Opinie o Target PRO w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Target PRO. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Target PRO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Target PRO w Łódź

facowiocz

Czytałem o nich na face. Ciekawa firma, chyba zaaplikuje :D

słabo

Telefonicznie dostałem zaproszenie na spotkanie rekrutacyjne Miałem czekać na maila w którym będzie podany dokładny adres hotelu Ale dlaczego Pan który dzwonił nie powiedział słowa że w załączniku będzie "niespodzianka" w postaci Testu Wiedzy 11 pytań na które trzeba będzie odpowiedzieć. Oddzwoniłem i podziękowałem...

Maja
@słabo

Witam , właśnie też dostałam zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną . Też mnie zastanawiam ten test wiedzy , zastanawiam się czy w ogóle do nich iść :(

Karli
@Maja

Ja byłam na rozmowie u nich i też taki test mi wcześniej wysłali ale tylko po to, zebym mogla przygotować się do rozmowy. Podobne pytania pojawiły się na rozmowie. Więc nie ma się czego bać.

luzak

Tak patrze co tu piszecie i krew mnie zalewa. Czy tak naprawdę to coś zmienia, że jesteście zatrudnieni przez firmę zewnętrzną?? Ja pracuje w Targecie od 2 lat dla Zywca Zdrów i nie widzę jakiejś różnicy. Praca taka sama, wypłata na czas, i premie tak samo a dodatkowo benefity Luxmed za free i pakiet sportowy za grosze. Tylko do czego można się przyczepić to ciągełe naciski na targety. Firma jest znana na rynku bo zatrudnia samych przedstawicieli a nie jakiś pracowników fizycznych Czasami warto poczytać i pogadać z ludźmi zatrudnionym przez nich, a nie głupoty wypisywać i mącić ludzią w głowie.

Ostatni sprawiedliwy
@luzak

@luzak , ty chyba niewiesz co to są normalne warunki pracy.To co ty nazywasz firmą zewnętrzną nazywając po imieniu to jest POŚREDNIK, który czerpie korzyści z twojej pracy na rzecz właściwego pracodawcy.Zatrudnione osoby BESPOŚREDNIO mają lepszy socjal, kasę etc..pogudź się z tym a jak ci dobrze pracować na dwie firmy twoja sprawa ale nie mąć w głowie normalnym!

B

Firma dla desperatow.

Przedstawiciel Handlowy

Byłem już na kilku rozmowach rekrutacyjnych w swojej karierze, ale z takim bucem jak w targecie jeszcze się nie spotkałem. Zero etyki zawodowej i kultury osobistej. Skoro tak wygląda rekrutacja to jak współpraca z nimi, zresztą czytają opinie tutaj i słysząc w rynku to wniosek jest jeden.

Doświadczenie, zarobki, od kiedy, dlaczego zmieniam itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
Ostatni sprawiedliwy

Pośrednictwo musi wiązać się z wyzyskiem..pracujesz za dwóch , bo dwie firmy muszą być zadowolone z wyników:(Omijajce darmozjadów,pośredników, szanujcie się. Target wziąć się do uczciwej pracy a nie żerować na trudnej sytuacji /na szczęście stopniowo poprawiającej się koniunktury na rynku pracy dla pracowników/ bezrobotnych.

Zniemaczony

Nie polecam. Zarobki napradę mierne. Po zmianie pracy, teraz pracuje bezpośrednio dla firmy a nie jakiejś agencji, wiem na co i za co pracuję. To że dostajesz auto od Targetu nie upoważnia do jazd prywatnych itp zresztą samochody są po gps-em więc jesteś pod kontrolą. Zarobki jak w biedronce, atmosfera pracy typowo korporacyjna możliwość rozwoju i awansu zerowa, zwolnienia częste.

Zniesmaczony 2
@Zniemaczony

Też jest kiepsko u mnie. Pracuje 8 godzin od 7 rano, samochód słaby bo to nowy seat z salonu i te POSy..... jest ich tyle, że w garażu się nie mieszczą. I wszystko na czas i wypłata i premie.... nudno w tej firmie

Olaf

Witam Wszystkich Proszę o informację odnośnie projektu Heinz Pudliszki: -ile wizyt dziennie -jakie zadania -jaka podstawa -jaka premia (co miesiąc?) -jakie auto Dziękuję i pozdrawiam

Maaxxx

Witam Wszystkich Proszę o informację odnośnie projektu Algida: -ile wizyt dziennie -jakie targety (kwotowe, koncernowe?) -jaka podstawa -jaka premia (co miesiąc?) -jakie auto, można korzystać prywatnie, ciężarowe,rodzinne? Jeśli o czym zapomniałem to proszę napiszcie Dziękuję i pozdrawiam Wszystkich

Anka
@Maaxxx

Idz na rozmowe i sie przekonaj, a nie odpowiedzi na forum szukasz. Pewnie ci to wytlumacza.

