Mori

Wspaniała firma. Super atmosfera w pracy. Zarobki fantastyczne.

Zuzanna
@Mori

Czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu? Rozumiem, że zarobki i atmosferę oceniasz pozytywnie. A co z innymi aspektami zatrudnienia na przykład możliwościami rozwoju? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia podnoszące ich kwalifikacje?

Poldek

Żeby wydajność w pracy była dobra to trzeba ją mocno motywować. To jest dobry sposób na udających pracę.

ZAgrosz

PO wiem że w ostateczności można popracować krótko pensa z najniższej krajowej czyli 2250 zł/m-ce.Resztę niby ci zapłacą w premią ale jak to wiecie panowie raz dają może dają a raz nie spawacz tyrający jak wół zarobi około 2500zł a tak to w granicach 2100-2300 nic specjalnego i praca w akordzie jeśli nie wyrabiasz normy 150 przynajmniej danego elementu premii tez nie dostaniesz.Pozro dla pracujących w pocie czoła za marnie grosze:)

Zostaw merytoryczną opinię o SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 32 ocen.

SCAFOM-RUX Polska Sp. z o.o. / Termosprzęt Sp. z o.o.