Opinie o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TABAK POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TABAK POLSKA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TABAK POLSKA Sp. z o.o. w Wrocław

tia

Owszem czasem sie cud trafi i KR sie trafi wspanialy ale to naprawde bardzo malo realne. A szkoda. A premie z lotka faktycznie by sie przydaly za ten zapierdziel przy kumulacjach.

KR

Jak tak czytam Państwa wpisy na temat KR, to mi się robi strasznie przykro... Sama jestem KR i nie wyobrażam sobie być w punkcie raz na ruski rok i to tylko po to aby napisać w zeszyciku zażalenia i pretensje. Moje dziewczyny mogą na mnie zawsze liczyć, na wiedzę księgową również. Pomyłki rzecz ludzka więc nie widzę powodu, dla którego miałybyście Panie tłumaczyć się kilka tygodni. Proszę się nie poddawać i głowa do góry. Wśród nas KR są również ludzie z sercem i pasją czego i Państwu życzę :) Pozdrawiam moje Dziewczyny :)

żenada

Praca w firmie to jednym słowem porażka. Co do KR do brak słów. Pani KR przyjedzie raz na ruski rok, założy głupi zeszycik jej uwag, ponarzeka na nasz sklep, poużala sie jaka to nie jest przemęczona po czym 3 raz w roku pojedzie na urlop!! Zero zaangażowania, wieczne pretensje, podcinanie pracownikowi skrzydeł, notoryczne zabieranie premii! Pracownicy zajmują sie księgowością o której zazwyczaj nie mają pojęcia a jak popełnią błąd trzeba sie tłumaczyć kilka tygodni z niego!! Nawet jak sie wyjasni wszystko to w oczach "władz" jest sie (usunięte przez administratora) Dodatkowo kierownictwo psuje atmosfere miedzy zespołem, plotkuje i kręci!! . Tabak to najwiekszy błąd w moim życiu. Zero deputatów a pani KR trzepie kase z lotto przy którym urobimy sie jak woły! bo przeciez "totalizator dał grosze za lotto na premie dla pracowników ale to wyjdzie po 40 zł więc nie opłaca się dodawać do wypłaty"!! z jakiej racji!! A odezwij sie coś... pierwszy do zwolnienia! i tłumaczą to brakiem zaangazowania... porażka. Grafik zmieniany bez przerwy, ustalany z dnia na dzien.nie mozna miec planow bo zawsze sie trzeba spodziewac ze ktos zadzwoni ze trzeba isc na gwalt w dzien wolny do pracy! Wieczne delegacje. Jedyny plus to super dziewczyny! i na tym sie kończy...

trix
@żenada

Napisz coś więcej o tych premierach - czy to prawda. Ja nic o tym nie słyszałam. A mamy fajnego przedstawiciela z lotto - myślę że by coś powiedział.

tia

niestety taka prawda a firma sie nie zapyta jak zmotywować pracownika. A nie przepraszam "wspaniale" konkursy.

Zostałam zaproszona na spotkanie rekrutacyjne. Więc ubrałam się stosownie. Przyjechał Gość w butach sportowych i spodniach typu "dzinsy", koszula typy tani chiński tishert. Spotkanie w kawiarni. Pan mówi ,że proszę sobie coś zamówić. Dodał ,że w granicach finansowego rozsądku. Wiec co zamówić ? Zamówiłam wodę :-). Rozmowa może z 10 minut. Po przedstawieniu oferty zapytałam czy przy tej ofercie po odliczeniu kosztów zarobię choć minimalną krajową. Odpowiedź: WSZYSTKO ZALEŻY OD PANI. Szybko podziękowałam. Za wodę oczywiście zapłaciłam sama. Żabka do kwadratu.

Czy zarobie choś minimalną krajową.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
lotto

jesteśmy tania siłą roboczą dla lotto ,nawet 5gr nie mamy za latanie na ich kumulacjach!!!!!!!!! Zaraz pewnie bedzie usuniete :) Prawda boli....

tia

u nas jest ok a tak mi sie wydaje :) chyba ze to ja jestem ta obgadywana heheh :) glowa do gory , ew pogadaj z kolezankami.

Dorotka

Piszę w sprawie niemiłej atmosfery w pracy.Otóż bardzo czesto mam przecuczie ze w mojej pracy jestem obgadywana.A jedna z kolezanek twierdzi ze wszystko jest w porzadku i nadaje na druga dziewczyne.O co z tym wszystkim chodzi,czy tak jest wszedzie?!Niewiem jak sobie z tym poradzic :-(

kleo
@Dorotka

wszedzie gdzie jest praca w grupie takie rzeczy są normalnościa nie martw sie a jesli bardzo ci to przeszkadza to zmien prace

ola

Nie mamy, wspominaliśmy o tym Kr to powiedział ze kamera nic nie da, a to przecież nie prawda :-(

Lala

My mamy :) a wy nie macie ?

tia

nie ze nie ma kiedy po prostu ktos musial by przyjsc charytatywnie za ciebie w tym czasie i to jest ten problem

tia

do nasz doszly dzisiaj :)

me

Nie :-(

mp

Macie już pity?

