MPK-ŁÓDŹ Sp. z o.o.

Opinie o MPK-ŁÓDŹ Sp. z o.o.

Lika

Mam pytanie , dlaczego od 34 lat autobus nr 76 jeździ z pół godzinnym opuźnieniem , zarówno rano jak i w godzinach popołudniowych ? Poziom waszych usług przypomina głęboko zacofane kraje trzeciego świata . Osoby zarządzające łódzkim MPK powinny być pozbawione majątków na poczet odbudowy zrujnowanej przez nich państwowej firmy .

@Lika

Od 34 lat autobus się spóźnia a ja po Tym wpisie sądzę, że poziom zacofania w pani ortografii jest mocno za (usunięte przez administratora) i wiele lat edukacji i trudów poszło zwyczajnie na marne jak krew w piach. Po sposobie wypowiedzi uważam, że pani o krajach 3 ciego świata to (usunięte przez administratora) wie bo zna je pani jedynie z telewizji albo pocztówek .. To forum nie służy do składania zażaleń na spóźniające się autobusy a do wymiany opinii pracowników na temat pracodawcy i na odwrót. Dział skarg i zażaleń to GDZIE indziej ale nim zacznie pani pisać znów te goryczkowate żale polecam zainwestować 15 złotych PLN w słownik ortograficzny języka polskiego ...

@Andrzej

Ja po Pana komentarzu stwierdzam, że Pana poziom inteligencji znajduje się na (usunięte przez administratora)marginesie społecznym. Co do ortografi... Hmmm, widział Pan swój wpis. Słownik ortograficzny przydałby się Panu pod choinkę. Interpunkcja leży. Jest tu takie coś jak opinie klienta MPK. Ośmieszył się Pan tym komentarzem

DRAMAT I (usunięte przez administratora) TAM MACIE!!! Bilety coraz droższe, kierowcy narzekają jak im to źle, ale do jasnej cholery. Codziennie tramwaj linni 3b, albo nie przyjeżdża wcale i cxeka się 50 minut na przystanku albo notorycznie się spóźnia. Co tam się dzieje ? To jest jedynym tramwaje, który jedzie w stronę Rudy. Ile można to znosić. Ogarnijcie ten swój cyrk.

Klient

Dlaczego w autobusie 43a,b jeżdżą tak tragiczni kierowcy jeżdżą jak z workiem kartofli i nie da się ustać na prawdę ze ktoś nie zrobił sobie czegoś poważnego w tym autobusie to jest cud nie polecam

Czy warto podjąć ryzyko pracy na stanowisku Motorniczego? Bo nie ukrywam że w moim zawodzie są obecnie zamrożone etaty, a nie chce być zwolniony po pierwszej umowie i spłacać kurs Motorniczego... Nie ukrywam że mam nóż na gardle finansowy :/ P. S czy kategoria wojskowa w czymś przeszkadza? Każdy wie o co chodzi z kategoria.. POMOCY!

Kierowca Autobusu

Pani psycholog przedstawiła jak będzie wyglądała praca opowiedziała co nie co i rozdała kwestionariusze które jak powiedziała nie będzie sprawdzać punktowo tylko samą treść odpowiedzi. Test rozwiązałem nie był trudny, rozwiązałem wszystko zgodnie z prawdą, na każde pytanie odpowiedziałem najbardziej logicznie jak się da choć były 3 pytania które przez swój poziom nie wiedziałem jak sensownie odpowiedzieć. I mówię najwyżej wyjaśnię Pani psycholog na miejscu dlaczego tak a nie inaczej odpowiedziałem. Niestety następnego dnia dostaje informacje smsem że decyzja jest odmowna bez żadnego uzasadnienia decyzji. Więc chciałbym teraz dowiedzieć się jak trzeba odpowiedzieć na każde jedno pytanie aby otrzymać pozytywną decyzję, aby dostać się do kolejnego etapu rekrutacji.

Czy kierowca powinien udzielać informacji pasażerskiej? Co zrobisz jeśli pasażer zapyta cię czy "tym autobusem dojadę do szpitala"? Co jest najważniejsze w pracy kierowcy autobusu jakoś tak. W pracy chcę chodzić w stroju służbowym/cywilnym ubraniu uzasadnij swoją odpowiedź.

