Chemont

Opinie o Chemont

Filtruj opinie po kryteriach:

Pedro
 Opinia

To dziwna opinia o firmie, która zdobyła opinię dobrego pracodawcy. Żal za utraconą pracą?

TakNie1

Mario
 Opinia

Firma ktorą lepiej omijac szerokim lukiem,bylem zmuszany do ciąglych delegacji w Płocku,zarobki jak dla spawacza,marne 2400,o dyrektorze tej firmy kisiogórku to legendy po Oswiécimiu chodzą,firma godna pożałowania,darujcie sobie

Leszek
 Opinia

Taka cisza to pewnie efekt dobrej pracy.

Piero
 Opinia

Badnda pedałów i złodzieji byłem z tą firmą w Belgii i prawie wylądowaliśmy na ulicy bo nie płacili traktują ludzi jak szmaty. Dobrze że jeden z pracowników miał syna w Belgii i nam pomógł się dogadać z właścicielem hotelu bo inaczej 36osób spało by na ulicy

anonymous
@Piero 09.05.2018 09:54

gosciu piszesz o sprawie z 2008 roku, 10 lat temu!!!!

Karol
 Opinia

Zastanawiam się czy warto aplikować. Tak różne opinie na forum!!

Ciekawy
 Opinia

Dziwne jest to, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca a tu takie opinie !!

Paulina
 Opinia

@Beza w takim razie warto odnieść się do obowiązków w umowie. Czy rozmawiałaś z pracodawcą o nierównym traktowaniu pracowników? Każda opinia jest pomocna dla tych co szukają zatrudnienia w chemont.

Beza
 Opinia

Bo nie szanują tam pracownika. Zakres obowiązków widnieje tylko na papierze a tak naprawdę człowiek musi robić znacznie więcej i znać się na wszystkim a i tak dostanie za to opiernicz bo ponoć tak trzeba - lepiej ganić niż chwalić ! Atmosfera nieprzyjemna bo ludzie są nie równo traktowani ! Ale nie odbieram nikomu szansy by spróbował tam swoich sił - może akurat lubi być pomiatanym i to często przez osoby głupsze od siebie wtedy będzie się tam czuł jak ryba w wodzie.

Tak6Nie

Paulina
 Opinia

@Beza, dlaczego uważasz, że nie warto?

Beza
 Opinia

Zdecydowanie nie warto. Chyba, ze sie nie szanujesz !

Welder
 Opinia

Witam jak tam sytuacja w firmie . Spawam nierdzewke , czarną tig ,mig mag proszek , rurki . Warto sie tam pchac ? jakie stawki oferuja na umowe i na dzialalnosci ?

adam
 Opinia

Witam jak się maja spawacze tig w tej firmie jakie stawki

bardziej obiektywny
 Opinia

Słuchaj, czytasz opinie na portalu śmieciowym, i spodziewasz się znaleźć coś ciekawego. Zwykle piszą tu frustraci, którzy już nie pracują - zwykle z przyczyn obiektywnych. Jeżeli znasz polskie prawo, to wiesz, że pracownika nie można zwolnić z przyczyn "widzimisie" szefostwa. Zresztą ponad sto ludzi w dalszym ciągu w tej firmie pracuje. Moim zdaniem powinieneś umówić się na rozmowę z obecnym pracownikiem, który dostarczy ci aktualnej wiedzy, a nie z osobą wypisującą swoje żale na forum i nie mającą odwagi przegadać problemów choćby ze swoim kierownikiem. Co do aktualności ofert: stara data zamieszczenia nie oznacza, że są nieaktualne - z mojej wiedzy (telefon do firmy) wynika, że szukają spawaczy z doświadczeniem - oferty wiszą długo, ponieważ znalezienie dobrego spawacza zajmuje dużo czasu. Czuć wpisem jakiegoś kierownika. Pracownika jak najbardziej można zwolnić z przyczyn "widzimisie" kierownika i masa ludzi w Polsce tak traci pracę

obiektywny

seba
 Opinia

Jesli ten wyzej nazwany kisiogórek bedzie tam szefował to miejsce to nie bedzie nigdy przyjazne. Oferty na stronie sa sprzed 3 lata praca bez przyszłości. Omijac szerokim łukiem !

cde
 Opinia

a ten kisiogórek jeszcze tam prezesuje to porażka jest

ciekawy2

temat stary jak świat, chyba z 2008, dawno nieaktualny

Opinia

Co to za kontrakt w Anglii?

