Sprint S.A.

Gdańsk

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 11 ocen.

Opinie o Sprint S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sprint S.A.

Administrator

Wiesz jak wyglądają zarobki w Sprint S.A.? Podziel się swoją opinią. Może okazać się bardzo istotna!

wila

E tam @fervex. Lepiej się przekonać na własnej skórze. Myślę, że dużo nie stracisz, a nawet zyskasz, bo firma zapewnia sporo szkoleń.

Kawa

Nie wierzyłam tym opiniom dopóki sama tam nie spróbowałam. Nie dotrzymują ustnych obietnic, boją się pracowników doświadczonych, ambitnych i samodzielnych. Nie szanują. Zamiast jakość wolą jakoś.. Przerośnięta biurokracja, jak zaczynasz tu pracę to nie wysuwaj się przed szereg i zawsze przytakuj pani kierownik ;) i wszystko bierz na piśmie..

anonimowi

Zgodze sie z koegą że jest to " BANDA [usunięte przez moderatora]" dyrektorzy garna jak najwiecej dle siebie kosztem pracowników. Zwykły pracownik nie widzi w tej firmie żadnych perspektyw na przyszłość. Zarobki są bardzo małe, wymagania bardzo duże, pracy tez jest dużo. Ogólnie nie mam dobrego zdania!!

ziutek

patrz RELACOM - i jak wszyskie inne firmy pracujące dla TEPSY

Zostaw opinię o Sprint S.A. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sprint S.A.