Opinie o TREND GLASS Sp. z o.o. w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TREND GLASS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TREND GLASS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TREND GLASS Sp. z o.o. w Radom

ktoś kto pracował

pracować w tej hucie to trzeba mieć zdrowe nerwy,być głuchym,ludzie z daleka omijajcie ten budynek,wytrzymać tam miesiąc to graniczy z cudem,bez premii i nadgodzin 1000 zł na rękę,

pomocnik

brawo dla ziomala dwie odpowiedzi wcześniej - wlasnie tak jest w tej firmie - jak nie jestes czlowiekiem szefostwa to jestes nikim

ciekawa

po tych opiniach co tu widze, moge powiedziec ze dobrze ze nie zdecydowalam sie na prace wlasnie w tej firmie:)

ciekawa

mam pytanie. dlaczego tak często zmieniają się pracownicy w kontroli jakości?? hm..

Magazynier

Rekrutacja Przyszedł pan X, jak długo nie pracuje, po czym mówi wierszyk- Praca w systemie czterobrygadowym (świątek piątek i niedziela) stawka 11zł brutto, plus 20procent za nocki. zapytał czy jeździłem wózkiem widłowym. Po czym wezwał kierownika, A zapomniał bym powiedział że firma się rozwija lecz nie dodał że dla pracowników kołchoz

Jedno czy umiem pracować wózkiem widłowym bo to było polowanie na Frajera

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Po pierwsze Trzeba bylo się uczyć żeby wiecej zarabiać , a nie narzekać. CO się czepiacie młodego prezesa, jest ok, i te trampki.... widac poziom ludzi sie tu wypowiadających i oceniających styl ubierania. Według was powinien chodzić jak stary komuch w garniturze? Jak nie pasuje to sie odchodzi i nie narzeka

szklarz

dodaje swoja opinie - pracuje w hutach panow bernadych od paru lat i powiem szczerze ze szkoda gadac - kazdy pracuje i czeka az sie cos zmieni ale nie ma na to widokow, zarobki nedzne - w dodatku to huta i natyrac sie trzeba - zal tylko jak sie czlowiek spotyka ze znajomymi i slyszy jak sie zarabia - trzeba odchodzic - a dla przyszlych pracownikow: zlapac doswiadczenie i tyle bo napewno nie zarobicie chyba ze was satysfakcjonuje 1200 - 1500 a naharowac sie trzeba

operator

powiem wiecej - ostatnio przyjeli do szydlowca i radomia nowych za 10 zł na godzine a starsi nawet tyle nie zarabiaja

j.p

osoby pracujace po kilka lat zarabiaja praktycznie te same pieniadze co nowi nie doswiadczeni pracownicy dla mnie to nie zrozumiale i smieszne.

ktos z sortierni

no coz nie powinno sie tak pisac o firmie w ktorej sie pracuje ale np. na sortierni jak zarobi sie 1500 to cud ale nie ma roboty i trzeba rodzinie cos do garka wlozyc, przykro mi ale wegetacja przy tej kasie, zarzad i dyrekcja rozbija sie brykami, a czlowiek liczy na bilet zeby do roboty dojechac ale to sie odwroci mam nadzieje

wielbiciel rasy bernardyn

w trendzie jest jeden trend - wykorzystac na maxa pracownika - taka prawda - trzeba byc albo mycgaverem albo nic nie umiec oprocz podpiepszania - co do kasy tak jak wyzej - ludzie szefostwa maja dobrze reszta tyra i nie ma szacunku - jak na hute i warunki pracy kasa licha

malowator

o nie wiiedzialem ze sa opinie o naszej firmie - ogolnie nie za wesolo - wlasciciele sa w stanie zdecydowanie zaplacic wiecej ludziom niz 1500 ale wola rozbijac sie nowymi superbrykami i dbac o wlasna kieszen - praca nie na dluga mete

pomocnik łoperatora

zgadza sie to co powyzej napisane - w tych firmach zarabiaja dobrze ludzie szefa i sa szanowani, reszta ma zero szacunku i naprawde niskie zarobki

ee

słąba robota porobisz troche za grosze i cie wyrzuca

tiRex

Domell - 2010-02-09 00:40:32 jak jest ktoś bardzo bystry to można szybko wywindowac, Zarobki sa dobre jak na Radom - dobrzy Operatorzy w granicach 3000-4000 zł. Człowieku 3-4 tys. będąc operatorem ? Chyba tylko i wyłącznie na hucie bo na malarni nie sądzę. Praca jak praca, dobrze że jest ubezpieczenie. Pieniądze mogłyby być nieco lepsze z tym się zgodzę ;) , ale też widać po ludziach, że niektórzy z zatrudnionych są nieco nieogarnięci. Co do głównego kierownika malarni hmmm zgodzę się, że jest trochę oschły i ostry " w wielu kwestiach zbytnio przesadza" , ale co by się działo w tej firmie gdyby ktoś tego nie trzymał za "jaja".

Domell

wielkiejoł

praca wporzo na malarni!!! gdzie brak przepisow bhp to ja niewiem, kierownik lata i patrzy czy kazdy przestrzega, tylko zarobki za niskie, reszta ok, i szkoda ze niema weekendow wolnych, tzn sa ale czasami bo praca jest w systemie czterobrygadowym. 3 za zarobki.

hutnik

praca ogólnie ok, ale jeżeli chodzi o zarobki to w granicach 1000 - 2000

Zostaw merytoryczną opinię o TREND GLASS Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w TREND GLASS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TREND GLASS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TREND GLASS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TREND GLASS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TREND GLASS Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TREND GLASS Sp. z o.o.