Opinie o TREND GLASS Sp. z o.o. w Radom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy TREND GLASS Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TREND GLASS Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja szkła gospodarczego, płaskiego, włókien szklanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TREND GLASS Sp. z o.o. w Radom

mlody

Nie polecam kierownik Mariusz t to (usunięte przez administratora) jest o kadrowe tez niektórzy po 2)3 lata robią i maja 9.15 a przyjdą nowi z ulicy i po 11 maja. Gzie tu logika panie kadrowe chojkowa to niema pojecia nie polecam tej firmy

mlody
@mlody

W ogóle jesli ma sie urlop to sie piwino ludzi puszczać a nie bo niemam ludzi jesli kierownik jest malo operatywny zwolnic i przyjąć nowego a nie wydyganca trzymać mowie o lapce swoich przydupasow puszcza na urlop i premie daje a innych nie umie do cenić sam sie chowa przed prezesem jak szczur zwolnic zawsze ludzi na 2 brygadzie brakuje czyja wina kierownika jesli za miast mózgu. Ma się fistaszka to niedługo będzie sam robił ludzie odejdą nie polecam brygady 2 !zwolnic kierownika z 2 brygady u pana sikory aż milo ludzi pod dostatkiem a u tego pajaca zawsze brakuje

drumper
@mlody

Zgadzam się z Tobą młody. Robiłem u łapki to jest kawał sku... i łachu... dbał o fraj... co wszystko mu donosili i mieli za to większe pensje. wiele razy miałem przypie... mu za to jak mnie traktowal. nie polecam pracować z nim

Chciałbym podjąc prace u was w hucie jako Magazynier-Operator wózka widłowego i chciałbym się dowiedzieć konkretnie o zarobki,socjal,jaka jest ogólnie atmosfera w firmie,czy bardzo tam ganiaja do roboty itp. z gory dzieki

@ja

Witam Chciałam zapytać jak wygląda praca na sortowaniu szkła i jakie są zarobki?

Mateusz W
@ja

Daj sobie spokój. Jedz na jabłka do Grójca. Lepiej na tym wyjdziesz.

Spawko
@Mateusz W

Jak dobry fachowiec to i zarobi dobrze inni faktycznie nie maja za wiele

@piotr

Ogólnie jak na Radom oferta umowy o pracę necąca, oczywiście, wynagrodzenie minimum minimum na pakowaczu. Jednak firma nie przestrzega prawa pracy - być może z powodu niskich kwalifikacji kierownictwa. Nie są przestrzegane należne przerwy w pracy, demonstracja układów i sitwy w firmie. Pomoc dla pracownika ogranicza się do słów "za wolno". Ci, co mówią "za wolno" dbają, aby kolejna kawa im nie wystygła. W firmie widoczny głęboko pojęty kapitalizm zakrawający o rasizm w kwestii "młody to czarny". Aż prosi się PIP i...pewnie nie długo zawita. Pozdrawiam

on 32

11 zl płacą? szok ja tam pracowałem pare lat temu i widze ze caly czas wyzysk pan B. sie bogaci i rozwija a zwykli pracownicy stoja w miejscu szkoda i żenada...

bialy murzyn
@on 32

Ja pracuje w Szydlowcu.Cyrk na kółkach.jak ktos nowy ptzychodzi do roboty to dają 10 zl brutto czyli 8 zl na rękę a jak idziesz po pidwyzke to patrzy na ciebie jak na debila.nie ma paleciaków są dwa wózki widlowe na caly zaklad.Kupa dziadostwa na kazdym kroku!!!!.Ludzie dajcie sobie spokój z robotą tam !!!!!!!

Magazynier

Rekrutacja Przyszedł pan X, jak długo nie pracuje, po czym mówi wierszyk- Praca w systemie czterobrygadowym (świątek piątek i niedziela) stawka 11zł brutto, plus 20procent za nocki. zapytał czy jeździłem wózkiem widłowym. Po czym wezwał kierownika, A zapomniał bym powiedział że firma się rozwija lecz nie dodał że dla pracowników kołchoz

Jedno czy umiem pracować wózkiem widłowym bo to było polowanie na Frajera

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
sprawiedliwy

Witam Postanowiłem napisać jak wygląda rekrutacja w firmie TrendGlass Na rozmowie o pracę w charakterze magazyniera byłem 10.02.2016 Pan X poprosił mnie do pokoju, wytłumaczył mi iż praca jest w systemie czterobrygadowym, stawka 11zł brutto na godzine plus 20procent dodatku za nocki. Po czym wezwał kierownika i kazał pokazać mi jak wygląda praca i żebym pokazał jak prowadzę wózek widłowy tzw=boczniak oraz jak facet odbiera palety z produkcji paleciakiem elektrycznymw trybie turbo wyszedłem nie miałem zamiaru w trybie turbo akordu biegac za takie grosze. Uwaga Napisałem opinie innym, którzy napalą się na prace przeliczcie sobie facet specjalnie nie mówi wysokości pensji bo to 11 brutto

anonin

Witam. A jak wygląda sytuacja na utrzymaniu ruchu? konkretnie na stanowisku elektryk? jakie zarobki? jakie obowiązki?

hahahahaha

hahahhhaaa takie tematy

radomiak

wszyscy wiemy ze z winy you tuba farmazon ma spalona reke i tego nie ukryjemy. You tubie - nadajesz sie do tarcia chrzanu. FARMAZONIE WRACAJ DO ZDROWIA!!

bezrobotna

Hej szukam pracy na produkcji, moze ktos poradzi kiedy ruszy zatrudnie w tej firmie ?

Kika
@bezrobotna

Poszukują pracowników. Jeśli jesteś odprna/y psychicznie to jest ok. Powodzenia.

df

a czy szefem działu marketingu jest nadal pan (usunięte przez administratora), ten z amerykańskim akcentem?

