Opinie o Herz w Wieliczka

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Herz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Herz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Herz w Wieliczka

Ma/masz "sraczke" ulubiony tekst nie których,świadczy o kulturze osobistej

srutututu majtki z drutu

a ja tam pracuje i sobie chwale.... zajebista praca...siedze 8 godzin i bąki zbijam..hehe i jeszce mi za to placa heheheh ps. posro dla rudej

Krzywik

kto chce tam popracować, jutro 5 sierpnia, jest nabór pracowników.

historia***

ty były pracowniku to masz cos nie pokolei,,,,widac jaki z ciebie był pracownik skoro juz jesteś ,,BYŁY",,,i nie pieprz człowieku ze na papierosa sie goni co 30 min,bo to nie prawda,,,,na papierosa owszem gonia bezprzerwy -mechanicy i'' szczury''( kazdy kto tu pracuje wie o kogo chodzi) z magazynu, "FACECI'',,bo im wolno,,,,

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

NIKOMU NIE POLECAM TEJ FIRM LEPIEJ SIEDZIEC NA BEZROBOCIU!!!!!! SAME [usunięte przez moderatora] PRACUJA. PIOTR.S CALY BRYGADZISTA TO DOPIERO I........ STRONCIE O NIEGO. WODE DAJA BO UPALU 1,5 NA 2 OSOBY SKANDAL!!!!!UCIEKAJCIE Z TAMTAD JA JUZ TO ZROBILAM

fon nogaj

Spryt i przebiegłość naczelnych dowądzących tym obozem, przedstawia zasobom ludzkim starającym się o pracę w tymże folwarku obraz zakładu prawie idealnego.Rzeczywistość niestety jest przykże bardzo inna-szkoda pisać najlepiej jest po prostu przekonać się na własnej skórze i potem zadać sobie to pytanie -czy było warto.Dla zarządzających tym oddziałem w Wieliczce pracownik jest małpą która ma robić robotę i nie narzekać,szacunku w pracy dla pracownika NIE MA !!! Przykry jest jeszcze ten fakt kandydacie,że zarząd jest bardzo nieinteligentny rozmowa z Nimi to tak jakbyś rozmawiał z przeciętnym przedstawicielem handlowym ,który się wyóczył pewnych regółek i kryje się za paragrafami kodeksu pracy...a zresztą masz wolną wolę... zrobisz jak zechcesz.

koko

a napiszcie czy trudno się dostać do herza?

może nie gonią. znam takie co i paczkę za 8 godzin wypalą i pretensje do całego świata jak im ktoś uwagę zwróci. Ludzie dajcie spokój. Czasy się zmieniły teraz się płaci za prace. Wszyscy narzekacie jak to źle tyle że jakoś sam nikt się nie zwalnia. prawda taka że Ci z was którzy tu piszą mają pretensje o to że ktoś w ogóle ośmielił się im kazać pracować.

Ciągle ktoś nie zadowolony,a to praca ciężka ,a to zarobki za małe.Jak kogoś spytać to nikomu na pracy nie zależy,a jak kogoś zwolnią to wtedy straszny płacz i lament.

gdyby pracownik latal na papierosa co 30 minut to zaraz zostalby zwolniony wiec nie pisz glupot

a na drugiej zmianie same niepalące????

[usunięte przez administratora] 80% pracowników biega co 30 min. na papierosa i chcą podwyżek... dla tych co pracują non stop mogliby chociaż jakieś godziwe wynagrodzenie dac...

www

Pozdrawiam brygadzistkę panią [usunięte przez moderatora] LUX KOBITKA!

a co powiecie na temat tego [usunięte przez moderatora] co przyjeżdża z austri i stoi nad tobą z stoperem

:]

sjergiej to że masz naszej firmy zawory to nic nie znaczy nie wiesz jaka jest historia tego zaworu ile mogło byc spięć montażystka kontra bry czy kier czy kj. z wierzchu jest pieknie ładnie a ktos za taki zawór jak masz, poty oblewał na hali w upale wiec nie pisz zeby nie na rzekac bo nic nie wiesz na ten temat. jakie jest zycie i praca w tym zakładzie

:]

herz nie jest naj gorszym zakładem juz nie przesadzajmy.Ale nie robisz nic zle a jak robisz to i tak zrobia ze zle bo paleta do poprawy. nie ma premi wiecznie narzekaja ze mało.Im by pasowały m aszyny co zapierd... 24h przynajmniej by nie było ze nie dopatrzylysmy :] czy zly montaz. zreszta zaloga herzca chodzi o biura bryg itd itp wrzucili by na luz zwłaszcza p [usunięte przez moderatora] ktora mogła by sobie siąsc i robic norme tak jak inni a nie gonic i machac brwiami bo to jest załosne [usunięte przez moderatora]sie do wszyskiego żal

Sjergiej

Uwarzam ze Herz jest bardzo dobrym zakładem pracy.daje wam prace . powinnescie sie cieszyc.Trudno znalesc prace taka jak ta.Pewnie pisza ci ktorzy nic nie robia i chcieliby wiecej pieniedzy.Zawsze tak jest.To durza firma mam w domu ich zawory i pewnie moze zmieniac pracownikow jak chce. Nie rozumiem dlaczego tak nazekaja.

marne zarobk remii brak a praca w miare osobiscie bardzo ja lubie gdyby nie to ze wiecj rzadzacych miz pracownikow i nie rowne traktowanie to polecam;;;;;MALA

Tak samo jest ze szkoleniami. Przyjdzie nowa popracuje 5 miesięcy i jedzie do Wiednia na szkolenie a są osoby pracujące po 3 lata i wykazujące się ale niestety trzeba umieć się podlizać:( żal:(

aaaaaaaaaaaaaaaaaa

kierownik ok:) mechanicy a nie mechaniki:) naucz się pisać:)najbardziej żal kobiet starszych,którym myślę,że ciężko byłoby dostać dobrą pacę:(

Zostaw merytoryczną opinię o Herz - Wieliczka

• Jak się pracuje w Herz?

Zobacz opinie na temat firmy Herz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 80.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Herz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 10 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Herz?

Kandydaci do pracy w Herz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Herz