MPK-ŁÓDŹ Sp. z o.o.

Opinie o MPK-ŁÓDŹ Sp. z o.o.

Jz41

Mpk łódź najgorsza komunikacja czekałam na przystanku 10 minut na autobus linii z41 po czym przejechałam jeden przystanek i kierowca poinformowal mnie ze nalezy wysiąść ze względu na to ze jest awaria autobusu czekałam kolejne 40 minut na to qz przyjedzie kolejny autobus dzieki tej sytuacji spóźniłam sie na egzamin zawodowy do ktorego nie moglam juz przystąpić

Pasażer
@Jz41

Z41 obsługuje BP Tur. Proszę najpierw sprawdzić a dopiero opisywać. Dziękuję za uwagę życzę miłego dnia z MPK Łódź

Jz41
@Pasażer

Dobra kto pytał XD

grand
@Jz41

Trzeba było taksówkę zamowic

Witam wszystkich mam pytanie może ktoś by napisał jak firma sprząta autobusy.Pozdrawiam pracowników MPK

Kamila

Linia nr 75 jest najgorsza linią w Łodzi jeszcze nie zdarzyło się żeby przyjechał na czas albo wcale nie przyjeżdża z Ikea na lodz widzew

@Kamila

Może dlatego,że ja się zwolniłem ....acha,...i wielu moich kolegów ????Wygląda ,że braki w personelu.

Były

Ja chyba żałuję dzisiaj czytałem że 5900 dają kierowcy autobusu

@Były

Chyba temu przed emerytura...zapomnij jak ci dadzą.

Ewelina
@Były

Ale to 5900 to brutto czy netto?

BrakMózguKierowców

Kierowcy przy 28 stopniach na dworze klimatyzacji nie włączają natomiast wieczorem kiedy jest chłodno włączają. Zacznijcie myśleć pustaki

Urszula
@BrakMózguKierowców

A czemu nie włączają? Zwróciłaś uwagę?

Kierowca Autobusu

Pani psycholog przedstawiła jak będzie wyglądała praca opowiedziała co nie co i rozdała kwestionariusze które jak powiedziała nie będzie sprawdzać punktowo tylko samą treść odpowiedzi. Test rozwiązałem nie był trudny, rozwiązałem wszystko zgodnie z prawdą, na każde pytanie odpowiedziałem najbardziej logicznie jak się da choć były 3 pytania które przez swój poziom nie wiedziałem jak sensownie odpowiedzieć. I mówię najwyżej wyjaśnię Pani psycholog na miejscu dlaczego tak a nie inaczej odpowiedziałem. Niestety następnego dnia dostaje informacje smsem że decyzja jest odmowna bez żadnego uzasadnienia decyzji. Więc chciałbym teraz dowiedzieć się jak trzeba odpowiedzieć na każde jedno pytanie aby otrzymać pozytywną decyzję, aby dostać się do kolejnego etapu rekrutacji.

Czy kierowca powinien udzielać informacji pasażerskiej? Co zrobisz jeśli pasażer zapyta cię czy "tym autobusem dojadę do szpitala"? Co jest najważniejsze w pracy kierowcy autobusu jakoś tak. W pracy chcę chodzić w stroju służbowym/cywilnym ubraniu uzasadnij swoją odpowiedź.

xyz

112982 kierowca водит как уебан

Wkur....ny

Wy sobie chyba jakieś jaja robicie . Notorycznie autobus się spuznia nawet w niedziele o 5 minut gdzie drogi są puste . Macie chorendalne stawki za przejazd i totalnie (usunięte przez administratora) w jakość usługi, ale za brak biletu każecie płacić 230zl lub więcej. Jesteście (usunięte przez administratora)

Johaved

Dokladnie.Popieram opinie w 1000000000000%

Joanna
@Johaved

Horrendalne stawki za przejazd? Tzn., ile aktualnie płacicie?

Urszula
@Wkur....ny

Może warto nie wiem zadzwonić do nich i powiedzieć, że może warto rozkład zmienić jak notorycznie się spóźniają?

Pasażer

Serdecznie pozdrawiam kierowcę nr 936 który punktualnie zawiózł mnie na pociąg. Widać że zna się na rzeczy

Pasarzer

Pardzo serdecznie pozdrawiam kierowcę nr. 936 który bardzo sprawnie i co najważniejsze bez spóźnienia zawiózł mnie z Kaliskiego do konstantynowa

Wkur....ny

Jak zwykle 68 przy oczyszczalni ścieków się spuznia nigdy nie przyjeżdża o czasie przez co spuzniam się na tramwaj a puznien do pracy . Te barany za kierownicą nie potrafią nawet 7 przystanków na żądanie przejechać zgodnie z rozkładem. A jak wysyłam rachunek za taxi do mpk to odmawiają reklamacji a ja (usunięte przez administratora) place za całą migawkę

Darek
@Wkur....ny

Sądząc po twojej ortografii to chyba SPÓŹNIAŁEŚ się zbyt często na lekcje języka polskiego lub jesteś ofiarą nauczania zdalnego. Współczuję.

Kamil

To MPK to jest największe (usunięte przez administratora) jakie może być tramwaj linii 2 albo przyjeżdża kilka minut przed czasem albo się spóźnia o nawet 10 minut bądź też nie przyjeżdża w ogóle. W skrócie tragedia.

