Opinie o TREND GLASS Sp. z o.o. w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TREND GLASS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TREND GLASS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TREND GLASS Sp. z o.o. w Radom

Ogólnie to pracowałem ale nie chciało mi sie to mowie ze se pójdę tutaj bo izi kasa to mowie ide. Poszedłem. No wiec kasa izi bo jestem studentem a nie jak wy biedaki i zarabiałem 11 a nie 9 jak popierdoleńcy , a nie jednak 13 bo kolega mówi ze 13 to 13. Ogólnie pracujesz 8h ale ja mialem (usunięte przez administratora) i przychodziłem 30min spóźniony i wychodziłem 30min wcześniej i przerwa 30min to elo mowie dam se rade. I dawałem. Szkło nie pryska jak nic nie robisz xd. Czego sie spodziewaliście w hucie szkła jak nie szkła lol. Polecam brydade 4 bo jest spoko i (usunięte przez administratora) musisz robić, możesz nawet wywalić (usunięte przez administratora) bo i tak zapłacą. chodzić nie musisz bo masz umowę na zlecenie to ci nic nie zrobia xd. Ja to se wyjechałem na mazury i pływałem se statkiem i mówie elo a oni strasza ze tak nie wolno beka z nich. polecam piotr fronczewski

Tomasz

Co nowego słychać w firmie?

Zuza

NIE POLECAM!!!!!!!! Pracowalam tam ....masakra...na brygadzie 2.....o matko nigdy więcej...stałam na prawie wszystkich tasmach..ale najbardziej zapamiętam sobie tz...7 i 10.. Wdu....powłazy pseudokierowniczki robią co chcą a nowych dojechać...zero reakcji kierowniczki na ich zachowanie...bluzgi obelgi zero szacunku.

Mysia
@Zuza

Pracowałam na 10na drugiej brygadzie dość długo w pełni popieram kierowniczka do bani i w ogóle dziwaczny z tej lini porażka stałam z nimi 2 lata porażka

Kylie12

Trend glass? Pija,grilluja na zmianie..kazdy robi co chce..samowolka..gry..jak tam robota ma isc? Kto wogole tego pilnuje..kazdy chodzi jak chce..nikt tego nie kontroluje..od czego kierownik jest? Gdzie On? Spi?

Stary robol
@Kylie12

No fakt jest jedna zmiana która przesadza. No ale nie ma co przypisywać tego wszystkiego reszcie zakładu. Kierownik dał się je wejść na głowę i teraz tam fizyczniaki rządzą ???? czyli grile, bibki i relax a nie praca. Słynna brygada hahahah pozdrawiam ich bo pewnie każdy pracujący wie o ktorą brygadę chodzi ????????????

Magazynier

Rekrutacja Przyszedł pan X, jak długo nie pracuje, po czym mówi wierszyk- Praca w systemie czterobrygadowym (świątek piątek i niedziela) stawka 11zł brutto, plus 20procent za nocki. zapytał czy jeździłem wózkiem widłowym. Po czym wezwał kierownika, A zapomniał bym powiedział że firma się rozwija lecz nie dodał że dla pracowników kołchoz

Jedno czy umiem pracować wózkiem widłowym bo to było polowanie na Frajera

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Eryk

Dobra firma więc pewnie dobrze się pracuje, super

Produkcja

Pozdrawiam całą 3 brygade ...... najlepsza z najlepszych .

@Produkcja

Najlepsza to pierwsza brygada.pozdrawiam wszystkie brygady

Olek

Podpowiecie czy firma potrzebuje pracowników? Słyszałem, że tu jest dobrze.

tomasz

w zakładach tytoniowych _ imperial tabasco na ul. tytoniowej w radomiu jest nawet spoko.

AlladyN
@tomasz

zatem milej pracy

damian
@tomasz

też słyszałem że w imperial tabasco jest ok.

Stella

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie? Sporo dobrego obiło mi się o was.;

alladyn
@Stella

zawsze rekrutuje - ludzie wkolo uciekaja jak moga

nick

Bardzo dobra praca jest w Imperial Tabasco w Radomiu na ulicy to tytoniowej to są dawne zakłady tytoniowe jest tam spoko nie ma wyścigu szczurów można się tam zatrudnić jako pracownik fizyczny nie trzeba mieć specjalnego wykształcenia jako zwykły pracownik przy taśmie praca taka jak wszędzie płaca taka jak wszędzie ale wszystko zgodnie z przepisami są trzynastki Social lekarz stomatolog różne dodatki wołczery można się zatrudnić też przez agencje pracy Randstad to jest taka stabilizacja w pracy uważam że firma bardzo bardzo się zmieniła to nie jest ta firma co była kilka lat temu.

Miodek
@nick

A gdzie to tabasco w Texasie ?

Wózkowy

Chciałbym sie dowiedzieć ile zarabia magazynier w tej firmie oraz jakie warunki pracy? Kierownicy? Pracownicy? Jaki system zmianowy?

Cezary

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje pracowników? Słyszałem dobre opinie, mam nadzieję na pracę!

rekrutuje...

pachoł
@Cezary

Kto Ci takich glupot naopowiadal? Chyba, że jestes pracownikiem z biura ktory stara sie na forum poprawic opinie firmy. Szary zwykly czlowiek musi sie narobic zeby zarobic. Stawka zaczyna się od 10zl/h na okresie probnym przez 3 miesiace pozniej stawka rosnie o cale 100groszy w przypadku sortierek czy tam (pomocnikow operatora) dostaniesz 150groszy wiecej jak bedziesz chcial sie uczyc na bardzo odpowiedzialne i niezastapione stanowisko (OPERATORA). Aaaaa do tego dolicz sobie 20% premii uznaniowej do wyrobionych godzin. Po co chciec wiecej?? na co Ci to?? Reasumujac jak 10 kazdego miesiaca dostaniesz 1726zl to jest maks. Bądź szczęśliwy!

@Cezary

Tak rekrutuje,bo ciagle uciekaja lub zwalniaja jak (usunięte przez administratora) nie lizesz,na regeneracji straszny burdel,fachowcow przestaeiaja na inne stanowiska,a na ich miejsce daja znowu z innych stanowisk i kazdy sie musi uczyc wszystkiego od nowa,jak nie to wylatuja, regenerator idzie na spaeacza i odwrotnie,jaja nie samowite i nie jest tak jak obiecuja na poczatku.

Mela

Jak praca wygląda w trend glass? Chodzi o wypłaty, atmosferę.czy obecnie są przyjęcia?

XD
@Mela

kasa XD bhp XD

Pra

W tej firmie zapomnieli co to prawo pracy nie polecam

gustawik

Podobno w Imperial tabasco można się zatrudnić przez agencje pracy i można dostać się po zawodówce też słyszałem że jest super socjal No i sprawiedliwie płacą

@gustawik

To na co czekasz?

Były parcownik

Pracowałem na automacie do malowania. Pracowałem krótko i chciałem tylko opisać atmosferę w tym zakładzie. Zostałem obrażony przez pana Rafała Jamrożego, który zabrał mi całą premię ponieważ żle umalowałem szkło które pózniej po wypaleniu obciekło. Szkolenia na automacie miałem zaledwie 2 tygodnie i miałem prawo się pomylić. A on nie dość że mnie nazwał niedorajdą i mongołem to zabrał mi całą premię prymityw. Chciałem tylko ostrzec innych przed podjęciem pracy na malarni bo traktowanie jest okropne, kierownictwo, brygadziści traktują ludzi przedmiotowo obrzucają wyzwiskami i innymi rzeczami. Z mojej strony nie dziwię się że przyjmują ludzi za wschodniej granicy ponieważ ci którzy pracowali tam sparzyli się bardzo.

Szczery pracownik operator

W tych czasach taki (usunięte przez administratora) ze nie zainteresuje sie tym zakladem inspekcja pracy to mnie bardzo dziwi, warunki straszne brak szacunku dla pracownika nie przestrzegane bhp mobing i moglbym tak wymieniac. Zdecydowanie nie polecam omijajcie ten zaklad z daleka. Czemu taki zaklad istanieje, najgorszy w jakim pracowalem a bylo tego troche.

Operator
@Szczery pracownik operator

Tak chce ci się pracować opinie co po niektórych są żałosne

Szczery pracownik operator
@Operator

A Ty pewnie w kadrach a podpis operator trzeba jakos opinie po prawic heh, od razu nie chce mi sie robic hahaha co ty mozesz koles wiedziec bron tej swojej firemki bo do innej pracy pewnie sie nie nadajesz bo nauczony jak robot jednego przez 10 lat nie daj boze tylko zmienic stanowisko, smiesza mnie tacy ludzie jak Ty. Pamietaj oliwa sprawiedliwa stary wygo przycumowany do stanowiska :)

Warsztat
@Szczery pracownik operator

A ten swoje wyzalaj się dalej na forum o co ci tak ogólnie chodzi jedni chcą to pracują drudzy nie chcą i odchodzą ale nikt nie będzie płakać z twojego powodu hahahaha ile ty masz lat

Maro
@Szczery pracownik operator

Dziwne jest to wszystko opisywac tak swoją firmę pierw się zwalniać oczerniac innych a za chwilę wracać jak gdyby nigdy nic na inna brygade jaki szczery operator śmiechu warte

@Warsztat

Super.inteligentne podsumowanie.hahaha

NIE POLECAM W ZAKLADZIE, UPAL ZE HOHO , PO POLSKU SIE NIE DOGADASZ, BO POLOWA PRACOWNIKOW Z UKRAINU I 9 ZL W SYSTEMIE 3 ZMIANOWYM MASAKRA , OCHRONIARZ MA WIECEJ W MARKECIE....

Spawko
@1

No faktycznie na produkcji jest gorąco. Ja robie na warsztacie i jest ok

@Spawko

Tak trzymajcie sie z daleka od trzeciej brygady na regeneracji ich brygadzista ma pojebane ostro po d. Czapeczka.zneca sie nan ludzmi palant Marcin

Tom
@spawko

Hahaha widać ze nie rób z innej brygady trafił na trzecia a na trzeciej jest zawsze dużo pracy i myśli ze będzie sie opierda... a teraz zażalenia pozdro nie pasuje to za bramę jak to się mówi

koleś
@spawko

marcin i kinia dwie brygadzistki dwie ochroniary i największe kapusty na hucie

Pracownica

Nie polecam pracy w tej firmie. Praca niewolnicza . Zero szacunku dla pracownika , mobing . Pierwszy dzien w pracy robilam za dwie osoby bez przeszkolenia na sorcie . Jak poszlo zle to wszystko na mnie spadlo bo nowa. Nie wolno ci sie zpocic bo jestes brudas. Masz byc piekna pachnaca bo musisz podobac sie szklankom. Zadnego szacunku dla osoby ciezko pracujacej.

lll

Pracy w Hucie w Szydłowcu nie polecam, kasa do kitu, ja miałem 11 zl brutto i to na streczu!!! Zapier. . .sz od streczarki do streczarki jak glupi,ani zjeść ani do wc.Nakupowal automatów a ludzi nie ma do roboty!!! I teraz szuka na gwałt ludzi bo nie ma kto pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o TREND GLASS Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w TREND GLASS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TREND GLASS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TREND GLASS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TREND GLASS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TREND GLASS Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TREND GLASS Sp. z o.o.