Opinie o Credit Suisse Polska Sp. z o.o. w Warszawa

As one of the world's leading banks, Credit Suisse provides its clients with investment banking, pri

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Credit Suisse Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Czy ktos wie jakie sa widelki na Seniorze w Operacjach (ponad 6 lat doswiadczenia). dziekuje

Onufry

Jak wyglądają podwyżki w tym roku u was? Były czy freeze?

@Onufry

Nic a nic , totalna porażka

Wypłacają dodatkowe nagrody w Credit Suisse Polska Sp. z o.o.?

azaco

a za co te nagrody? za to, ze przychodzisz do pracy?

roczny bonus, taki sobie

Me
@rzetelny

A kiedy jest on przyznawany,?i uznaniowo czy dla wszystkich?

@Me

Wczoraj przyznawali. Szału nie ma????

Me
@Yoda

U nas nie najgorzej, bonusy po parę tysięcy i podwyżki około 5/6%

Ula
@Me

To u nas niższe znacznie podwyżki, niemalże niezauważalne za to wyższe premie niż u przedmówcy. Nie ma reguły, wszystko zależy pod jaki obszar i w jakim kraju jesteście podpięci...

Bolek0793

Hej, Dwa szybkie pytania. 1. Czy jest możliwa jest praca zdalna w pełnym wymiarze? 2. Czy przy 4 latach doświadczenia z bankowości korporacyjnej możliwe 9k brutto? Dzięki!

JanKz
@Bolek0793

Przy 4 latach to juz nawet w wwa daja 10-11k brutto jak byles zwykłym analem. 9 k mozliwe tutaj w cs

Nonetheless
@Bolek0793

1. Aktualnie tak, większość ludzi pracuje teraz zdalnie na pełnym etacie. Może się to zmienić jak sytuacja z COVID-19 się ustabilizuje. Ciężko przewidzieć jak może się to zmienić. 2. Wynagrodzenie to ciężki temat. Za to samo stanowisko w dwóch różnych dywizjach można dostać dwie diametralnie różne płace, stad ciężko jednoznacznie odpowiedzieć.

Analityk

Wysłałem aplikację. Otrzymałem odpowiedź po 4 miesiącach. Rozmowa z 2 Menadżerami plus Interview przez telefon z UK. To oni decydowali. Decyzję o rekrutacji podejmują ludzie, którzy nigdy Cię nie zobaczą, wtedy zdecydowałem, że to zabawa. Jak można rekrutować kogoś przez telefon na stanowiska analityka ? Odpowiedź po 4 tygodniach.

Rafałek

Polski manager: 60-70% szans na to, że to kiepski manager Polski manager-kobieta: 90+%

Jakz12

Nie polecam pracy w dziale KYC/AML we wrocławskim oddziale. Nigdy nie spotkałem sie z takim brakiem szacunku ze strony przełożonej. Sama praca jest wyzwaniem daje dużo możliwości i nauki natomiast sposób zarządzania z którym się spotkałem był tragiczny, doszło tego tego że ów osoba musiała zostać zgłoszona za swoje zachowanie. Rozumiem ze Polska to folwark zachodu a team leaderz ze swoją pensją niecałych 2k euro uważa się za boga w naszym kraju, ale na brak kultury dyskryminację, poniżanie i dwuznaczne treści nie ma zgody. Sumując swoje doświadczenia nie polecam firmy.

Co wchodzi w socjal Credit Suisse Polska Sp. z o.o.?

rzetelny

w sumie to nic, ok 80 pkt socjalnych które możesz wykorzystać na kartę benefit, kupony itp, max 100pln dopłaty do przedszkola dla dziecka, trochę dopłaty do horrendalnie i tak drogiego garażu z którego niewiele osób korzysta, bony na święta, ok 300-800pln w zależności od dochodu , generalnie bardzo słabo

@rzetelny

Najgorszy jest brak sensownych szkoleń, CS nie inwestuje w pracownika, wykorzystać na maksa i jak już się wypali to może odejść. Awanse to śmiech na sali, są jak Yeti, zwłaszcza na VP i wyżej.

helen
@Coma

A jak wygladal screening? Kontaktuja sie z bylymi pracodawcami czy wystarczy dostarczyc dokumenty?

