Opinie o Hellman w Stryków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hellman. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Hellman o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hellman w Stryków

pracownik :)

zgadzam sie reporta"sz"u nie bedzie :D

Pani dziennikarka może niech się nauczy pisać najpierw zanim weźmie się za pisanie reportażu a później mogę jej udzielić wszystkich informacji o formie verso

QWERTY

zadowolony pracownik:) - 2012-11-29 07:05:10 Moja dzisiejsza dniówka to 81 zł a pracuje od dwóch tygodni więc nie mówicie że nie da się zarobić jak się chce to możnaWiesz gdybym miał Twoje stanowisko moderatora, który wstawia komentarze tylko pozytywne.... zapewne moja dniówka byłaby podobna. Nie dajcie się nabrać. Szkoda tylko waszego czasu oraz zdrowia. Pisze oczywiście o firmie Hellman.

zadowolony pracownik:)

Brałeś udział w rekrutacji do Hellman. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
WIKI

Witam nie pisze o firmie HELLMAN/tylko oVersco. jestem dzienikarka bylam tam 3 dni aby zebrac material na reportasz ,jak tam pracujecie jestem zaskoczona jak ludzi morzna tak traktowac i pracowac w takich warunkach.BHP jest wam nie znane.zanim podejmiesz tam prace zastanow sie dwa razy PALETA SPADNIE RAZ CI NA GLOWE. JESLI KTOS CHCE SIE SKONTAKTOWAC ZE MNA DOLRZYC SWOJE SLOWO DO AKT,DOKUMENTOW .To czekam(place tez macjie godne swojiej pracy

QWERTY

Anonim - 2012-11-28 05:38:54 I tutaj się nie zgadzam, ja nie narzekam fakt trzeba trochę dźwignąc ale nigdzie nie posadzą. I nie zarabiam 25 zł. Z czasem człowiek się wprawia i może zarobić dużo dużo więcej. Mówię z własnego doświadczenia. Mój pierwszy tydzień w pracy był kiepski ale z dnia na dzień moje dniowki wzrastały. Kwestia wprawy i cierpliwości.Tak? skoro tak jest to pochwal się nam tutaj wszystkim jaka jest Twoja "dniówka". Kwestia wprawy? dochodziłeś do niej rok? Więc nie pisz, że to kwestia wprawy, ponieważ większości produktów nie jesteś wstanie spakować szybciej, istnieje jakaś granica. Cała robota to pic na wodę, ponieważ macie dwa tygodnie na wyrobienie książeczki sanepidowskiej, oni dobrze wiedzą, że po tygodniu większość nowych osób się wykruszy.... w nowym tygodniu przyjdą nowi i tak dalej. Wchodząc na teren zakładu nie dostajesz żadnej umowy, kompletnie nic. Naprawdę odradzam ... Szkoda waszego zdrowia na taką pracę i za tak marne grosze. Wiem co piszę, byłem tam i doświadczyłem Tego na własnej skórze.

QWERTY

Jeśli szukasz opinii na temat tej pracy... odpuść sobie, po paru dniach naprawdę pracy w szybkim tempie zarobisz ok 25zł dniówki. Odliczając własne koszty dojazdu do zakładu, będziesz pracował jak murzyn za darmo. Nie ufaj w te dobre opinie na temat tej pracy, ponieważ każdy się broni jak tylko może a zarobki w granicach 70zł itd to tylko bajka.

marcia

wlasnie dzisiaj podziekowalam za prace tj porazka mam skonczone 50 lat i czegos takiego niedoswiadczylam nigdy w swoim zyciu praca jak w pbozie przepracowalam 3 dni i mysle ze o 3 dni za duzo

były pracownik Hellmanna a nie Verso

Witam wszystkich pragnę sprostować wasze komentarze jeśli chodzi o prace ma promocji. Promocję obsługuje firma VERSO a nie HELLMANN, to są dwie skrajnie różne firmy. HELLMANN jest OK ( normalne umowy , wypłaty miesięczne, ludzkie warunki pracy ) VERSO to syf dla ludzi których utrzymują rodzice a oni pracują tylko na swoje kieszonkowe ( takie tam są zarobki ) które dostają po 2 miesiącach.