Mechanik et1

Witam czy są tu może pracownicy z Łódzkich zajezdni tramwajowych? pytam o warsztat czyli tabory et-1, spawacz, elektryk, mechanik itp stanowiska techniczne . Ktoś mógłby powiedzieć coś więcej na temat pracy w spółce M. P. K jaki obowiązuje system zmianowy, jakie są pakiety socjalne jak wygląda atmosfera i sama współpraca pracownika Chociażby z administracją spółki czy innymi współpracownikami ? na ten moment widzę masę wyłuszczeniu pasażerów autobusów i tramwajów co jest tutaj zbędne (nie po to jest to forum :-)) a człowiek chętnie dowiedziałby się czegoś więcej na temat samej pracy od tzw"strony kuchni" przed rekrutacją. Z góry dziękuję serdecznie za udzielenie Odpowiedzi i Pozdrawiam.

Justyna

To jest chyba jakaś kpina! Najgorszy przewoźnik z jakim się spotkałam! Autobusy i tramwaje albo nie przyjeżdżają albo się spóźniają. Ale bilety oczywiście drogie! Weźcie wy się tam rozpędzcie i wbiegnijcie w ścianę, bo to jest kpina!!!

WKURZONA BABCIA.
@Justyna

Wszyscy, którzy piszą skargi na MPK mają niepodważalną rację.

Zdenerwowana

Ja mam takie pytanie co się kur...cze dzieje z linią 99 Albo nie przyjeżdża wcale albo się ciągle spóźnia Rzadko kto edy jest na czas. Jest to mój środek komunikacji do pracy z domu i za każdym razem się obawiam że się spóźnię co spotkało mnie ostatnio. Wyszłam z domu specjalnie wcześniej na autobus, który na e przyjechał w ogóle!!! Dziś wracając do domu czekałam kolejny długi czas i się nie doczekałam. I teraz muszę wracać droga na około. To jest jakoś absurd. Niech ktoś coś z t zrobi ... ..

Spokojny
@Zdenerwowana

To strona o pracy w MPK, a nie strona skarg i zażaleń. Ale odpowiem. Nie ma kto pracować. Proste i coraz bardziej spotykane wielu branżach.

Kierowca Mpku
@Spokojny

Jako kierowcy jesteśmy mobingowani za słuchawkę w uchu, ugryzienie kanapki... pracując tutaj zarząd i wszyscy z góry walczą z kierowcą. Co do ogrzewania nie wolno nam go włączać bez polecenia centrali. Ludzie popadają w depresję w tej firmie. Czasy są nierealne do wykonania

Wiejski

Witam czy ktoś się orientuje jak się podpisuje umowę szkoleniowa to jest płacone wynagrodzenie za szkolenia

Wkur....ny

Po raz kolejny 68 w stronę retkini ruchu nie ma i autobusu też o co (usunięte przez administratora) ...a chodzi

Studentka12

Linia 57 jest tragiczna, kilka razy w ciągu dnia autobus w ogóle nie przyjeżdża. Dziś był szczyt wszystkiego - nie przyjechały 4 autobusy, dlatego nie dojechałam na uczelnię.

szaarlotka

nauczcie swoich kierowców linii 65 aby albo przyjeżdżali na czas albo nie odjeżdżali o godzinie o której ma przyjechać

J
@szaarlotka

30 minut spóźnienia, linia 65

Pytanko mam na chust zmieniać rozkład jazdy 96 wpisywać że jeżdżą co 10 min jak żadnego w ciągu 20 minut nie ma. I nadal kursują co 30 min

Najgorsza firma transportu

30.09 autobus linii 68 w kierunku RETKINIA po raz kolejny autobus który powinien zjawić się na przystanku o g 7.15 jest o h 7.20 nie mogłem już nawet wsiąść do niego , tylko wezwać taxi bo przez spóźnienie uciekła mi przesiadka . Oczywiście wy jako najgorsza firma transportu nie bierzecie odpowiedzialności za swoją niekompetencję wiecznie tłumacząc się problemami na trasie , które nie są kompletnie moim problemem . Po to jest rozkład jazdy by się do niego stosować ! Przy pustych drogach o 7 rano 5minut spóźnienia !!!!! Jesteście beznadziejni , ale to już wiecie . Świadczą o tym miliony komentarzy na waszą żałosną pracę!!!!

