Opinie o TREND GLASS Sp. z o.o. w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TREND GLASS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TREND GLASS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TREND GLASS Sp. z o.o. w Radom

Sokol

Pracuje już w trend parę lat. Firma chyba upada. Nie wiem czy uciekać gdzie indziej czy zostawać. Ludzie jak wiecie coś piszcie jaką jest naprawdę sytuacja.

Spawko

Nie traccie nadziei panie i ponowie,opi...dalacze i ciezko pracujacy jak ja(tylko bez smiechu)hihi. Zaprawde powiadam Wam,ze wzejdzie jeszcze slonce dla huty i stanie wysoko nad kominem naszym tym ladniejszym oczywiscie,bo tamtem ,by zle wygladal przy sloneczku.....,ale wzejdzie i tam bedzie,a my wpatrzeni w jego blask bedziemy miec lzy w oczach......(wiatr sypnal nam piaskiem w oczy) i bedziemy tak stali stali przed warsztatem czekajac na probe ewakulacji i to bedzie nasze swiatelko.Niestety po powrocie do pracy nie widzimy nic ani swiatelka ani nadziei(bo nas oslepilo slonce). Pozdrwionka dla warsztatu i szczegolnie I-brygade najlepsza. Dbajcie o pig Marta.

krzysztofjazyna

Myślę, że w firmie przydaloby sie jeszcze wiecej kierownikow wtedy by stanela na nogi. Sami ludzie dobrze wiecie że kadra nami zarzadzajaca jest na najwyzszym swiatowym poziomie, same najwybitniejsze jednastki kierownicze jak i dzial sprzedazy. Same orły i sokoły trzymajace sie kurczowo stolka wciaz powtarzajaca mantre prezesowi ze wszystko jest ok i jak to jest wstaniale na dzialach. Jak ludzie sie zwolnia i znajda inna prace to jak firma ruszy to kto bedzie tam robil? kto tam przyjdzie? za 11 zł brutto

@krzysztofjazyna

O i tu trafiles w setno.Za duzo rządzących a robic nie ma komu.Polityka firmy jak aie nie zmieni to niestety pojdzie na dno

@Black

Tak dobrze trafione.pelno kierowniczkow lazacych po zakladzie bez sensu i jak maja jakis pomysl to do (usunięte przez administratora)

Belzebub

Proponuje zrzutke ....Trza uzbierać grosz i do księdza na tace dać niech zaśpiewa hucie Wieczny odpoczynek

@Belzebub

Haha .dobre.ale zamiast na tace na umierajaca firme przydalby sie jakis zastrzyk nadzieji.

Spawko

Dokladnie widac,ze mu nie zalezy.moze juz nie pracuje dupek,ale tu sa wciaz cale rodziny ,ktore pracuja i boja sie posade.zycze wszystkim utrzymania miejsca pracy.

Magazynier

Rekrutacja Przyszedł pan X, jak długo nie pracuje, po czym mówi wierszyk- Praca w systemie czterobrygadowym (świątek piątek i niedziela) stawka 11zł brutto, plus 20procent za nocki. zapytał czy jeździłem wózkiem widłowym. Po czym wezwał kierownika, A zapomniał bym powiedział że firma się rozwija lecz nie dodał że dla pracowników kołchoz

Jedno czy umiem pracować wózkiem widłowym bo to było polowanie na Frajera

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Spawko

Witam. Tak faktycznie firma ma problemy z braku zamowien,czy beda zwalniac niewiem,ale najbardziej sie moga obawiac te osoby ,ktorym sie kaczy umowa w listopadzie czy w grudniu,potem moze beda wysylac na urlopy bezplatne i sami odejda ludzie,bo jak przezyc bez pensji tym bardziej,ze nie wiadomo jak dlugo to potrwa.Mam nadzieje ,ze jakos to bedzie i przetrwamy ta sytuacje. Pozdrawiam.

Klara

Będą zwolnienia na każdym dziale. Chyba firma się sypie.

@Klara

Beda zwalniac i owszem tylko tych ludzi ktorzy chodza nagminnie na zwolnienia i nie chca pracowac tylko chodza po hali i zbijaja baki

Urząd pracy
@Klara

Sybie się już pół roku.Teraz piec wyłącza i będzie finito.

Walth

Firma jak firma jak wiele innych zarobki nie są złe porównując z pensjami 1400-1500 zł raz produkcja idzie pełną parą i nie ma nawet czasu podrapać się po.... a raz nie ma tej produkcji i przesiedzi się w zakładzie 8 godzin i do domu.

Lopez
@Walth

To chyba Ty przesiedzisz jako operator albo pomocnik. Bo na innych działach nie posiedzieć. Czy jest duża produkcja czy nie.

Max

Jak oceniacie przyszłość tej firmy. Podobno nie ma przyjęć bo pół firmy staje bo brak zamówień.

