”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.

Opinie o ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.

@ONA z tymi interwencjami to jest tak, że odcinają pensję, bo jest za mało towaru? Czy jesteś zatrudniona na umowę o pracę? Bo z tego, co wiem zlecenie nie podpisuje takiej odpowiedzialności, ale oczywiście mogę się mylić. To jak jest?

@Bela :), @gzelowianka a czemu jesteście zadowolone? Chodzi o atmosferę? Płacę czy może jeszcze coś innego? Jakie waszym zdaniem są mocne strony Gzelli? Czy klienci są zadowoleni? Czy warto złożyć na jakieś z tych stanowisk aplikację: http://www.gowork.pl/praca/gzella-sp.-z-o.o.;pr?

gzelowianka

niewiem czego sie czepiacie dla mnie super praca pracuje dwa lata w gzelli i nie nazekam.jeseli zgra sie zespul na sklepie mozna wszystko zdzialac nawet dobrze zarobi.a wszyscy co krytykuja totylko lenie i nic wiecej mysla ze w miesnym mozna siedziec i pachniec no sorry ale tak nie jest pozdrawiam

@mega Piszesz, że podoba Ci się praca w Gzelii, a co najbardziej? Co cenisz sobie we współpracy z Gzellą? @Ola @WLADEKE Mimo wszystko jest to forum oceniające pracodawcę, a nie sam sklep. Chyba, że widziałeś coś w firmie Gzella, co Cię zaniepokoiło?

Sprzedawca

spokojnie bez nacisku luzna rozmowa odpowiedzi na wzajemne pytania zacheta do podjęcia pracy

Gienia

Co się dzieje w tym sklepie na Alejach 1 Maja w Koninie. Następnej przesympatycznej pani nie widzę, a zostały dwie przemądrzałe i jedna nowa (usunięte przez administratora) . Jak tak dalej będą robić to ten sklep za długo nie pobędzie.

Annna

Czy ktoś może mi napisać jak wygląda teraz praca w gzella? chodzi mi o punkt na Kolbego ? bo szukają do pracy ale nie wiem czy warto czy zarobki, atmosfera i wogóle wszystko w miarę czy lepiej nie składać papierów? Tylko piszcie prawdę bo już zgłupiałam a biorą od ręki że tak powiem nawet bez doświadczenia

mega

bardzo fajna firma

Annika
@mega

Powiedziała Teresa

Ola

A, co tam się porobiło w Koninie? Najlepsze dziewczyny się pozwalniały, klienci poodchodzili, na sklepie nie ma już kolejek bo nie ma klientów.

WLADEKE
@Ola

Nie ma kolejek, bo nie ma tych Pań, przemiłych i przesympatycznych. Kupowałem dużo i często, fakt można było i taniej gdzieś indziej kupić,ale obsługa była miła zawsze z uśmiechem, nawet z emerytem pogadałem, a teraz to już nic nie kupuje tam

Jest taka koordynatorka ... ,może trzeba powiedzieć, że jest takie forum, to niech sobie poczyta i zacznie szanować swoich pracowników, a nie się wydzierać na nich.

Witam, Staram się o stanowisko koordynatora regionu, mam bardzo duże doświadczenie również w zakresie szkoleń nowych pracowników, czy ktoś może wie jakie wynagrodzenie można otrzymać na takim stanowisku w Gzelli ?

Byłam pracownikiem

Najgorsza firma,w jakiej przyszło mi pracować. Przykre,ale prawdziwe. Trzymajcie się od nich z daleka.

Zosia

Po studiach zaocznych? A co to ma do jej wiedzy? Student zaoczny musi o wiele więcej czasu poświęcić na samodzielną naukę, dostaje tylko drogowskaz a sam musi ułożyć drogę, ktoś tu nie ma pojęcia o czym pisze.

Wytrwały

Firma jak firma można pracować zarobić tez się da jako tako. Ja pracuje na produkcji nowy kierownik Karol i zaraz inaczej się pracuje widać że zaczyna firma ściągać ludzi z pojęciem mam nadzieję że na pensji też to się odbije bądźmy dobrej myśli....Pozdro

kewiatki latki

@n Zuza -- ale naprawde jest az tak słabo? i nieb rpzesadzasz w tym co piszeszm ani odrobinkę ??????

koka

Pracowalam na sklepie i na stoisku - bo to dwie rozne sprawy patrzcie dobrze w ogloszenie- i zdecydowanie polecam na stoisku- to jest zupelnie inny klimat i pieniadze niz sklepy.

romeko

Chyba już nie szukają technologa @ula, ale może na dniach pojawi się jakaś informacja, że będą oferty pracy.

Przecież to jest strona reklamująca gzelle,,,ani jeden z moich obecnych komentarzy nie pojawił się a kilkadziesiąt z poprzedniego roku napisanych przez wiele osób z całej Polski po prostu usunęli bo były niepochlebne

jurka

Nie wiem czy przesadzacie cy nie ale widizałąm ofertę o pracę jako sprzedawca, (usunięte przez administratora) To zle?

xyz

Omijać szerokim łukiem, bardziej chyba nie trzeba tłumaczyć.

tomasz

wydaje mi się, że o samą atmosferę to dbają przede wszystkim pracownicy, ale to wszystko może się zmienić, na pewno wiem, ze jako sprzedawca to u nich można zarobić do 3 tys.

Zostaw merytoryczną opinię o ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o. - Osie

• Jak się pracuje w ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

”SOKOŁÓW – NET” Sp. z o.o.