Praca w MPK wiąże się z ciągłym stresem każdy na początku jak przychodzi to myśli że to praca jak inna a niestety po pół roku ma się dość ludzi nie mówię tu o pasażerach a innych uczestnikach ruchu Na początku fajnie jeździ się z patronem dobrym autobusem a później już wysłużonym wozem i jak to tam bywa odpalisz a tam Świeca dziwne rzeczy i żeby ktoś ci ogarnął pomógł to że świecą tam szukać Pieniądze jakie proponują to rzeczywiście z prezesem sobie liczą który siedzi w swoim gniazdku i mądrości prawi szczególnie jeśli chodzi o podwyżki zawsze znajdzie jakiś argument by jej nie dać a ludzie przychodzą i odchodzą bo niestety widzą jak to tam wszystko wygląda Szczerze to polecam pojeździć przez miesiąc autobusem najlepiej kilka godzin jako pasażer i zobaczyć jak to wygląda bo nie jest to praca łatwa jak się wydaje bo się tylko siedzi

Fajermistrz

Jak tam pieniążki panowie i panie prowadzący? Słyszałem że bardzo zadowoleni z wypłat jesteście :)

Ktoś

Pytanie czy Z41 raz mogło by przyjechać punktualnie? Czy zawsze musi mieć minutę przynajmniej spóźnienia i za co ja mam płacić? Za brak autobusów ????40 minut spóźnienia to szczyt brawo ????????

Sorry
@Ktoś

Książka skarg zażaleń piętro wyżej. A co do spóźnień to najlepiej przeprowadzić sie to Japoni tam pociągi odjeżdżają co do sekundy. A tu niestety jest Łódź trzeba sie do tego przyzwyczaić bo lepiej nie bedzie.

Ewelina
@Sorry

Przecież Łódź to miasto wiecznych korków, nie wiesz o tym? Nic dziwnego, że czasem jakiś autobus się spóźni. A rower masz? :D

JACO

AUTOBUS N 7B odjazd RETKINIA(2084) godz.3:20 GODZINY NOCNE TEMPERATURA NA MINUSIE NA ZEWNĄTRZ - KIEROWCY W KABINIE SIEDZĄ W KRÓTKIM RĘKAWKU POZOSTAŁA CZESC AUTOBUSU JEST NIE OGRZEWANA NIE DO WYTRZYMANIA SIEDZAC W BLUZIE I KURTCE GRUBEJ ZIMOWEJ. DOBRZE ŻE MOJA TRASA TRWA 35 MIN BO MOŻNA ZAMARZNĄĆ . W S T Y D I H A Ń B A DLA MPK BIORĄC POD UWAGE CIĄGŁE PODWYŻKI - WYSOKIE PODWYŻKI. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CENA BILETU NIEADEKWATNA DO JAKOŚCI ORAZ KOMFORTU JAZDY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Siwy

Przykra sprawa żona pracuje nie jest wyposażona w odzież ale są kary za brak odzieży .. mpk to po prostu (usunięte przez administratora)

Kp

Uwaga jest burza sniezna a ja musze stac na przystanku i czekac bo autobus sie spoznia…nie mam slow na to

Natkaszmatka

Dokladnie z41 jest zjebane dziekuje pozdrawiam i popieram

XD

Dojechać gdzieś to hit Jak tramwaj się nie spóźnia to w ogóle nie przejeżdża.

XD

no nie jest dla pracowników ;) po to zakładka klient a jeżeli miałaby być tylko dla pracowników powinno być to zamknięte dla osób nie zatrudnionych ;D także możesz oblodzić ruro

Tak

MPK Łódź to najgorzej zorganizowana sieć transportu publicznego. Tramwaje i autobusy notorycznie się spóźniają bądź przyjeżdzają w innych nie zaplanowanych godzinach. Tramwaje znikają z tablic pokazujących godzinę odjazdu. Serdecznie nie polecam, śnieg im w oko, lepiej już kupić samochód bo tu ci tylko psycha siądzie

Psycha
@Tak

Kolejny inteligent. To nie jest książka życzeń i zażaleń na temat MPK, a miejsce wymiany doświadczeń pracowników z ewentualnymi zainteresowanymi na temat warunków zatrudnienia. Kup sobie ten samochód i my spamuj.

@Tak

Zgadzam się, wstyd

Iwona

Daruj sobie dziecko! Robisz tylko niepotrzebny tłum i siejesz ferment! Chcemy tu rozmawiać o pracy.

xd
@Iwona

to idz na rozmowe a nie szukasz pracy na stronie z opiniami xD

xd
@Iwona

pozatym po to jest zakładka klient :*

Witam Moge prosić o informacje finansowe w mpk łódź stanowisko Spawacz, jakie warunki itp.Dziekuje ;)

Zostaw merytoryczną opinię o MPK-ŁÓDŹ Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w MPK-ŁÓDŹ Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MPK-ŁÓDŹ Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MPK-ŁÓDŹ Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 8 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MPK-ŁÓDŹ Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MPK-ŁÓDŹ Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MPK-ŁÓDŹ Sp. z o.o.