tia

zawsze mozna uslyszec ze jak sie nie daje rady to mozna zmienic prace :(

black

Zgłaszałyście że nie dajecie rady?

tab
@black

Nie raz. Jaką odpowiedź otrzymałyśmy od KR? Wszystkie sklepy tak mają i jakoś sobie radzą, to dlaczego my nie umiemy! Odczytałyśmy z tych wypowiedzi KR, że jesteśmy zbyt powolne i nie nadajemy się do tej pracy! Aż dziw bierze, bo jestesmy sklepem o dużych utargach a ruch jest od rana do wieczora (na okrągło) a zmian nie da się naciągnąć (nakładają się tylko 1 h - to za mało jak na taki sklep). Wyjście? Tak jest - zostawanie po godzinach charytatywnie. I co z tego mamy? Kłótnię z mężem, problemy z dziećmi bo czas który powinnyśmy poświęcić rodzinie poświęcamy pracy. I jak jesteśmy doceniane? Same sobie odpowiedzmy!!!!!!!!!! Zdziwię się jeżeli ten komentarz zostanie usunięty. Nie ma w nim nieprawdy, oszczerstw czy wulgaryzmów. SAMA PRAWDA

gt
@tab

U nas jest podobnie tylko,że nie wierzę by inne sklepy z dużymi utargami sobie radziły. Też sobie nie radzą albo radzą zostając po godzinach za darmo bo innej możliwości nie ma.My naprawdę ciężko i praktycznie bez przerwy pracujemy a i tak w godzinach pracy nie wyrabiamy się.Nie powinnyśmy zostawać po godzinach bo to donikąd nie prowadzi :(

@tab

Zgadzam sie...tez zostaje " charytatywnie"Kr mowi ze moge sobie odebrac godziny...tylko co z tego jak nie ma kiedy...

m&m
@koko

Jeżeli nie ma gdzie odebrać godzin to niech Wam dopiszą nadgodziny,skoro jest potrzeba zostawania dłużej.Chyba jakoś musi być to rozwiązane,tylko trzeba to zgłaszać,a nie po prostu zostawać i nic z tym nie robić...Jeśli zostajecie i nie zgłaszacie tego do biura,bo myślicie sobie,że i tak nie ma gdzie odebrać to skąd ktoś ma wiedzieć,że problem istnieje???Jeśli trzy,pięć,dziesięć sklepów zacznie zgłaszać,że brak im czasu to może w końcu coś się ruszy w tym temacie.A jeśli w jednym sklepie się wyrabiają pozornie,bo po prostu tego nie zgłaszają,tylko zostają charytatywnie na własne życzenie,a inny sklep zgłasza brak czasu to argument mają w ręku...Nie uważacie???

@m&m

To właśnie Kr powiedział,że mogę odebrać sobie nadgodziny...wychodząc wczesniej z pracy...tylko jak jest połgodzinna zmiana to raczej marnie to widze:)

A jezeli grafik jest tak układany, ze razem jest się tylko pół godziny??? Bo pracują tylko trzy osoby.. Już nawet urlopów nie ma kiedy wykorzystać! Kazda osoba ma ponad 20dni zaległego urlopu z zeszlego roku!

black

W takim układzie grafik powinien być tak ułożony żeby między zmianami kiedy jest kierownik punktu były dwie godziny. Wszystko jest do zrobienia. Tylko pytanie czy ktoś chciałby nam ułatwić pracę?

niki

Też uważam że przydałby się kierownik. Zajmowały się dokumentami, ich obiegiem, wyjaśnieniem spraw itp. Kiedyś byli kierownicy ale oni robili to co inni pracownicy - czyli stali za kasą mało czasu pozostawało na inne sprawy , chyba że po godzinach

koko

Kiedyś bardzo lubiłam swoją pracę...kiedyś...teraz dokładają tylko obowiązków...i grożą, że premię zabiorą.Często nie wiem w co ręce włożyć...czy obsługiwać, czy dostawe przyjąć, telefon odebrać...czy na meila odpisac...w locie zjesć i w locie siku robic...a czasem najlepiej pampersa nałożyc...nie ma tygodnia, żebym nie została w pracy przynajmniej godzine dłużej...Lubię jak jest co robić..ale żeby moja praca była doceniana

black

Uważam że każdy sklep powinien mieć kierownika punktu. Osobę która będzie odpowiedzialna za porządek w papierach i na punkcie. Taka osoba odpowiadałaby przed KR. Ile by to ułatwiło nam sprzedawcom. Człowiek skupiłby się na obsłudze klienta. Mniej stresu. A teraz to wszystko na raz. Szkolenie pracownika, wysyłka starej akcyzy kumulacja zrobić zamówienie przyjąć zamówienie poprawić błędy jakiegoś cymbała który pracuje na punkcie dwa lata i nie ogarnia.

Zostaw merytoryczną opinię o TABAK POLSKA Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 8 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 20 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TABAK POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TABAK POLSKA Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TABAK POLSKA Sp. z o.o.