Maaxxx
@Anka

Jeśli masz pisać takie rzeczy to lepiej się nie kompromituj dziewczynko! Po to jest to forum

podglądacz
@Maaxxx

Dawaj dawaj Anka i Maaxxx wyciągnę popcorn i będę oglądać ja się jedziecie na tym formum :D

adi

Szukam pracy w Horece. W Targecie w któej z firm są takie oferty?

woda
@adi

Głównie szukają do Żywca Zdrój

Sprzedażowiec

Narzekacie, narzekacie… Nigdzie nie jest lekko i wszędzie są jakieś minusy, ale jak ktoś pracuje to jest naprawdę ok, ja nie narzekam tylko skupiam się na pracy. Jeszcze kolegę wkręciłem i dostałem dodatkową premię za polecenie. Ale macie racje lepiej narzekać.

zaskoczony

Nie spodziewałem się, że tak szybko pójdzie to zatrudnienie w Łodzi. Myślałem, że będę musiał sam wszystko załatwiał, a W Targecie zawieźli nawet na badania. Pozdrawiam serdecznie i jest naprawdę miło do tej pory zaskoczony.

barto

Wczoraj byłem na zatrudnieniu w Żywcu było naprawdę fajnie, jasne warunki, wszystko wytłumaczone, na każdym kroku byłem prowadzony "za rękę" przez opiekuna zatrudnienia. Pierwszy raz byłem w firmie, gdzie nie musiałem latać za wszystkim sam tylko od samego początku mogłem liczyć na kogoś. Jeszcze dali prezent na końcu. Fajni ludzie tam pracują :)

samaprawda

Najgorszy pracodawca dla ktorego zdarzylo mi sie pracowac. Brak mozliwosci rozwoju, kiepskie wynagrodzenie, nadmiar obowiazkow przez co masa bezplatnych nadgodzin - dla osoby, ktora chce wykonywac swoja prace sumiennie. Dzien roboczy zaczyna sie wczesnie rano (czasami telefon dzwoni juz o 6:00-7:00 rano) i konczy poznym wieczorem (zdarzalo sie, ze nawet 21:00). Przelozeni z tzw. centrali Target nie maja wstydu dzwonic nie tylko w trakcie wczesniej zaplanowanego urlopu ale takze dni ustawowo wolnych od pracy. Do tego nierzadko operuja inwektywami w rozmowie z podwladnymi. Cala ta firma bardzo szeroko porusza sie w sferze mobbingu. Dysponuje niejednym nagraniem rozmowy ale w zwiazku z tym, ze i tak juz tam nie pracuje, to nie mam motywacji do rozgrzebywania zaszlosci i ponownego brodzenia w tym bagnie. Nikomu nie polecam i nigdy nie polece tej firmy.

polecenia

O co kaman z tym systemem poleceń bo słyszałem, że pięc stówek płacą za wysłanie CV znajomwego?

pomagacz
@polecenia

Zarejestruj sie na polecaj.targetpro.pl i tam trzeba chyba link pobrać

nowy ph

Pozdrawiam osoby z Targetu, miło było u was na zatrudnieniu :)

Wojtek

Zaaplikowałem na ofertę Przedstawiciel Handlowy (bez rozróżnienia do jakiej firmy). Myślicie, że będę mógł wybrać dla jakiej firmy będę pracował?

informator
@Wojtek

Każdy z pracujących w Targecie pracuje dla jednej firmy, pewnie dowiesz się tego na rozmowie :)

Walo

Dużo tutaj wypowiedzi PH, a czy ktoś może mi powiedzieć czego mogę się spodziewać na stanowiskach np. Administratora ds. zakupowych albo Analityka? Chodzi mi o możliwość rozwoju, zarobki i atmosferę (czy jest tam tak jak w typowych korporacjach - brak myślenia, niepotrzebne stanowiska i ASAPy ded lajny i inne śmieszne rzeczy?).

Firma krzak

Rzucił mi się w oczy jakiś filmik o Targecie na pracuju, wiele firm obsługują. Chciałbym sie dowiedzieć czy opłaca się dla nich pracować czy to znowu jakaś firma krzak. Krzak wyrwie i po firmie :D, a poźniej nawet świadectwa pracy nie dostanę.

Gify
@Firma krzak

Z krzakami chyba nikt z grubych misiów nie chce pracować krzaczorku.

merch

Pracowałem jako Merch w Selgrosie i Makro, wiecie czy są jakieś oferty na jakiegoś Mercha bo słyszałem, że kiedyś poszukiwali.

merch mobilny
@merch

Ja pracuje jako merch mobilny w Unileverze. Ciekawa praca i można zdobyć doświadczenie. Patrz na pracuja może akurat coś znajdziesz

Danon

Jak to jest w Danonie, prauje się na nowoczesnym czy detalu??

Gaga
@Danon

Pracujesz przy lodówkach ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Target PRO - Łódź

• Jak się pracuje w Target PRO?

Zobacz opinie na temat firmy Target PRO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Target PRO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 14 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Target PRO?

Kandydaci do pracy w Target PRO napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Target PRO
3.5/5 Na podstawie 1252 ocen.

Target PRO