Opinie o Target PRO w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Target PRO. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Target PRO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Target PRO w Łódź

rozmowa na horeke

Byłem na rozmowie jak przedstawiciel do Horeca. Czekam na odpowiedź. Może jest ktoś kto był i dostał odpwiedzi?

Mariusz Z.

Za pomocą forum chciałem pozdrowić centralę Target oraz bywalców tego miejsca. Przez ostatni rok pracowałem jako pracownik terenowy w dziele HR. Rekrutowałem Przedstawicieli Handlowych do wszystkich projektów. Dla osób, które obserwują wpisy zapewniam, że jest to firma rzetelna i profesjonalna, w której można nabyć i wzmocnić swoje kompetencje. Od wczoraj pracuję dla dużego koncernu i wiem że bez szansy zatrudnienia jaką dostałem rok temu od Target PRO, z dużym prawdopodobieństwem nie byłbym tu gdzie teraz jestem. Jeśli chcecie pracować z liderami, nabyć wartość doświadczenia na rynku pracy, to zachęcam do składania aplikacji właśnie w Target PRO. Pozdrawiam, Trzymajcie się!!!

Gyg
@Mariusz Z.

Jak juz po roku ci sie rozwój skończył inszykales inne roboty to raczej mało perspektywiczna ta firma

Zadowolony

Jak czytam te wasze opinie to mam wrażenie ze pracuje w zupełnie innej firmie niż opisujecie. Pracuje dla nich od dłuższego czasu w jednym z projektów i nie mam zamiaru nic zmieniać, zaczynam prace o której chce i kończę jak chce, plany spokojnie do zrobienia bez żadnej spiny. Kasa zawsze na czas minimum 3 tysiące co jest raczej rozsądna pensja. Auto ma gps ale nikt nie zwraca na to uwagi, korzystam z niejo prywatnie jeżdżąc po całym kraju i dopóki nie przekraczam przyznanego limitu to nikt nie robi problemów. Do tego prywatna opieka medyczna. Może najpierw popracujcie a potem oceniajcie a nie skreślajcie odrazu bo to pośrednik. Jakie to ma znaczenie?

Ostatni sprawiedliwy
@Zadowolony

Po tym co wypisujesz można odnieść wrażenie:Nie pracujesz w innej firmie, tylko na innym stanowisku tj w HR...Jeździsz po całym kraju ale tylko w celu rekrutacji, a prywatnie to raczej PKP:)?"Pracujcie a potem o oceniajcie"-pracawałem i nigdy więcej za niewolnika dla pośrednika. 3000 zł na rękę można włożyć między bajki,gps nie jest dla ozdoby...Ech, zadowolony /a zejdż na ziemię i przestań ściemniać.

zainteresowany

Ktoś się załapał do projektu Kraft Heinz ? Jaką stawkę zaoferowali na umowie ?

Dugi
@zainteresowany

Jestem w trakcie rekrutacji i z rozmowy wynikło, że 3500 netto podstawy można osiągnąć. A u Ciebie jakieś kolejne kroki podęte

rozmowa na horeke
@Dugi

Tak, dzisiaj dostałem odpowiedź, że jednak sie nie dostałem. Chociaż dobrze, że dostałem i z pełną odpowiedzią

Przedstawiciel Handlowy

Byłem już na kilku rozmowach rekrutacyjnych w swojej karierze, ale z takim bucem jak w targecie jeszcze się nie spotkałem. Zero etyki zawodowej i kultury osobistej. Skoro tak wygląda rekrutacja to jak współpraca z nimi, zresztą czytają opinie tutaj i słysząc w rynku to wniosek jest jeden.

Doświadczenie, zarobki, od kiedy, dlaczego zmieniam itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
monik

Pozdrawiam wszystkich, którzy byli na zatrudnieniu w czwartek!!!! Widzimy się jutro na konferencji :D

kudłaty
@monik

Super była ta konferencja!!! Dużo przekazanych informacji na temat sprzedaży, można było sie dużo nauczyć. Super atmosfera, Mega sympatyczn ludzie szczególnie Piotr z Targetu :).

zatrudnienie w Łodzi

Jedzie ktoś w czwartek na zatrudnienie do Łodzi?

pracownik Algidy
@zatrudnienie w Łodzi

ja jadę :). Na jaki rejon będziesz pracować?

