MPK-ŁÓDŹ Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MPK-ŁÓDŹ Sp. z o.o.

zainteresowany

Dzięki za info chociaż nie napawa optymizmem. Uprawnienia są płatne w ratach czy już przeszli na gratis,bo w ogłoszeniu jest napisane ,że wpisowe tylko 300 zł.

obecny kierowca

dajcie spokój jakie miasto taka komunikacja (usunięte przez administratora) totalny myślałem zatrudniając się nie dawno że to firma ok ale byłem w bardzo dużym błędzie za 3000 tyś.to nich prezes z panią prezydent sobie wsiądą i pojeżdżą za te pieniądze i zobaczą jak to jest a kierownictwo zajezdni niech ich zmieniają ja jeszcze tylko do wakacji i papa a zapomniałem jeszcze chyba że twój wujek albo ciocia jest kierownikiem albo jakimś emerytem z wpływami to polecam bo od razu będziesz miał z 4000 tyś. auto nowe itd. a poza tym nie polecam na 100%

Łysy z bagien

Co z liniami 53 i 60 zostały oddane Arrivie czy jednak przetarg unieważnili?

Miły pan

Witam Czy na zajezdni limanowskiego jest dużo sprawnych wozów?? I na jakie wozy uważać lepiej?? Pozdrawiam

Kierowca Autobusu

Pani psycholog przedstawiła jak będzie wyglądała praca opowiedziała co nie co i rozdała kwestionariusze które jak powiedziała nie będzie sprawdzać punktowo tylko samą treść odpowiedzi. Test rozwiązałem nie był trudny, rozwiązałem wszystko zgodnie z prawdą, na każde pytanie odpowiedziałem najbardziej logicznie jak się da choć były 3 pytania które przez swój poziom nie wiedziałem jak sensownie odpowiedzieć. I mówię najwyżej wyjaśnię Pani psycholog na miejscu dlaczego tak a nie inaczej odpowiedziałem. Niestety następnego dnia dostaje informacje smsem że decyzja jest odmowna bez żadnego uzasadnienia decyzji. Więc chciałbym teraz dowiedzieć się jak trzeba odpowiedzieć na każde jedno pytanie aby otrzymać pozytywną decyzję, aby dostać się do kolejnego etapu rekrutacji.

Czy kierowca powinien udzielać informacji pasażerskiej? Co zrobisz jeśli pasażer zapyta cię czy "tym autobusem dojadę do szpitala"? Co jest najważniejsze w pracy kierowcy autobusu jakoś tak. W pracy chcę chodzić w stroju służbowym/cywilnym ubraniu uzasadnij swoją odpowiedź.

Kierowca mpk łódź

Witam chcial bym w skrócie opisać moje byle miejsce pracy w którym dałem radę ponad rok pracować aczkolwiek liczyłem że spokojnie parę latek mi stuknie Pisze to dla tych którzy chcą tam pracować też szukałem opinii i wszędzie ktoś coś miał do tego mpk i mieli rację z niektórymi rzeczami Początek fajny bo jeździsz z patronami ich wózkami ale czar pryska gdy idziesz sam na pole bitwy wtedy jako nowy dostajesz wóz który na dzień dobry trzeba znaleźć i już kolejny stres bo latasz po placu i szukasz jak już go znajdziesz to odpalasz a tam wyskakują komunikaty jako świeżak nie wiesz czy można jechać czy nie lecisz do majstrow a ten jak ma humor to ci pomoże lub cię zmyja że tak musi być dobra jako świeżak jedziesz tym wozem hamuje to luzik wszystko by było okej gdyby te wozy były naprawianie i sobie na spokojnie jedziesz ale co dalej dyspozytorzy powiesz takiemu że jest awaria wozu i chciał byś podmienić na coś sprawniejszego z 3 się dogadasz a reszta z 10 pies ich gryzl że przyszedł i narzeka tylko potrafi ale to ty odpowiadasz za ludzi nikt inny więc jak coś się stanie to policja trzepie wóz od góry do dołu Ludzie pasażerowie na 10 2 się trafi co mają ale to co 3 miesiące a tak to jak jesteś wobec nich miły uśmiechnięty to potrafią też tacy być najgorsi to kierowcy osobowek tutaj też 6 na 10 to chamy którzy myślą że chcesz się z nimi ścigać i utrudniają ci jazdę i wszędzie im się spieszy kasa jako nowy nie płacisz za kurs to przy 168 h pracy 2900 dostaniesz minus ubezpieczenie grupowe i ubezpieczenie dla ciebie które raczej warto kupić bo jak w coś przywalisz to leci z twojej kieszeni a tu pójdzie z ubezpieczenia ale to też zależy na ile zł szkód wyrzadziles a żeby było śmiesznie to nawet jak coś nie wielkiego to jeszcze z premi ci zabiorą możesz i zarobić więc 3600 3800 ale to musisz przyjść 3 4 dni z wolnego czy praca jest warta tej kasy? To zależy tylko od ciebie jakie będziesz miał nastawienie odpowiadasz za dużo rzeczy oczy dookoła głowy i czy chcesz się na tyle poświęcać że pracujesz w takie dni gdzie inni mają wolne wstajesz o takiej godzinie gdzie inni jeszcze śpią i od samego rana żyć już w stresie bo zależy na jaki humor trafisz tam ludzi pracujących kierowcy są pomocni tego więc ci pomogą tym się nie ma co martwić ja sobie dałem spokój bo za dużo tego wszystkiego życie w ciągłym stresie które odbija się na zdrowiu poświęcanie się dla tej roboty jeżdżenie w kółko w godzinach szczytu by pasażerowie mieli ten autobus spóźniony ale jest to już nie dla mnie ale to trzeba przyjść się przekonać jak to jest pisze tylko tak by w skrócie przedstawić jak to wygląda by przyszły driver mniej więcej wiedział na co się piszę pozdrawiam i szerokości

