Opinie o Sprint S.A. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sprint S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Sprint S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sprint S.A. w Gdańsk

fesk Nowy wpis

Precz w korpo z lewactwem... Ide do pracy pracować a nie że przemuśi jezdzi elektrykiem i ja dizlem nie mogś

Benek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Cześć czym dokładnie i wprost zajmuje się business development manager z cyber security w tej firmie ? Wiem czym zajmuje się development manager w innych firmach zajmujących się tworzeniem oprogramowania, ale ostatnie ogłoszenia z tej foriumy wyglądają mi raczej na stanowisko przedstawiciela sprzedającego usługi z zakresu cyber security (czyli sprzedaż systemów bezpieczeństwa) ? Czy dobrze rozumiem, że taka sooba w tej firmie ma jezdzić po kraju i szukać kupujących etc ? Ps jakie są widełki, jeśli chodzi o podstawę zarobków na tym stanowisku ?

Lorek Nowy wpis

Po jakim czasie można liczyć na umowę na stałe i na jakie wynagrodzenie można liczyć w księgowości?

Alicja L Nowy wpis

Byłam na rekrutacji na stanowisku asystentki wsparcia sprzedaży w tej firmie i choć ostatecznie nie mogłam przyjąć oferty ze względów osobistych, muszę powiedzieć, że firma zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Zaproponowali bardzo dobre warunki, sama rozmowa rekrutacyjna była przyjemna - osoby mnie rekrutujące widać, że lubiły swoją pracę. Mają sporo benefitów, dają możliwość rozwoju - dbają o Feedback ze swojej strony. Myślę, że jeszcze będę brać pod uwagę tą firmę w moich dalszych planach ;)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Sprint S.A.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista ds. Rachunkowości (praca zdalna)
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
kandydatka

byłam na rozmowie na stanowisko Asystentki, dawno nie spotkałam się z tak miłym i profesjonalnym przyjęciem kandydata, dało się odczuć, że Panie lubią swoją pracę. Teraz tylko czekać na wynik rozmowy...

Marzena
@kandydatka

No to super! I jak ten wynik? Dostałaś pracę?

kandydatka
@Marzena

Niestety zdecydowali się na kogoś innego, otrzymałam informację zwrotną, co w dzisiejszych czasach nie jest wcale oczywiste. Liczę, że uda się przy innej okazji. Sam proces rekrutacji oceniam super.

Rafał

PRACA W TEJ FIRMIE TO KOSZMAR !!! TOTALNY (usunięte przez administratora), BRAK SZACUNKU DLA PRACOWNIKÓW I WSPÓŁPRACOWNIKÓW Z FIRM ZEWNĘTRZNYCH(usunięte przez administratora)A WIĘC PRACA U NICH JEST TYLKO DLA LIZUSÓW I LUDZI KTÓRZY BOJĄ SIĘ WSZYSTKIEGO I GOTOWI SĄ NA SPEŁNIANIE CO CHWILĘ NOWYCH ZACHCIANEK HRABIOSTWA NA SWOIM PRYWATNYM FOLWARKU , KTÓREGO WŁAŚCICIELAMI NAWET NIE SĄ TYLKO ZWYKŁYMI MIANOWANYMI PRZEZ CENTRALĘ PRACOWNIKAMI KTÓRZY POCZUWAJĄ SIĘ Z TEGO POWODU LEPSZYMI I WAŻNIEJSZYMI OD INNYCH !!! WIADOMO - WODA SODOWA ZADZIAŁAŁA (usunięte przez administratora) . A TYM KTÓRYM TA ,, SŁUŻBA '' ODPOWIADA JAŚNIE PAŃSTWO PŁACI MNIEJ NIŻ DAJE KISZONKOWE (usunięte przez administratora) KTÓRE W PRZYSZŁOŚCI ZASILĄ OCZYWIŚCIE KADRĘ KIEROWNICZĄ ECO.......I CHODZĄC NADĘCI Z MNIEMANIA O SWOJEJ WAŻNOŚCI (usunięte przez administratora)

Zadowolony
@Rafał

Zależy w jakie miejsce firmy się trafi. Są działy z bardzo fajnymi ludźmi o doskonałej atmosferze.

Stalowy Romek

Potwierdzam.