L
@pracownik Algidy

Tez jade

S
@L

Ja też jadę

Wojtek

A ja nie polecam współpracy z Target. Nie ważny jaki projekt jaka firma. Praxowalem dla jednego projektu zatrudniony przez tą firmę i naprawdę nic nie mogę powiedzieć pozytywnego. Ludzie którzy tam pracują są nie kompetentni. Buraki którzy traktują Cię jak kogoś gorszego. Procedury i biurokracja w firmie Cię wykonczy. Twoja praca to nie 8h czy odwiedziny 20klientow a papierologia która prowadzisz dla Target a nie na potrzeby twojego klienta. Np. Prosta kilometrów nie okazuje się prosta a z każdego brakującego kilometra czy nadwyżki nieźle musisz się spowiedzi. Jeśli masz problem i zwracasz się do firmy nie spodziewaj się pomocy czy też szybkiej pomocy. Rada sobie sam albo proś klienta dla którego pracujesz który ma związane ręce bo to nie on Cię zatrudnia. Dziwi mnie fakt za tak duzi klienci godzą się na współpraca z tą firmą, ale pewnie chodzi o to że są najtańsza firma co przekłada się na pracowników.... Pracowałem 2lata i podziekowalem bo zobaczyłem że można normalnie pracować z normalnymi ludzi i na ludzkich warunkach.

Frgatkdh

Unilever Przede wszystkim wszyscy narzekający na zarobki - to nie Target ustala Twoje wynagrodzenie czy premie tylko firma dla której wykonujesz obowiązki w tym przypadku Unilever. I to Oni ustalają Twoją wypłatę, więc pretensje można mieć tylko do Unilevera. Nie będę pisał ile się zarabia ale nie jest źle, tym bardziej że od 1 lutego była podwyżka. Możliwość rozwoju - nie ma takiej opcji, jedynie naprawdę skrajne przypadki. Chodź nie wiem jak był byś dobry. Ale z drugiej strony czy masz w ofercie "Możliwość rozwoju"? - Nie. Wszystko zależy od tego jakie jest Twoje doświadczenie i czego oczekujesz. Jeżeli wcześniej pracowałeś w dobrej firmie, korporacji to możesz narzekać na kasę czy auto. Ale dla kogoś kto ma 20 kilka lat a wcześniej pracowałeś dla małej hurtowni to praca i zarobki jak najbardziej ok. Minusy Brak pakietu socjalnego Traktowanie Przedstawiciela przez Target momentami jak by był ułomny Koordynator z UL zależy na kogo się trafi, są to ludzie zmieleni przez korpo i często mobingujący... Auto - jak powyżej, dla kogoś bez doświadczenia super nowe Clio czy Fabia. Dla mnie Clio to nieporozumienie. Auto dla PH powinno być klasy wyzszej Auris czy Fokus np W jednym zespole jesteś z PH z UL i niestety da się to odczuć. PH UL jest traktowany lepiej przez ASMa. Również Twoi koledzy z UL zachowują sie jakby byli jacyś lepsi. Praca bez przyszłości.

xyz

Polecam pracę na projekcie Algida. Kto został przyjęty na Kraków i okolice?

bruce
@xyz

Dlaczego polecasz, mogę prosić o uzasadnienie?

abc
@bruce

Praca spoko jeździsz na sklepy i sprzedajesz produkt, który wszyscy chcą bo klienci go kupują :)

algida

serio w algidzie tylko na sezon?

Algida
@algida

Nie, ja pracuje już 2 rok w Algidzie, w zimie pomagam w żywności i chemii

pati

Czytałam, że Target zatrudnia do mBanku. Jest ktoś na tym stanowisku - Opiekun Kilenta??? Może wiecie ile się tam zarabia , czy opłaca sie tam złożyć CV?

kondziu
@pati

Jest spoko kaska, teraz były podwyżki. Za maks 20 godzin w tygodniu, kasa (usunięte przez administratora) D

Abc

Nie wiem, jak jest w przypadku Przedstawicieli, ale byłam na rekrutacji do centrali i była to najgorsza rozmowa, w jakiej uczestniczyłam. Pierwszy etap bez zarzutów, na drugim pojawił się menedżer wyższego szczebla i zaczął się dramat. Nikt nie uprzedził mnie, że rozmowa może potrwać prawie 3h, które spędziłam w dusznej salce. Dodatkowo ten drugi rekruter nie raczył zapoznać się z moją aplikacją, wszystkie, również najbardziej podstawowe pytania, padały po raz kolejny. Dodatkowo przerywał mi odpowiedzi, co chwilę próbując zmienić temat. W pewnym momencie zapytano mnie, czy mogę podesłać raport przygotowany dla poprzedniego pracodawcy - ciekawe, czy nie mieliby nic przeciwko rozpowszechnianiu własnych poufnych danych. Po tej rozmowie wiedziałam, że nie chcę tam pracować.