Lepsza pani [usunięte przez moderatora] niż [usunięte przez moderatora] którego nigdy nie ma

Nicola

Witam :D Wszystkich którzy myślą choć przez chwile nad tym by pracować w firmie Hellman ostrzegam nie warto sobie nerw psuć :D Z gorszą patologią to ja sie w życiu nie spotkałam :D Pracować we wrześniu i kasy jeszcze nie dostać ?? Słow aż brakuje , a biuro se w c (usunięte przez administratora) leci i lekceważy ludzi . Lepiej siedzieć w domu niz czekać tyle czasu za pieniedzmi . ..;/ Jak tak dalej pójdzie to firma straci pracowników i na dodatek nikt nie bedzie chciał tam pracować ale tak to jest jak się czeka tyle czasu na kase i na dodatek za takie śmieszne stawki .. . A i pozdrowienia dla Pani[usunięte przez moderatora]która jest ależ bardzo sympatyczna osobą ;P

aktualny pracownik

ja zarabiam średnio 1200-1500 netto.zależy od miesiaca ale trzeba się natyrac. duzo odchodzi bo bo szukaja roboty lekkiej i przyjemnej. atu niestety troche w kregosłup wchodzi. potwierdzam zmiany i dodatek do kosztów transportu.

nick

koleżanko, trochę sprostowania. pracowałaś to za duze słowo. byłas w pracy.i nie dwa tygodnie tylko dwa dni. przestan narzekac i zgadzam sie z twoją mamą poszukaj inne pracy. to że cie tam trzymali t i tak sukces.zero wydajności. tylko ci w głowie było aby złowic chłopaka.tam sie pracuje a nie gada. kto sie nie boi pracy i che zarobic to polecam. choc zarobki średnie. praca dla normalnych.