Żolnierz
 Opinia

Rozwija się niezmiernie dynamicznie tylko kosztem ludzi !!! Te rozwiązania o których piszesz na pewno nie mały miejsca od kilku lat. Ostatnio miał miejsce kontrakt W Anglii, który zawalilismy i przez który z pewnością firma splajtuje. Z pewnościa Prezes firmy zdaje sobie z tego sprawe bo bierze każdą ofertę by mu słupki rosły. Na szczęście jest w tej firmie Pan Rams :) który uratuje kazdą firmę przed plajtą ;)))) Specjalista wysokich lotów :)

mietek
 Opinia

Ja pamiętam jak w lato zapierniczalismy po 12 godzin by zaoszczędzić jakiś marny grosz i jak już prawie się to udało nie byle kosztem to przychodziła zima i Cię wysyłali na bezplatny urlop na telefon. Jak miales szczescie to telefon zadzwonil od czasu do czasu ale byli rowniez tacy, ktorzy czekali w nieskonczoność tracąc wszystkie swoje oszczednosci zgromadzone wczesniej tak wysokim kosztem. Z tego co wiem jest tak i teraz a wiec zdecydowanie nie polecam !!!

Wulkan
 Opinia

Tak tyle, że tam nie ma zarobków na start !!! jeśli ci się uda wynegocjować na początek wspominane 2 tys to ta kwota się nie zmieni przez najbliższe kilka lat !!! Słowo podwyżka w tej firmie mimo czczych obietnic jest słowem zapomnianym, praktycznie nie używanym ! więc z roku na rok tracisz ! Po krótkim czasie pracując nawet jako wykwalifikowana osoba sprzątaczka w konkurencyjnej firmie będzie zarabiać więcej od Ciebie!!! Nota bene wspomniana kwota dotyczyła spawaczy, którzy w normalnej pracy dostali by o wiele więcej. Na innych stanowiskach jest z tym bardzo różnie. Jeśli ktoś się uprze - może warto spróbować ale z doświadczenia, które osobiście tam nabyłem na warsztacie radzę nie tracić czasu. Dużo fajnych ludzi teraz nosi się z zamiarem odejścia z tej firmy a to jest już jakiś znak !!!

Opinia

Dzięki za informację Tak więc odpuszczę sobie tą firmę

pablo
 Opinia

Zdecydowanie o jedno zero za dużo napisałem

Pablo
 Opinia

"Opłaca się tam zatrudnić jako spawacz? Jakie zarobki i atmosfera w pracy?" Chłopie jak chcesz pracować po 12cie godzin dziennie plus sobota i niedzela i zarobić 20000 zł to coś dla ciebie. Jak się szanujesz to szukaj pracy gdzieś indziej. Nawet nie wiem jak byś się starał tam nikt ci za nic nie podziękuje a już na pewno nie prezes co najwyżej dostaniesz więcej i więcej roboty. A jak coś spieprzysz z natłoku robót o ci pojadą po pensji. W pracz panuje przekonanie radz sobie sam

Opinia

Opłaca się tam zatrudnić jako spawacz? Jakie zarobki i atmosfera w pracy?

rufus
 Opinia

Jak prezes będzie dalej tak traktował swoich ludzi to niedługo sam będzie musiał pracować i zostawac po godzinach za darmo jak większość a widząc jego podejście chyba nie ma o niczym pojęcia - jednym słowem nie polecam właśnie ze względu na niego !!! " wpuścic chamstwo na salony " - to jedyny cytat, który teraz nasuwa mi się na myśl - bardzo adekwatny do całej sytuacji w Chemoncie !