Basia
@Abc

Modelowo cie przecedzili pod kontem pracy pod presja osiągnięcia wyniku, cierpliwości, otwartosci na zmianę, determinacji i lojalności. Szkoda ze sobie nie dałaś rady. :-(

algida ph

pracowałem dla Agencji Pracy Target Pro jak dla mnie Algida nawet spoko, można sporo się nauczyć ale dużo ludzi pracowało tylko na sezon.

Miechu

Hej ludzie jak się można dostać do pracy na PH bo nie mam doświadczenia i jak na razie zero odezwu z każdej firmy do której aplikowałem :( musi być jakieś wykształcenie kierunkowe? W tej chwili mam tylko doświadczenie w handlu ale jako sprzedawca w Media Expert...

marek
@Miechu

Próbuj może akurat ktoś Cię złapie. Tylko nie na ślepo, czytaj ogłoszenia bo często bez doświadczenia jako przedstawiciel handlowy to nie ma czego szukać.

Czym jeździcie na projekcie algidy ?

Głupie pytanie
@Paweł

Rykszami i rowerami

algidowiec
@Paweł

Clio i Skoda

Walles

Czy dla młodej osoby praca na stanowisku PH w algidzie jest rozwojowa?

Algida pH
@Walles

Zdecydowanie tak. Nabierzesz doświadczenia w sprzedaży, nauczysz sie rozmawiać z partnerami biznesowymi nabędziesz niezbędnego doświadczenia w szaroko pojętych kontaktach międzyludzkich. Nauczysz sie walczyć o realizacje wyznaczonych targetów, negocjować. Do tego sama obsługa systemu ułatwi Ci na przyszłość start w innej Firmie. Po za tym ładnie to wyglada w CV :)

Wikaa

Jakie wynagrodzenie jako przedstawiciel Algidy? Bo zastanawiam się czy aplikować.

Wikaa

A moznesz mi jeszcze powiedzieć czy codziennie trezeba dojeżdżać do firmy w łodzi celem złożenia raportu czy wystarczy droga mailowa? Pytam bo jestem z łódzkiego Ale nie z lodzi:)

pomocnik
@Wikaa

Nie, raportujesz na systemuie mobilny. Wszystko odbywa się automatycznie :)

Wlkp

Ja jadę do Łodzi na początku lutego. No tez słyszałem ze kategoryczny zakaz użytkowania samochodu do celów prywatnych..

Decoy

Hej. Dostałem ofertę PH w projekcie Algidy. Jedzie ktoś 6.02 do Łodzi na szkolenie i odbiór samochodu ? Jak wyglada możliwość użytkowania samochodu służbowego ? Nie moge np podjechać do sklepu czy gdziekolwiek ?

Ogarnij się Gościu
@Decoy

Nie zapytałeś o tak ważną kwestię podczas rekrutacji tylko szukasz teraz pomocy na forum?! Może jeszcze chcesz coś wiecej np. ile będziesz zarabiał?! W Algidzie jest kategoryczny zakaz używania samochodu a w szczególności w weekendy!!

@Ogarnij się Gościu

Nie bulwersuj sie tak. Dla mnie to mało ważna kwestia, posiadam swój prywatny samochód. Moje pytanie wynika stad, że każdy ma forum mowi co innego. Ile bede zarabiał wiem. Pracujesz w handlu ? Z takim nastawieniem to ciężko pewnie masz.

Ogarnij się Gościu
@Decoy

Jestem spokojny. Pracuję jako PH już prawie 10 lat jeśli tak bardzo Cię to interesuje. Mam lekko ponieważ nie boję się rozmawiać, zadawać pytania. Będziesz w Łodzi to dopytasz, proste tylko trochę się rozczarujesz. Zapewne Ty będziesz miał ciężko..hahaha

@Ogarnij się Gościu

Tak czy inaczej dziękuje za odpowiedź, rozwiałeś moje wątpliwości. Pozostałe wypowiedzi ma forum były dość wymijające. Życzę w takim razie dalszych sukcesów :)

Mario
@Decoy

Hej a na jaki rejon dostałeś prace w algidzie bo ja też wczoraj byłem na spotkaniu.

Evvvv
@Mario

hey . i jak spotkanie ? ja jutro mam ...

facowiocz

Czytałem o nich na face. Ciekawa firma, chyba zaaplikuje :D

Zostaw merytoryczną opinię o Target PRO - Łódź

• Jak się pracuje w Target PRO?

Zobacz opinie na temat firmy Target PRO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 143.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Target PRO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 14 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Target PRO?

Kandydaci do pracy w Target PRO napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Target PRO
3.5/5 Na podstawie 1252 ocen.

Target PRO