robert

pracownik verso hellmann - 2011-09-13 18:30:06 A JA opisze co tam przeżyłam przez 2 tygodnie mojej pracy i niech to będzie ostrzeżenie , które uchroni młodych ludzi przed takimi sytuacjami. Na początku znalazłam ofertę w portalu inforpraca, wysłałam CV i na drugi dzień pojechałam na magazyn zobaczyć jak to wygląda, [usunięte przez moderatora] przedstawił mi wykonywane czynności,powiedział,że pensja to około 60-70zł dziennie ewentualnie 100 zł jak lepiej pójdzie. Pomyślałam ok , może spróbuje, później mogłam podejść do osób które pracowały i zapytać o wszystko, dziwne było to ,że każdy był nierozmowny, jedna dziewczyna tylko powiedziała mi ,że jest bardzo ciężko, inne na siebie dziwnie zerkały. Rano poszłam do pracy na 6 rano, [usunięte przez moderatora] mi pokazał co mam robić( otwierać mocno pozaklejane pudła ballantinesa, składać małę zawieszki , nakładać na każda butelkę to jest jakies 2,5 grosza za sztukę, następnie zakleić opakowanie, nakleić kod i udźwignąć 25 kg pudło i przełożyć na kolejna paletę). Jedna paletę robiłam około 2,5 godziny za paletę dostaje sie niecałe 8 zł, wychodzi około 3 zl na godzinę , uwijałam się jak mogłam, ale polowe czasu zajęło mi dźwiganie pudeł , układanie i pakowanie za które nie płacą. Przez 9 godzin pracy zarobiłam 24 zł, na drugi dzień nie czułam kegosłupa, bolały nogi i palce , przyszłam do pracy a tu znowu najcięższa praca dla początkujących , znowu zawieszki i dzwiganie, chlopaki pracowali przy stole a dziewczyny dziwgaly 25 kg pudła . W koncu po okolo 3 godzinach podszedl do mnie pracownik wózków widłowych i ze wspolczuciem powiedzial mi ze pomoze mi te pudla dzwigac, bo nie moze patrzec jak sie mecze, waze 45 kg, jestem drobna ,a 25 kg to dla mnie duzo.Facet z hellmana od wózków powiedzial zebym uciekala stad jak najszybciej, ze tu sie zarabia 500 zl na miesiac i ze to praca dla mezczyzn a nie dla mlodych kobiet. Myślałam ,ze będzie lepiej,ze dojdę do wprawy ale w następne dni było tylko gorzej, Pani kadrowa traktuje nas jak śmieci, zwołała wszystkie dziewczyny i zaczela na nas krzyczec bo ktos nie spuscil wody w lazience a ona nie zyczy sobie ogladac łazienkowych brudów, raz zaparkowałam na pakingu obok magazynu , bo nie widzialnym gdzie moge , to powiedziala mi ,ze to parking dla pracownikow biurowych a nie DLA ZYKŁYCH KONFEKCJONERÓW. od tego dnia powiedziałam dosyc , mama powiedziala,zebym nie chodzila juz tam wiecej , zebym nawet nei wolala tych marnych pieniedzy ktore zarobilam bo to nie ma sensu. Miala racje ale pomyslalam ,ze jeszcze sprobuje, pensja mi wzrosla bo za 10 godzin mialam 35 zł, nadgodziny przymusowe , soboty tez, musisz robic tam wszystko a placa tylko za zlozenie pudelka. Raz 2 godziny spedzilam na rozklejaniu kartonow po alkoholu bo kazdy musi sprzatac po swojej pracy, tylko nikt ci za to nei zaplaci. Wiele razy plakalam w pracy , bo kierownik nic mi nei tlumaczyl a pozniej wymagal Bóg wie czego , tam jestes zdany tylko na siebie, pracujesz jak niewolnik w doslownym tego slowa znaczeniu, pensja 50 zl moze i bedzie ale po kilku miesiacach wprawy a tak to masz gora 3-4 zl na godzine. Lepiej juz pracowac w hipermarkecie bo to chociaz ciut lzejsze i pensja wieksza. Ucieklam stamtad, ostrzegalam ludzi , ktorzy przyszli na rozmowe, nie sluchali a teraz chca sie zwolnic. Raz przyjechal do nas szef firmy VERSO czyli nasz przelozony, pwoiedzial,ze musimy brac nadgodziny i ze organizuje ognisko integracyjne, a najlepsze bylo to,ze powiedzila,ze osoby , ktore biora najwiecej nadgodzin w ramach premii moga zabrac osobe towarzysząca(śmeich na sali ludzie zapieprzaja i zadnej podwyzki ani milego slowa ). Mialam ochote mu powiedziec stan tu z nami i zobacz jak to sie robi! Tam juz kazdy chce odejsc, jesli sprobujecie to i tak odejdziecie po kilku dniach. Jedyny plus to to,ze pracownicy sa zyczliwi , sama mlodziez i studenci. Gdyby nie oni juz po pierwszym dniu bym zrezygnowała.Mam tylko zal do nich,ze nie powiedzieli mi jak tam jest na poczatku , jak sami mowili sa [usunięte przez moderatora]nie moga zneichecac nowych pracownikow, bo brakuje im ludzi. Przezylam koszmar , jesli mialabym wykonywac caly czas taka prace to wole juz umrzeć. Potraktujcie to powaznie , bo wszystko co napisalam to szczera prawda, poszukajcie pracy w MCdonaldzie to lepiej na tym wyjdziecie... Dziekuje Ci firmo Verso ,ze poznala dzieki wspolpracy z toba co to znaczy byc niewolnikiem ! Do tego psujesz opinie firmie hellmann , ktora nie ma zt ym nic wspolnego, tam ludzie pracuja na wozkach po 3 lata i sa zadowoleni Szanowna Pani, od samego początku informujemy, że jest to praca na akord. aby rozczarowań było jak najmniej to organizujemy spotkania w magazynie, aby wszyscy mogli świadomie zadecydować. Niestety nie każdy nadaje się do pracy fizycznej czy tego chce czy nie. Taka jest prawda. Przykro mi, że Pani jest mocno rozczarowana. Ale tak jak mówiłem wielokrotnie ta praca je