R
@Kierowca mpk łódź

Piszesz bzdury... a po drugie jak sie tu przyjmowałeś to ktoś ci powiedział ze bedzie lekko... a z pieniazkami tez cie ktoś (usunięte przez administratora) Dali ci mniej niż ci obiecali przy podpisaniu umowy? Idź do prywaciarza na busy napewno bedziesz wiecej zarabiał i bez stresu no i pewnie po 8 godzin robota... powodzenia i pozdrawiam.

@R

Z twoim Kolego podejściem w mpk nigdy nie będzie lepiej , tak jest dobrze że firma sprzedaje kursy. Chłopak prawdę pisze. Kto ci każe iść do dziadtransa , jak nie będzie miał kiero na busa to się zwinie - to nie te czasy że musiałeś jeździć za miskę ryżu , masz głowę to myśl co dla Ciebie jest ważne. Pozdro dla tych co odeszli .

@R

Przyjacielu jeśli coś jest nie tak to mnie popraw

@Adam

Adam napisałeś prawdę ja odnosiłem się do Kolegi z postu powyżej. Ja bym tylko dodał i przeszczegał o pozwach cywilnych pasarzerów w stosunku do kierowców za hamowania bo osobówka zajechała a pasarzer się nie trzymał a wywinął barana ot taki przykład z życia kiera w mpeku.

@Były driver

Były driver to do tego. r. było oo więc właśnie dobrze ze wspomniałeś to są kolejne rzeczy na które trzeba uważać robota jest inna ale tyle co w niej pułapek się czai to się odechciewa tym bardziej teraz gdzie można znaleźć pracę za fajne pieniądze bez takiego ryzyka a naprawdę byłem podjarany na początku ale czar pryska niestety

@Adam

I tak połowy rzeczy nie możemy napisać ze względu na politykę i tajemnice firmy - nam już gancegal bo nie pracujemy w mpeku , szkoda ludzi którzy idą na lojalki - bo nie wiedzą że po wyjechaniu za bramę jest dżungla najlepiej żeby mieli rozdzielczość majątkową z Rodziną. Łódź jest kiepskim rynkiem pracy ja mam abcadło w p.j i nie mogę podzielić opini o rewelacyjnych pracodawcach szcz. Dla kierowców - za miskę ryżu nie będę jeździł ale kto szuka ten znajdzie. Ubolewam bo jak się zaciągałem też optymizm we mnie kwitł.

Szymon
@Były driver

Piszesz ze lodz słaby rynek pracy? Ja mam na magazynie 3300 netto za 160h. Po 2 latach na tym samym magazynie masz 3800 netto za 160h. Nie jest tak źle w lodzi proszę pana

@Szymon

Fajnie że piszecie o stawkach bo jak siedzimy u jednego pracodawcy to ciągle słyszymy że kasy brak i wszędzie się zarabia kiepsko a tu proszę - całkiem nieźle ... Jak przeczytają kierowcy to może być jeszcze gorzej z obsadzeniem zmian:) a u mnie pewnie z nowym rokiem nowym krokiem.

