Opinie o Roman Producent Skrzynek Na Listy Roman Szablowski w Ochojno

counter
Sprawiedliwy klient Nowy wpis
Klient

Piszę w dobrej intencji, jako przestrogę Producent wielki ,przy pisiorach dorobił na wyborach korespondencyjnych ,a stałych klientów traktuje jak intruzów. Łaska wielka żeby ci towar sprzedał ,smród, smród , smród w tym zakładzie A towar właściwie marnej jakości

Franek Nowy wpis

Witam wszystkich. Długo zwlekałem z opinią,pracowałem w tej firmie kilka lat,NIE POLECAM tej Firmy jak i pracodawcy. Wyzysk,Wyzysk najlepiej by było pracować 12 i 14 godz. tak podchodzi do tego pracodawca. Brak wszystkiego, żadnych środków czystości,butów,ręczników,nawet papier toaletowy to Hit jak w czasach PRL. (usunięte przez administratora) jest na każdym kroku,większość Kolegów pracuję tam nadal,tylko im współczuć tyle jest Firm na rynku Porządnych.

Dana Nowy wpis
Klient

Mam problem z dożywociem zawiasów meblowych uniwersalnych podwójnych Z-06 czarnych. Potrzebuję 30 sztuk. Czy są szanse, że Pan mi je wykona i prześle do Wałbrzycha za pobraniem.

Jak wygląda oferta pracy u nich w przedsiębiorstwie Roman Producent Skrzynek Na Listy Roman Szablowski w miejscowości Ochojno? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na aktualne informacje. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Roman Producent Skrzynek Na Listy Roman Szablowski - Ochojno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad