Opinie o TREND GLASS Sp. z o.o. w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TREND GLASS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TREND GLASS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TREND GLASS Sp. z o.o. w Radom

dybg

wypłacalność 100%-każdego 10ego pensja na 100% na wskazanym koncie!!!!!!!!!!!!!!!!!

szukam pracy

witam, pokazały się ogłoszenia na różne stanowiska - proszę o informację jak naprawdę jest w tej firmie - nie chodzi mi o zarobki bo to pewnie jak w innych firmach - bardziej atmosfera, wypłacalność, itp.

bil

To prawda.Gdy zatrudnili ta(usunięte przez administratora)wszystko diametralnie się zmieniło.Nie można dorabiać,a tylko w taki sposób można było więcej zarobić.Druga sprawa to to że na wszystkim (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)oszczędza,głównie na pracownikach.ogólnie dla dyrekcji i prezesa jesteśmy (usunięte przez administratora)I jestem tylko ciekaw czy ikea i tesco wiedzą co naprawde się tutaj dzieje

nie gadaj bajek bajko pisażu!!!maksymalnie tylko da sie zarobic 1800złoty wiem co mowie bo pracowałem tam i tyle zarabiałąem za 200 godzin w miesiacu a dotego ten cały [usunięte przez moderatora] ktory kiedys sie do igra juz niejedna osoba powiedziął mu w twarz zeby sie ogladał na ulicy i sie boi teraz i ci kierownicy smieszni strasznie [usunięte przez moderatora]

Magazynier

Rekrutacja Przyszedł pan X, jak długo nie pracuje, po czym mówi wierszyk- Praca w systemie czterobrygadowym (świątek piątek i niedziela) stawka 11zł brutto, plus 20procent za nocki. zapytał czy jeździłem wózkiem widłowym. Po czym wezwał kierownika, A zapomniał bym powiedział że firma się rozwija lecz nie dodał że dla pracowników kołchoz

Jedno czy umiem pracować wózkiem widłowym bo to było polowanie na Frajera

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Leszno

az nie chce sie pisac ale trzeba - odradzam kazdemu prace w tej pseudofirmie - caly czas sie tylko slyszy ze kryzys i nie ma na nic a prawda jest taka ze wlasciciele kupuja sobie co chwila nowe samochody itp - szkoda gadac - ale jest swiatelko w tunelu - rynek pracy znow na wiosne bedzie nalezal do pracownikow a nie pracodawcow

tg

Soboty i niedziele płaci się podwójnie, jeśli ktoś ich podkabluje muszą mieć podkładkę Pracownik może walczyć Łamanie przepisów o czasie pracy jest wykroczeniem przeciwko prawom pracownikom określonym w art. 281 kodeksu pracy. Pracownik może więc powiadomić o tym PIP, która m.in. ma prawo wystąpić do pracodawcy o zaniechanie naruszeń oraz nałożyć na niego mandat. Inspektor może też skierować wniosek do sądu o ukaranie nieuczciwego pracodawcy. Maksymalna wysokość grzywny w takich sprawach wynosi 30 tys. zł ? Jeżeli pracodawca nie wypłacił pracownikowi dodatku za pracę w godzinach nadliczbowych,za pracę w niedzielę powinien on powiadomić inspekcję pracy (inspektor pracy ma prawo wydać nakaz wypłaty takiego dodatku) lub złożyć pozew do sądu pracy o wypłatę takich należności. Pozew do sądu pracy może złożyć też pracownik, który uważa, że pracodawca w inny sposób łamie jego uprawnienia dotyczące czasu pracy. Tego typu spory są rozstrzygane przez sądy pracy. Jeśli ktoś się zdecyduje niech da znać ja też się na to pisze

TG

Czy ktoś z pracujących w tej firmie zwraca uwagę na to co podpisuje? A generalnie chodzi o " Karty ewidencji czasu pracy". Tylko nie o te karty które są podpisywane na koniec miesiąca, tylko o te które nam kierownicy za jakiś czas dają do podpisania. Np. w miesiącu lipcu przepracowałam 234 godziny a w karcie ewidencyjnej było ze 212 godzin, miesiąc sierpień 220 godzin a w karcie ewidencyjnej 200 godz.

xmenka

slyszalam ze cos sie stalo z piecem ostatnio w trendzie, prawda? co sie stalo?

ciekawosc

dzieki za odpowiedz:]

ktos

praca w kontroli w tg: siedzisz mierzysz szklo, robisz proby itp. bardzo odpowiedzialna praca - na palecie jest np. 300 szt. a jak zamawiajacy znajdzie 2-3 sztuki zle to lecisz na pysk bo to wina kontroli - a sprawdzasz tylko pare sztuk. Ogolnie duza rotacja jak w calym tg - taka praca

ciekawość

mam pytanie czy jest tutaj ktoś kto pracował w TG w kontroli jakości i może cos powiedziec o pracy na tym stanowisku..?

pan k

inteligentny człowiek nie ironizuje,a ta huta to makabra,pracowałem tam trochę

zajebisty koleś

Myślę że miarą inteligencji jest to czy ktoś potrafi rozpoznać ironię czy nie... Pozdrawiam przedmówce. Co do kasy i życiu za nie to wiem coś na ten temat...

lusesita

Czlowieku ludzie czasami nie maja wyjscia lapia kazda prace byle by placili bo w domu czeka 3 malych dzieci i rachunki do opacenia. ludzie nawet po studiach nie maja pracy wiec chowają dumę w kieszen i ida pracowac za 1200 zeby utrzymać rodzine wiec nie [usunięte przez moderatora]. tu glupot o studiach i braku ambicji !!!!

zajebisty koleś

takie fora są po to żeby narzekać. Pamiętajcie, że marzenia są po to by je REALIZOWAĆ i nie musicie życia spędzać na malarni. Sami o sobie mówicie żę pracują tam nie rozgarnięci ludzie... Tragedia. Robienie do swojego gniazda jest największą głupotą. 1300-1500 to pensja bardzo dużej rzeszy pracowników nie tylko huty. Mówiać o kasie dla operatorów - to goście, którzy się do tego UCZYLI no i są dobrzy w tym więc dostają kase. Jeśli ktoś się nie kształcić, albo wybrał złe studia to smutne ale nikomu nikt nie każe pracować w TG. Co do ubioru Prezesa...zdejmijcie klapki z oczy i rozejrzyjcie się.

paw

lżejsza na malowaniu,nie na sorcie,na sorcie w ciągu 2 lat przewinęło się około 500 osób,pracowali 1 dzień,niektórzy wytrzymywali miesiąc wiadomo jaka to praca i jaki szef

ktoś kto pracował

pracownicy sami podpisują drugie listy,więc w czym rzecz,nie wiedzą co podpisują ???

ktoś

zarobki ---gdyby nie oszukiwali byłyby niezłe, nadgodziny wliczone w niedziele, a jeśli są 4 niedziele pracujące to druga księgowość,że się PIP za to nie weźmie

IS

lipa, robic to sie chce tylko jaka motywacja gdy sie zapiepsza a zarabia sie jak sprzataczka w innych firmach, a co do dyra to precz

naiwny

czlowiek czeka ze sie polepszy w tej firmie ale nie ma szans, (usunięte przez administratora) za byle co zeby byc zdolowanym i sie nie upominac o np. podwyzke, nie polecam sam juz niedlugo uciekam z tej chorej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o TREND GLASS Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w TREND GLASS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TREND GLASS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TREND GLASS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TREND GLASS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TREND GLASS Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TREND GLASS Sp. z o.o.