RaM
 Opinia

Stres, stres, stres i [usunięte przez moderatora] kasa !!!!

Mariano
 Opinia

Nie da się wyżyć, spawacz na rękę 1500 - 1700 zł na rękę, w zimie temperatura na hali dochodzi do -10 stopni, oszczędzanie na nagrzewaniu nawet głupiej szatni, jedna mafia tam jest i cężko się jest przebić

gosc
 Opinia

nie polecam [usunięte przez moderatora] jak na farmie nie bede sypal nazwiskami [usunięte przez moderatora] pieniadze nie polecam i omijac z daleka spawacz na reke 1300zl smiech na sali

maro
 Opinia

Witam! Chciałbym wypowiedzieć się na temat pracy w firmie o nazwie Elerctrolux (Świdnica). Na wstępie chciałbym w 100% poprzeć wszystkie negatywne opinie na ten temat. Electrolux ma być (jest) firmą zatrudniająca ludzi, tylko dlaczego bardzo poważnie zaczyna przypominać Mi to zatrudnianie zwykłych zwierząt typu wól roboczy. Praca w Electroluxie wykańcza zarówno fizycznie jak i psychicznie. Tak zwani liniowi robią dokładnie NIC, więcej tak zwanego ściemniania po kątach, niż zwykłego ludzkiego zachowania typu: daj pomogę Ci, podam Ci to, czy tez zwykłe, choć popracujemy razem to będzie szybciej wyrobić dzienna normę. NIE nie ma tego, a wręcz przeciwnie jest ciągła pogoń za tym, żeby osiągnąć ten nieosiągalny dla normalnego człowieka target. Jestem mężczyzna, ale martwi mnie również fakt, iż kobiety bardzo często godzą się na to, aby wykonywać prace z którymi przeciętny, zdrowy, młody mężczyzna nie dalby sobie rady. Szkoda mi Was (bo kocham ludzi) i tylko tyle mogę powiedzieć :( Tyle o pracy na montazu. Jednym slowem jedna wielka przestroga dla tych którzy złożyli juz papiery [treść usunięta przez moderatora] i czekaja w nadzieji na to, iz dostaną kiedyś tam, jakąś tam fajna posadkę. Ludzie jedyny pozytyw który ciśnie Mi się na usta jest taki, iż pracownicy [treść usunięta przez moderatora] na montażu sa naprawdę cudownymi, mądrymi oraz jak to się mówi do rany przyłóż ludzmi, martwi Mnie tylko to, ze niestety, ale gotowi do tego żeby robic coś wbrew ich zdrowiu czy też przekonaniu :( Chciałbym jeszcze podzielić się z Państwem moją opinią na temat kadry kierowniczej, kadry która mimo iż wydawało by się, że w skład jej winni wchodzić ludzie reprezentujący pewien stopień inteligencji, dobrego wychowania, czy tez zwykłego czasami ludzkiego zachowania. No niestety to Oni tu rządzą i przyszło Mi tylko nad tym głęboko ubolewać. Ja swoje dokumenty na przykład wypełniałem, owszem przy pracowniku biurowym, ale na stojąco, gdzie zwykle: Proszę niech Pan/Pani usiądzie WSZĘDZIE, tylko nie tu, jest na porządku dziennym. [treść usunięta przez moderatora] Ludzie nie zamieniajcie miejsca pracy w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] proszę Was!!! Gdzie szacunek, tolerancja. Ale wiecie co jak to się mądrze mówi: What Goes Around... Comes Around czyli wszystko co złe, kiedyś wróci do Tych co to zło siali i rozprzestrzeniali ja jak zarazę. Powodzenia ludzie i trzymam kci

Zostaw opinię o Chemont - Oświęcim