Sprint Sp. z o.o

Bydgoszcz

Opinie o Sprint Sp. z o.o

kuczkucz
użytkownik zarejestrowany

No @Bongo obietnice obietnicami, liczy się tak naprawdę to co jest napisane na umowie o pracę którą podpisujesz

Bongo

Osobiście nie polecam, wyzysk, obietnice bez pokrycia, brak szacunku dla człowieka, marna płaca, co chwile obcinana, w sumie aktualnie goła nędzna najniższa pensja bez premi... nie wspomnę że nawet środków czystości już nie dają.Jeśli lubisz pracę po 12 godzin dziennie z czego za wszystkie nadgodziny dostaniesz wypłaconą okrojoną kase z firmy lustrzanej bez przepisowych 50% czy 100% nawet możesz liczyć na to że godziny zawsze nie będą się zgadzać ze stanem faktycznym. to składaj CV nie wahaj się firma czeka z otwartymi rękoma na kolejnych jeleni do zatyrania :)

Gacek

a ta firm jeszcze istnieje w Bydgoszczy ? słyszałem że zamykają oddział

olek
użytkownik zarejestrowany

Jakie wydruki? Przeciez Sprint z Bydgoszczy jest integratorem systemów teleinformatycznych w kraju działającym od 1988 roku. Oni nie nie drukują! Za to poszukują telemonterów oraz tak zwanych kablarzy. Może jest ktoś w stanie napisać, co takiego oferują na tych stanowiskach, bo nie napisali ani słowa o ofercie w zamian.

ABC

jak jesteś rocznikiem 1987 to wyjedź na zmywak do U.K. tam takie miernoty potrzebują , z tego co piszesz to nie masz zielonego pojęcia o firmie i o tej pracy ,

olo

Szkoda mi chlopakow ktorzy pracuja tam za miske ryzu. Panowie czas podjac meska decyzje i olac te dziadostwo

ania

cwaniaczek M[usunięte przez moderatora] który pracuje na Przemysłowej w Bydgoszczy jest najlepszym pracownikiem w Sprincie , z szerokimi plecami , zaraz za nim jest ten co mu słoma z butów wystaje D.[usunięte przez moderatora] co go przenieśli za przekręty do Inowrocławia ,sa jeszcze inne Asy , ogólnie praca dla nie do rozwiniętych umysłowo ,...

ABONENT

Witam chciałabym wszystkich ostrzec przez firma SPRINT-jest to najgorsza firma swiadczaca usługi naprawcze linii telefonicznych,jakość wykonywania uslug "dno kompletne" brak kompetencji pracowników jak i "olewający stosunek do klienta"Pan kierownik kierujący firmą jest z całą pewnością osobą olewającą sprawę a nie wspomnę już o jego kompetencji-ich brak.Najgorsza firma świadcząca usługi naprawcze,pracownicy przyjeżdzają do klienta,udają,że czymś się zajmują,po czym wymyślają jakąś historyjkę i mówią,że przyjedzie ktoś dnia następnego po czym nikt się nie pojawia a klient otrzymuje informację z dnia na dzień,że na pewno ktoś się u Państwa dziś pojawi a nikt się nie pojawia.Jak można robić ludzi w balona???? tym zapewne pan kierownik nie zdobędzie większej ilości klientów a wręcz przeciwnie wrogów.Brak słów.

oszukany

Co mamy powiedzieć my ludzie przy szpadlu którzy zostali oszukani przez Truszkowskieogo, Gibale i innych dyrektorkow. W Siedlcach zapierdalamy po 11 godzin dziennie a ci teraz debatują czy maja płacić nadgodziny - a wcześniej było róbcie wszystko będzie zapłacone a teraz nas dymaja w tyłki aż milo. Ludzie w Gdańsku i Szczecinie juz się zwalniają kwestia czasu kiedy posypie się ktoś z Bydgoszczy. Tylko ze ci kretyni z biur tylko na to czekają by nic nie płacić. Siedlce ostateczne rozwalenie działu realizacji. Bo kto bierze robotę gdzie przed rozpoczęciem wiadoma jest jedna brak zysku i brak możliwości wyrobienia się w terminie. A panowie na stołkach biorą kasę za nic

Afera niedługo wybuchnie. Wszyscy sie dowiedzą jak dyrektor [usunięte przez moderatora] wraz ze swoimi [usunięte przez moderatora] wyprowadza pieniądze z firmy kosztem innych. Wy cieżko harujecie a reszta buduje domki w Bydgoskim-Niemczu

pracownik tp

Ta firma to totalne zlodzieje. Przykladem jest pan [usunięte przez moderatora]. Zarzadzil aby od firm podwykonawczych zabierac ziast 30% zabierac 50% z i tak smiesznie malych pieniedzy gdyz firma Sprint po ostatnich zwolnieniach pracownikow MUSI MIEC DODATKOWE PIENIADZE NA KARY DLA TPSA. Czy tak zachowuje sie normalna firma czy zlodzieje ?

antysprint

qqq - 2012-07-05 23:40:22 Jaki Sprint, ten co współpracuje z TPSA? Z Przemyslaowej? No niestety gorszej firmy szukać na rynku pracy juz nie można. Zarobki masakra, szacunku pracownika nie ma najmniejszego. Szkoada mojego czasu by poświęcać takim darmozjadom czas.Tak to ten sprint Bydgoszcz Przemysłowa, praca 7 dni w tygodniu za 2000 brutto bez premii totalna masakra , wyścig szczurów trawa w najlepsze,.....i co najlepsze są jeszcze tacy bezmózgowcy co im to odpowiada :)

Maciej

a ten [usunięte przez moderatora] jeszcze okrada wszystkich podwykonawców i pracowników? uważajcie na niego, zleca swoim ludziom dodatkowe prace nie płaci! tylko rozbija się po warszawkach, po hotelach...[usunięte przez moderatora] w Sprint Bydgoszcz!!!

qqq

Zostaw opinię o Sprint Sp. z o.o - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sprint Sp. z o.o