pozdrawiam
@helen

kontaktuja, zdecydowanie, maja do teo zewnetrzne firmy wiec jesli sie pytasz bo chcesz nasciemniac to sie nie osmieszaj

Yo

Nosz ludzie! Ile Wy macie lat, że takie nic nieznaczące kocopoły tu wpisujecie. Jeden że firma zła, drugi nie poleca, trzeci że podwyżki nie dostał, to firma dramat. Dostałem się tu po szybkiej jak strzała rekrutacji, mam super zespół, kasa przyzwoita - to co, mam teraz wyciągnąć taki sam wniosek, tylko odwrotny: firma wzorcowa bez skazy? To jest moloch, w którym możesz źle trafić (może tez ty się po prostu nie nadajesz, bo miękka faja jesteś na przykład, ale się nie przyznasz, tylko (usunięte przez administratora). firma). W tej firmie można trafić i kiepsko i w ch... dobrze (jak, zdaje się, ja - bez ŻADNYCH UKŁADÓW), za bardzo fajne $, bez jakiegoś wypasionego CV. Po prostu akurat trafiłem. Mniej więcej - na oko - 2 % opinii tutaj coś znaczy. Reszta rozciąga bezmyślnie obraz swojej porażki na całość.

pytanie
@Yo

Do jakiego działu trafiłeś i ile trwała rekrutacja od dnia wysyłki CV do pierwszego dnia zatrudnienia?

hej, ile zarabiasz?

takpytam
@Yoda

tylko pytam bo jak z rodzicami mieszkasz i masz 3 tysiace na reke na ajfona i rowerek to skaczesz do gory, samodzielnie ledwie byś z tego wyżył. Wiec ile?

YOLO
@takpytam

CS akurat ma bardzo konkurencyjne wynagrodzenia na tle konkurencji, możesz śmiało aplikować. Ja przynajmniej jestem mega zadowolony i słyszę raczej podobnie pozytywne opinie.

N
@YOLO

Do jakiego działu trafiłeś?

Atomek
@YOLO

Tak myślisz? Płacą chociaż tyle co ich bezpośredni rywale tj. UBS?

margot
@Yo

Ja sie rekrutowalam rok temu i do dzis nie raczyli mi napisac jaki wynik rekrutacji, a bylam na 3 etapie. Co do zarobkow, to nie sa oszalamiajace. Moze na ludziach bez doswiadczenia robi to wrazenie. Ja chcialam przejsc z 6 letnim stazem pracy i tyle samo dostawalam w swojej firmie, w ktorej ogolnie rzecz biarac sa dosc slabe zarobki, troche ponizej średniej krajowej. Sorry ale po Credit Suisse czegos wiecej sie spodziewalam. Uwazam, ze nie trzeba miec znajomosci, zeby sie tam dostac, ale rekrutacja to (usunięte przez administratora)

standard
@margot

standard w ich wykonaniu. nie polecam.

ciekawski
@Yo

Twierdzisz, że można trafić na dobre $$$ stanowisko bez dobrego CV ?? Aha... potwierdzasz tym samym, że to nie umiejętności, wiedza czy doświadczenie jest brane pod uwagę. A może ty "trafiłeś" bo znajomi polecili ?

@YOLO

o czym ty mówisz? koleżanka poszła do standard chartered ina tym samym stanowisku dostała 80% więcej niż w CS...

JCS
@rzetelny

Widać, że wyznawcy CS buszuja tutaj ;)

AI

Dziś miałem rozmowę telefoniczną po angielsku na stanowisko specialist in compliance room. Niestety podległem na pytaniach z ekonomii tj. Exchange stock, bonds i securities. Ogólnie rozmowa profesjonalna tylko te pytania dosyć trudne patrząc, że w wymaganiach doświadczenie 1-3 lata. Może na inne stanowisko mi się uda:)

Zofia
@AI

Przykro mi, że nie udało Ci się dostać tej pracy. Powodzenia w następnych rekrutacjach. Możesz napisać ile etapów miała ta w Credit Suisse?

@Zofia

Z tego co wiem to rekrutacja ma 2 etapy - 1 to rozmowa telefoniczna 2 to spotkanie w biurze Podczas rozmowy rekruter pyta się o oczekiwane minimum wynagrodzenia. Może ktoś podpowie czy 6000 brutto jest ok na stanowisko banking operations specialist?