Elektronik

Dokładnie

Inżynier

dobrze, że nie czytałem tych opinii przed rozmową :) szkoda, że jest tu taka fala narzekania, bo firma jest naprawdę fajna, a HR bardzo dba o pracowników

@Inżynier

Mówisz? A to opowiesz jak Twoja rozmowa właściwie wyglądała? Bo chyba wygląda, że w miarę pozytywnie. ;p

@Gabriela

rozmowa z HR i techniczna z osobą z zespołu, konkretnie i w miłej atmosferze

@Inżynier

ciekawa jaka będzie integracja w tym roku, hry nic nie zdradzają :(

@junior

A w tamtym roku jak to wyglądało?

@Gabriela

@Gabriela chcesz do nas dołączyć? :)

@junior

A aktualnie istniałaby taka możliwość? ;)

@Gabriela

a nie wiem, trzeba do hrów się wysłać

@junior

Aha Bo zabrzmiałeś jakbyś zapraszał no ale ok. Ogólnie to wiadomo kiedy będziecie mieli tutaj jakieś praktyki otwarte?

@Gabriela

Gabriela nie trać czasu na gowork, jak jestes chetna do pracy/praktyk to slij cv :)

Hanna
@junior

A masz jakieś rady w takim razie przed rozmowa rekrutacyjna? :D

@Hanna

nie szczególnie :) najważniejsze, żeby szczerze opowiedzieć o swoim doświadczeniu, nawet jeśli nie masz wiedzy na dany temat

zainteresowany

widziałem, że ostatnio sporo rekrutują, czy przyjmują osoby z mniejszym doświadczeniem? Ktoś podpowie?

@zainteresowany

tak, są projekty dla osób z mniejszym doświadczeniem, mamy też na pokładzie uczniów z technikum i studentów :)

@Inżynier

Jako praktykantów czy pełnozatrudnionych? ;)

a mi sie najbardziej podoba dzień tosta w piątek :)

@Marcin

Haha, naprawdę tu takie coś jest? Ale fajnie. I co po jednym dostajecie? I one tylko z serem czy jak. Są też inne podobne wydarzenia, które faktycznie mogą polepszać atmosferę? ;)

jest na wypasie :)

@Marcin

Dziś piątek! Tost zjedzony? ;) Generalnie to ile osób w zespole macie? Są jakieś miejsca wolne?

Pracuje tu już kilka lat i nigdy nie spotkałem się z (usunięte przez administratora) atmosfera jest fajna, ludzie się wspierają. Jest coroczna ocena, podwyżki, opieka medyczna, karta sportowa, dodatkowy urlop i różne akcje integracyjne. Te słabe opinie to chyba tylko Janusze wystawiają.

nowa
@Tomek

zgadzam się, pracuję tu od kilku miesięcy i atmosfera jest super, fajni ludzie

Honorata
@nowa

A na jakim poziomie są te podwyżki? Da się żyć za wypłatę przy aktualnych cenach? :D

Włochaty

Niepoważne podejście do rekrutacji - 3 razy podawałem, ile chcę zarabiać a mimo to ciągano mnie na spotkania by na końcu zaproponować jakąś niską kwotę.

Dll
@Włochaty

To fakt. Kilka razy podawałem konkretną kwotę netto, żeby potem na spotkaniu usłyszeć o tej samej kwocie brutto, a potem kombonacje i odwracanie kota ogonem.

Maciej
@Włochaty

Napisz proszę jak wyglądała rozmowa i jakich pytań można się tam spodziewać. Czy firma proponuje też jakieś benefity pozapłacowe? Liczę że powiesz coś na ten temat, każda informacja jest cenna!

Kaśka
@Dll

to dziwne, mi złożyli ofertę zgodnie z moimi oczekiwaniami

Firma typowego janusza

zarobki - prawie takie jak w biedronce. Ludzie, szkoda czasu na tą firmę krzak.

Krzysiu
@Firma typowego janusza

Zgadzam sie z opinia.

