Sprint S.A.

Gdańsk

Sprint S.A.
3 12

Opinie o Sprint S.A.

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w Sprint S.A.? Może warto byłoby ożywić ten wątek aktualnymi informacjami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

anonymous

Bardzo niefajne firma. Zarobki na zenujacym poziomie. Poza pensja nic nie ma dla pracownika. Wymagania wobec pracowników bardzo wysokie. Szukają ludzi którzy za marne pieniądze będą się poświęcać dla firmy, czyli praca dla frajerów.

Wiesz jak wyglądają zarobki w Sprint S.A.? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo istotna!

wila

E tam @fervex. Lepiej się przekonać na własnej skórze. Myślę, że dużo nie stracisz, a nawet zyskasz, bo firma zapewnia sporo szkoleń.

Kawa

Nie wierzyłam tym opiniom dopóki sama tam nie spróbowałam. Nie dotrzymują ustnych obietnic, boją się pracowników doświadczonych, ambitnych i samodzielnych. Nie szanują. Zamiast jakość wolą jakoś.. Przerośnięta biurokracja, jak zaczynasz tu pracę to nie wysuwaj się przed szereg i zawsze przytakuj pani kierownik ;) i wszystko bierz na piśmie..

anonimowi

Zgodze sie z koegą że jest to " BANDA [usunięte przez moderatora]" dyrektorzy garna jak najwiecej dle siebie kosztem pracowników. Zwykły pracownik nie widzi w tej firmie żadnych perspektyw na przyszłość. Zarobki są bardzo małe, wymagania bardzo duże, pracy tez jest dużo. Ogólnie nie mam dobrego zdania!!

ziutek

patrz RELACOM - i jak wszyskie inne firmy pracujące dla TEPSY

Zostaw opinię o Sprint S.A. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sprint S.A.