Sc joiner
@Tomek

Hej. Pracuje w CS od niedawna ale banking operations cieszy się tutaj najmniejszą renomą dużo pracy mało rozwoju i najgorsze zarobki w możliwych obszarach. Kolega który tam pracuje od 2 lat zarabia 4500 brutto. Ja jako stosunkowo nowy pracownik w obszarze ryzyka mam ponad 8 tys ( wszedlem do Firmy bez doświadczenia )

ghubinjomkp

3200 brutto

joey

tak, 6000 brutto mozna spokojnie dostac

@Tomek

ja miałem kilka etapów - łącznie 7 rozmów, 1 case study...

Namawiam wszystkich absolwentów, aby nie dawali się upadlać centrom taniej siły roboczej zlokalizowanym w Polsce. Nie marnujcie czasu na szukanie pracy w tym kraju. Wyjeździe za granicę i tam zacznijcie godne życie. Bez żadnego doświadczenia może dostać pracę które zapewni wam godziwą płacę 2500-4000 b euro zamiast 2500-4000 b zł ? Tak! Kończyłem studia w Polsce i przeglądałem gowork z celu znalezienia opinii o każdej firmie do której aplikowałem i niestety większość opinii pokrywała się z rzeczywistością. Gdy odpowiecie rekruterowi, że wasze oczekiwania finansowe to 2000 zł to rzucą się na was jak hieny na padlinę. Te nisko kosztowe oddziały zostały stworzone, że dorabiać kosztem biednych polaków i w konsekwencji ich upodlić. Nie wierzcie w żadne zapewnienia o robieniu kariery o awansach a tym bardziej o podwyżkach, bo Polscy "managerowie" o tym nie decydują ile zarobicie. Oni dostają tabelki z centrali ile tania siła robocza w Polsce ma zarabiać. Nie dajcie się upodlić i szukajcie godnej pracy z godną płacą.

;/
@anonymous

dokładnie, ten niby boom na wielkie kariery w polsce to jedna wielka ściema. Zachodnie korpa tu przychodzą żeby żerować na naszych umiejętnościach i życiu. Serio i to 1 lub 2k dolarów? SERIO? Za to się utrzymać nie da w warszawie. I oni mają jeszcze czelność mówić o roszczeniowości? Kto rości sobie prawo do taniej siły roboczej?

monika
@anonymous

płacą niskie stawki bo mogą sobie na to pozwolić, dopiero ustawowy wzrost płacy minimalnej zablokuje oszczędzanie na wynagrodzeniach specjalistów, ale pewnie wprowadzą kontrakty typu 3/4 etatu itd, ale to już mało kto będzie chciał podpisać

Mmmm
@;/

Nieprawda. Ja pracuję tu ponad 6 lat, co rok dostawałam naprawdę dużą podwyżkę i mocno awansowałam na przestrzeni tych lat. Trzeba być dobrym po prostu.

New one
@Mmmm

Mógłbyś napisać po jakim okresie w ogóle można negocjować stawkę która się otrzymało na początku?

@New one

nie negocjuje sie niczego, dostajesz info ile dostajesz podwyżki, bez możliwości negocjacji/argumentacji. krotka piłka. chyba ze składasz wypowiedzenie i pokazesz im nowa ofertę pracy z info pracodawcy i wynagrodzeniem to coś więcej (trochę) ci dzadza, a po roku już nie po powiedzą ze rok wcześniej dostałeś...

pytanie

hej, a kiedy w operations dostają podwyżkę inflacyjną? na początku nowego roku czy później?

@pytanie

Wszędzie compensation jest ogłaszane na początku roku bodajże w lutym. Z tym że nie zawsze oprócz bonusa jest podwyżka, u mnie w 2020 roku nie było...A 2021 ptaszki ćwierkają, że compensation będzie dużo gorsze...

@pytanie

nie ma czegoś takiego jak podwyżka inflacyjna, możesz miedz 5% inflacji a dostaniesz 0 jak cały mój team przez ostatnie 2 lata , ew podwyzki ogłaszane są pod koniec lutego

Jak to jest z internal mobility? Bezproblemowo można się przenieść np. do Zurychu?

