SILGAN METAL PACKAGING SZPROTAWA SP. Z O.O.

Szprotawa

Opinie o SILGAN METAL PACKAGING SZPROTAWA SP. Z O.O.

Nie wazne

Najgorsza firma na świecie!!!

znajomy znajomego

potwierdzam gorączka masakryczna. ciężko o umowę .na hali śmierdzi lakierami i rozpuszczalnikami wyzysk na maxa. wprowadzono system regulacji premii o nazwie 5S. totalna porażka

Znajomy

Odradzam. Goraczka masakryczna. 50 stopni na hali a nic z tym nie robia. Ciezko o umowe o prace. Kierownik nie mily. Na hali sa szkodliwe warunki. Lakiery farby smary smierdzi masakrycznie. Stawka godzinowa to smiech na sali. 8 zl na godzine.Wykorzystuja ludzi na maxa. Na kazdym kroku podpieprzaja pracownika zeby miec predekst do tego aby nie dac umowy. hałas masakryczny. Wykorzystywanie pracownika za poł darmo.

sonia
@Znajomy 03.06.2015 19:46

w tczewie tak samo mobbing

Zostaw opinię o SILGAN METAL PACKAGING SZPROTAWA SP. Z O.O. - Szprotawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SILGAN METAL PACKAGING SZPROTAWA SP. Z O.O.