Opinie o Target PRO w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Target PRO. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Target PRO o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Target PRO w Łódź

Idę na rozmowę do heinz na Warszawę, może pomożecie z pytaniami, kojarzycie jakie mieliście?

MT

Pracowałem przy Unilever w hiperach. Teraz przerzucili mnie do innej firmy i jest bałagan.

Handlowiec

A czego się spodziewałeś pracując w sprzedaży? Dobry z ciebie gościu. Tylko liczba się liczy. Za piękne oczy premii nie dostaniesz. normalka. Ciagle to marudzenie......nuda. Pracujesz dostajesz proste. W Algidzie są konkursy. Goska poczytaj sobie na ich fb. Można dostać trochę dodatkowego hajsu.

Aaa

Umowa jest. Masz też tam Luxmed ale nie miej złudzeń zębów ci nie zrobią. Dostałem Renault Clio, chciałbym coś większego do przewożenia wózka dla dzieciaka. Są konkursy za sprzedaż ale trzeba się nałazić. Ciągle tylko liczba, liczba, liczba….

Przedstawiciel Handlowy

Byłem już na kilku rozmowach rekrutacyjnych w swojej karierze, ale z takim bucem jak w targecie jeszcze się nie spotkałem. Zero etyki zawodowej i kultury osobistej. Skoro tak wygląda rekrutacja to jak współpraca z nimi, zresztą czytają opinie tutaj i słysząc w rynku to wniosek jest jeden.

Doświadczenie, zarobki, od kiedy, dlaczego zmieniam itp.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
Goska

Hej! Czytałam, że Target poszukuje Przedstawicieli Handlowych. Nie wiecie co tam oferują? Dają umowę o pracę i jakieś dodatki czy tylko goła kasa? Fura nowa, przetyrana czy własna?

Xyz

Dają możliwość korzystania z auta?? Bo inne firmy agencyjne nie bardzo chcą iść na tako układ??

PH
@Xyz

Można korzystać ale z głową. Z własnego doświadczenia wiem, że w porównaniu z innymi agencjami dają lepsze auta. Jak rozpocząłem pracę to dostałem nowego Hyundaia, teraz zmieniali na Renault Clio.

XYZ
@PH

Dzięki za info :) to fajnie bo to też mobilizuje i to taki miły dodatek a wiadomo że co weekend nie będzie się jeździć do Zakopca po bułki :D Pozdrawiam :)

Błażej 2016

3000 zł nie we wszystkich projektach jest możliwe do zdobycia z perfekt wynikami. Ja mam złe doświadczenia z ta firma nie polecam

@Błażej 2016

Gdzie pracowałeś? Ja tyle wyciągam co miesiąc ale codziennie jestem w terenie.

Żbiku

Krótko i na temat. Polecam

Majka

Z przyczyn osobistych musiałam rozwiązać umowę z Target PRO, ale jedno muszę im przyznać, pełen profesjonalizm do samego końca. Nawet na samym rozliczeniu z powierzonego mi sprzętu czułam, że jestem dla nich kimś ważnym. Myślę, że jeszcze kiedyś znów nasze drogi się spotkają. Bardzo dziękuję i powodzenia !

Moja opinia

Różnie tak jak i w Unil i Krafcie i Żywcu i wszędzie. Jak jesteś sierota to nic nie uratuje twojej kasy. I choćby robić 25 kth to i mało bo nie sprzedajesz tyle ile musi być

zainteresowana pracą...

Jest ktoś kto pracuje przez Target jako PH dla Algidy? Jakie są mniej więcej zarobki i jak jest z pracą nie w sezonie? jak traktują pracowników? Dzięki za pomoc :)

co tam słychać
@zainteresowana pracą...

Zarobki to różnie zależy od regionu; jak będziesz dobrze pracować to na zimę przeniosą Cię do spożywki i chemii; co do traktowania to też różnie :D

zainteresowana pracą...
@co tam słychać

3000 zł netto to realna kwota do osiągnięcia przy zaangażowaniu i dobrych wynikach?

PH

Pracował ktoś w Żywiec w zdrój przez Target?? jestem ciekaw jakie warunki oferują czy można z auta korzystać w celach prywatnych? Będę bardzo wdzięczny za odp, dzisiaj wysłałem CV na PH ;)

Aska

A o jakim terenie mówisz ze było tak dobrze?

Samuel

Ja bym chciał bardzo podziękować w ty miejscu Target PRO za wspaniałą współpracę. Obecny pracodawca do którego musiałem przejść nie dorasta do stóp Target. Gdy tylko pojawi się jakaś ciekawa oferta z ich strony na mój teren, bez wahania do nich wrócę.