ogarniety

a ja dostałem wypłate tak jak mówili.chciałbym zarabiac wiecej ale te ok1300 na ręke na razie starczy.zobacze ja w tym miesiacu podobna maja byc tez 25. liczę na ok 1300-1400 ..co do pracy to zadna nie jest łatwa i prosta. ta jest ciężka i mało rozwojowa ale jest. podobno było gorzej.zobaczymy. ale faktycznie nie jest tak źle. czasami zarobi sie 30 pln a czasami 120 na owijka czy zawieszkach.jak się sprężąsz to i wynik jest ok. trzeba przyznac ze i ludzie przychodza i oczekują ze za stanie przy stole dużo zarobią.widzę jak obijaja sie ,gadają i zamiast przyłożyc sie . tylko narzekają.zgadza sie ze nadgodziny i weekandy dla chetnych. wymagaja pracowitości i porządtku.ale to chyba normalne w każdej robocie.wprowadzili dodatek za dojazdy cos ok 90 pln na miesiąc jak ktos przepracował cały miesiąc.dobre i 90 dych wiecej.co do atmosfery to bywa róznie. sam czasami jestem świadkiem jak ludzie partoczą robote a potem wielki foch że musi poprawiac. i wtedy[usunięte przez moderatora] czy [usunięte przez moderatora]sa be...kto chce pracowac i wytrzyma miesiąc to zarobi realnie te 1300-1400.ale prawda jest taka że ludzie po 2 h oczekuja że zrobia tyle co ci z dłuższym stażem.generalnie robota dla ogarnietych anie dla lalek czy lamusów

pdk

praca nie jest taka ciężka fizycznie, przynajmniej dla mnie, ale jak ktoś lubi zapieprzać jak murzyn za 20zł dziennie, to polecam. tylko uważajcie, jak wam się praca nie spodoba i zrezygnujecie, żeby kierownik nie walnął na was ciężkiego focha, hehe. a ludzie pozytywnie wypisujący się na temat tej pracy, to chyba ci z biura są do tego wynajęci, bo żaden zapieprzający tam na magazynie człowiek, by tak zaciekle nie bronił tej pracy. a jeśli chodzi o tego kogoś, kto obrażał udzielającą się tutaj sylwie, to jest typowy przykład, na to że niekoniecznie jest się dojrzałym, pomimo faktu, że ci jaja obrosły. ps. ciekawe czy doczekam się wynagrodzenia. pozdro

Robert

Z tym tysiakiem to prawda. Większość moich znajomych z którymi robiłem miała mniej więcej koło tysiaka właśnie, ale byli też i tacy, co mieli mniej. Ja dostałem raz 650 zł i to nie dlatego, że się gramoliłem. 1500 to chyba tylko [usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora]zarabiają.

Hellmann!

1000 złoty? Kurna ładnie ty się gramolisz że tak tam zarabiałas! Idź do klocków albo do rabena będziesz mieć cu (usunięte przez administratora) ie :D

verso;)

MOON opowiedz o tych 2ch dobrych pracownikach co zwolnili? W jaki sposób ich potraktowali? Niech prawda wyjdzie na jaw:)

Zostaw merytoryczną opinię o Hellman - Stryków

• Jak się pracuje w Hellman?

Zobacz opinie na temat firmy Hellman tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hellman?

Hellman