Lola
@Ania

Zapomnij.... szanse zerowe, wew zmiany sa mozliwe ale bardziej w Pl

@Lola

Są możliwe aczkolwiek zdarzają się niezmiernie rzadko. Znam 1 osobę co przeszła do Londynu i 1 do Szwajcarii. Wewnętrzne rekrutacje też są bez szału, z tego co kojarzę to jak już Cię zechcą to na Twoje przenosiny musi wyrazić zgodę także Twój obecny szef.... Bez sensu. Ale za to teraz przy pandemii siedzimy w domach, to z plusów...

@Ania

nie, to mrzonki, ludzie w PL bardzo rzadko gdziekolwiek awansują za granicę , znam 1 osobe które wyjechała, a ok 15 które aplikowały i sie starały

Coma

te obowiazkowe przerwy (przynajmniej we Wro) to glownie na papierze i w toolach, w praktyce kazdy kogo znam (a mysle ze co najmniej polowa ogolu pracownikow) robi 8h i do widzenia, tak wiec bym sie tym tak bardzo nie przejmowal na miejscu aplikujacych, rynek jest pracownika i firma chyba o tym wie bo nie zdarzylo mi sie zeby ktos 'gonil' za te 30 min, no chyba ze ma sie menadzera Polaka nadgorliwca

@Coma

To zależy, co masz w umowie o pracę i co jest ustawione w systemie do rozliczania pracy. Lepiej to sprawdzić, bo przy bezpłatnych przerwach może być ustawiona tzw. zmiana w systemie (shift np. 9-13 i 13.30-17.30). Jak odbijesz się z pracy o 17.00 i ulegniesz wypadkowi w drodze do domu, to sam/a się prosisz o kłopoty. Dodatkowo wcześniejsze wyjście, albo brak odbicia rano może być pretekstem do zwolnienia dyscyplinarnego.

@Korpoludek

Myślałem, że zrozumiałeś kontekst mojej wypowiedzi, napisałem, że "na papierze i w toolach" jest 8,5h To teoria, a reszta jest praktyką, tak samo jak np. przypadek rejestrowania w narzedziu do raportowania (wymagajacym 'X' approvali na miesiac) to czy skonczyles wczesniej o godzine i nastepnego dnia odrobisz ta godzine czy tez nie bedziesz tego wklepywal i po prostu odrobisz po umowie slownej, nikt nie broni siedziec 8,5h co do sekundy, zeby sie 'odbic', Reszte twojej wypowiedzi "Jak odbijesz się z pracy o 17.00 i ulegniesz wypadkowi w drodze do domu, to sam/a się prosisz o kłopoty. Dodatkowo wcześniejsze wyjście, albo brak odbicia rano może być pretekstem do zwolnienia dyscyplinarnego. " pozostawie bez komentarza. Nie spotkalem sie przez 11 lat pracy w korpo z jakimkolwiek takim przypadkiem jaki opisujesz, a gdyby tak bylo to jak wspomnialem firma zauwazyla by nagly duzy odplyw pracownikow do konkurencji :D Mam nadzieje, ze nie piszesz tego bo jestes jednym z tych LM zatrudnionych jako kapo do pilnowania podwladnych, aczkolwiek twoj nick rzeczywiscie odzwierciedla pewne 'zzycie' sie z korporacjami :) Zauwaz ze korporacje sie otwieraja w Polsce glownie zeby wyzyskac tania sile nabywcza pracownika, niejednokrotnie placac znikome podatki z powodu ulg, lub obchodzac wrecz prawo znajdujac luki zeby tylko zaoszczedzic, (np watpliwa praktyka IBM we wroclawiu gdzie pracuje/pracowalo sie na laptopie 14'' 8h dziennie poniewaz praca jest 'mobilna', haha) Porownaj poza tym kulture prace w Polsce do tej samej pracy we Francji czy w Niemczech, zobaczysz roznicę. Polski pracownik jest znacznie wydajniejszy bo 'zapinkala' a i tak jeszcze mgmt zatrudni audyt zeby znalezc pole do poprawy efektywnosci lub zainstaluje ci program szpiegujacy czy jestes zalogowany i ruszasz myszka - nie mowiac juz o zwiazkach zawodowych ktore sa w tych samych firmach za granicach a Polsce za probe utworzenia dostaniesz zwolnienie. Pytanie po ktorej stronie sie opowiadasz. Poza tym uwierz mi, jest tyle polis ktore podpisujesz przy podjeciu pracy i ktore co roku odnawiasz ze jakby firma cie chciala zwolnic znajdzie paragraf ze ktoras zlamales, nawet jak sie odbijales przez 10 lat co do minuty te 8,5h. LOL. Pozdrawiam