65rt
@df

już nie pracuje.

xyz
@65rt

Odnośnie Szydłowca piszę-pieniądze do kitu- 10.15 brutto- to niecałe 8 zł netto, wymagania to mają jak by się ze 3kloce zarabiało, szlugi nie można na hali zapalić bo żeby czasem im się huta nie spaliła.Jak coś potrzeba żeby kupili np.wózki to trzeba 2-3 m-ce skomleć.Ludziom którzy pracują po kilka lat płacą grosze a nowi z ulicy dostają 12 zł tyle że BRUTTO a oni to rozbudowują bo liczą że ktoś tam będzie chciał robić. Ukraińcy też tam byli!!! LUDZIE NIE WARTO TAM ROBIĆ !!!

yyyy

a jak kierownik spoko 4 vbrygady? czy dwulicowy i ma swoich pupili

yyy

jesli to prawda?ze pija ostro na 2 zm? i nocnych i wprowadzaja chora atmosfere?kryjac sie tu i tam?

Brygada 4

1910 jak jesteś taki kozak to podpisz się albo przyjdź i powiedz to prosto w oczy a nie potrafisz oczerniac przez internet.Żal mi takich ludzi

Też 4 brygada
@Brygada 4

Po nicku - 1910, widac kim jest ta osoba. Kibic Radomiaka! Mocni w kupie, czyli anonomowo, więc o przedstawieniu się można zapomnieć.

1910

brygada 4 do bani lamusy i pijaki lizący (usunięte przez administratora) i podpierdalacze szkoda gadac uwazac na ta brygade

Antek

Mam pytanie do pracowników. Jak wygląda współpraca z kadrą inżynierską? Np. inżynierem produkcji, kierownikiem itd.

Wojciech Sieradz

Witam chciałem się odnieść do pana Olka jeśli piszesz takie rzeczy to się podpisz Imieniem I Nazwiskiem bo zostało przypisane to mnie!! Ja tego nie napisałem i proszę tego mi nie przypinać pozdrawiam Trend Glass Magazynier TG Wojciech Sieradz

Brygadaaaa!!
@Wojciech Sieradz

Wszyscy wiemy ze to Ty pisałeś!!Proszę sie odczepiś od zmiany pana R..... Ciagle nagadujesz na ta zmiane,jesli nie odpowiada Ci praca proszę zmienić.

pracus

Po co wy ludzie wypisujecie takie rzeczy na forum.jest jak jest czasem trzeba sie narobić czasem nie. A ludzie którzy odchodzą wlasnie wprowadzają jakas slaba atmosfere wypisując na forum takie rzeczy.pracuje w 4 brygadowce i tez czasami jest nerwowo.Robie swoje i tyle. Tak ze chlopaki ogarnijcie sie bo zachowujecie sie gorzej jak baby na sorcie.

Olek taki cwaniak jesteś a nawet przyjść i prosto w oczy tego nie potrafisz powiedzieć Chamie !!! po pierwsze to przychodzą tu ludzie którzy nawet na wózkach nie jeździli i myślą że są wielkimi wózkowymi i magazynierami a tak naprawdę to pierwsza ich praca w życiu . Po drugie to Ci co pracują już tu po kilka lat to wiedzą jak robota wygląda trzeba robić swoje i nie patrzeć na innych, każdy widzi co chce i taka jest prawda , każdemu nowemu pracownikowi się wydaje ze Ci co dłużej tu pracują to się odbijają a tak nie jest oni wiedzą co mają robić. Nikt nie każe wam tu pracować nie pasuje to wynocha !!! każdy tylko potrafi komuś za plecami gadać a jak przyjdzie co do czego to wypiera się w żywe oczy , tacy jak olek było ich tu dużo nie umieli pracować i ich wyjebali ktoś kto pisze na takich forach to niech nie mówi ze nie ma sobie nic do zarzucenia bo za darmo nikt go z pracy nie wyjebał . Olek jesteś zwykła parówą bo oczeniasz innych a sam nie jesteś lepszy gamoniu .

sortier

Jesteś wulgarny i prymitywny jak wielu w hucie.Masz małe wymagania od życia co świadczy o niskim poziomie intelektualnym.Jeśli wytrzymałeś w tym kołchozie kilka lat jest to tylko oznaką tego,że pasujesz do tego środowiska i urodziłeś się po to żeby być robolem.Powodzenia na ścieżce kariery!

nowy

a co powiecie o pracy jako operator ? chcialbym isc na pomocnika

Olek

Magazyn wielkie nieporozumienie. W szczególności zmiana załadunków Pana R. z czarnej audi. Skreca mnie jak wypada nam zmiana z nimi. Banda gówniarzy i przydupasa z motorem. Siedza nic nie robią. Swoja prace zwalaja na brygadówke lub inna zmiane załadunków czepiajac się wszystkich. Główna siłą ich jest śpiewanie na każdego do kierwników siedząc z nimi w biurze. Wiec co dobrze zrobicie zostanie przypisane tej zmianie a co źle brygadówce lub zepchniete na kolejna wmiare normalna zmiane załadunków. Co najlepsze reszta kierowników widzi to i udaje że wszystko gra. Brzmi to jak Gang Trendowski lub fala w wojsku. Nie polecam pracy na tym magazynie. Chyba że na załdunkach. Wylizać panu R tyłek wkupić sie w łaski reszty to bedzie dobrze lub na inna zmiane ale i tam jest 3 starych stażem cwaniaczków.

Zostaw merytoryczną opinię o TREND GLASS Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w TREND GLASS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TREND GLASS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 72.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TREND GLASS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TREND GLASS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TREND GLASS Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TREND GLASS Sp. z o.o.