Zofia
@Krzysiu

A ile zarabia się w Biedrze? Chyba źle nie mają :D

Bricking

Niska pensja, Wysokie wymagania, praca bez porządnych narzędzi, sam złom, brak ubioru kompletnego i porządnego. Brak kompetencji, odpowiedzialności i decyzyjności, brak empatii, brak atmosfery, brak wsparcia, brak możliwości rozwoju, brak dostępów wg. ofert pracy do dostępow akademii rozwoju, brak możliwości rozmów. Nie licz na godne zarobki, na rozwój, kształcanie i wyposażenie. Tu nie lubią takich co dyskutują i mają chęci, (usunięte przez administratora) mile widziane z wiedzą na poziomie nie dyskutujących, za niska pensje, z własnym sprzętem. No i coroczna ocena pracownika nt. rozwoju, poszerzenia wiedzy, itd., dzięki czemu firma ma podstawę do nie podwyższania pensji bo nie spełniłeś warunków wg oceny pracownika, której firma nie daje możliwości spełnić, bo nie chce. Nie polecam. Tu traci się chęć do wszystkiego.. nie licz że otrzymasz pomoc.

Bogdan
@Bricking

A ta niska pensja to jaka? Bo aż nie chce mi się wierzyć że najniższa krajowa, ale w tych czasach to wszystko jest możliwe.

Tomasz

No nie narzekajcie. Na święta pracownicy otrzymali po parze skarpetek z logo sprint. Dam dziecku pod choinkę

Stary
@Tomasz

Skarpetki. Serio? Tak malo sie zarabia ze Prezes musi na święta dac 1pare skarpet i konfiturę, bo nie stac pracownikow na zakup sobie skarpet. A moze to prezent na ciuchy robocze 1 pare skarpet z logo do pracy na caly 1 rok.

Kamila

Skoro atmosfera pracy w tej firmie jest tak skrajnie różna w zależności od działu to może podzielicie się wiedzą w którym dziale można spokojnie pracować a do którego lepiej się nie zatrudniać z szacunku do swojego zdrowia psychicznego? Ja chciałam aplikować do tej firmy no i teraz to dla mnie loteria.

Mikołaj

Ktoś poniżej napisał o mobbingu, ktoś może się do tego odnieść ?

Bez mobbingu
@Mikołaj

Ja się nigdy z tym nie spotkałem ale być może zależy to od konkretnych ludzi i kierowników. To dosyć mądre powiedzenie że twarzą firmy jest po prostu twój przełożony i to on określa klimat w jakim pracujesz. Ja miałem dużo szczęścia

Alek

@Rafał to tylko osoby zatrudnione bezpośrednio przez firmę są dobrze traktowane, dobrze rozumiem?

Praca serwisanta dla ludzi, którzy bardzo interesują się technologią i elektroniką, idealna, by rozwijać swoje umiejętności. Jeżeli cię to nie interesuje, to nie dla ciebie. Bywa wymagająca ale ekipa zawsze pomaga, tłumaczy, próbuje nakierować na odpowiednie tory. Możliwości uzyskania certyfikatów, w sumie nie odczuwa się dużej presji czasu, choć bywają sytuacje krytyczne, w których po prostu musimy działać, nierzadko na nadgodzinach. Dobra praca do nauki, choć wymagania za tę stawkę są duże. Warto być przygotowanym na pracę w terenie. Z tego co zauważyłem, szefostwo lubi obarczać winą pracowników, bywa sporo nieporozumień. To taki minus.

Irena

Wielkie dzięki, że napisałeś, bo szukałam jakiejś konkretnej opinii o Sprint. A możesz jeszcze powiedzieć, jakie trzeba mieć wykształcenie, żeby zostać przyjętym do pracy?

@Irena

Ja byłem po technikum informatycznym z drobnym doświadczeniem za granicą, aczkolwiek nie dokładnie takim, jakie potrzebuje ta firma. Przyjmują często studentów, myślę, że jeżeli interesujesz się informatyką/elektroniką i pokażesz to na rozmowie, nie będzie problemu.

Joy

Byłem na rozmowie w dziale HR osoba która mnie rekrutowała bardo słaba, pytania banalne, jakby nie czytała mojego CV, ton olewający. Szkoda było czasu, podziękowałem.

Bardzo niefajne firma. Zarobki na zenujacym poziomie. Poza pensja nic nie ma dla pracownika. Wymagania wobec pracowników bardzo wysokie. Szukają ludzi którzy za marne pieniądze będą się poświęcać dla firmy, czyli praca dla (usunięte przez administratora).

Zostaw merytoryczną opinię o Sprint S.A. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Sprint S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Sprint S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sprint S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sprint S.A.