@Coma

Podpisujesz z pracodawcą UMOWĘ i musisz rejestrować czas pracy zgodnie z umową o pracę i regulaminem. Reszta przydługich wywodów to przykład układzików i pobożnych życzeń.

@Korpoludek

Proponuje zebys rejestrowal tez wyjscie do toalety i odrabial to potem bo nie jest wspomniane w umowe jako czas wliczony do pracy, tak samo jak bhp-owska przerwa 5min po kazdej godzinie przy monitorze. Widocznie nie ogarniasz niczego dluzszego niz jeden akapit. Typowe. Powodzenia "w karierze".

@Coma

Przestudiuj dokładnie swoją umowę o pracę, bo z pewnością nie obejmuje ona wyjścia raz na godzinę na 5 minut poza miejsce pracy robić np. kupę na raty. Przerwa BHP 5 min od monitora obejmuje pracę inną niż patrzenie w monitor, ale w realiach korpo i bezpapierowej pracy to jest problem. Widać, że masz duże problemy z realizowaniem umowy o pracę, zanim się spostrzeżesz ochrona wyprowadzi Cię z budynku.

@Korpoludek

Nigdzie nie napisałem o wychodzeniu poza miejsce pracy, sprawdź moj poprzedni post. Oczywiscie nie przyznasz sie ze nie doczytales bo jedyne co potrafisz to straszyc 'ochrona' i 'umowami'. Jesli przysypiales na szkoleniu BHP to polecam ten artykuł (lub dowolny inny na ten temat). http://kadry.infor.pl/bhp/bezpieczenstwo-pracy/84299,Przerwa-w-pracy-przy-komputerze.html Może się czegoś dowiesz o swoich prawach i nadrobisz braki.

Ola
@Coma

A jak jest z przedłużeniem umowy na czas nieokreślony? Rzeczywiście po 3 miesiącach? Dużo osób odpada czy ggneralnie jak ktos się stara to zostaje?

Kornelia
@Coma

W Wawie z tego co widziałam to wszyscy chodzą na te przerwy przynajmniej na 30 minut. Generalnie pisanie jak jest nie ma sensu. Są teamy gdzie jest bardzo duzo pracy i nadgodzin a sa takie gdzie pracownicy przez pól dnia udają ze cos robią a kilka dni w miesiącu pracują z domu gdzie słowo pracują jest zdecydowanie na wyrost. Generalnie jest całkiem spoko.

@Ola

z przedłużeniem nie było nigdy problemów, przynajmniej za moich czasów, chyba że chodziło o stażystów/praktykantów, tam bywało różnie

@Kornelia

Pełna zgoda. Jedni 4h w kuchni na pogawędkach (lub 2h na sushi na mieście) a inni 9h przy kompie bez chwili wytchnienia na herbatę czy rozprostawanie nóg. Faktycznie nie ma co generalizować, ja w każdym razie dobrze wspominam :)

Dobromir
@Korpoludek

Nie wiem co masz na mysli piszac o "odbiciach" ale w CS na pewno takiego czegos nie ma. Czas rejestruje sie w specjalnym toolu a karty sluza tylko i wylacznie do kontroli dostepu. Albo nie pracujesz w CS albo koledzy zrobili Ci kawal.

Jedi
@Coma

Update 2020: obowiązkowe przerwy zniesione; są jedynie zalecane.

@Jedi

Dobrze wiedzieć. Dzięki za info. Fajnie, że firma idzie z duchem czasu bo to trochę był i tak martwy przepis zgodnie z powiedzeniem 'z niewolnika nie ma pracownika'.

Mike
@Jedi

Serio? A był taki oficjalny email do pracowników?

