TREND GROUP SP. Z O. O.

Toruń

Opinie o TREND GROUP SP. Z O. O.

kkk

W tym zakładzie dają 12 zł BRUTTO !!! Szkoda sobie (usunięte przez administratora).y zawracać.Dużo ludzi pouciekało.

lll

Hutę w Woli Korzeniowej ozbudowują i Szukają ludzi do pracy, full ludzi pouciekało bo pieniądze do d... I to jeszcze oszukują!.Ludzie nie składajcie tam CV.NIE WARTO!!!!!

pimpek

Huta w Szydłowcu.Kasa marna,ludzie uciekają a oni ten zakład rozbudowują i do tego ciągła orka świątek piątek.NIE WARTO TAM IŚĆ!!!!

WUESZ

Huta TG Szydłowiec- za 1700zł na m-c NIE WARTO .Kobiety mają jeszcze MNIEJ.A jak wpada kontrola jakakolwiek to jest tak: mówcie że tu jest wszystko cacy i ok :) szkoda zdrowia i nerwów!!!!!!!!!!!

pracujący

Tak funkcjonuje i to całkiem dobrze .

nowy - 2010-05-24 19:23:56 słaba kasa, socjala nie ma, jedyne co na plus - fajni ludzie pracuja to kto tam jest ok

waze sobie piasek

masakra wymagaja jakby czlowiek zarabial 10 000 a naprawde zarabia jedno zero mniej - 1000, ciulowa atmosfera, duza rotacja nie polecam naprawde a jak kto nie wierzy to niech przychodzi to sie przekona

nowy

słaba kasa, socjala nie ma, jedyne co na plus - fajni ludzie pracuja

[usunięte przez moderatora] firma - tam sie nie ponudzisz, cyrk na kwadratowych kolach pod kazdym wzgledem, rotacja jak w rosyjskiej ruletce, kreca na kasie jak cement w betoniarce, pracuje pare miesiecy to chyba dlugo bo mam juz trzeciego kierownika - kabaret paranienormalni

łoperator

firma w szydlowcu = bardzo niskie zarobki od 1000 do 2000 (dla nielicznych) - a napracujesz sie bo jakby nie bylo to huta, ogolnie wariatkowo - trzeba miec twarda psyche - przyklad - ostatnio szukaja kierownikow - jeden wytrzymał 2 dni a drugi chyba 5 dni i nadal szukaja hehehehehe

murzynbiały:)
@łoperator 22.04.2010 22:31

Kołchoz totalny,dadzą Ci 8.20 na rękę,gorąco jak cholera.Żeby nie zarobić tu 2000 tyś na m-c to śmiech na sali!!! Płacą grosze a góra śmiga furami na kilka dużych baniek:[ NIKOMU NIE POLECAM!!!!!!!!!

Zostaw opinię o TREND GROUP SP. Z O. O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TREND GROUP SP. Z O. O.