Radek
@Były driver

I to niestety smutna prawda pójdziesz na magazyn gdzie też masz socjal i dostaniesz więcej pracując od poniedziałku do piątku a soboty dodatkowo dla chętnych a kierowcy 7 na 24 i

Szymon

Chciałem iść na kierowcę. W ogłoszeniu mpk pisze 16.70 stawka. Nie mogę w to uwierzyc. Ja mam na magazynie na teofilowie 21 netto po roku. Powiedzialem żonie ile mają w mpk mówi ze mam siedzieć na magazynie i się nie ruszać :)

Mipod

Czy była by możliwość puszczenia autobusu jadącego z Retkini przez Retkińska-Zagrodniki na Starą Gadkę-cmentarz przez Rudzka-Municypalna?

Janet

Kiedy wrócą tramwaje linie 6i1na swoją trasę .....

K

Praca na st. Motorniczy .Odczucia jak dla mnie... Plusy: dość szybkie podwyżki-mogłoby być więcej ale najgorzej nie jest, dużo wolnego, pracujesz tylko tyle ile godz.w miesiącu,jest możliwość pracy na jedną zmianę, nie ma pracy na 3 zmiany. Minusy: sporo stresu, obciążenie psychiczne, zakaz rozmów choćby przez zestaw słuchawkowy przez to większe odczucie osamotnienia... Co ważne: "sam sobie rządzę "pasuje mi to że nie ma współpracowników z którymi często dochodzi do nieporozumień lub rywalizacji.I chyba zdanie najczęściej powtarzane.-jak się nic nie dzieje to jest spokój i luz ale wystarczy jedna chwila i grunt się wali pod nogami.

Ww
@K

Podwyżka?chyba regulacja bo 1.30 brutto raz w roku to raczej nie jest podwyżka. I to pod warunkiem ze zasłużysz bo przed zaczyna sie polowanie na kierujących żeby jak najmniej ludzi dostało.

Daria 1996

Autobus 78, jeden przystanek za krańcówką. Nie przyjechały dwa autobusy. Ta linia jeździ jak chce

Aaaaa

PRAWDA jest taka ze nie maja kierowców. I nie będą mieli bo płacą tyle co na zwykłym magazynie albo płacą tyle ze dostawca pizzy zarobi tyle samo

A

Nie mam pojęcia co się dzieje z tym mpk w tym miesiącu nie przyjechał mi już 3 raz mój autobus . Rozumiem ze można spóźnić się 5 min ze względu na korki ale żeby w ogóle nie przyjechał albo spóźniał się 15 min to już jest przesada. Każdemu się spieszy a dzięki tym autobusa niejedno krotnie spowodowały ze moje plany zostały zniszczone Np spóźnienie do pracy, fryzjera czy lekarza . Proponuje wiec każdemu kierownic na samym starcie rozpoczęcia pracy w mpk od zapoznania się jak działa zegarek uważam ze to podstawa ;)

Mpk wro...
@A

Dobre! We wrocku z samych korków wszczycie to mamy po 20-30 min. W plecy????

Celebryta
@A

Czy ty człowieku uważasz że jak autobus ci nie przyjechał to z winy kierowcy... poszedł sobie do McDonalda i pije kawkę... nie! Stoi gdzieś w korkach i też się denerwuje że jak dojedzie na krańcówkę opóźniony o 20 minut to przerwy niebedzie miał. Wyjdz sobie wczesniej na wcześniejszy autobus i przystań płakać że się wszędzie spóźniasz.

Sandra

Najlepsze jest jak autobus 96 spóźnia się codziennie rano a stoi na krancowce ???? bo już wolę nie wspominać o godzinach (14-15) bo wtedy jak przyjedzie jeden z trzech to jest sukces ????

PATRYK

Mogli byście ogarnąć ten transport... Ja rozumiem że ktoś może się spóźnić albo nawet nie przyjeżdżać, ale jak odjeżdża 2-3 minuty wcześniej to jest przesada... Szczególnie to 60D i 61

ela

Na poczetek to trzeba cała kadre zmodernizowac, potem sprzedac firme w rence prywatne, wymianic tabor. I będzie dobrze. I będą pieniazki na wypłaty A tak to wiadomo jak juz pracujesz to rób za półdarmo....

Twój stary

Dlaczego do (usunięte przez administratora) mój autobus znów sje (usunięte przez administratora) spóźnia o jakieś 20 minut nie wiem czy te autobusy są tak (usunięte przez administratora) wolne czy nwm powinien krócej stać na zajezdni rozumiem spóźnienie sie o 3-4-5 minut ale (usunięte przez administratora) 20?? I to któryś raz z rzędu pierdolca idzie dostać

R
@Twój stary

Wiam o jakiej lini pan pisze i która godzina i na jakim przystanku ma miejsce to notoeyczne spóźnianie?

