Opinie o TREND GLASS Sp. z o.o. w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TREND GLASS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TREND GLASS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TREND GLASS Sp. z o.o. w Radom

operatorek

Kojoty sa rozne. Z jednymi sie dogadasz a z drugimi nie. Jest np taka popierdzielona i nadpobudliwa ktora lata jak poje*ana

sortierka

@j ale glupoty gadasz...z ktorej zmiany jestes? jestes kolejna osoba, ktora uwaza, ze nalezy jej sie duza podwyzka, stanowisko,"wie lepiej", "co to ona nie robi"...a w rzeczywistosci pewnie idze na 8h jak na skazanie, ukrywa sie przed kierownikami kopcac kolejnego peta w kiblu.... ja pracuje na brygadzie 2 na sorcie i jestem zadowolona z kojotow choc czasem denerwuja jak cofaja palety za glupoty. a jesli karze to tylko prezes moj starz to 1,5 roku

j

ODP annonim Kontroli jakosci to w tej firmie nie mm. Jest tylko tzw. kontrola jakości- czyli malolat bez wykształcenia, którego zrobiono kierownikiem i kilka osób, które robią co chcą bo "kierownik" na to pozwala.To dyrekcja ustala co jest pakowane na wysylkę, a "kierownik"-jakby mogł to i gówno kazałby spakować- no może kazałby zawinąć w papierek:)

A co z pracą w księgowości? Jakie zarobki i atmosfera?

Magazynier

Rekrutacja Przyszedł pan X, jak długo nie pracuje, po czym mówi wierszyk- Praca w systemie czterobrygadowym (świątek piątek i niedziela) stawka 11zł brutto, plus 20procent za nocki. zapytał czy jeździłem wózkiem widłowym. Po czym wezwał kierownika, A zapomniał bym powiedział że firma się rozwija lecz nie dodał że dla pracowników kołchoz

Jedno czy umiem pracować wózkiem widłowym bo to było polowanie na Frajera

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Waldek

z tym bezrobociem to bym nie przesadzał. W Szydłowcu jest większe bezrobocie i najwięcej samochodów na mieszkańca. Bo tam się fury sprowadza i handluje. Podobnie u nas. Jak firma szuka taniego pracownika, to nie może znaleźć. Kto coś więcej umie i ma charakter emigruje za granicę lub do innego miasta, zameldowany jest tutaj. Do tego praca na czarno na budowach itp.

pewniak

Slyszalem ze firma zaczyna splajtowac bo brak zamówień.wiecie cos o tym. Trzeba szukać pracy.

abc
@pewniak

W Szydlowcu ,bo to ta sama firma dają 8 zl na wejscie do ręki..Nie warto tam pracowac!!!! I wcale nie ma tam kokosów.Cieć na bramie ms dyche do ręki.

murzyn
@abc

W szydlowcu niedlugo ukraińcy bedą pracowac.kumpel odchodzil to prosili sie zeby zostal i dawali mu podeyżkę a jak idziesz po podwyżke to patrzą na ciebie jak na debila.ludzie dajcie sobie spokuj z robotą tam!!!!!.

lowelas

Super

człowiek

hehe powiem tak banda niedorobionych psychicznie ludzi. nie polecam mocno każdy pod każdym dołki kopie

Kaczmar

Jak wyglada praca na Magazynie wyrobu gotowego ??? prosze o opinie szybko bo mam rozmowe w hucie !!!!

Karolll
@Kaczmar

Powiem tak praca na magazynie ok ale trzeba się uganiać z kierownikiem ze Zwolenia !!!!!!!chłop ze wsi !! ma tylko bande swoich podpierdalaczy ktorzy moga nic nie robic,spacerowac,siedziec z nim w biurze a innych się czepia i ciagle jakis problem !!!Jaki to kierownik jak oco nie zapytasz to ciągle ta sama spiewka przyjdz póżniej,niewiem nie jestem od tego!!!co za idiota na sort go!albo na streczmena a nie kierownika!!!!!!

berta

pozdrowienia dla swatki z r 5 kobieto ty swojego zycia nie umiesz dopilnowac a wtracasz sie w cudze

agnieszka

Masz racje sort

sort

pracuje juz 1,5 roku pieniadz zawsze na koncie jest, warunki jakie sa to sa, trzeba sie narobic , ale gdzie nie trzeba ludzie tu pracuja po 10 niektozi po 13 lat i jakos dalej pracuja nie odchodza.Lepij jest przjac ta robote robic dostac ta umowe a w miedzy czasie czegos innego szukac.

Aga84

Mi od razu odradzał ten szef tutaj pracę moze wydałam mu się za spokojna... lub miał kogoś na to miejsce ale ja się tak łatwo nie poddam

annonim

a jak ma tam kontroler jakości?

sortier

Masz rację nikt by nie wytrzymał roku w takich warunkach.Dlatego trzeba chodzić na zwolnienia,bo inaczej nie da się tego roku wytrzymać.Najlepiej spróbować samemu.Tak jak napisałem niektórym ta praca odpowiada.

Aga84

No i telemarketing odpada mam pewną prace teraz na oku i zobaczymy no jak rok wytrzymałas to i tak uważam ze sukces.Bo pewnie co niektórzy wytrzymali by miesiąc.Zresztą nie mi to oceniać.Nie dziękuje p.s a konkretnie co było nie tak? opóźniali sie z pensją? pomijając świątek piątek do pracy jak mi wspomniał Pan Janczewski jedynie Wielkanoc i Boże narodzenie wolne

sortier

Pracowałam rok.Źle wspominam.Nie polecam pracy w hucie chyba,że na krótko. Pozdrawiam,powodzenia.

Aga84

Także na razie myśle bardziej o produkcji zakładu Fifor na ul. Samorządowej.A ty sortier pracowałeś tam lub pracowałaś? ale na razie czekam cv złożyłam probuje swoich sił w saviano w radomiu zapraszanie na pokazy telemarketing.Ale to też słabo z tym.

Aga84

I po rozmowie niby ok ale ten szef nie podał konkretnej stawki gdyby była to umowa o prace to by nie było mowy o tym ile za godzinę jest stawka.Nigdy nie spotkałam się z czymś takim,żeby szef odradzał nowej osobie tą pracę 40 stopni, nieprzyjemne, zgryźliwe panie moze i dzięki mu za to mam czas do namysłu jeszcze...

@Aga84

Uczciwe podejście do sprawy.Nie zarobisz,środowisko prymitywne.

Aga84

Ja mam rozmowe kwalifikacyjną w pojutrze.Ale z tego co tu na forum piszecie to mam duże wątpliwości.No cóż ale porozmawiam osobiście z tym panem Andrzejem J i zobaczymy.jesli jest to praca na 3 zmiany to wtedy zrezygnuje 4 brygadówka to teraz bardzo popularne u nas w Polsce .

Zostaw merytoryczną opinię o TREND GLASS Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w TREND GLASS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TREND GLASS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TREND GLASS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TREND GLASS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TREND GLASS Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TREND GLASS Sp. z o.o.