Opinie o Sprint S.A. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Sprint S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sprint S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sprint S.A. w Olsztyn

Jogi

Zastanawiam się dlaczego tal rzadko piszecie? Co słychać w firmie?

Weronika

@Nick nie możesz obrażać nikogo na forum. Polecam Ci zapoznać się z regulaminem, który znajdziesz na stronie http://www.gowork.pl/regulamin Czy ktoś z was pozostawi swoją opinię na temat pracy w Sprint Sp. z o.o? Proszę o merytoryczne wypowiedzi.

@Weronika

Co ty mi tu z regulaminem wyjeżdżasz obraziłem kogoś? Wyraziłem swoją opinie podobnie jak inni krótko i na temat tyle NARA!

Weronika

@Nie polecam pracy w tych firemkach czy mógłbyś powiedzieć dlaczego tak uważasz? Jakie masz złe doświadczenia związane z pracą w Sprint Sp. z o.o? Co najbardziej nie podoba Ci się w pracy? Są to ważne informacje dla tych którzy chcą podjąć pracę w tej firmie.

@Weronika

Jak już pisałem nie tylko Sprint sp z.o.o ale wszystkie te firmy "córki" to jedna wielka Padaka pod każdym względem organizacyjna finansowa socjalnym itp itd O czym zresztą piszą ludzie powyżej Może i to forum dotyczy firmy Sprint Ale daj spokój kobieto kogo ty próbujesz nabrać??!!

Nie polecam pracy w tych firemkach

Napiszę krótko Sprint S.A i jej spółki córki typu Telekom Usługi S.A i Internet Service Z.O.O to jedna wielka PADAKA!!

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Sprint S.A. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Specjalista ds. Serwisu. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Weronika

@Zibi jeśli chodzi o Telekom to jest to zupełnie osobny wątek. Tutaj pozostawia się opinie dotyczące firmy Sprint Sp. z o.o Czy ktoś aktualnie pracuje i mógłby podzielić się informacjami na temat pracodawcy? Będzie to pomocą dla osób aplikujących do firmy. Obecnie poszukują Projektanta sieci telekomunikacyjnych. Z oferty pracy wynika, że zapewniają możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia w pracy z wysokiej klasy specjalistami w branży, dużą samodzielność w działaniu, miłą i przyjazną atmosferę pracy. Ktoś zainteresowany jest takim stanowiskiem?

Weronika

@Lola cenna uwaga. Telekom posiada swój oddzielny wątek.

Były twojej starej
@Weronika

Bo niedaleko pada jabłko od jabłoni...

Zibi
@Były twojej starej

Coś chłopaki z Telekomu cisza czyżby została garstka niedobitków? :-) Napiszcie jak tam na froncie po ostatnich nawałnicach, pewnie kolejki pełne uszkodzeń :-) W Wałczu jeszcze ktoś został oprócz radnego?

Lola

Hej, a dlaczego piszecie opinie o Telekomie w wątku Sprintu? Ciężko wyłapać cos poza uwagami pracowników Telekomu, a to ze Sprintem ma niewiele wspólnego już teraz.

Weronika

Więcej ogłoszeń możecie znaleźć na portalu GoWork.pl - http://www.gowork.pl/praca/sprint-sp.-z-o.o;pr :)

Gfdsa

Coraz częściej widzę firmę Eltel na terenie zachpom,to już koniec Telekomu?

Weronika

Widzieliście nowe ogłoszenie? Firma oferuje prace w Warszawie na stanowisku Java 8 Developer! Zgłaszacie się?

asdf

u nas był taki kierownik (usunięte przez administratora) kapo który ludzi miał za śmieci, okradał nas z kasy za instalacje, prac dodatkowych itp do czasu kiedy firma zaczęła przelewać na konto, jak powtarzał doba ma 24h, każdemu wydawało się, że nic się nie da z tym zrobić, pomimo zgłoszeń do oddziału w Szczecinie dyrekcja udawała, że nie ma sprawy wręcz popierała takie zachowania kierownika sugerując żeby zwolnić osoby które walczą o swoje ale przyszedł czas i sam się załatwił, byli zmuszeni do zwolnienia za jazdę po pijaku, i tak długo się z nim cackali, całe szczęście nie doszło do tragedii. Dodatkowo pracownicy w terenie siedzą na dziko w nieruchomościach Orange monterkach, PG, często w warunkach urągających ich godności, stare śmierdzące kapciory, pseudo biura w budynkach Orange, które nie były remontowane dziesiątki lat, firma nie chce niczego wynająć bo szkoda pieniędzy dla bydła, dobrze że Orange daje jeszcze komputery bo pewnie też byłby problem. Ogólnie Sprint czy Telekom Usługi to firma bez żadnych zasad moralnych, pracownik w ogóle się nie liczy.