@Max

Przyszlosc tej firmy nie jest za wesola.Ale jak kazda firma ma wzloty i upadki.A z tego co mi wiadomo to przyjecia sa

@Black

Jesteś pracownikiem Trend Glass? Przekaż użytkownikom zainteresowanym podjęciem pracy w tym przedsiębiorstwie jak wygląda tu zatrudnienie. Czy jest zmianowość lub system 4-brygadowy? Jak kształtują się kwestie wynagrodzenia?

Lolek

Ile zarabia tam np. Operator prasy

jajacarzcycaty
@Lolek

30 5/10 * 30 1/2 + √(485) × √(25)*15 tyle na poczatek

Kamila

@Black pracujesz w Trend Glass? Możesz powiedzieć jak w Twojej ocenie wygląda obecnie sytuacja firmy? To istotne, aby na forum pojawiały się wyłącznie rzetelne i merytoryczne informacje. Tylko takie opinie są w stanie pomóc osobom poszukującym zatrudnienia w Trend Glass.

Pablo

Słyszałem że firma upada .co Wy na to. Ponoć brak zamówień.

@Pablo

To zle słyszałeś.Wiadomo kazda firma ma jakies klopoty ale trend jest byl i bedzie

Stary pracownik
@Black

umiera firma...nie wprowadzaj w blad... nawarstwiaja sie problemy...zatrudnili mase ludzi na mase nowych stanowisk a ***** z tego jest ... "wszyscy sa od wszystkiego ale nikt od niczego"

szogun

firma idzie na dno jak stary kuter rybacki......

@szogun

To nie prawda

prawda....umiera

Radzio

jest tam jeszcze w marketingu "amarykaniec" ?

Wiktor

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują aktualnie ludzi?

Wujek dobra rada
@Wiktor

Chcesz odpoczac za 2000 na rękę, złóż cv , jak Cię przyjmą bedziesz odpoczywał :-D

Kamila

@Stary robol Czy dodatek przysługuje w stałej kwocie dla każdego pracownika, czy może jest zależny od stażu pracy i stanowiska?Jaka według Ciebie panuje tu atmosfera? Czy polecisz pracę w Trend Glass osobom, które są dopiero na początku kariery zawodowej i chciałby się czegoś nauczyć?

Stary robol

Czytając tę wszystkie opinie aż mi ręce opadają. Praca jest jaka jest. Zarobki zaczynają się od najniższej krajowej i kończą się między 4000 a 5000 zł dla operatora plus jakieś premie za akord. Pieniądze zależą od stanowiska. Jeśli się przyjmujesz na pomocnika, sortierkę czy na warsztat jaki ślusarz form i nie chcesz spróbować czegoś więcej to wiadome że zarobisz kokosów. Ja tam pracuje ponad 10 lat i dużo się tam nauczyłem i dostawałem propozycje różnych "awansów". Ryzykowałem i przechodziłem na nowe warunki. I teraz zarabiam 3500 zł. Ten kto chce pracować coś osiągnie a Ci co by chcieli kokosy zarobić wykazując minimalną chęć do pracy i stojąc w miejscu nie oszukujemy się , nie zarobią. Fakt atmosfera jest tam specyficzna i warunki pracy średnie. Moje zdanie jest takie. Jeśli ktoś planuje się tam zatrudnić niech to zrobi i spróbuję a dopiero później oceni. Większość osób które wypisało tu opinie (te negatywne) odgrywają się bo zostali zwolnieni za błędy które sami popełnili. Dziwię się tylko czemu wypisują tu takie brednie te osoby które tam pracują już kilka lat. Czemu się nie zwolnice skoro jest tam aż tak źle? Przecież pracy za dobre pieniądze jest w Radomiu i okolicach pełno. Prawdę mówiąc nie liczyć tego że jest gorąco to Ci z najniższą pensją czyli jakieś 12,50 i 13 zł/h nie mają najgorzej ponieważ w przypadku pomocników jak jest robota to jest. Wiadomo ale jak już produkcja idzie dobrze to siedzą sobie z telefonami w ręku i od czasu do czasu zerknąć na automat. Na warsztacie Ci z najniższą mają podobną stawkę i siedzą w pomieszczeniu i czyszczą formy szklarskie które są potrzebne operatorowi na automat do produkcji. Ci co się zgodzili na jakieś dodatkowe i proste obowiązki mają dodatek do wypłaty. Przerwa na posiłek jest. Więc chyba aż tak tragicznie jak czytam w komentarzach nie jest. Tylko na zestawie i sortowni(dziewczyny) mają ciężej. Im się należy podwyżka za pracę. Podsumowując to i polecam pracę tam i nie polecam. Najlepiej jest samemu przekonać się jak jest w Trend Glass. I moje zdanie jest takie że jeśli ktoś nie będzie chciał pracować z lenistwa to nie zostanie tam długo (polecam pracę za granicą tam jest raj bo tyrając 10 lub 12 godzin można zarobić około 5000 zł.) Ale dla leni i tak to będzie zła praca. A jeśli ktoś na prawdę szuka pracy i zależy mu na pracy bo ma rodzinę to będzie pracował. Firma jak każda inna. Trochę trudniejsze warunki pracy bo gorąco ale i to nie na każdym stanowisku. Pensja 10 każdego miesiąca wpływa na konto. A jeśli chodzi o atmosferę i bałagan to sami pracownicy sobie stwarzają takie warunki. Jestem przekonany że jeśli podejście pracowników byłoby inne to i atmosfera byłaby dobra. Pozdrawiam ????