@Mike

tak, byl oficjalny email. od 1 stycznia nie musisz korzystac z przerwy

łojejku
@ja

a w innych korpo przerwa wliczona w czas pracy. slabiutko. a nawet beznadziejnie

Jedi
@łojejku

Maila nie bylo ale byla aktualizacja regulaminu pracy- trzeba sobie otworzyć starą wersję i nową i porównać ????

Ex
@Korpoludek

W moim dziale bardzo pilnowano obowiązku przerw. (usunięte przez administratora)

@Ex

W moim byłym dziale szef Polak też stosował mobbing. Podobno po 4 latach i 10 rezygnacjach podwładnych w końcu łaskawie go odsunęli od zarządzania ludźmi.

@Coma

W WAW jest 1 dział, który ma ogromną rotację i TL mobberkę, w zeszłym roku awansowała na VP... Ostatnio kolejna osoba odeszła... I co? I nic... Ale większość TL których znam jest spoko, gorzej że jak trafi sie taka czarna owca to nic się nie dzieje....

Neil

Na jakie wynagrodzenie można liczyć jako absolwent na stażu/praktyce? Ile trwa taki staż zanim dostanie się (w przypadku pozytywnej współpracy) stanowisko juniora na UoP?

Uciekłem

Byłem na stażu we Wrocławiu, ale uciekłem. Dział finanse. Odradzam, myślę że naprawdę źle trafiłem. Okropna atmosfera w moim teamie. Dziecinny team leader spoza Polski w wiecznym napięciu. Brak czasu dla kogokolwiek, by coś merytorycznego wyjaśnić. Szczególnie brak czasu dla stażystów. Konkurencja na stażach płaci dwa razy lepiej. Za to w CS można się rozstroju żołądka nabawić. Jeśli rekrutujesz się na pl. Grunwaldzkim, to w paskudnych biurach. Nie polecam. Negatywne doświadczenie.

Agata

Witam! Czy ktos ma jakiekolwiek opinie na temat stanowiska Advanced Channel Escalations Specialist? Jak zarobki? Czy to stanowisko na entry czy mid level? (niestety ogłoszenie jest dosyc dziwnie napisane i ciężko się zorientować jaki typ stanowiska to jest...) Bardzo byłabym wdzięczna jakby ktoś faktycznie mi odpowiedział :(

Qwe
@Agata

To taki desktop support IT. L2 powiedzmy.

Czy może ktoś powiedzieć coś więcej na temat pracy w DPAS? Ostatnio otrzymałam ofertę pracy I zastanawiam się czy przyjać?

Nie polecam w ogóle aplikować do tej firmy. Non stop ogłoszenia od nich na pracuj.pl, a tak naprawdę dają odpowiedź po 2 miesiącach.

jarowniez
@Tomek

nie polecam, wzielam urlop na rekrutacje, poswiecilam wiele czasu aby sie przygotowac a obsewuje te same ogloszenia pojawiajace sie na pracuj.pl non stop. Obstawiam, ze robią to celowo(zastrzegam,ze jest to moje indywidualne odczucie). thank you z ich strony i bez zalu. Biuro - pożal sie boze, z zewnątrz moze ok ale wewnatrz - tragedia, ludzie zatrudnieni - sorry, ale jakos koszmarnie wygladacie w mojej ocenie.

zgadzam się
@jarowniez

Mam dokładnie takie samo zdanie po przebytych tam procesach rekrutacyjnych. Te oferty chyba są tylko reklamą firmy.

jasne
@zgadzam się

jasne, ze tak - wedlug mnie. strata czasu. zdecydowanie nie polecam CS.

Jcs
@Tomek

Ja też odradzam - zatrudniają głównie ludzi z Indii i ze wschodu ;) Przejdź się po open space ;)

nie
@Jcs

Ilość cudzoziemców w porównaniu z polakami jest znikoma. oni lub nikogo nie zatrudniają i tylko reklamę robią lub zatrudniają kolegów i koleżanek. Znam człowieka, który mając 20 lat dostał tam pracę będąc na 1 roku studiów zaocznych. Oczywiście nie mal doświadczenia, ale pewnie o takich niedoświadczonych im chodzi, bo jeśli masz doświadczenie u konkurencji, to z jakiegoś powodu im nie pasujesz, mimo tego, że odpowiedziałeś na wszystkie pytania na rozmowie.

