Opinie o Herz w Wieliczka

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Herz. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Herz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Herz w Wieliczka

Winner

Zdecydowanie odradzam. Pracowałem tam przez okres wakacyjny i to w zupełności mi wystarczyło , żeby wyrobić sobie opinię o tej firmie. Zaczynając od zarobków: Minimalna krajowa. ( Chodz z drugiej strony się nie dziwie, do póki będą pracować tam ludzie których interesuje tak śmieszna pensja to więcej płacić nie będą , oczywiście pomijam " pupilków ze znajomościami " ) Praca na dwie zmiany, ogólnie praca dla mężczyzny nie jest ciężka. Brygadzistki, ogólnie to jedna wielka parodia, trzeba tam być żeby to zrozumieć, ale w skrócie: godzina 6:00 początek zmiany, zebranie na środku i podział obowiązków ( przy okazji jeśli brygadzistki będą miały jakieś " ale " to bardzo chętnie przy wszystkich będą Ci wytykały " jak zle wykonujesz swoje obowiązki " , na początku dostaje się rękawiczki do pracy, jeśli zużyje się je np po dniu, lub dwóch i będzie brało się je za " często " napewno Panie będą miały o to problem. Rzecz biorąc takich dziwnych sytuacji jest na pęczki codziennie. Atmosfera pracy ? Zerowa. W tym zakładzie ludzie lubią interesować się drugą osobą, co robi, skąd jest, co ubrał dziś, co je, jakim samochodem jezdzi itp. Oczywiście nie mierzymy wszystkich jedną miarą, ale dało sie to zaobserwować bardzo szybko. Kierownictwo pancerna przybudówka na środku sali. Ogólnie raczej tam siedzą, wychodzą jak trzeba komuś zwrócić uwagę, przyczepić się do czegoś, inaczej są nie osiągalni. Prezes wchodząc na sale chyba wyłapuje pająki w kątach ścian, a pisząc bezpośrednio: udaje , że nie widzi. Przerwa: 15 min, walka na stołówce o miejsca, lub jedzenie na kolanie gdzieś na sali. W okresie letnim, są dwie przerwy ( ale zależy to od decyzji kierownika ) ogólnie przy blaszanej hali w środku temperatura jest nie do zniesienia, wiatraki są, ale trzeba uważać, żeby komuś nie wziąć, bo taka osoba wpadnie w szał i będzie robiona akcja na cała hale, bo ktoś ma kogoś wiatrak.Jeśli się umie to można tam wytrwać z 2/3 miesiące maksymalnie, jako praca przejściowa. Ogólnie brak szacunku do pracownika, chyba , że jest się naznaczonym przez " górę " , pompowanie norm , wyzysk na pracowniku, a jaki to ma skutek ? 1600 zł/mies. ŚMIECH NA SALI. Generalnie nie polecam tego zakładu. Pozdrawiam ludzi którzy byli tam" ludzmi " i dało się miło porozmawiać, życzę znalezienia lepszej pracy i opuszczenia tego obozu. Jeśli myślisz nad pracą tam ? Nie chcesz się rozwijać, lubisz być poniżany, lubisz pracować za marne pieniądze tylko po to zeby pompować statystyki to praca jest dla Ciebie. !

dragon

Chciałbym się zatrudnić w firmie na dziale produkcji. Mam pytanie jak odnośnie wynagrodzenia , jaka stawka ? Słyszałem, że to bardzo specyficzne jeśli chodzi o '' atmosferę " albo jej brak , czy to prawda ? Czy kierownictwo jest otwarte na pracownika ? Jak wyglądają pomieszczenia socjalne ? Ścisk podczas przerwy czy ilosc miejsc jest dostosowana do pracownika ?

Miła
@dragon

Stawka najniższa, atmisfera "specyficzna". Kierownictwo w biurze. Socjalny nie powala.

Jola
@dragon

Nie polecam tej Firmy zero szacunku a zarobki najniższe .

Dostaliscie jakas premie swiateczna ?

Smutny spawacz

Spawacze nie byli godni premii

Jaką premie ???

Atmosfera w pracy totalne dno, brygadziści zero szacunku dla drugiego człowieka, potrafią tylko narzekać i poniżać przy wszystkich, oczywiscie na pokaz. Pretensję są ciągle bez wyjątku czy zrobiłeś coś źle czy też nie.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Ha ha ha ha

Tego nie można nazwać premią to jest ZASIŁEK . Jak wam nie wstyd tak wynagradza się pracownika za cały rok pracy szoooooook , niektórzy mają więcej bo donoszą do biura lizusy , wstyd wstyd takie rzeczy tylko tu .

