Opinie o Sprint S.A. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sprint S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sprint S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sprint S.A. w Olsztyn

adam

praca dla niewymagających i bez dużych oczekiwań, jako praca tymczasowa na pewno nie na dłuższy okres

Aaa

Umowa zlecenie,prawie codziennie po 12h,pod presją czasu,nie polecam naprawdę nie warto, obecni pracownicy szukają innej pracy.

cxz

przecież to jest folwark prywatny zasady tylko obrane przez szefa więc tylko słuszne wg niego,nie regulują firmy żadne przepisy chyba że wewnętrzny regulamin którego pracownik na oczy nie zobaczy,jeszcze nikt nie dorobił się u polskiego prywaciarza,tak jest w tym przypadku

cxz

słyszałem, że mamy się lepiej dzielić z szefami kasą za instalacje bo słabe są wyniki,niedługo wakacje szef musi mieć na wycieczkę do Hiszpanii

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Sprint S.A. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista ds. Serwisu. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
yyy

ludzie robią wszystko - pracują jako śmieciarz, pracownik fizyczny i są pracownikami Telekomu,do każdej znajdzie się chętny niekoniecznie szczęśliwy z wykonywanej pracy lub płacy.

eska

niech przyjdzie lato to zacznie się piekło - burze+skwar z nieba+auto bez klimy,wysyp uszkodzeń po 10 dziennie,do tego umówione instalacje z dnia na dzień,praca 12h,praca tylko dla wariatów :)

łysy.

A co robi Malina ! Gdzie teraz mieszka ,proszę podać adres , Lubię tę puszystą grubaskę chociaż jest wredna.

none

jak chcesz być chłopcem posyłki to dawaj do Sprint Telekom,średnio po 100km dziennie na usuwanie uszkodzeń i aktywacje za 1850 brutto umowa zlecenie + weekendy przynajmniej raz w miesiącu,można dorobić na paliwie + złom z infrastruktury Orange

darko461

Poszukuję Adama Sz. pracował w sprincie straciłem z nim kontakt jak czyta niech się odezwie do Darka kiedyś pracującego w KSP

wwww

są oferty np na OLX ale to śmieciówki - umowa zlecenie,to jaki desperat przyjdzie bez prawa do urlopu itp.

wwww

ludzie odchodzą a ci co zostali rypią za dwóch albo za trzech za tą samą kasę tacy kozacy,TU takich jeleni potrzebuje :)

wwww

@aaaa zostali tylko tacy którzy nie chcą pracować w Telekom ale nie szukają pracy bo nic innego nie potrafią robić,zawsze byli na posyłki,drabina,szpadel i na sieć a do tego nie trzeba za dużo ruszać głową dodatkowo brak wykształcenia zmusza ich do pozostania w firmie,jęczą biadolą żyją nadzieją od ponad 10 lat że będzie lepiej i jak się uda chłopcy na posyłki do głodowej emerytury,tylko jak ludzie się wykruszają bo ambitni odchodzą to niedługo zostaną same dziadki bez sił do pracy

łysy

Pozdrowienia dla Maliny. Zawsze powtarzam ze Emigrantki ze Wsi zawsze głowy i nosy mają zadarte.

sss

temat zszedł na Telekom Usługi SA,powinniśmy założyć nowy wątek,bo w tym pisze się o Sprincie SA

aaaa

siedzą cicho bo obciach mówić co dostali hehe ale twardzi nadal będą tyrali dla prezesiny z Gdańska który nie ma szacunku do nikogo :) Nowy 2016 pod hasłem dalszego zaciskania pasa,jak może czyta to prezes to podpowiem, że idealnym posunięciem będzie dorzucenie instalacji do obowiązków w ramach pensji, kilka tysięcy do przodu w skali miesiąca.I tak przy obecnych pensjach wraz z dodatkami nie da się nic odłożyć,starcza ledwo od wypłaty do wypłaty,więc można zapomnieć o większym remoncie domu czy zmianie samochodu,bo i kredytu nikt nie da bo umowy na czas określony i niskie zarobki.Pozdrawiam Zagubionych którzy nadal tkwią w tym marazmie!

gougo

Zostaną chyba tylko życzenia

ddd

dadzą coś na święta oprócz jałowych życzeń Zbyszka Menago?

ON44

Zarobki są wystarczające, żeby utrzymać siebie i tylko siebie, rodziny już nie, no chyba, że nie ma się opłat i mieszka gdzieś za darmo. O charakterze tej pracy nie będę się wypowiadał, jak chcesz to tam się zatrudnij. Pozdrawiam

ddddd

w Sprincie pracują ludzie bez wiedzy techniczno-informatycznej,odwalają fuszerkę,wszędzie prowizorka,instalacje łatane zamiast wymieniane albo rozciągane krosówki,puszki wyłamane,pajęczyna na PG,ogólnie robienie abonentów w konia itp. jednym słowem brak wykwalifikowanych specjalistów są tylko z nazwy ale wiedzy i chęci do pracy mniej niż zero!

Aaaa

Zostali sami desperaci których bieda zmusiła do kradzieży paliwa i kabli na złom,po niektórych nie spodziewałem się ale to do czasu...

Zostaw merytoryczną opinię o Sprint S.A. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Sprint S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Sprint S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sprint S.A.?

Sprint S.A.