Rynek wie
@nie

Ja znam pseudodoświadczonych, którzy pracują za wysokie stawki a nie potrafią najprostszych rzeczy. Polecam też weryfikację ich umiejętności językowych ;) po prostu smiech na sali

nie
@Rynek wie

też takich znam. Miałam szkolić osób z wyższym gradem od mojego w ciągu roku. Te osoby uważały, że należy im się większa pensja i nie chcieli brać tasków, które miały być do nich przypisane, więc ja te taski robiłam, bo one będzając w kuchni więcej czasu niż za biurkiem nie miały czasu, żeby te taski wykonywać. Zamiast roboty gadaly sobie z innymi i rozpowszechniały plotki. Niestety osoba, która bierze na siebie więcej zadań i to dobrowolnie, szkoli innych nie jet doceniana w obecnych czasach w korporacjach. Trzeba mieć układziki, żeby dostać podwyżkę.

Rynek wie

Tak, o tej i o innych firmach ;)

ds
@Rynek wie

i co tu do roboty, jak nie bedzie co procesowac.A przeciez mamy takie piekne opisy pracy, jakby to przyszlosc firmy zalezala od nas. i co potrafimy tak w sumie??? co? odpowiedziec na e-maile, przekilkac. dane, wpisac w tabelki. och ach,,te wyszukane programy, systemy, czynia nas takimi madrymi. Nie my nie klikamy, my robimy symulacje, tworzymy, badamy ryzyko, akceptujemy (ho, ho), kontrolujemy, managerowujemy (klaszczcie brawa) i zapewnienia firm, ze bez nas to nic by nie bylo. jasna sprawa a Ty, pracowniku CS lub innego korpo BEDZIESZ? Serio umiesz? co? I jak to sie bedzie mialo do tego gdy znajdzie sie innne miejsce na swiecie gdzie ludzie beda wazniejsci od Ciebie. znam juz odpowiedz. Ty tez znasz i potrafisz mi wyrecytowac bez zajakniecia - to i siamto, jasne. Dobra robota CS i inni.

@nie

Nie martw się ją szkoliłem swojego manago w Pl i UK po to żeby za tydzień oni sprawdzali moją pracę o czym ( mówię tu o tej mojej specyficznej działce) nie mieli kompletnie pojęcia...Ale ogólnie jest śmiesznie, niektóre teamy są przeludnione i udają że coś tworzą przez tydzień co ja bym zrobił przez góra 1 dzień a inne mają straszny zachrzan i ciągle jest źle bo.są opóźnienia...

Jasmine

Niestety poziom rekrutacji jest tragiczny, tak jak zasadnicza większość korporacji podaje mniej więcej czy oczekiwania finansowe się pokrywają z oczekiwaniami kandydata tak w CS jest jakieś kluczenie. CS niestety patrząc na inne korporacje płaci bardzo słabo, firma od lat to raczej równia pochyła. Stanowiska menedżerskie głównie obejmują osoby bez kwalifikacji i doświadczenia, bardzo duża rotacja, biuro w Grunwaldzki Center to totalna porażka, stary sprzęt IT, obleśne kuchnie, śmierdzące dywany. Niejednokrotnie osoby z wizytujące dziwiły się warunkom jakie tam panują. CS niestety stracił świeżość i dzisiaj jest kiepską alternatywą na szukanie tam pracy.

Evani
@Jasmine

Potwierdzam, poziom managerów to jakaś porażka! Mój manager z tworzył nowy zespół ale jakoś nikogo więcej nie zatrudnił a ode mnie wymagał stworzenia całego procesu i procedur mimo że byłam zatrudniona na stanowisku Juniora, bo sam nie miał pojęcia jak się do tego zabrać. Ponieważ nie można było nikogo więcej zatrudnić do naszego zespołu ze względu na hiring freeze to na mnie zrzucono obowiązki reszty specjalistów. Na koniec mój manager zapomniał o przedłużeniu mi umowy o pracę :)

Waleto

Ok

Zostaw merytoryczną opinię o Credit Suisse Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Credit Suisse Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Credit Suisse Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 188.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Credit Suisse Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 109, z czego 26 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Credit Suisse Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Credit Suisse Polska Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Credit Suisse Polska Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 311 ocen.

Credit Suisse Polska Sp. z o.o.