Wiki

biletomaty podobna mają ułatwiać życie a tak naprawdę tylko komplikują. Ile razy nie jadę do pracy itp. mam wieczny problem z biletomatem. Nie działa, awaria, ekran jest zepsuty i zamiast spokojnie dojechać do pracy lecę na złamanie karku na przesiadki aby kupić bilet. Pomińmy fakt iż teraz biletomaty są tylko na kartę. Kiedyś jak były na gotówkę to zawsze była jeszcze jedna opcja zapłaty a teraz nie. Jeśli Łódź chce być nowoczesna to zalecam kontrolę biletomatów aby zwykły człowiek od rana nie był wściekły bo nie może kupić biletu.

Agusia

Powinno jeździć więcej tramwaj linij 2 z tą linia zawsze są problemy inne tramwaje jeżdżą po 3 pod rząd a 2 zawsze się spuznia albo jej wcale nie ma jeszcze jedno powinni dezynfekować tramwaje i autobusy wszy są na siedzeniach

Wiecie, czy MPK-ŁÓDŹ Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

derek

JA TAK MAM,STEROWANIE PROGRAM OMSI 2.0

Urszula

A ogólnie wiesz może czy w jakimś stopniu pokrywają rachunki za prąd i internet?

Wiecie, czy MPK-ŁÓDŹ Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Johaved

Linia autobusow 77 to jakis zart.Autobusy wiecznie spoznione po prawie 10min czasem wiecej i przez to ciagle jestem spozniona do pracy

Urszula
@Johaved

No to słabo jak ciągle się spóźniają. Nie wiem, może warto w takim razie zgłosić to im by zmienili rozkład?

Inteligent powiatowy
@Johaved

To jedz o jeden wcześniej.Nie doszłaś do tego wniosku? Kariery raczej nie zrobisz...

@Inteligent powiatowy

A co ma wspólnego jej kariera ze spóźnieniami autobusów? Tak w zasadzie to Twoja rada nie jest najmądrzejsza, bo co jak wcześniejszy autobus jest np. o 2 h wcześniej?

Inteligent powiatowy

Ma coś wspólnego z logicznym myśleniem. Poza tym nie ma takich przejazdów co dwie godziny . Dramat to będzie teraz,strajk już tuż.. tuż.

Pati

Koszmar. Nigdzie tylko w Łodzi tramwaj jeżdżą jak chcą. Po co są rozkłady . Albo za wcześniej przyjeżdżają albo za późno. To jest koszmar. Brak klimy. Nie mam pretensji do pracowników.ale do władz miasta która podnosi ceny biletów a komfort w tramwajach żaden. W zimie zamarzasz w tramwaju w lato się odwadniasz. Koszmar. Za co te 4 zl ? Pytam się. I te notoryczne spóźnienia. Koszmar.

Edyta

Witam . Chciałabym bardzo podziękować Panu kierowcy autobusu linii 85 boczny 1353 . Pomiędzy godz. 19.00 - 19.20 stał na krańcówce w Arturówku , który był tak miły że poczekał na mnie ( poruszającą się o kulach ) . Wnuczka podbiegła aby Pana poprosić czy by mógł Pan poczekać . Gdyby nie Pan czekałabym na następny - co mi się nie uśmiechało .... . Podziękowałam oczywiście osobiście ale tym wpisem chciałabym pokazać że można być empatycznym . Dla mnie ten kierowca ma empatii dużo . Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję . Jestem bardzo wdzięczna .

Zostaw merytoryczną opinię o MPK-ŁÓDŹ Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w MPK-ŁÓDŹ Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MPK-ŁÓDŹ Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MPK-ŁÓDŹ Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 8 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MPK-ŁÓDŹ Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MPK-ŁÓDŹ Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MPK-ŁÓDŹ Sp. z o.o.