BardzoZdenerwowanaPani

Tragedia!!!! Autobusy notorycznie sie spozniaja albo w ogole nie przyjezdzaja. Dzis w niedzielny wieczor wracajac z pracy czekala mnie niespodzianka. Dwa autobusy pod rzad nie przyjechaly :) czekalam godzine az laskawy pan kierowca sie zjawi. Dziekuje za spieprzenie calego wieczoru

@BardzoZdenerwowanaPani

Kolejny wpis związany z tym, że autobusy kursujące w firmie MPK-ŁÓDŹ przyjeżdżają niezgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Zastanawiam się, czy zgłaszałeś może ten fakt bezpośrednio przedstawicielowi firmy albo kierowcy, który go prowadził? Jestem ciekaw, co jest przyczyną, że autobusy się spóźniają.

Gringo
@BardzoZdenerwowanaPani

Ja już mam kompletnie dosyć tego miasta i jego MPK, znikające autobusy to nie nowość to nagminnosc,w tym ponurym mieście nic kompletnie nie działa, wyjeżdżam bez żalu

asd
@Piotr

Ale jestes głupi, ze zadajesz takie pytanie. Nigdy w życiu nie prowadziłeś auta. Spróbuj przejechać autem po Łodzi ta sama trase w róznych godzinach a odpowiedź znajdziesz sam.

ON
@BardzoZdenerwowanaPani

Czy ktoś się zastanawiał dlaczego się spóźniają? One się nie spóźniają, jeżdżą OK tylko że wypada cały jeden kurs bo nie ma kierowców. Kierowcy którzy są jadą własnym rozkładem a spóźnienie jest np bo był korek. Taki kierowca nie może sobie jechać szybciej by wskoczyć w rozkład autobusu, który wogole nie wyjechał. Mieszkańcy powinni pisać do władz miasta - problem nie jest od dzisiaj. Kierowcy wolą ponosić odpowiedzialność w innych firmach np turystycznych za większe pieniądze.

@BardzoZdenerwowanaPani

podziękowania należą się komu inem sygnalizacji świetlnej napiętych rozkładów i kierowców samochodów mpk nie układa rozkładów ani sygnalizacji świetlnej lecz urząd miasta kierowcy mpk pamiętaj tylko jezierzą a nie mają wpływu na to co się dzieje po drodze

Ponury
@Gringo

Gringo, myślę, że Łódź twój wyjazd również przyjmie bez żalu. Powodzenia w narzekaniu.

Witam,prosze mi powiedzieć jakie są zarobki na stanowisku ELEKTROMONTER ET1 i co będzie należało do zadań takiej osoby. DZIEKUJE

Łoś
@Nowy

Mi zaproponowali 17,10 brutto. Rok temu. Teraz chyba będzie wiecej. Jest dodatek za pracę na dworze i w nocy. Myślę że 2700 zarobisz na początek. Są różne brygady. Chyba podstacyjna i automatyki jest najlepsza. Ale nie wiem bo nie skorzystałem.

Tomasz

A jak wygląda sprawa awansu? Po jakim czasie można go uzyskać? Na jaki wzrost pensji można wtedy liczyć? Z góry dziękuje.

Celebryta
@Tomasz

Tomasz nie wiem o jakim awansie myślisz bo jak w mpk zostajesz kierowcą to za 2 lata cza po pięciu latach też jesteś kierowcą a jak o kasę chodzi to dostaniesz wiecej przy pierwszej umowie na czas nieokreślony czyli ok po 12 miesiącach 1zł brutto(hehe).

HELMUT

o jakim awansie mowa?

@Tomasz

w firmie mpk nie ma awansu jak nie masz pleców

Izabela

Jestem zainteresowana praca w MPK na stanowisku kontrolera. Czy jest tu ktoś kto przybliży mi zakres obowiązków na tym stanowisku, i jak wygląda wynagrodzenie, czy tylko pensja czy również premie?

@Izabela

na Narutowicza budynek mpk tylko praca ryzyko można dostać w twarz lub poszarpać się trochę a w najgorszym przypadku skończyć na wózku inwalidzkim jeden kanar dostał kopa w plecy i wypadł z wagonu

Zostaw merytoryczną opinię o MPK-ŁÓDŹ Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w MPK-ŁÓDŹ Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MPK-ŁÓDŹ Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MPK-ŁÓDŹ Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 9 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MPK-ŁÓDŹ Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MPK-ŁÓDŹ Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MPK-ŁÓDŹ Sp. z o.o.