Niedoceniony
@Ha ha ha ha

Co się dziwić jak kierownik oraz vice prezez przemawiają tylko raz w roku jak zwierzęta tylko że zwierzęta mają serce ♥ a życzenia na takim poziomie haha wstyd Życzę wszystkim zawiedzonym Wesołych świąt bożego Narodzenia

Pracownica
@Ha ha ha ha

Dużą premie roczną mają tylko pupilki i Ci co kablują to prawda.A zazwyczaj są to osoby które siedzą kilka lat na jednym stanowisku i są wychwalane bo znają się na pracy a inni latają po całej hali i muszą umieć wszystko robić.A może panią A.... i p.J..... z przygotówki by tak dać na stacje na ts do pomarańczowych i zobaczymy jaką norme zrobią.Pracują tak długo i nic innego nie potrafią robić ale wypłaty mają największe.Chciałabym żeby Pani J...wkoncu przejrzała na oczy i doceniła innych pracowników.Mam nadzieję że premia za chodzenie za grudzień będzie przyznana wszystkim a nie tylko wybranym jak w zeszłym roku

Pupilek
@Ha ha ha ha

To nie premia roczna tylko premia świąteczna. Dostali dodatkowe pieniadze zamiast sie cieszyć narzekają haha Polaczki Cebulaczki P.S Jak tak źle to polecam zmienić prace . ????

Robol
@Pupilek

Popieram Twoja wypowiedź. Polacy nie potrafią docenić niczego. Żenada

A......

Czy w firmie Herz jest obowiązkowy odpis na fundusz socjalny i co się z nim dzieje ? Wie ktoś ?

Tka

Kiedy będą kwitki co jest grane ile można czekać.! Powinny być co miesiąc z wypłatą. To jest nie odpowiedzialne...

Ok
@Tka

Idź do biura sie zapytać. Co jest ? Najlepiej jest narzekać na forum a nikt nie potrafi zrobić coś z tym

@Tka

Czy wyjaśniłaś sprawy z kwitami z wynagrodzeniem? Napisz, jak Ci się pracuje i czy jesteś zadowolona z warunków pracy w firmie? Jakiego rodzaju umowy są podpisywane z nowymi pracownikami i czy mogą liczyć na szkolenia wdrożeniowe? Pracodawca oferuje premie za dobre wyniki lub inne dodatki do wynagrodzenia? Twoja opinia wniesie wiele istotnych szczegółów do wątku.

Robi
@Julita

Witam, czy ktoś może mi napisać jakimi metodami spawają w firmie Herz? Czy spawają TIG i MIG szukam pracy jako spawacz, czy coś się znajdzie?

Kuba

Brak awansów i rozwoju.

Spawacz

A tam premia ... przynajmniej suwnica będzie ;)

A......

Cieszyć się nie ma z czego - myślę że wszystkim pracownikom należy się normalna ,uczciwa odpowiedź czy w firmie Herz jest fundusz socjalny i co się z nim dzieje , a jeżeli go nie ma to jaki przedstawiciel załogi i kiedy zgodził się żeby go nie było - bo tak jest w przepisach o funduszu socjalnym. A swoją drogą to znów mamy atmosferę świąteczną - jak co roku .

Spawacz

Ale AGnieszka pozamiatała . Prezes wyglądał jak by z liścia dostał. Kierownik czerwony jak burak . Masakra banan mi nie schodzi z twarzy

Grzeczny chłopiec

Drogi Mikołaju chodzę cały rok do pracy nie przynosze L4 , jestem bardzo grzeczny sumienie wykonuje normy ????????????. Dlaczego przyszedłeś z pustym workiem bez prezentu (PREMIA ŚWIĄTECZNA ) . Podobno grzeczne dzieci się nagradza , miej odrobinę serca rodziny trzeba wykarmić i dać prezenty , a Ty nic nie zostawiłeś i jak wierzyć w Mikołaja wstyd wstyd wstyd ..

Pisma o podwyżki złożone i do tej pory żadnej odpowiedzi. A gdzie kwitki z wypłat?

Tartaczy

Gdzie piniondze za las?

Pokazujemy i nic z tego nie wynika.

Aśka

Pokażemy wiedzę i zaangażowanie i jaki awans nas czeka?

A......

Ludzie to mnie zadziwiają , były pracownik pisze : : "praca staje się drogą przez mękę zamiast wymarzoną ściężką kariery " , i tak sobie myślę - przychodzi ktoś na etat montażysty zaworów i on karierę chce robić , awansować , a tu przyjęli go żeby zawory robił. Może trzeba zrozumieć że jak za zwykłego robola cię przyjmują to o awansach raczej zapomnij , zawory rób ...

Lol
@A......

Proszę bardzo pieniądze na czas to dlaczego jeszcze ich nie macie na koncie.. Zachwalajcie jeszcze bardziej. Tylko szkoda że nikt nie idzie się upomniec o swoje zapracowany pieniądze. Powodzenia.