spawko
@Stary robol

Co racja to racja.ja robie na warsztacie i mam 17zl ,ale robie rozne zeczy,nie tylko jedna i mam wiecej niz inni na tym samym stanowisku.pokazalem co potrafie i dostalem podwyzke,najpierw daj potem zadaj.niektorzy sie opierdzielaja,nazekaja i zwalaja wine i robote na innych,normalne,ze wiecej im nie dadza,chociaz tego chca.pozdrawiam pierwsza brygade

Programista Wyklęty
@spawko

najpierw daj kierowniku pensję, potem wymagaj. Takie jest prawo, nie odwrotnie. Ja np swoje zrobiłem - skończyłem studia, nikt mi za to nie chciał zapłacić. Tylko wymagania rosły, a prawo pracy jest lekko inne, ale trzeba je znać, nie dać się robić kierownikom w kakao. Najpierw pokaż co potrafisz to się robi, ale w rozliczeniach firma - firma a nie pracownik firma. Różnica jest spora, bo to firma ponosi ryzyko (zleceniobiorca), a nie pracownik. Pracownik jest od wykonywania poleceń nie od prężenia muskułów, by się przypodobać kierownikowi, ot taka drobna różnica

spawko
@Programista Wyklęty

Jak juz napisalem ,ja nie nazekam,oczywiscie opisuje swoje doswiadczenia.i staram sie byc wydajny,oczywiscie bez jezora na wierzchu!! I pomagam tez innym by sie czegos nauczyli wiecej i dostali podwyzke,tak robie i nie nazekam,oni i tak wszystko wiedza,bo widza i slysza od innych.pozdrawiam II brygade.siemka

Alien
@Stary robol

I tu sie z toba zgodzę z tym co piszesz.Praca nie jest lekka ale jak cis naprawdę umiesz i znasz sie na robocie potrafią to tam na gorze docenić.Firma powoli sie rozwija.Heszcze sporo jej brakuje do zachodnich standardów ale tragedii nie ma.Zarobki rzeczywiscie sporo zróżnicowane ale powtarzam jak znasz sie na swojej robocie można niezle zarobić a czasem sie nie narobić.Jak to w hucie w lato bardzo gorąco ale kwestia przyzwyczajenia.Szefostwo jak to szefostwo bardzo wymagające.Prezes spoko troche mrukowaty ale w porządku.Jak wie ze dobrze zrobisz robotę napewno cie nie pochwali.Ale (usunięte przez administratora) za zle wykonanie zadania napewno dostaniesz.Ale prezes hest prezesem.Ogolnie polecam ta firmę jest czasem ciezko a czasem jest luz blus.I wiadomo przyjmując sie dobrej firmy nie dostaniesz od razu 3 tys na rękę tobtak dla przykładu bont ludzie zarabiają o wiele więcej.Musisz sie wykazać i pokazać ze cos umiesz

DYREKTOR

ALE BEZ SENSU GADASZ

Kamila

@Zenek niestety nie znalazłam obecnie aktywnych ofert pracy, jednak polecam kontakt poprzez formularz: http://www.trendglass.pl/pl/kontakt.html lub wysłanie swojej aplikacji przez e-mail. Takie spontanicznie złożone CV ma duże szanse na pozytywne rozpatrzenie. @XD jesteś pracownikiem Trend Glass? Możesz coś więcej napisać o pracy tu?

ugabuga
@Kamila

Hej, przyjdz do firmy i zloz w kadrach - zadzwonia max na nastepny dzien - deficyt ludzi spory. Zapraszam na BR1

kokoroko

najlepiej jest w zakładach tytoniowych w Imperial tabasko na ulicy tytoniowej w radomiu luzik bluzik Dobrze płacą najlepiej jest się dostać przez agencje pracy i najłatwiej a później zostajesz w imperialu na stałe

Kamila

@Zenek jesteś zainteresowany pracą w Trend Glass? To początek Twojej kariery zawodowej czy może jej kolejny etap i poszukujesz stanowiska na wyższym szczeblu kariery? Poszukaj na portalach z pracą lub wejdź na: http://www.trendglass.pl/pl/kontakt.html i wyślij aplikację spontaniczną. Jeśli dostałbyś propozycję rozmowy kwalifikacyjnej nie zapomnij podzielić się jej przebiegiem na forum z innymi użytkownikami, którzy poszukują rzeczowych informacji na temat pracy w Trend Glass.

Zenek

Podpowiedzcie czy potrzebują pracowników?

XD
@Zenek

Nie

Zostaw merytoryczną opinię o TREND GLASS Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w TREND GLASS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TREND GLASS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TREND GLASS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TREND GLASS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TREND GLASS Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TREND GLASS Sp. z o.o.