@ruska świnia
@asdf

Masz racje i w pełni cię popieramy ,a co ta firma sprint powiedziała by na ogólny protest (tak zwany bunt pracowników )na pewno piała by cienko ,ale ci kretyni kierownice straszyli by nas tym że na nasze miejsce przyjmą ludzi z ulicy,NO WŁAŚNIE Z ULICY.Poziom kierowniczy Sprintu jest zerowy,a szczególnie w Elblągu ,pan kierownik z swoim zastępcą Wojtusiem siedzą na przeciwko siebie i uśmiechają się do siebie ,ale to ich problem.Proponował bym odmówić wykonywania instalacji po godzinach pracy bo i tak nie wiemy czy za wykonane instalacje płacą bo dla nich pracownicy to debile,może to i prawda bo pracownicy są zarażeni debilizmem od kadry kierowniczej.

asdf
@@ruska świnia

kilka lat temu jak podpisywaliśmy umowy z Telekom kończąc ze Sprintem to piesek prezesa p. Ryszard F. miał w drugiej teczce podanie z rozwiązaniem umowy dla osób które nie zaakceptowały nowych warunków, nie liczyło się dla nich ani wykształcenie, ani doświadczenie a tym bardziej człowiek, nie pasuje do widzenia przyjdzie nowy a, że nie kumaty w ogóle to nic przecież Telekom ma gdzieś poziom obsługi abonentów Orange, duża w tym winna samego Orange która w ogóle nie interesuje się firmami zewnętrznymi, ciągle kary procedury dla idiotów i uważają że to wystarczy, doskonale znają naszą sytuację wystarczy porozmawiać z pracownikami Orange, tylko nam współczują, najbardziej poniżający jest kontrast jak przyjeżdżają np na kontrole albo na wspólne zlecenia my brudni spoceni ubrani jak chłopi z PGR-ów a oni wyperfumowani schludni czyści nowe ładne auta a do tego przepaść w zarobkach, brak słów

asdfg

idiotyczny strój pracownika komunalki (wymysł "projektantów mody" Orange, dziwne, że nie dotyczy to pracowników Orange), wymagana wiedza informatyczna (w praktyce różnie to bywa),umiejętność posługiwania się szpadlem,wiedza kablarza,serwisanta RTV-SAT,umiejętność instalatora (wieszanie kabli, dokopanie itp),dyspozycyjność ze względu na umowę z Orange od 8 do 20, a pensja sprzedawcy osiedlowego sklepiku, powszechna możliwość dorobienia to instalacje (większą część zabiera Telekom Usługi S.A. a ile to tabu),paliwo i kable Orange.

koralowy

Zlecili mi usługę, którą wykonałem zrezygnowali na 18 godzin przed spotkaniem co do zapłaty wynagrodzenia.Tak się zarabia pieniądze!jakieś straszne dziadostwo.idę do sadu po 250 zł netto!

dsa

nie są płatne, chyba że była awaria kabla, kradzieże kabli, ale ogólnie kombinują żeby nie płacić, najlepiej rządać oddanie wolnego

dsa

kiepska, kary, coraz mniej instalacji, praca w weekendy, święta, połączenia przez Tęcze ogólnie masakra z procedurami Orange i dziadowaniem Sprintu

fdsa

bo w Sprincie zostali ściemniacze i (usunięte przez administratora) na pewno nie fachowcy, taka jest prawda

Lordis

@dariusz. Jesli idziesz do pracy to chyba po to zeby godnie zarabiac, a nie krecic dodatkowo lody byc moze kosztem swojego wolnego czasu. Kiedys pracowalem w tej firmie i tylko w okresie kiedy szukalem sobie innej, lepiej platnej pracy. Teraz pracuje poza granicami naszego kraju i musze powiedziec, ze zarabiajac prawie cztery razy tyle co w Sprincie zastanawiam sie co tam jeszcze robia niektorzy ktorzy maja poukladane w glowach i stac ich na duzo lepsze pensje i warunki pracy... Pozdrawiam

szczęśliwy

Nie pracuje już w Telekom Usługi (Sprint) i każdego dnia wstaje szczęśliwy, że już mnie nie ma w tym kołchozie !!! Nie mogę zrozumieć jak tyle lat tkwiłem w tym marazmie. Polityka Telekomu i Orange doprowadza do psychicznego wykończenia.Za takie niskie pensje można wszędzie znaleźć pracę. NIGDY WIĘCEJ!

dred

prywaciarz, rewelacji nie ma jak u każdego polskiego prywaciarza, kasa marna wymagania duże,no chyba że jesteś pazerny i kombinujesz nie zawsze fair

aaaa

jak tam po burzach i nawałnicach wygląda praca w Sprincie :) pamiętajcie nie można zakładać ztr-ów otn-ów. DO ROBOTY 24h :) CZASY !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sprint S.A. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Sprint S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Sprint S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sprint S.A.?

Sprint S.A.