Praca w tej firmie skutecznie zabija samodzielność, kreatywność, ambicje. Ocena pracownika odbywa się według ilości słów, ilości donosów, a niekoniecznie czynów. Brak szacunku, brak możliwości podejmowania decyzji, brak autorytetu wśród pracowników na hali sprawia, że praca staje się drogą przez mękę zamiast wymarzoną ściężką kariery. Niestety w firmie stosowany jest sposób zarządzania przez zastraszanie, od najwyższego szczebla aż po najniższe. Czasami ma się wrażenie, że kadra zarzadzająca ma moralność "kota śmietnikowego". Poniżanie pracownika jest na porządku dziennym, czasem wyszukane w stylu "nie nadajesz się" czasem niezwykłe uwagi . Przykro jest patrzeć na osoby wykształcone, którym nie została wpojona tak podstawowa wartość jak szacunek do drugiego człowieka. Można spotkać tam dobrych ludzi, ale oni się nie wybijają, nie osiągają tam sukcesu. Praca bywa ciężka fizycznie, ale to jest niczym w porówaniu do traktowania z jakim musi się człowiek zmierzyć, kobiety są gorzej traktowane , a panowie siedzą i mają jak u Pana Boga za piecem . Podsumowując, nie polecam osobom uczciwym, ambitnym, liczącym na koleżeńską atmosferę w pracy. Na podstawie własnego doświdczenia mogę powiedzieć, że trudno znaleźć drugie miejsce, w którym jest się tak źle traktowanym, w którym ludzie są w stanie wbić szpilę innej osobie bez mrugnięcia okiem, kłamać dla własnego zysku.

Były Pracownik
@były pracownik

Cała prawda o firmie nic dodać nic ująć. Kadra zarządzająca poniżej krytyki a zwłaszcza biurowe trio, z jednym wyjątkiem jakim jest Grzegorz. Brak jakichkolwiek zasad równego traktowania, jeżeli nie donosisz i ślepo nie wykonujesz poleceń to masz przerąbane. Wartościowe osoby uciekają z tej firmy jeden za drugim, oczywiście Kierownik wmawia wszystkim że są beznadziejni i do niczego się nienadają " gdzie wy taką drugą pracę znajdziecie" fakt tak ch... pracę naprawdę ciężko znaleźć. Omijajcie firmę z daleka.

Blacha

Super firma .!! Zaraboki dobre , po 8 godzin . Wypłaty regularnie . Jestem zadowolony

ONA
@Blacha

Haha, dobry żart

Gregor

Jak sądzicie czy są jakieś szanse na poprawę warunków finansowych w firmie?

Pracownica
@Gregor

Mam taką nadzieję,bo za taką pracę jaką się tam wykonuje powinni dużo więcej płacić

Spaw
@Gregor

Zerowe

Julita

@Lenka, czyli rozumiem, że w firmie Herz nie ma możliwości awansu dla osób, które nie są powiązane rodzinnie z zarządem firmy? Nigdy nie zdarzyło się, aby taki pracownik awansował na wyższe stanowisko? Możesz do swojej opinii dodać coś na temat atmosfery panującej w tym przedsiębiorstwie? Jak ocenisz współpracę pomiędzy kadrą pracowniczą? Napisz proszę coś na ten temat.

Lenka
@Julita

Nikt nie dostał awansu jeśli jest się pracownikiem hali to na hali się zostaje chyba że jest się siostrzenicą kierownika spawalni to można pracować W biurze. Współpraca słaba jedni mogą bez karnie wychodzić na papierosa robić mniejsze normy gadać przez telefon po kątach A drudzy jak idą tylko do łazienki za potrzeba raz na 4 godziny to już jest problem. Brygadzistki wymagają cudów ale żeby pokazały czy nauczyły jak te cuda zrobić to już nie mają czasu. Jeżeli są premie to są one przyznawane tylko I wyłącznie takim osobą które wchodzą w 4 litery brygadzistką.

Aneta
@Lenka

A na jakim poziomie ma Pani znajomość jezyka niemieckiego? Proszę zacząć od podwyższania kwalifikacji. Pozdrawiam siostrzenica kierownika ;) jakos mi to w życiu jednak w niczym nie pomaga. Dziekuję za pamięć, zawsze miło powspominać

Julita

@A...... czyli w takim razie , absolutnie wszyscy pracownicy firmy mają jednakowe warunki zatrudnienia, które plasują się na wysokości najniższej krajowej? Obecnie podczas, gdy w Polsce jest rynek pracownika, czy ktoś z pracowników Herz próbował wynegocjować, lepsze warunki zatrudnienia, a tym samym wyższe wynagrodzenie?

Lenka
@Julita

Nikt nie pójdzie po podwyżkę bo każdy się boi. Nie ma tam zgranej grupy żeby coś wywalczyła.

Ula

Każda firma musi się gdzieś reklamować i być może tak postanowiono!! Nie wszystkie zyski idą na wypłaty!!

Zostaw merytoryczną opinię o Herz - Wieliczka

• Jak się pracuje w Herz?

Zobacz opinie na temat firmy Herz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Herz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 10 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Herz?

Kandydaci do pracy w Herz napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Herz