@Samuel

Tam są cały czas jakieś oferty, to dlaczego nie wrócisz?

Lolololo

O który projekt pytasz?

Asia

Witam. Chciałabym dowiedzieć się jak pracuje się w projekcie dla Krafta. Czy cele są realne, jaka atmosfera, czy warto?

krafciak
@Asia

Cele jak cele dla jednego realne dla drugiego nie - zależy. Jeżeli jesteś leniem i nie chce Ci sie pracować to pewnie targetu nie wyrobisz. Atmosfera i kierownicy spoko. Myślę, że warto jak pracowałeś już jako pH.

oko

Witam zainteresowanych pracą w firmie Target PRO. Dziś odbyła się moja rozmowa rekrutacyjna na stanowisko przedstawiciela we Wrocławiu. Była najgorszą rozmową jaką miałem w życiu. Przede mną w sali była jakaś pani która nerwowo powiedziała, że mogę wejść wyglądała na wyprowadzoną z równowagi. Po wejściu do sali rozmowę prowadził ze mną Pan(usunięte przez administratora) Sprawiał wrażenie zdenerwowanego. Im dłużej trwała rozmowa tym bardziej miałem wrażenie, że P. (usunięte przez administratora) próbuje mnie zdenerwować zadając głupie pytania co chwile zmieniając tor rozmowy do tego mówił cicho i niewyraźnie. Może takie miał takie założenie aby kogoś (usunięte przez administratora) i sprawdzić jego reakcje. Głównie rozmawialiśmy o merchandisingu. Jeśli chcesz odnieść sukces jako w PH musisz mieć to opanowane . ŻENADA. Pan (usunięte przez administratora) albo ma taki charakter lub jest na wylocie i dlatego się wścieka. Jeśli chcesz zobaczyć jak nie powinna wyglądać rozmowa rekrutacyjna idź do tej firmy i przekonaj się sam.

mbank

Dzownił wczoraj do mnie jakiś facet z tej firmy apropos pracy w mBanku. Dlaczego akurat dzwonił on a nie mBank?

praconik mbanku
@mbank

Target zajmuje się pierwszym etapem rekrutacji oraz podpisujesz z nimi umowę. Ogólnie to prócz tego nie ma wpływu na twoją pracę.

samochód kraft
@mbank

Jakimi samochodami jeżdżą w Krafcie?

@samochód kraft

Nie wiem, pracuje przez Target w mBanku :D

samochód kraft
@mbank

sOry nie chodził mi o mBank. Jestm zaproszony na rozmowę do Krafta i chciałem sie dowiedzieć, czym jeżdżą bo nie mają oplakatowanych aut :D Ps. ten Target to musi być ciekawa firma skoro tyle klientów (nawet mBank) obsługuje ;)

@samochód kraft

Już tak im nie słodź :D Ogólnie, nie jest źle problemów nie robią akurat mi jako Meeter Greter

olol

Wiec witam Nie polecam droga polówka związku od rana pracuje do późnego wieczora bywało tak ze od rana do 22 i nie tylko raz się to zdarzyło tylko nadmiernie przyjeżdżając do domu trosze odpoczynek i tez nie jedną noc calom pracowała soboty niedziele w sumie 24 na dobę w pracy jak przeliczyć na to co w domu i po nocach i weekendy pracuje to wychodzi nie wiem czy złotówka

Algida
@olol

No to niestety Twoja połówka Cię zdradza. Ja pracuje od dłuższego czasu w Target i średnio pracuje po 7 godzin. Jeśli chodzi o pracę w weekendy nie ma takiej opcji, chociaż ze względu na samochód :)

olol
@Algida

Raczej nie zdradza bo mamy zaufanie i kochamy się ale pisałem często a nie zawsze ostatnio kolo 17 wychodzi a weekendy to pracuje w domu na laptopie i tez pisałem ze nie siedzi tez cale noce ostatnio ale koniec i początek roku nie jedną cala noc nie spiąć wsiadając do samochodu i do pracy na miejscu dalej pracując nawet nie kładąc się podziw za wytrwałość ja osobiście to czegoś innego

jj

jA BYŁEM dzisiaj w Krakowie, było naprawdę spoko z tym kiero z Krafta

Zostaw merytoryczną opinię o Target PRO - Łódź

• Jak się pracuje w Target PRO?

Zobacz opinie na temat firmy Target PRO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Target PRO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 14 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Target PRO?

Kandydaci do pracy w Target PRO napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Target PRO
3.5/5 Na podstawie 1252 ocen.

Target PRO